Вхід | Реєстрація

Що треба робити, щоб втрачена вага не повернулася

Забудьте про короткі модні дієти та трюки. Дієтологи вирішили поділитися своїми професійними знаннями про те, як зробити втрату ваги довготривалою.

Згідно з останніми статистичним даними, кількість людей, що мають зайву вагу або страждають від ожиріння зростає з кожним роком. Те ж дослідження показало, що велика кількість людей, яким спочатку вдалося втратити зайву вагу, набрали скинуті кілограми назад через певний проміжок часу.

В Інтернеті повно фотографій До і Після як пересічних людей, так і знаменитостей. До того ж існує величезна кількість так званих викликів, що спонукають та надихають людей худнути. Деякі з них є досить екстравагантними. Наприклад, напевно, найдорожчим викликом втратити вагу був спір між професійним гравцем в покер Джеймі Стейплсом, його братом та Біллом Перкінсом. Як результат, Джеймі і його брат змогли досягти цільової ваги, що забезпечило їм виграш в 150 000 доларів. Доволі непогана мотивація, чи не так?

Проте є поради, які допоможуть не тільки втратити, а й утримати нову вагу і без сотень тисяч доларів.

 

Забудьте все, що ви знаєте про розрахунок калорій

Дослідження показують, що коли люди починають втрачати вагу, змінюється обмін речовин в їх організмі, тому правило калорій не підтримується. Отож, варто постійно відрегульовувати споживання калорій, якщо ви хочете зберегти втрачену вагу.

Ще одна цікава річ полягає в тому, що існує велика кількість калорійних продуктів, які можуть допомогти людині, що сидить на дієті. Наприклад, є достовірне свідчення того, що середземноморська дієта з необмеженими горіхами та оливковою олією може призвести до покращення маси тіла протягом п'яти років у порівнянні з режимом з низьким вмістом жиру. І хоча самі горіхи мають високу калорійність і містять жир, дослідження показують, що вони корисні для зниження ваги. Важливо відзначити, що багато хто любить смак горіхів, що також може допомогти дотримуватися нової дієти довше.

 

Їжте більше овочів

Практично всі дієти містять в своєму раціоні овочі. Отож, якщо ви справді бажаєте схуднути, просто необхідно їсти їх якомога більше. Звичайно, багато людей зізнаються, що не люблять овочі. Але, можливо, вони ще не знайшли спосіб, як ними можна насолодитися. Є чимало рецептів, які не тільки зберігають корисні властивості овочів, а й роблять їх надзвичайно смачними. Ніхто не змушує вас їсти варену броколі чи гризти селеру з морквою як кролик. Натомість, спробуйте знайти підходящий рецепт чи смачну комбінацію для салату.

 

Не бійтеся вуглеводів

Звичайно, низьковуглеводна дієта може допомогти вам схуднути, але багато досліджень також стають на підтримку вуглеводів - навіть цільнозернової пшениці - для схуднення. Одне недавнє дослідження, яке порівнювало тих, хто уникає споживання зернових з тими, хто сміливо включає їх до свого раціону, показало, що люди, які їли зерно, менш імовірно, мали надмірну вагу або ожиріння, і мали менший ризик розвитку метаболічних ускладнень, таких як діабет 2 типу.

Не намагайтеся компенсувати погану дієту фізичними тренуваннями

Фізичні вправи мають багато переваг, і кожен повинен ними займатися, але правда полягає в тому, що ваше тренування може й не допомогти вам схуднути, а навіть гірше, призвести до припинення вашої ваги. Існує кілька причин такого феномену. По-перше, ми схильні серйозно переоцінювати скільки калорій ми спалюємо під час тренувань, особливо якщо ми займаємось чимось інтенсивним, наприклад бігом. Навіть наші високотехнологічні годинники та інші пристрої можуть переоцінювати ті калорії, які ми витратили на тренуванні. Це може призвести до не зовсім заслужених винагород. Інша причина - це той голос у вашій голові, який говорить: "Зїж це тістечко, ти ж так попрацював/ла в тренажерному залі!"

 

Якщо ви відхилилися від курсу, відразу ж повертайтеся на обраний шлях

Кожен час від часу влаштовує собі вихідний від дієти день і це нормально. Але буває й так, що оступившись зовсім трішки деякі люди перетворюють свій так званий чітміл у свято живота на цілий тиждень, а то й місяць. Ось така поведінка і несе за собою небажані наслідки. Наступного разу, коли ви поступитеся своїм примхам та порушите свій традиційний режим харчування, замість того щоб з головою поринути в тістечка, піци і ковбаси, подумайте про наступне: якщо ви їдете по трасі і випадково зробили неправильний поворот, чи будете ви продовжувати їхати в тому напрямку, навіть знаючи, що він неправильний? Звичайно, ні. За першої ж можливості, ви повернетеся на головну дорогу. А чи буде ваш GPS соромити вас за допущену помилку? Теж ні. Натомість, GPS ввічливо нагадає повернутися назад. Спробуйте підходити до своєї подорожі з втрати ваги з такою ж філософією.

І, звичайно, найголовніше – це не здаватися, навіть якщо ціль здається недосяжною, адже недосяжних цілей не буває.

Розміщено на правах реклами
31 липня 2018 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації