Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 1611
Це не флагшток упав, а залишки совісті слуг одвалились. Ця программа на гігантські прапори до дня Незалежності обійшлась в 170 мільйонів. - Посилання на zn.ua
1.Zorn
«А хто став директором Кобеляцького аграрного ліцею? »

Ще в минулому році говорили, що на цю посаду накинула оком "найкращий педагог, з великим педагогічним опитом" Таміла Шевченко. Але колектив не зрозумів свого щастя і активно запротестував, чим зірвав швидку і пафосну інавгурацію. Але кажуть, що оголошено - або буде пані Шевченко, або ліцей згорнуть бульдозером і посиплять місце сіллю.
Та стадіон достройте в Бутенках,клуб ремонтуєто вже 10 років...Відмивання грошей. Санич без конкурсів парки строє.
2.Slavko
«Тепер головне не правда, а гроші.»

Ну так, або приблизно так, більшість людей думали завжди. Хоча гроші не вирішують жодної серйозної проблеми. І не мають вирішального значення взагалі. Яскравий приклад - Афганістан.
Типова українська сучасність...Гроші вкрали а стадіону кажуть нема...А Скрильник не уточнив в якому році здадуть 1 вересня? В 2021р точно ні,кажуть.А де ж доблесна поліція..Там скільки справ можна зробить і зірочки заробить.
Тепер головне не правда, а гроші. А в кого гроші - того правда. У кого гроші - самі знаєте
З самого коронавірусного початку було зрозуміло. Просто пан Філоненко дуже гордий, щоб визнавати чи публічно вірити у штучність зарази і маріонетковість партії зелених перед глобалістами, але факти свідчать ! Все більше казки стають реальністю.
Вже звикли до масових похоронів ? Доведеться звикати. А правди - ніхто не знає та і не шукає

Змінено 21.08.2021, 00:39
18.orakul
«спробуй оце, тобою написане, донести до Славка чи до Селени»

Не треба мені нічого доносити. Був би ти українцем. А так нема про шо балакати
17.Чудо Юдо
«У владі хитрі рєбята, які популяризують патріотизм, але лише з однією метою: мати у себе на побігеньках свою "братву". ..»

Інколи ти геніальні речі речеш. Ну прямо як Спіноза. Це я по чесному, без приколу пишу. А от спробуй оце, тобою написане, донести до Славка чи до Селени.
9.Filon
«А нинішні патрійоти крім руйнувати взагалі ні на що невтьопні.»

Так нинішні патріоти у владу не потрапляють.
У владі хитрі рєбята, які популяризують патріотизм, але лише з однією метою: мати у себе на побігеньках свою "братву". А братва, в основному молода, не розуміє, що їх тупо розводять. А хто розуміє... той в те лайно не лізе, тому при владі патріотів і немає.
Так, «рішати» у нього явно талант. Може він, навіть, гіпнотизер.
Попереді депутати сиділи на сесіях я зачаровані: нічого не бачили і не чули... У цьому «скликанні» нові з’явилися - спочатку побрикалися, а тепер так само, як і попередні, сидять, скляними очима на князя дивляться. І ЕХО ж читають, 100% бачать ці статті, але реакції - нуль. Точно гіпнотизер, кажу Вам! :)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
3.Fed654Frumos
«У владі далеко не придурки,придурки хто їх вибирає.»

Отут з Вами не погоджуся. У першій половині твердження не погоджуся, з другою повністю згоден.
У владі більшість людей мають занизький IQ. Тому що у нас щоб у керівники потрапити не потрібно мати багато клепок в голові. Просто потрібно мати вроджену «чуйку» кому лизнути, кому заплатити, з ким у баньку сходити. І ось, дивись, ти вже десь начальничок. Якщо ще візьмеш собі на роботу когось, у кого є чуйка, як гарно простолюдинам оспівати твою персону - дивись ти уже і нардеп!
Але ж до рівня інтелекту ці «чуйки» не мають нікого відношення.
Он, прохвесор Ківа - тому доказ :)
Мабуть як кобеляцький Санич - спочатку роботу робили, а потім - тендер оголошували. Раз всі можливості «наварити» є, то і роботу робили, видно, хто подешевше :)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
У владі далеко не придурки,придурки хто їх вибирає.
Давно пора прибрати з влади придурків , припинити гігантоманію , коли панують злидні, Великий прапор не робить життя людей кращим.А гігантоманія з цінами і тарифами є геноцидом українців.
Путін?))
2.WampKob
«А що , ніхто нічого незнє,що міська рада вже оплатила откат, новому начальнику слідства.»

А ну як завжди, пахан з ментами порішав, він рішала ще той, та й менти копієчку полюбляють))
Тут Шарий прикольно розказує. Посилання на www.youtube.com
11.Slavko
«Сознатєльниє гражданє»

На тобі ще одну "ссиль", може зовсім криша поїде. Посилання на veligrad.ru
10.Slavko
«Або граната Тягнибока по Авакову !...
Ви мені поясніть різницю між #идами російськими і #идами європейськими чи американськими, а то я й досі не розумію.»

А ніхто із нормальних людей у ту "гранату Тягнибака" і не повірив. Типова провокація. Ти краще скажи, чому ти весь такий правильний борець із комісарами і звьйоздами поперся туди, де на прапорі не одна звізда, а ціла дюжина? Ну треба ж бути послідовним. А інакше,... ну сам поняв на яку хворобу це змахує. Так вони ж не те що звьйозди, вони навіть назви свої відновлюють і ними хизуються. Товариш Сталін почав було ліквідовувати комісаріати, поперейменовував їх в міністерства, та не все вспів зробити. Ви тепер все повернете назад... під лозунгами боротьби з комісарами. З яким піднесенням ви хизуєтесь тим, що сказав той чи інший єврокомісар. А ти хоч знаєш, що будівля Європарламету, то символ недобудованої Вавілонської вежі? Посилання на www.rspp.su
6.УІНП
«1990 роках належала до ЦК КПРС. Тому запитувати "яким боком Терешкова до закону про декомунізацію" є щонайменше дивним»

Ви таки там в своєму уінп всі пришлепуваті. Ви подивіться скільки українців перебувало в КПРС. Кравчук був цілим заввідділом ЦК КПУ. Так що, його треба розстріляти? Треба розстріляти мільйони українців? І це пропонують ті, хто базіка про якийсь террор в СРСР. В Кобеляках є вулиця Касьяна і на ній була розташована РДА а тепер міськрада. А лікар Микола Касьян, як і Терешкова, був депутатом Верховного Совета СССР. І йому ще й памятник поставили. Може приїдите ламати? Вся справжня українська радянська еліта була в КПРС. Не були в КПРС лише ні на що не здатні невдахи. А тепер вони і їх "правнуки погані" стали тіпа начальниками і поцреотами. Ясно, що їм треба тепер все поламати і стерти з памяті. І правильно Філон пише щодо будинків. Почніть будинки ламати... і могили своїх батьків і дідів.
10.Slavko
«Ви мені поясніть різницю між #идами російськими і #идами європейськими чи американськими, а то я й досі не розумію.
Чим одні вороги України відрізняються від інших ?
.... Ніяк не збагну цієї вічної полеміки-не туди!»

Ти ніяк і не збагнеш, бо в тебе вавка в голові, або, як казала моя бабця, "клепки нехватає". Російські нічим не відрізняються від українських чи американських. У всіх у них одна ціль. Яка ціль - написано у Торі/Біблії і навіть у Карла Маркса. Але, як писав Єсенін в поемі "Анна Снєгіна: "Ни при какой погоде, я этих книг конечно не читал". Якщо їх навіть Єсенін не читав, то куди вже тобі із Селеною. Але мало читати, треба ще, як писав Ключевський "понимать чтимое". А це вже зовсім не для поцреотів. Це їм не під силу. І тому деб_ільні поцреоти ототожнюють Соловьева чи Жиріка з росіянами. А вони цим успішно користуються і стравлюють народи, заставляють їх воювати між собою. А на Україні їм взагалі вдалось стравити між собою навіть самих українців. Ну ти ж сам мабуть повторював за "сивочолим гетьманом": "армія, мова, віра". Посилання на catmotya.blogspot.com
Танці на кістках ! Як завжди !
Сценка з такими дорогими "стінами 1970" - відпочиває !!!
В Маріїнському парку встановили сцену прямо на могилі жертв більшовиків 1917-1921 ! Там їх, у парку, доречі кілька тисяч !!!
Оце б ваших комуняцьких красноармійців так "вшанували"!
Я б подивився на вас залюбки ... Сознатєльниє гражданє(
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.Filon
«Дивився в неті на дебілів які інсталяцію кімнати в стилі 70-х руйнували. Руйнували дебіли»


Це ж саме для вас відео, на те й розраховували !
Це як на Майдані автобус шатали ...
Або граната Тягнибока по Авакову !...
Ви мені поясніть різницю між #идами російськими і #идами європейськими чи американськими, а то я й досі не розумію.
Чим одні вороги України відрізняються від інших ?
Ви не поясните, бо історична пам"ять ваша починається десь із 40-вих, може пізніших. Це, суто, з коментаря, адже ви не знаєте крові у сср... Не чули. Ну це свідомий погляд...
Чим одна купа лайна може відрізнятися від іншої ?
Ніяк не збагну цієї вічної полеміки-не туди!
Молодці.

Змінено 19.08.2021, 20:15
1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 1611
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації