Вхід | Реєстрація

Чоловічий ніс розповість про сексуальність

Кажуть, що за довжиною носа можна визначити довжину й могутність чоловічого «знаряддя». Все це не більше, ніж безпідставний вимисел. Втім, за формою носа можна зробити деякі висновки про характер і сексуальність. Ніс із горбинкою найчастіше належить чоловікам владним, але непостійним. Такий чоловік не любить відступати від своєї, вже сформованої, думки і не терпить заперечень. Любовні зв’язки заводить винятково з метою задоволення сексуального бажання. Одружуються такі чоловіки пізно, але нерідко стають зразковими парнерами й батьками. Володар кирпатого носа має добрий, м’який і «відхідливий» характер. У родині йому нерідко дістається роль підкаблучника. В інтимному житті він скромний, безініціативний і невигадливий, але надійний. Орлиний ніс може свідчити про незвичайний сексуальний темперамент. Подібний «орел» — справжній бабій. На додачу до сексуальної невичерпності, чоловік з «видатним» носом розважливий, скупий, запальний і мстивий. Чоловік з римським носом — зануда, йому потрібно, щоб усе було розкладено по поличках. До того ж, він нерідко зарозумілий і чванливий. Консервативний, погано сприймає будь-які нововведення, у тому числі, й у ліжку. Тонкий, загострений ніс належить романтику з тонкою і ранимою душею. Такий чоловік має потребу в невпинній увазі й турботі. У спілкуванні з ним потрібно бути дуже обережною, інакше, якщо він образиться, то замкнеться в собі. Незважаючи на перераховані вище якості, з власника тонкого носа може вийти гарний супутник життя. Задертий угору ніс говорить про інтелігентність і життєлюбність чоловіка. Він не дасть нудьгувати ні в житті, ні в ліжку. Ніс «картоплею» — ти маєш справу з відповідальним, великодушним і розсудливим чоловіком. З подібних чоловіків найчастіше виходять непогані коханці. Оскільки до створення родини вони ставляться відповідально, вважають за краще одружуватися пізніше, створивши міцний матеріальний фундамент. Прямий ніс указує на амбіційність і зарозумілість власника. Високий соціальний рівень і бездоганне виховання відрізняє цих людей. Логічно, що вони висувають високі вимоги до своїх партнерок. Чоловік з м’ясистим носом — мрія будь-якої жінки. У нього «золоті руки». Він щасливий не лише у своїх ділових починаннях, але й у коханні. Надійний, завжди готовий прийти на допомогу. Його обраниця буде за ним як за кам’яною стіною. Ніс «п’ятачком» характеризує людей безладних і безтурботних. Вони милі, але байдужі та непостійні. У ліжку вони рідко приносять справжнє задоволення.
26 лютого 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації