Вхід | Реєстрація

Карлівка

Візитка  |  Іcторія  |  Новини регіону  |  Сайти  |   

 Карлівка - місто в Полтавській області, адміністративний центр Карлівського району. Місто Карлівка розташоване на правому березі річки Орчик на відстані приблизно 50 км від обласного центру м. Полтави на земельній ділянці площею 7915 га.

 

 Опис міста

 Станом на 01.01.2006р. на території міста проживає 14254 осіб. Через місто проходить автодорога державного значення Полтава-Красноград (Р-11) протяжністю 52,6 км та залізнична магістраль Полтава-Лозова, яка ділить місто на дві частини - північну та південну. Через місто протікає річка Орчик. Площа штучного зеркала 7548 га. З лівого берегу річки знаходиться Красноперівський ліс, який займає площу 317га.

 За характером виробництва місто є індустріально-аграрним. На території міста розташовані: ВАТ “Карлівський машинобудівний завод”, ВАТ “Карлівський механічний завод”, Жовтневий спиртзавод, ТОВ «Карлівський цукровий завод”, ВАТ “Меблева фабрика”, ВАТ “Карлівський хлібозавод”, нафтогазорозвідувальна експедиція глибокого буріння, управління по експлуатації газового господарства, 4 ремонтно-будівельних підприємства, АТП-15340 та інші. Всього 18 підприємств. На території міської ради розташовані два реформовані сільськогосподарські підприємства, 4 фермерських господарства. Розвиток малого та середнього бізнесу на сьогоднішній день є одним з пріоритетних шляхів розвитку економіки та покращення життєвого рівня населення.

 

 Малий та середній бізнес на території міста розвинутий головним чином у сфері торгівлі. У сфері послуг розвинутий не достатньо. У виробничій сфері майже відсутній. Прогресує готельний бізнес, громадське харчування розвинуте недостатньо. На території міста є багаторічна пам’ятка природи – парк “Дуби черешчаті” на площі 3,5 га.

Якщо ви маєте корисну інформацію, якою можна доповнити дану сторінку, то просимо її надсилати адміністратору
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації