Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 1593
ФАРШ 24 травня, 09:50 На тему: Актуально про субсидії...
По телебаченню сказалиж що вже будуть автоматично назначати тим в кого нічого в доходах і складі сім’ї не змінилося! Зрозуміло що нічого не зрозуміло :)
Їхнє діло - доїти, а проблеми індіанців... :)
Ага, як все-таки гарно зорі зійшлися: який шмат дороги у нас не візьми - все вміщається у суму 49 з лишнім тисяч!
Ну прямо немов люди ями вибивали спеціально так, щоб мер не заморочувався із тендерами! :)
От цікаво до яких пір цей пахан буде уникати тендерів. Як би взяв хтось і поміряв в Кунівці наприклад від будинку 1 до будинку 20 чи є там 93 квадрати. Бо ці квадрати від Кобеляк і до Кунівки вклдені, що є порушення.
Та муйня все це. Колись не було ніяких ренгенів а були лікарі тіпа Іващенка. Толку з того апарату, коли у баби грошей і на хліб нема. Пора вже ж зрозуміти, що медицина, це не допомога, як було раніше а тупо бізнес. А тепер на неї поклали ще й функцію скорочення населення. За бугром цих ренгенів наробили, тепер треба на них заробляти. Треба ліки і вакцини збувати. Оце і вся навука.
Та шо вони кіпішують? А жіночка ще на якогось бога сподівається. Та їм той бог сказав, щоб на цій землі нікого не лишилося. Ніхто нічого не робитеме. Це вже ж не перший випадок. Дівчат потопили і ні гу-гу. Малолітка здорового дядька на пляжу тіпа задавила і ні гу-гу. Тепер пацаня згвалтувало і задавило здорову дівчину. Ну з дівчатами зрозуміло, там агентура замішана. З дядьком - наркота. А тут таке як на "воїнів світла" змахує. Їх теж чіпати ніззя. Але добре що хоч не написали "коронавірус", то може з часом щось і розкрутят, якщо влада зміниться.
Довго думала що написати.
Та щож тут думати!
Тут або "сміятися" або "плакати" потрібно.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
За який хуй можна придбати більш екологічний автомобіль? Де нормальна заробітна плата? Мудаки...
Молодці!!!!!!!
скачать базы для хрумера 2021

Вы занимаетесь продвижением сайтов? Тогда вам к нам. Наша группа в телеграмме. У нас вы можете выбрать любую нужную для вашей работы базу для прогонов Xrumer и GSA, allsubmitter по разной ценовой категории.база досок для хрумера
база для хрумера бесплатно

Посилання на bazexrumer.ru
Посилання на bazexrumer.ru
Посилання на bazexrumer.ru
Посилання на bazexrumer.ru
Посилання на bazexrumer.ru
Ахааааа............ хахахахааа....
Заїбали осінню робити дорогу, треба робити весною.Так до самої зими їздити будем по калдойобинах
Цікаво
7.Чудо Юдо
«За 30 років соціальні і санітарні норми змінилися »

Санітарні то норми змінилися , тільки тепер замість рук в мазуті в шикарних упаковках з полімерів , носять гі... і отраву.Ми теж уже скоро прийдем в Європу , будем харчуватись слимаками , равликами , червяками - ми ж європейці.
Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.5 Правил користування сайтом
6.саша ставицький
«Чому громадяни так безбожно виробляють сміття , адже 30 років назад сміття було в рази менше»

За 30 років соціальні і санітарні норми змінилися + з’явилися нові дешеві матеріали з полімерів.
30 років назад автомобіль привозив до магазину хліб і буханки заносив в магазин водій вимазаними в мазуту руками. І це було для всіх нормально. А зараз незапаковану в плівку хлібину можна викладати на прилавок, хіба що якщо вона прямо у цьому маркеті і спечена.

Європа уже через це пройшла і цю проблему майже вирішила, а ми тільки доходимо до неї...
5.FreeMen
«Сашко Сашкович як і більшість провінційних «колгоспників» »

Не можна з такою неповагою відноситись до колгоспників , адже вони довгі роки годували велику країну і саме після розграбування колгоспів Україна опинилась там , де є.Розумію , що ваше завдання було хоч якось згадати Копильця , без нього в ЕХО нічого було б і висвітлювати.А проблема дійсно загальнодержавна .Згадайте , як Львівське сміття розвозили і розвозять по всій Україні.Згадайте , як в Україну везуть сміття з Європи , в яку ми так рвемось.Цікаво , чому знаючи проблему , ні пан Коваленко , ні Жук , ні Босенко і Тимоха не заблокували обласну трибуну до вирішення питання сміттєзвалищ на їхніх округах , чому голова облради , голова обладміністрації не піднімали питання сміттєзвалищ перед кабінетом міністрів ? Чому громадяни так безбожно виробляють сміття , адже 30 років назад сміття було в рази менше , чому судді , які приймають рішення про смітники , самі несуть сміття до сміттєвих баків?Чому позакривали заготпункти по заготівлі вторсировини?
Буду наевне скаржитися на відділ комунікації поліції Полтавщини. Дідуся бачте поліцейські зупинили. який же він дідусь, йому ж лише 57 років. А мені - 55. Це ж і я дідусь виходить. Абідна панімаєш.
Незрозуміло в цій ситуації одне, якщо це загально державна проблема Держави, то яка її роль у вирішенні цього питання...
Зрозуміло, що Сашко Сашкович як і більшість провінційних «колгоспників» використовує банальні прийоми ухилення від відповідальності, користовуючись недолугим законодавством і неспроможністю правоохоронних органів. Але ж..
Де політика держави у стимулюванні діяльності з сортування на місцях, де дотації, субвенції .. на сортувальні станції, визначення придатних до цієї діяльності земділянок тощо. Нема ni hrina.
Все по принципу: треба в армію - плати, хочеш закосити - то ж плати )
А нема покарання колгоспникам , нема і страху діяти далі, засипаючи довкілля потомкам, бо там сашко білявий заріша, а патлатий спочатку зробить проблему , а потім її героїчно виріше, заробивши лишнього должнічка)
БелБратдорстрой.
А зовсім недавно та сама Таміла пропонувала створити 15 старостинських округів. Тепер тупо повторяє ідеї Копельця в очікуванні посади секретаря.
Чи то автор виклав так матеріал , чи то такі бездіяльні обласні депутати , яким потрібно писвати звернення .Всі знають , що в Україні проблема номер один -сміття.Перш за все , що ми його виробляємо дуже багато без ніякої на це потреби і невже потрібно названому депутату , чи тому ж голові обласної ради обовязково чекати звернення від Копильця , щоб вирішувати питання сміття і не тільки в Кобеляцькій тепер громаді.Ну напише Копилець звернення , яке може ніхто і читати не буде , бо проблема всієї України , що далі?Ну прийме суд ще якийсь там вирок , а судді знову нестимуть своє сміття в сміттєві баки , яке знову нікуди вивозить , окрім лісу , чи в якийсь яр.Мені здається , що потрібно починати зменшувати виробництво сміття , в нас в погоні за грошима вже і голку можуть впакувати в величезну коробку , бо у великій розкрашеній коробці її швидше куплять , потім непотрібно нести в сміття те , що можна дома переробити і т.д. .
Що тут паритись. Темні віка надворі. Якщо раніше ще були питання, то після пандемії і реакції суспільства все стало зрозуміло. Такі як смичок стануть королями в новому дивному світі, а всі інші... всі інші будуть дальше х..й сосати!
Чому ремонт не роблять дорожні організації,відколи це степаненки стали спеціалістами по ремонту доріг і укладанню дорожного покриття у них напевно і ліцензія є,хто б сумнівався кого вибере білицька громада,який процент пахана...
Суд закрив сміттєзвалище біля цегляного заводу у 2014 році. 5 років ні разу з цього приводу ніхто не почесався, аж поки не закрила вже його прокуратура.
Тоді, у 2019, у авральному порядку почали валити купу у лісі. Зуб даю - за 2 роки ніхто нічого і не думав на цю тему.
Зараз закриють це звалище – відразу ж почнуть валити десь у іншому лісі, майже на 100% впевнений. А любителі Копельця будуть кричати: "Ну як так умні, так скажіть куди ЗАРАЗ його дівати??? Уже ж треба!"
А той, хто повинен якраз про це думати (і отримує за це некислу зарплату) робити свою роботу і не хоче. Бабусями концерти пограють, вони потім відгавкають і проголосують...
1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації