Яку соціальну допомогу отримуватимуть пенсіонери без стажу

Пенсіонерам, у яких менше 15 років страхового стажу, виплачуватимуть соціальну допомогу до 2021 року.
Зокрема, затверджений Кабміном порядок визначає механізм призначення тимчасової допомоги громадянам, які вже досягли пенсійного віку, але мають менше 15 років страхового стажу.

«Тимчасова державна соціальна допомога з 1 січня 2018?го по 31 грудня 2020?го призначатиметься непрацюючим особам, які досягли встановленого пенсійного віку, мають страховий стаж не менше 15 років, але не набули права на пенсійну виплату — на період до набуття права на пенсію за віком, у розмірі прожиткового мінімуму, для осіб які втратили працездатність», — йдеться у повідомленні.

Призначення допомоги здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, міських райдержадміністрацій.

Тимчасова допомога перераховується кожні шість місяців з урахуванням змін майнового стану людини та її середньомісячного сукупного доходу.

Поділитися:
26 січня | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном




Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації