Вхід | Реєстрація

Чому в чоловіка «тільки одне на умі»

Чоловіки жадають сексу, жінки — кохання. Це відомо вже тисячі років, але чому це так і що у зв’язку із цим треба робити, обговорювалося рідко. Це розходження являє собою головне джерело протиріч, скарг і сварок між чоловіком і жінкою. Запитайте жінку, яким їй хочеться бачити чоловіка. Більшість із них, звичайно, не затримається з переліком: із широкими плечима, тонкою талією, сильними руками й ногами. Він повинен мати все те, що потрібно чоловіку для успішного полювання за диким звіром. Крім того, він має бути уважним, ніжним, розуміючим її й гарним співрозмовником, що означає: володіти до того ж і всіма рисами, властивими жінці. На жаль, поєднання чоловічого тіла й жіночих рис зустрічається тільки в «блакитних» чи жіночних чоловіків. Чоловіку потрібно вчитися й тренуватися мистецтву догоджати жінці, воно йому від початку не дано. Він мисливець — він запрограмований на вирішення проблем, добування їжі й битву з ворогом. Наприкінці дня він хоче всього лише посидіти, дивлячись у вогонь, і зробити кілька поступально-зворотних рухів, щоб підтримати кількість людей у племені на належному рівні. Щоб жінка відчула потребу в сексі, їй потрібно відчути себе коханою, обожнюваною й необхідною. І ось тут набуває чинності обставина, на яку більшість людей уваги не звертають. Чоловіку секс потрібен перед тим, як він розбереться в жіночих почуттях. А жінці, на жаль, потрібно, щоб він спочатку зрозумів її, і лише потім їй схочеться сексу. Чоловік налаштований на полювання. Його тіло побудоване так, щоб він міг переслідувати здобич, незважаючи на холод, жару, біль. Його шкіра через це малочутлива, щоб опік, подряпина чи холод не відволікали його від виконання головного завдання. Історично склалося так, що чоловік жив у світі битв і смерті, в якому немає місця для сентиментальності, немає можливості вникати в чужі почуття й потреби. Якщо чоловік буде проводити час у бесідах чи почне втішати когось, то це відволіче його від головного завдання: від захисту племені. Жінці потрібно усвідомити, що подібний підхід є біологічною зумовленістю чоловіка, і виробити стратегію й тактику, що враховують цей фактор. Жінкам матері з дитинства торочать, що в чоловіка «одне на умі» — секс — але вони не зовсім праві. Чоловік теж хоче кохання, але сприйняти його може лише через секс. Сексуальні пріоритети чоловіків і жінок настільки різні, що мучити через це одне одного немає сенсу. Так уже ми влаштовані. Однак протилежності притягуються.
9 квітня 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації