Вхід | Реєстрація

4 секрети сексуальної привабливості

Сексуальна привабливість — поняття досить неоднозначне, як кажуть, «справа смаку». Але американські психологи поставили собі за мету з’ясувати, — що спільного в наших перевагах, що люди здебільшого мають на увазі, говорячи про чиюсь привабливість. З’ясувалося, що сексуальні люди: Добре виглядають і фізично цікаві. Втім, під фізичною привабливістю люди можуть мати на увазі, як дорогий костюм та інші ознаки процвітаючої ділової людини, так і татуювання, «крутий прикид» і наявність мотоцикла. Розумні. Уміння думати, зв’язно й цікаво виражати свої думки не залишить вас без уваги. Дотепні. Але ця якість більш актуальна для чоловіків — жінки більш схильні цінувати в друга почуття гумору. Впевнені в собі. На думку більшості опитаних, манера спокійно й упевнено триматися властива оригінальним і цікавим особистостям, які знають, чого вони хочуть від життя й при цьому володіють високими моральними якостями.
19 лютого 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації