Вхід | Реєстрація

Основні кроки до міцного здоров’я

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило список рекомендацій, як покращити самопочуття.
Головною цінністю в житті людини є її здоров’я. Почуваючи себе в гармонії з власним тілом і навколишнім світом, ми маємо гарний настрій, доброзичливо відносимось до інших та задоволені самі собою. Шкідливі звички, постійні стреси і неправильне харчування руйнують здоров’я людини. Кожному з нас слід щодня задумуватися про те, чи правильно ми турбуємось про свій організм. Список рекомендацій від МОЗ допоможе краще зрозуміти, що є корисним для вашого самопочуття, а що губить його, які продукти харчування потрібно вживати та як покращити свою фізичну форму.

 

  1. Ретельно обирайте продукти харчування. Страви з продуктів рослинного походження допоможуть почувати себе легко, але й водночас повними енергії та сил.
  2. Віддавайте перевагу хлібу з висівками. Також корисно вживати макарони з твердих сортів, злаки та крупи. Ці продукти містять складні вуглеводи, яких наш організм потребує двічі на день.
  3. Овочі та фрукти — найкращі рятівники від голоду. Вони чудово доповнюють будь-яку страву. Однак слід пам’ятати про те, що їх потрібно вживати не більше 400 грамів на добу.
  4. Займайтеся спортом, робіть ранкову зарядку, піддавайте своє тіло хоча б мінімальним фізичним навантаженням і бігайте. Тримання організму в тонусі допоможе зміцнити м’язи, схуднути, пришвидшити обмін речовин, а також стати більш відповідальним за себе та своє здоров’я.
  5. Не зловживайте насиченими жирами. Надмірне споживання насичених жирів негативно впливає на ваш організм та спричиняє ожиріння, тому їх вживання варто скоротити. Намагайтеся купувати молочні продукти з меншою жирністю, а також не дозволяйте собі часто насолоджуватися жирними м’ясними стравами.
  6. Страва із свіжої риби — чудова ідея для здорової вечері. Готуйте рибу, споживайте більше бобових та авокадо, адже це смачно і надзвичайно корисно.
  7. Оливкова олія — важливий елемент вашого меню. Міністерство охорони здоров’я рекомендує використовувати оливкову олію для заправки ваших страв. Вона має корисні та цілющі властивості для вашого здоров’я.
  8. Солодощам — ні! Солодкоїжкам варто скоротити споживання солодощів, а особливо — солодких напоїв. Склянка води і тарілка літніх фруктів стануть чудовими замінниками та зроблять ваше самопочуття кращим.
  9. Правильне споживання солі. Сіль робить смак страви виразнішим і досконалішим. Проте вам слід пам’ятати, що споживання солі на добу повинне бути не більше однієї столової ложки.
  10. Шкідливі звички породжують проблеми у вашому організмі. Надмірне вживання алкогольних напоїв одразу вражає ваше серце та печінку. Будьте уважними до себе та залишайтеся здоровими.
  11. Смажити чи запікати? МОЗ радить готувати страви на парі або ж запікати їх. Таким чином, їжа виходить смачною і приносить лише корисну цінність для вашого організму.
  12. Порада для матусь, які годують своїх новонароджених дітлахів. Не відмовляйте своєму малюкові у грудному харчуванні до виповнення шести місяців. А у віці від шести місяців до двох років — поєднуйте грудне харчування з правильним додатковим. Це зменшить ризики ожиріння і розвитку неінфекційних захворювань у майбутньому.

Ведення здорового способу життя повинне бути ціллю кожної людини. Будьте активними, харчуйтеся правильно, любіть себе та своє тіло — і ви зможете почуватися здоровими і щасливішими.

3 серпня 2018 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації