Вхід | Реєстрація

Будь мотивованим та не заважай своєму успіху

Чергова порція корисних порад, які обов’язково змінять ваше життя, коли ви почнете їх дотримуватись.

 

9 звичок, які розвивають мотивацію

Усе в цьому світі функціонує за абсолютно елементарними правилами. Немає сенсу думати, що пошук щастя, сил або натхнення обов'язково повинен бути пов'язаний зі складнощами.

Ранній підйом. Усі успішні люди — ранні пташки. Щось особливе і магічне є в ранньому підйомі. Ця частина дня, коли світ ще не прокинувся, — найважливіша і надихаюча. Ті, хто встає вдосвіта, стверджують, що їх життя стало повноцінним. Спробуйте і ви вставати рано, і вже через місяць-другий будете з жалем згадувати той час, коли світанок зустрічали в ліжку.
Захоплене читання. Якщо в день замінити годину сидіння перед телевізором або комп'ютером на читання корисної та цікавої книги, то ви станете найрозумнішою людиною серед свого оточення. Ви будете швидше знаходити відповіді на питання, з вами буде цікавіше спілкуватися, багато чого буде виходити само собою.

Уміння спрощувати. Необхідно вміти спрощувати все, що можна і потрібно спростити. Хоч це і вимагає довгої практики, у результаті дає позитивний результат. Очищаються пам'ять і почуття, ви менше переживаєте і нервуєте. Чим буде простіше ваше життя, тим більше ви зможете ним насолоджуватися.

Уповільнення. Насолоджуватися життям в постійному стресі і хаосі неможливо. Знайдіть для себе тихий час, зупиніться, прислухайтеся до себе і свого внутрішнього голосу. Зверніть увагу на все, що має для вас значення. Візьміть за звичку прокидатися рано, коли навколо тиша, щоб медитувати, міркувати, творити. Сповільніть темп життя, і тоді все, за чим ви гналися, само наздожене вас.

Тренуйтеся. Регулярна активність зберігає здоров'я. Якщо у вас зараз немає часу на тренування, рано чи пізно ви все одно почнете їх робити, щоб підтримувати своє здоров'я. Спортом можна займатися не тільки в тренажерних залах, а й удома.

Щоденна практика. Чим більше людина практикується, тим більш везучішою вона стає. Адже везіння — це те місце, де практика зустрічається з можливостями. Без практики важко виразити свій талант. Тому, практикуючи, ви отримуєте можливість показати те, на що здатні.

Оточення. Саме ця звичка здатна прискорити ваш успіх. Оточіть себе позитивними, енергійними людьми. Вони — найкраща підтримка, мотивація і джерело корисних порад.
Заведіть журнал подяк. Ця звичка здатна творити чудеса. Подякуйте за все, що у вас є, і прагніть до кращого. Подяка сприяє появі нових приводів для радості. Перед сном записуйте по одній речі, за яку ви вдячні.

Будьте наполегливі. Едісон зробив 10 000 невдалих спроб, перш ніж винайшов електричну лампочку. Уолту Діснею для заснування Діснейленду довелося вислухати 303 відмови від різних банків, перш ніж він домігся бажаного. Чи відчуваєте закономірність? Якщо ви хочете добитися бажаного, будьте наполегливі і не здавайтеся!

 

Як ми заважаємо своєму успіху

Дайте відповідь на наступне питання. Чи хочете ви стати успішною і процвітаючою людиною? Чи хочете ви стати впевненим і рішучим?

99,99 % респондентів дадуть відповідь на ці питання позитивно. Більшість людей хочуть щасливого і успішного життя. І це — незаперечний факт. Це нормально і природно.
Давайте відразу домовимося прийняти, що людина може все, що вона повністю відповідальна за своє життя. Усе, що вона має в своєму житті, вона створює своїми думками і вчинками.

І зараз вже неможливо точно визначити, хто придумав теорію про незмінність людської долі, про те, що «від долі не втечеш», «як на роду написано, так і буде», і ще сотні інших обмежуючих переконань. Очевидно одне, що ті, хто придумав і впровадив у маси ці переконання, отримали у володіння тисячі і тисячі добровільних рабів. Адже зручно мати у себе в підпорядкуванні людину, яка глибоко переконана в тому, що це її доля — бути все життя рабом і що їй сповна відплатиться на небесах за її смирення і послух.

ХХІ століття ознаменувало собою епоху людини, яка сама творить власну долю, яка повністю відповідальна за своє життя.

Отже, давайте перейдемо від теорії до практики. Як ми з вами з'ясували, більшість людей на планеті Земля хочуть успіху. Але тут виникає питання. А чому ж успішних людей так мало? Чому так мало на вулицях задоволених і радісних перехожих? І ще тисяча і одне чому.
Існує кілька причин, які заважають нам добитися наших цілей і стати по-справжньому щасливою людиною.

Внутрішнє протистояння. Усі ми знаємо, що наша підсвідомість грає важливу роль в нашому житті. Усі події, які відбуваються в ньому, погані або хороші, створюються підсвідомістю. Але підсвідомість виконує лише наші вказівки. Якщо ви вважаєте, що вас оточують грубі і невдячні люди, то ваша підсвідомість буде залучати у ваше життя саме таких людей. Але варто протягом усього кількох днів перейнятися ідеєю того, що навколо повно щирих і доброзичливих людей, як ви станете зустрічати їх усюди, а всі невігласи просто зникнуть.
Так що ж таке внутрішнє протистояння і як з ним боротися? Цей принцип працює у всіх сферах життя. Якщо ви хочете зустріти кохану людину, але глибоко всередині вірите, що всіх нормальних чоловіків або жінок вже давно розібрали, то можете навіть і не намагатися зустріти свою половинку, тільки дарма витратите час і енергію.

Порада. Після того, як ви поставили собі мету і збираєтеся її досягти, подумайте, які ваші переконання можуть перешкодити вам у досягненні мети? Розчистіть заздалегідь свій шлях від завалів. І ваш похід буде набагато швидшим і комфортнішим.

Невіра в себе і свої сили. Якщо ви не вірите в себе і у свій успіх, як ви збираєтеся досягти чогось у своєму житті? Багато хто вважає, що успішні люди впевнені в собі саме тому, що вони досягли успіху і можуть собі це дозволити. І мало хто здогадується, що ці люди досягли успіху завдяки своїй впевненості.

Будьте впевненими і щасливими, не дивлячись ні на що. А успіх і удача не змусять себе довго чекати.

Відсутність сили волі і цілеспрямованості. Багато людей читають розвиваючу літературу, відвідують спеціальні тренінги і курси, багато міркують. Але, на жаль, лише від читання книг нічого в житті не міняється. Є секрет, який люди вперто не хочуть помічати: від простого читання книг ваше життя ніколи не змінитися.

Воно зміниться лише тоді, коли ви, закотивши рукава, почнете діяти. Із сьогоднішнього дня ви можете почати робити півгодинну ранкову зарядку. Із завтрашнього — стати повністю відповідальним за все, що відбувається у вашому житті. А ще через день пробачити всіх людей, які так чи інакше залишили неприємний осад у вашій душі. І так потрібно діяти щодня. Тільки тоді ваше життя почне змінюватися. Ви почнете зустрічати все більше і більше цікавих людей. Вам почнуть підвертатися вигідні пропозиції. І через зовсім невеликий відрізок часу ви зможете гордо заявити на весь світ: «Я задоволений усім, що відбувається в моєму житті, я сам створюю своє життя, і я добиваюся всього, чого захочу!»Автор: За матеріалами інтернет-видань
12 серпня 2016 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації