- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Привітання на 8 березня
8 березня одне із неоднозначних свят. Думки багатьох людей розходяться у діаметрально протилежні сторони. Одні стверджують, що 8 березня радянське свято, яке не личить святкувати українцям; інші вважають, що в цей день потрібно обов’язково дотримуватися традицій і вітати всіх жінок.
Заради справедливості варто згадати і про походження цього свята. Пов’язують це свято із маніфестацією повій 8 березня 1908 року в Нью-Йорку. Жінки цієї древньої професії вимагали, щоб матросам виплатили зарплату, щоб ті, у свою чергу, змогли з ними розплатитися. Інша версія походження цього свята вказує на єврейське національне свято Пурім або Гамана, яке за старим стилем припадає на саме на 8 березня. Рішення про святкування міжнародного дня жінок було прийняте 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені завдяки старанням Клари Цеткін та Рози Люксембург.
Щоб мене не звинуватили у прихованій упередженості, хочу висловити свою власну думку щодо цього свята. Думаю, що зважаючи на походження цього свята, що не варто робити із 8 березня такий культ, який щорічно спостерігаємо в Україні. Мабуть, жодне інше свято не може похвалитися такою кількістю білбордів, відкриток і виголошених промов. Мільйони букетів квітів продаються у квіткових магазинах. У всіх робочих колективах чоловіки збирають гроші, надівають посмішки на обличчя і вітають жінок. Напевне, саме через цю примусовість, награність і нещирість і «пахне» 8 березня радянським духом і пережитками “совковщини”. Та з іншого боку цей день може стати ще однією з причин зробити приємність своїм близьким. Головне, щоб причини не вичерпувалися лише цим одним днем.
Привітання на 8 березня
Хочу навести декілька думок щодо привітань на 8 березня:
В першу чергу прислухайтеся до свого серця і якщо відчуваєте бажання когось привітати – можете це зробити. Головне, щоб ваші привітання були щирі. Я зробив невелике опитування серед знайомих дівчат. Більшість з них сказали, що мають нейтральне ставлення до свята 8 березня, але подарунки в цей день приймають радо J.
Заздалегідь поцікавтеся у дівчат і жінок, яких ви хочете привітати, як вони ставляться до цього свята. Якщо не почуєте категоричних заперечень – можете сміливо йти вибрати подарунок. А кожній парі варто знайти спільну думку щодо традицій святкування 8 березня ще на етапі зустрічання.
Приймайте рішення щодо святкування та подарунків на 8 березня базуючись на почуттях жінок. Якщо ваша дівчина\дружина чекає від вас привітань, то не відмовляйте їй у цьому. Навіть якщо ви дотримуєтеся націоналістичних поглядів, то відкладіть ці погляди в сторону і проявіть любов до людей, які вам дорогі. Думаю, що неприємно буде вашій дівчині\дружині у жіночому колективі замість похвалитися подарунком сказати: «А мій мене навіть не привітав…».
Не перетворюйте 8 березня у «помсту за 23 лютого». Часто чую думки і жарти, які базуються на твердженні, що подарунок на 8 березня чоловіки вибирають у залеженості від того, що отримали від жінок на 23 лютого. Але ж 23 лютого – це День Радянської Армії. А чи багато із вас служили у цій армії? Тому ототожнювати ці два свята не варто.
Придумайте гарне привітання. Якщо ви вирішали привітати жінок зі святом 8-го березня, то підійдіть до цього творчо. Зазвичай всі вітання у цей день обмежуються фразою «Вітаю із 8 березням», врученням квітки і поцілунком у щічку. Спробуйте проявити фантазію і придумайте гарне привітання. Не вивчайте віршиків з Інтернету, а скажіть те, що є у вашому серці. Важливо, щоб жінки відчували, що ви саме їх цінуєте, а не лише відаєте честь заслугам Клари Цеткін та Рози Люксембург.
Не вчіть дітей вітати матерів на 8 березня. Є чудове свято День Матері, яке припадає на друге неділю травня. Це свято несе в собі більше духовності, ніж Міжнародний день боротьби за права жінок.
Поважайте і любіть жінок кожен день. Цього правила можете дотримуватися не залежно від ваших політичних та націоналістичних поглядів.