- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Пошук роботи після тривалої перерви: в чому особливість
Ви народили дитину, потім ще одну, одним словом, час у декреті затягнувся; або ви взяли необмежену у часі відпустку на написання і захист другого диплома; або ж ви тривалий час доглядали за хворим родичем; ви рік чи два прожили за кордоном — спільне у цих історій одне: з колишньою роботою довелося розпрощатися, потрібно шукати нову. Багато пошукачів побоюються того, що тривала перерва у робочому стажі може стати перешкодою успішному працевлаштуванню. Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна проаналізували особливості пошуку роботи після вимушеної перерви і сформулювали кілька поради, як не загубитися серед інших претендентів.
- Будьте чесні. Не складайте казки, що рік-два-три працювали в неіснуючій компанії без оформлення. Обман легко розкриється, а у вас будуть бачити нечесну людину. Але якщо ви працювали на фрілансі, обов'язково вкажіть це, а ще краще — дайте координати тих, хто може надати вам хороші рекомендації.
- Складіть нетрадиційне резюме, наприклад, розміщуйте посади не в хронологічному порядку, а за переміщенням кар'єрними сходами. Таким чином, «пробіл» буде не так кидатися в очі. Або опишіть спочатку свої функціональні обов'язки, а потім час їх виконання.
- Оберніть мінуси в плюси. Наприклад, якщо під час декретної відпустки ви освоїли англійську до професійного технічного рівня або закінчили курси головних бухгалтерів — ви значно виграєте порівняно з іншими претендентами на посаду.
- Будьте на голову вище. Підтягніть свої професійні знання, згадайте забуті навички, ознайомтеся з останніми новинами в професії, адже до вас у рекрутера або потенційного керівника буде підвищена увага.
- Виробіть стратегію відновлення на колишніх позиціях. Наприклад, ви заздалегідь погоджуєтеся на не надто привабливі за графіком і зарплатою умови в розрахунку «набити руку», а потім піти на більш відповідні вашій кваліфікації умови. Роботодавцю краще чесно в цьому зізнатися. Цілком можливо, що після умовного випробувального терміну він погодиться вас підвищити. Якщо ж ні — наступному роботодавцю вам є що відповісти на запитання: «Чому ви так мало пропрацювали на колишньому місці?».
Варто зазначити, що безперервний стаж, та ще й без зміни місця роботи, може цінуватися кадровиками «старого гарту», при чому ?молоді керівники і HR-и можуть ставитися до цих фактів робочої біографії лояльніше. У деяких країнах (наприклад, США) після 3-5 років інтенсивної роботи взагалі прийнято брати короткі тайм-аути десь на півроку.