Вхід | Реєстрація

Мир мир назавжди або Як помиритися з коханим

Ну чому люди сваряться? А тим більше люди, які кохають одне одного? Сьогодні ти прокинулася в бридкому настрої, «прокручуєш» у свідомості все, що сталося вчора й дивуєшся, наскільки дурним був привід для сварки. Так, треба миритися, але як? Є кілька способів: Надішли sms-ку. Якщо ж букви не складаються в слова, а слова в речення, відправ йому яку-небудь кумедну картинку — наприклад, плюшевого ведмедика зі сльозинкою біля ока. Або фотку якогось місця, з яким у вас пов’язані романтичні спогади. Зроби перший крок. Можна обставити це ненав’язливо. Припустимо, подзвонити й нагадати про день народження вашого спільного друга чи майбутній візит до стоматолога — загалом, придумати якийсь привід. Замов для нього пісню на радіо. Це спрацює, якщо ви слухаєте з ним ту саму радіостанцію. Добре, якщо це буде пісня, з якою у вас пов’язані спільні приємні спогади. Влаштуй йому сюрприз. Якщо ви живете разом, можна розкласти на підлозі стрілочки у вигляді сердечок і написами «пробач», що приведуть його до якогось, нехай недорогого, але приємного подаруночка. Приготуй романтичну вечерю. Знову ж, якщо ви одружені чи живете разом, приготуй його улюблену страву. І нехай він доїдає твій фірмовий м’ясний пиріг чи пельмені з похмурим вираженням обличчя! Підійди до нього ззаду, обніми й прошепчи на вухо, що кохаєш його і прохаєш вибачення.
19 лютого 2010 | Категорія: Суспільство1. ІННА / 1 вересня 2011, 16:54
Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити?
2. Дарія / 1 вересня 2011, 18:37
7. ІННА пише:
«Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити? »

Навіщо повертатися до минулого? Коли ти справді щиро кохаєш, то сумнівів не виникає. І ніякі подруги не в силі вплинути на твоє рішення. Якщо ви розлучилися одного разу, можете розлучитися ще раз знову, якщо спробуєте зійтися. І кожного разу будуть нові і нові причини. Спробуй краще знайти собі нового хлопця!
3. мала / 3 лютого 2012, 10:22
я з хлопцем зустрічаюсь півроку. але остані дні він мене уникає не має бажання розмовляти, і при розмові сказав що в нас мутні відносини і вибився. він моя перша любов я не хочу щоб ми розійшлися що мені зробити щоб налагодити відносини?
4. Марьянка / 2 лютого 2013, 11:42
дуже посварилась із своїм Хлопцем що робити,як з ним помиритись????
5. галя / 24 березня 2013, 16:18
ми посварилися зi хлопцем,зустрiчалися 1,8 за останнiй час ми багато сваримось,я на навчаннi на вихiднi додому не поiхала от i все почалось,я говорила шоб приiiхав до мене ,а вiн все вiдпираэться.Сьогоднi я сказала йому що бiльше так неможу,а вiн менi не дзвонить,я знаю що вiн менi не буде звонити хоч iч любить,Що робити порадьте???
6. вiка / 24 березня 2013, 16:53
я зустічалася з хлопцем 1.5 . Інціатором розриву була я.він мене ображав матами, кричав. Але я його люблю і хочу до нього
7. Маша / 23 квітня 2013, 16:35
Помирите мене з хлопцем
8. Марічка / 2 травня 2013, 13:04
Я з хлопцем зустрічалася півроку я його люблю і досі але ми розійшлись.Він був ініціатором розійтись,я погодилась.Він ще потім довго до мене дзвонив,а уже як 3 тижні недзвонить.Навмисно переді мною до дівчат пристає.І звертає на мене увагу.Як ми розійшлись він говорив що скучив.Я сильно запуталась.Що мені робити?Підкажіть!
9. гість / 2 травня 2013, 13:47
кинь його
10. Марічка / 2 травня 2013, 13:56
Я неможу його забути!
11. Настя / 6 травня 2013, 19:28
Хочу помиритись із хлопцем
12. Аліна / 13 липня 2013, 17:23
я спілкувалась із хлопце кожного дня,а тоді 3 дні він не брав трубки і не передзвонював,а раз так було я дзвонила не бере а через 10 хв.знову а він говорить і я подумала що він ігнорує мої дзвінки,ми оце не спілкувались 6 днів,в нас хоч і дружні стосунки але я заним сумую що мені робить?
13. Юля / 31 липня 2013, 10:11
Доброго дня! мене звати Юля я народилася 16 серпня 1996року у м Луцьку)Я в своєму житті в 14років зустріла хлопця Паша який народився 29 червня 1994 року у селі Тельчі і там ми познайомилися який мені рахується далекий родич, в нас з ним було все дуже добре ми зустрічалися 2 роки дуже його родина і моя родина була дуже рада і хотіла щоб ми з часом пожинилися! В нас зустріч завжди була романтична, взаємна любов була, завжи я йому дарила подарки і він мені! Але одного разу на цей новий рік 2013р він мене запросив до себе в село щоб там провести новий рік, я приїхали ми готувалися всі його родина до нового року!І так вийшло що він пішов до другої святкувати як вже заміжня і має дитину і оказується що він до неї ще з того літа ходить! Ми вже неспілкуємося з нового року він до мене недзвонить і непише він зараз в Москві на роботі і має приїхати десь 10 серпня до мого день народження я дуже хотіла б провести з ним це день народження! я дуже люблю його я нізким більше нехочу зустрічатися я його фотографії кожного разу переглядаю на телефоні заставка він! він мені дуже часто сниться що ми разом може від того що я завжди про нього думаю! Я йому подарила ножика на якесь свято може він подіяв що ми розсталися? Порадьте будь ласка що робити! навіть ніхто ніколи неподумавби що ми можемо розстатися як ми розсталися то всі були в шоці що таке на новий рік сталося! Будь ласка порадьте що робити я дуже його люблю я неможу без нього жити я дуже хочу вернути минулі відносини і вийти за нього заміж і щоб в нас все добре було! Будь ласка якщо зможете щось зробити щоб він до мене вернувся то будь ласка! Я ВЖЕ ПИСАЛА ЙОМУ СМС В МОСКВУ НУ ЩОБ ПОМИРИТИСЯ А ВІН І НЕДЗВОНИТЬ І НЕПИШЕ
14. маша / 4 листопада 2013, 21:44
я кохаю хлопця,але зрадила,дуже хочу помиритися але ин мени не пробаче ,що мени зробити...я дуже його кохаю
15. ЛАЙМА / 6 листопада 2013, 00:08
я кохаю хлопця,але зрадила,дуже хочу помиритися але ин мени не пробаче ,що мени зробити...я дуже його кохаю ХТО кохае, той не зраджуе!!!!І пробачати не можна, бо де одна зрада, там буде друга- третя=п*ята-десята. Це діагноз на все життя. Бійтесь хлопці!
16. шофер / 6 листопада 2013, 10:23
зрада ..... це діагноз на все життя
плюс сто
17. joy / 10 лютого 2014, 07:51

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
18. Нуся / 24 лютого 2014, 10:04
яшо б ви любили по справжньому.ви би таких дурниць не робили
19. Гість / 28 лютого 2014, 19:27
що зробити щоб помиритися з хлопцем бо я його кохаю.*(((((
20. Вікторія / 21 жовтня 2014, 18:47
Привіт))) я кохаю хлопця,який живе в сосідньому селі...я його кохаю і він каже що мене кохає....ми розійшлись,бо він сказав що в нього дуже великі проблеми...тепер я кожного дня йому телефоную,а він каже що пізніше набере бо зараз дуже зайнятий....що мені робити??? як повернути кохання??? підскажіть будь ласка((((((((
21. оксана / 9 листопада 2014, 11:05
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
я розійшлася з хлопцем тому що в пориві емоцій сказала "Кому ти нахуй потрібний" і не знаю шо мені робити((
22. Ната / 8 лютого 2015, 14:25
Посварилась із хлопцем-сусідом.Ми з ним просто знайомі,але чомусь не хочу щоб він на мене ображався.Ми рідко спілкувались з ним,іноді в контакті переписувались.Та одного разу він мені написав коли на моій сторінці сидів мій хлопець,він читав наші повідомлення.Там все було норм,нічого секретного,але для перестраховки я написала сусіду смс щоб нічого поганого не писав мені вк,бо там не лише я сиджу,а він навмисне вирішив приколотись і написав :"А еротичне фото скинути слабо?".Я знала шо це прочитав мій хлопець,розізлилась на сусіда і матом йому написала.Він напевно образився,але не удаляв з друзів,згодом я поставила сп на свого хлопця і вскорі сусід добавив мене в ч/с.Причина в матові чи може в сп,адже він не знав шо в мене є хлопець?Я запитувала чи подобаюсь йому,казав так,як подруга,але при цьому ліз цілуватись.У нас з ним навіть нормально дружити не виходить,ми не спілкуємось часто,і то сваримось через мелочі,адже він дуже вразливо все сприймає.Як думаєте я йому подобаюсь?Чому він так себе веде?Як мені з ним помериитись,казав шо через мат образився,то чому одразу не добавив в чорний список?
23. Роза / 8 лютого 2015, 16:20
Ната,твої б проблеми нещасним жителям Донбаса
24. Богдана / 25 лютого 2015, 18:35
Ми любили один одного але він покохав моя подружку як мені вернути його до мене? підкажіть будь ласочка????
25. Василь / 25 лютого 2015, 18:40
Поїдь в АТО
26. валя / 12 березня 2015, 20:47
:) нет просто что б отстал щто мне для этого нада зделать. У меня сечас другой парень а он дурак дзвонит и все грохнуть это смешно
27. василина / 5 березня 2016, 12:36
Дуже вам дякую я помирилася з своїм хлопцем
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації