Вхід | Реєстрація

Привітання на 8 березня

8 березня одне із неоднозначних свят. Думки багатьох людей розходяться у діаметрально протилежні сторони. Одні стверджують, що 8 березня радянське свято, яке не личить святкувати українцям; інші вважають, що в цей день потрібно обов’язково дотримуватися традицій і вітати всіх жінок.

Заради справедливості варто згадати і про походження цього свята. Пов’язують це свято із маніфестацією повій 8 березня 1908 року в Нью-Йорку. Жінки цієї древньої професії вимагали, щоб матросам виплатили зарплату, щоб ті, у свою чергу, змогли з ними розплатитися. Інша версія походження цього свята вказує на єврейське національне свято Пурім або Гамана, яке за старим стилем припадає на саме на 8 березня. Рішення про святкування міжнародного дня жінок було прийняте 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені завдяки старанням Клари Цеткін та Рози Люксембург.

Щоб мене не звинуватили у прихованій упередженості, хочу висловити свою власну думку щодо цього свята. Думаю, що зважаючи на походження цього свята, що не варто робити із 8 березня такий культ, який щорічно спостерігаємо в Україні. Мабуть, жодне інше свято не може похвалитися такою кількістю білбордів, відкриток і виголошених промов. Мільйони букетів квітів продаються у квіткових магазинах. У всіх робочих колективах чоловіки збирають гроші, надівають посмішки на обличчя і вітають жінок. Напевне, саме через цю примусовість, награність і нещирість і «пахне» 8 березня радянським духом і пережитками “совковщини”. Та з іншого боку цей день може стати ще однією з причин зробити приємність своїм близьким. Головне, щоб причини не вичерпувалися лише цим одним днем.

Привітання на 8 березня

Хочу навести декілька думок щодо привітань на 8 березня:

В першу чергу прислухайтеся до свого серця і якщо відчуваєте бажання когось привітати – можете це зробити. Головне, щоб ваші привітання були щирі. Я зробив невелике опитування серед знайомих дівчат. Більшість з них сказали, що мають нейтральне ставлення до свята 8 березня, але подарунки в цей день приймають радо J.

Заздалегідь поцікавтеся у дівчат і жінок, яких ви хочете привітати, як вони ставляться до цього свята. Якщо не почуєте категоричних заперечень – можете сміливо йти вибрати подарунок. А кожній парі варто знайти спільну думку щодо традицій святкування 8 березня ще на етапі зустрічання.

Приймайте рішення щодо святкування та подарунків на 8 березня базуючись на почуттях жінок. Якщо ваша дівчина\дружина чекає від вас привітань, то не відмовляйте їй у цьому. Навіть якщо ви дотримуєтеся націоналістичних поглядів, то відкладіть ці погляди в сторону і проявіть любов до людей, які вам дорогі. Думаю, що неприємно буде вашій дівчині\дружині у жіночому колективі замість похвалитися подарунком сказати: «А мій мене навіть не привітав…».

Не перетворюйте 8 березня у «помсту за 23 лютого». Часто чую думки і жарти, які базуються на твердженні, що подарунок на 8 березня чоловіки вибирають у залеженості від того, що отримали від жінок на 23 лютого. Але ж  23 лютого – це День Радянської Армії. А чи багато із вас служили у цій армії? Тому ототожнювати ці два свята не варто.

Придумайте гарне привітання. Якщо ви вирішали привітати жінок зі святом 8-го березня, то підійдіть до цього творчо. Зазвичай всі вітання у цей день обмежуються фразою «Вітаю із 8 березням», врученням квітки і поцілунком у щічку. Спробуйте проявити фантазію і придумайте гарне привітання. Не вивчайте віршиків з Інтернету, а скажіть те, що є у вашому серці. Важливо, щоб жінки відчували, що ви саме їх цінуєте, а не лише відаєте честь заслугам Клари Цеткін та Рози Люксембург.

Не вчіть дітей вітати матерів на 8 березня. Є чудове свято День Матері, яке припадає на друге неділю травня. Це свято несе в собі більше духовності, ніж Міжнародний день боротьби за права жінок.

Поважайте і любіть жінок кожен день. Цього правила можете дотримуватися не залежно від ваших політичних та націоналістичних поглядів.Автор: www.how-to-do.org
24 лютого 2016 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації