Вхід | Реєстрація

Справжній мачо

Чоловіки з сильною статевою конституцією — найчастіше брюнети. Вони зазвичай відрізняються підвищеною «волохатістю». Їхнє тіло покрите густою темною рослинністю. Від паху до живота тягнеться «красномовна» доріжка з волосся. Обличчя, як правило, швидко вкривається жорсткою щетиною. Якщо такий чоловік не заводить бороду, він може голитися два рази на добу. На видатні сексуальні здібності може також указувати лисина. Раннє облисіння вказує на високий вміст тестостерону (чоловічого гормону). Як це не сумно, але сексуальні здатності залежать від клімату. Що південніше, то більше шансів зустріти невтомного коханця. Найменше їх на півночі, серед блідих блондинів. Ну а такі спекотні країни, як Іспанія, Італія, Греція, Туреччина та інші просто кишать сексуальними мачо з палаючими очима. Чарівним дамам не варто сумувати, якщо в їхньому оточенні немає подібного об’єкта. Вважається, що чоловік із сильною статевою конституцією здатний отримувати задоволення 7–9 разів на добу. Не кожна партнерка здатна задовольнити настільки високі запити. Гармонійну пару складають партнери з приблизно однаковою статевою конституцією. Адже головне — не кількість, а якість. І звичайно, — справжнє почуття.
19 лютого 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації