Вхід | Реєстрація

Які вони, іноземні принци?

Кожна Попелюшка чекає на свого принца, а багато попелюшок мріють про принца заморського. Життя за кордоном уявляється їм раєм на землі, з мінімумом турбот і максимумом задоволень. Безліч шукачок іноземних наречених реєструються на сайтах знайомств, де представлені анкети чоловіків, що бажають познайомитися з дамою, яка буде в змозі скрасити їхню самотність. Пропонуємо шукачкам іноземних наречених зняти рожеві окуляри й подивитися на проблему з реальної точки зору. Сайти знайомств і шлюбні агентства — це щось на кшталт стокового магазину. Сюди в основному потрапляють наречені, яким «за 30», а деяким навіть дуже «за…». В основному вони або розведені, або ще не були одружені. З дітьми від різних дружин або ж від однієї, але, за їхніми словами, дуже неблагонадійної, багато іноземних наречених, що шукають дружину-слов’янку, не затребувані як кандидати в чоловіки вітчизняними нареченими. Особливу настороженість варто виявити до «принців», яким уже за 40, а вони жодного разу ще не були одружені. Розповіді про те, що він, мовляв, чекав на тебе, «єдину», серйозно сприймати не варто. Скоріше за все, ця людина має серйозні психологічні чи інші проблеми. Часто фотографії, представлені на сайтах, не відповідають дійсності — вони можуть бути двадцятирічної давності, а можуть взагалі повністю не відповідати оригіналу. Також не слід вірити цифрі, що позначає вік кандидата — швидше за все, вона зменшена. Іноземні наречені активно спілкуються з претендентками. Особливий інтерес викликають у них дівчата віком від 20 років. Деякі особливо енергійні шукачі щастя спілкуються з кількома нареченими, а потім об’їжджають їх усіх, улаштовуючи огляд претенденток і намагаючись вибрати «найбільш гідну». Найчастіше вони шукають безкоштовну домробітницю, матір дітей і жінку для надання секс-послуг «в одному флаконі». У порядності більшості чоловіків, які шукають своє щастя в нас, можна сумніватися. Звичайно, у всьому існують свої виключення, і щасливі міжнародні шлюби — це реальність. У будь-якому разі, варто тверезо подивитися на ситуацію й не керуватися бажанням знайти своє щастя винятково за кордоном.
29 січня 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації