Вхід | Реєстрація

У мирі та злагоді

Кохання не завжди означає розуміння. Особливо, якщо мова йде про шлюб. І чим довший він, тим запеклішими будуть сімейні конфлікти. Домашня рутина руйнує все добре, що нажила сім’я протягом довгих років. У відповідь, організм потребує розрядки. І перша найголовніша помилка, яку скоює подружжя, — це звинувачення коханої людини в усіх смертних гріхах. Перш ніж ліквідувати сімейні війни, спробуй розібратися в причинах, що їх породжують. Постійні чіпляння. Не намагайся змінити коханого. Навряд чи з цього щось вийде. Краще спробуй зрозуміти його, адже до моментувашої зустрічі він доволі довго жив так, як йому було зручно. Тож змирися з його недоліками. Твоя підтримка допоможе йому швидше позбутися негативних звичок. Невдячність. Намагайся якомога частіше висловлювати коханому подяку за будь-що: кохання, хатню допомогу, розуміння, гарний секс. Таким чином ти підтримуватимеш із чоловіком постійний емоційний зв’язок. Неуважність. Рутина приходить у сімейні стосунки саме тоді, коли з життя подружжя зникають лагідні слова, сюрпризи, романтичні вечері та пристрасні ночі. У твоїх силах усе повернути. Не чекай подарунків та квітів, зроби першою крок до зближення: влаштуй вечір при свічках, організуй незабутню прогулянку парком, словом, фантазуй. Обирай свою зброю Замість образ, принижень та дорікань спробуй підійти до конфлікту по-дорослому. У чужій шкурі. Кожен у сім’ї виконує певну роль: мами, тата, сина, бабці тощо. Особливо це помітно під час конфліктних протистоянь — такий собі «театр абсурду». Вирішити проблему можна, якщо правильно розподілити ролі: запропонуй рідним протягом тижня грати роль когось із членів сім’ї. Уже за два дні ви сміятиметеся над своїми недоліками.

Автор: Журнал «Пані»
29 січня 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації