- Свій
25 червня, 16:03
На тему: Катував, убив ножем у серце та спалив: у Полтаві педофіла-нелюда засудили до довічного ув’язнення - zeegrain
25 червня, 06:07
На тему: Як купити криптовалюту з банківської картки в Україні у 2025 році? - Чудо Юдо
24 червня, 15:16
На тему: У Нехворощанській громаді за 13 мільйонів гривень реконструювали будівлю під соціальне житло: туди заселилися родини лікарів та тренерів - Гість
24 червня, 12:29
На тему: Вакцинувати від сказу будуть прямо на вулиці - Чудо Юдо
11 червня, 11:24
На тему: Куди щез колорадський жук?
Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання
В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.
Зазначений механізм передбачає, що після закінчення опалювального сезону сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій, мають право одержати зекономлені кошти.
Виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться у сумі, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (695,79 грн) або 150 кВт.г електричної енергії (135 грн).
Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії до 1 червня 2018 року передані органам соцзахисту населення газо- та електропостачальними організаціями. Право на отримання зекономлених сум субсидій мають понад 61,0 тис. сімей області.
Для отримання частини невикористаних сум субсидій необхідно до 1 вересня 2018 року подати до управління соцзахисту населення за місцем проживання відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).
У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської (селищної) ради, об’єднаної територіальної громади.






