Хто такий Супрун, у нього що влада якась є,чи він на щось впливає,чи його хтось в районі за керівника рахує.Він для Жаботинського керівник може і його заступниці Віти,які не натішаться ним.Ні,ще в раді де хто.Що він не допустить,не виконає рішення суду.Хай попробує,він же ходив по селищу ганяв регіонів,що вони бандюки і вчиняли,як вчиняє він.Крісло псує людину,а тут ще і слава кращого у Юлі.Хай грається
0 0
))))) це точно весна не скоро а Валеру вже кірче!!!!
0 0
24.Гершко
«Я український Гершко.»
Валєра, в тебе знову загострення? На цей раз позапланове, до весни ще ж далеченько... «Я український Гершко.»
0 0
Якщо говорити опираючись на факти, то позиція колег по служінню владі, тобто представників комунальної преси, якраз і не прозвучала.
Мене в цій ситуації найбільше забавляє один нюанс. Статті із висвітленням позиції Зінченка, друкували його прямі конкуренти із "ЕХО". Приклади - "Операція "Нейтралізація або Судилище з фарсом" та " ЗМі або НеСвобода комунальної преси".
А ось калєгі по комунальній пресі, як у рот води набрали. Служать.
Як тут не згадати класика: "Служыть бы рад, прислуживаться тошно".
ну, а сам Олександр молодець, що подав до суду. І, як бачимо лебединська криша не допомогла. Приклад для інших,для тих, хто вічно плачеться, що правди добитися неможливо, все куплено і продано. А ви пробували боротися? Сашко попробував і виграв.
Підтримую ці слова.
Мене в цій ситуації найбільше забавляє один нюанс. Статті із висвітленням позиції Зінченка, друкували його прямі конкуренти із "ЕХО". Приклади - "Операція "Нейтралізація або Судилище з фарсом" та " ЗМі або НеСвобода комунальної преси".
А ось калєгі по комунальній пресі, як у рот води набрали. Служать.
Як тут не згадати класика: "Служыть бы рад, прислуживаться тошно".
ну, а сам Олександр молодець, що подав до суду. І, як бачимо лебединська криша не допомогла. Приклад для інших,для тих, хто вічно плачеться, що правди добитися неможливо, все куплено і продано. А ви пробували боротися? Сашко попробував і виграв.
Підтримую ці слова.
0 0
І в О.Зінченка все вийде. Хай дєрзає. Ото шуму наробить в районі. Хоть не скучно буде.
0 0
Дайте людям спокій. Хай мечтають. Супрун не допустить цього вжизні.
0 0
Попише про все. У нього зараз чорна полоса.
0 0
Боря буде радий такому развітію собитій! Оце вже душу в газеті отведе.
0 0
Петя переживає сто пудов.
0 0
одня є свідками, як численні поширювачі газети «Весті» здійснюють антиукраїнську пропаганду російського розливу, фактично, антидержавну діяльність. Крім млявих спроб МВС продемонструвати свій інтерес до діяльності медіа-холдінгу за яким неозброєним оком видно вуха Кремля, нічого не відбулося. Однак, це не обходить наших чиновників і президента, краще боротися з тими журналістами, які здійснюють резонансні розслідування.
0 0
Спить зіня і сниця йому сон шо він у крєслі редактора. А борис у нього заместітєль. Тільки от Генадій Іванович не дає збуться рождєственській мечті. От попадалово.
0 0
О новий чесний діяч Дрига намалювався Ваха не сміши і дихай в дві дірочки В саого рило в пухові Демократ довбаний
0 0
Узнаю кто на мою семя кривое слово говорил буду шкуру снимать Кази пискем думусул Если ты мущина то напиши свою фамилия имя Котере хорем
0 0
Інколи заходжу на сайт і все про Бутенки пишиться. Невже у вас там все так погано чи просто тут декому робить нічого що ви грязь одинна одного ллете під різними іменами тьху. Святки ідуть очищайтесь до церкви сходіть добрішими станьте а то грішите і Бога гнівите. Карасі щуки авганці панаси и инші.А якщо героі -у військкомат і на передову...
0 0
45.читач3
«) Щука! "Вони" запропонували свої кандидатури, а вирішували ж ВИ! Маєте тих, кого самі обрали.»
«) Щука! "Вони" запропонували свої кандидатури, а вирішували ж ВИ! Маєте тих, кого самі обрали.»
Так ми их обрали і ми будемо их контролювати.І молодець Гунжель,що робить потрібну справу для громади в т ч і своими зйомкою телекамерою.Тільки масова гласність, публічність роботи сільських рад може це болото очистити.І навіть в особистому житті депутати повинні бути позитивним прикладом для інших у всьому.
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
І які дебіли додумались таке затверджувати?
В жодному адекватному чемпіонаті подібного немає.
13.Ukraine
«тобто дозволено переходити в іншу команду на стадії першого кола,та у перерві між колами!»
«тобто дозволено переходити в іншу команду на стадії першого кола,та у перерві між колами!»
І які дебіли додумались таке затверджувати?
В жодному адекватному чемпіонаті подібного немає.
0 0
раджу Олександру Біленькому прочитати, може, що й зрозуміє
0 0
42.Щука
«а вирішили служити громаді то служіть чесно.»
«а вирішили служити громаді то служіть чесно.»
Шановна(ний) Щука! "Вони" запропонували свої кандидатури, а вирішували ж ВИ! Маєте тих, кого самі обрали.
0 0
І не пробуй називатися добрим іменем звеликої.
0 0
30.Дід Панас
«а вся Бутенківська сільска рада, те ще корупційне гніздо, доводилось, знаю. Думаю мине час і ми ще побачимо багато цікавого. А от Гунжель молодець - витягує всю "гниль" на світло. А щодо приватних розмов - які "приватні" розмови можуть бути в державній установі?»
«а вся Бутенківська сільска рада, те ще корупційне гніздо, доводилось, знаю. Думаю мине час і ми ще побачимо багато цікавого. А от Гунжель молодець - витягує всю "гниль" на світло. А щодо приватних розмов - які "приватні" розмови можуть бути в державній установі?»
Підтримую діда Панаса.Гласність, прозорість влади потрібна нам як повітря і чиста вода.Питається чого йшли в депутати рєшать вопроси ? Звикли жити по якихось своих понятіях,Вся приватність у себе вдома, а вирішили служити громаді то служіть чесно.
0 0
Карась я думаю це и е Дрюков Саша,бывший инструктор,вин школу кончив тим литом.Пацани поймуть.
0 0
Через 2года Карась буде редактором месной "сучки",газети активиста Гунжеля.Дрюк буде збирать дань,а Душман буде военкомом у Шапках,Игорек шерифом буде,Бес олиархом
0 0
Текст написано в стилі Ранньго Карася.
0 0
Що значить вчасно дати слушну порадо. Хоть без толку,зате грамотко.Рибинко старайсяііз тебе будуть люди.
0 0
Від с. Котовське у виконкомі була Шамало Надія.. Коли це Нестеренко встиг потрапити у виконком? Він займає посаду інструктора зі спорту в штаті с\р.
0 0





