Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... 1648
Господар 14 квітня 2011, 17:27 На тему: «Полтавські порвуть наших…»...
31. Альона пише:
«На скільки мені відомо, то Сергій пише і спілкується українською........тому більш за все в нього з'явились просто недруги, які відписують від його імені. »

Висновок вірний. Це не Горденко. Можливо, Костянтинович поприкалювався цими коментами?
Господар 14 квітня 2011, 17:22 На тему: Підозрювана у вбивстві полтавс...
6. кобелячанин пише:
« може "Господар" нам альтернативу предложить»

6.

Пропоную: приходьте на шоу " Я вмію співати", фестиваль дитячого танцю "Веселка", фестиваль"Отчий край"... Там вас не вб"ють, і обкурені не чіплятимуться.
Альона 14 квітня 2011, 16:47 На тему: «Полтавські порвуть наших…»...
На скільки мені відомо, то Сергій пише і спілкується українською........тому більш за все в нього з'явились просто недруги, які відписують від його імені.
KING 8 квітня 2011, 22:31 На тему: Гуманітарна допомога району...
3. Дарія пише:
«Забезпечують їх протизаплідними засобами,»

Що за бред? Вона цим заробляє гроші і навіть не може купити собі засоби контрацепції сама? Та це ж ідіотизм повний!
Ні, думаю там щось інше має бути.
Танька 4 квітня 2011, 22:36 На тему: «Жінки у Лівії — хронічно вагі...
В них Перестройка починається.
Микола Гузченко 1 квітня 2011, 11:57 На тему: «З ваших очей просто іскри сип...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Даша, нецензурна лайка - це погано, запах спиртного на розважальному шоу - це нормально. Але мова не про це. Останній абзац треба було не писати, бо:
1. Це - порада, яку нецікаво читати і на яку зроду не відреагує жоден п’яний мудак. Від неї жодної користі.
2. Подана порада була не від імені людей, а від тебе особисто. Твоя особиста думка (це так зі статті випливає) в інформаційній статті - це дуже недобре.
3. В абзаці кричить зневага до читача. Зневажати читача ніззя.
Микола Гузченко 31 березня 2011, 23:09 На тему: Що краще — нам в Данію чи япон...
Вирішив безкоштовно поділитися мегакрутою супернавороченою ідеєю.

У прогресивних країнах усі контори мають сайти. Сайти не для того, щоб повипендрюватися своєю прогресивністю, а для людей, для зручності. І от коли мені, скажімо потрібно піти в РДА, податкову чи пенсійний фонд, я щоб даром не їхати 3 кілометри на велосипеді, заходжу на сайт, дивлюся графік роботи контори і вже напевно їду. Це дуже зручно.
В Україні такого ніколи не буде.

Держструктури цього не робитимуть.

Але ж є прогресивна, патріотична, ексклюзивна, а головне - характерна газета!

Чому б не зробити на сайті сторінку з графіками роботи і телефонами усіх популярних інстанцій, щоб люди не бігли подивитися на вивіску і поцілувати двері, а йшли напевно, заздалегідь звірившись на сайті.

Але сайт і три кілометри веліком - це фігня. А от уявіть собі бабцю з Орлика, якій потрібно пертися у пенсійний фонд. Приїхала, а сьогодні вони не приймають. І от для сільських безінтернетних жителів таблицю з графіками і контактами слід друкувати в газеті. Щороку апдейтити. Це буде суперкрутізна. Посівний та церковний календарі - лайно проти таблиці роботи кабінетів.

П.С. Якщо зробите - ви супермени. Неодмінно ж треба буде зробити ЛИШЕ кобеляцький графік і розмістити його в санжарській і царичанській газетах - вони зацінять.
Гравець 28 березня 2011, 17:19 На тему: Чемпіонство «Зорі» і фінальна ...
Згоден. Тільки сюди також можна дописати Соломашенка Сергія (Сила Ради).
New York 25 березня 2011, 15:24 На тему: Що краще — нам в Данію чи япон...
Якщо в Японії таки «бахне» реактор, потрібно їх швиденько в Україну запрошувати
О, так це ж те що я написав у попередньому коменті: треба зхрещуватись із нормальним народом. Тільки хай японці свої катани не забудуть. ))) Бо їм з нашими биками буде важко спільну мову знайти.
Димон 24 березня 2011, 12:00 На тему: Чемпіонство «Зорі» і фінальна ...
Поздравляем, і сподіваємось, що хоч наступного року хтось зуміє скласти Зорі-1 конкуренцію і нав’язати їй хоч якусь боротьбу.

1.Владислав Мокляк(Зоря-1)
2.Мокрий Станислав(Зоря-1)
3.Калюжний Максим(Ветеран)
Кращий голкипер-Довгаль Євген(Зоря-1)
Voldimar 21 березня 2011, 19:18 На тему: Яке меню у мишоловці?...
Хто ппопадав на втд Україна (Добробут)Я заплатив тільки страховку 600 гр.хто скаже стоє тягатись за ці гроші ішо буде єслі я небуду платити далі.Чекаю 29 березня асигнаційний захід (потім мають позвонити уточнити номер рахунку)
Те що дехто називає суржик для більшості рідна мова аб0 місцевий діалект ;)
Татьяна 21 березня 2011, 15:25 На тему: На Кобеляччині стартує шоу «Я ...
Все ж таки культура
Татьяна 21 березня 2011, 14:51 На тему: На Кобеляччині стартує шоу «Я ...
Дуже хотіла щоб cудді і ведучі Шоу говорили українською мовою а то суржиком
Авангардівець 21 березня 2011, 10:56 На тему: Скандальні медалі...
Баранович - кращий гравець чемпіонату... Це навіть не смішно...
Микола Гузченко 20 березня 2011, 12:28 На тему: Україна — для людей… Для китай...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
О, придумав прикольний приклад. Ось візьміть кобеляцьку власть. Тандем Ісип-Галушко. Розумні, достойні, прогресивні чуваки. Керують 10-тисячним містечком. Так от, далеко піти в них не вийде, бо у них немає цінних нині якостей.
Щоб далеко піти, потрібно бути бандитом, дебілом, ідіотом, мудаком або наркоманом. Не вірите? А гляньте на два найбільших міста України. Черновецький-Довгий, Добкін-Кернес (ну добре, Кернес-Новак). Он хто ціниться. А ти кажеш, 3 покоління...
Микола Гузченко 20 березня 2011, 11:59 На тему: Україна — для людей… Для китай...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Згоден з приводу дегенеративної селекції. Вийшло так, що на протязі століть з гірших виживали найгірші, а ми - результат цього прекрасного експерименту. Продукт життєдіяльності, так сказать.
Але селекція - це не першопричина. Чому ніхто не утнув подібне з Німеччиною, Францією, Бельгією? Бо ці народи сильні - ні в кого не вийшло.
Та що там Бельгія - візьмемо півторамільйонну (блять!!!!) Естонію. Вона ж теж попала під селекціонерів, теж КДБ і все таке. І шо? А нішо! Нічого не вийшло. Кишка тонка. Поламав совок зуби об народ чисельністю як Дніпропетровськ.
А візьміть Росію. Її взагалі ніхто ніколи не завойовував. Варилися самі собі. І шо? Мудаки такі самі, як і ми.
9. KING пише:
«покоління з три потрібно,»

Ні, до жопи. Процес виродження виродженої нації продовжується. Як і при совку, зараз владою ціняться виродки, а не розумні, чесні, прогресивні люди. Безглуздо рахувати покоління, коли ми й досі рухаємося вниз.
Водій 19 березня 2011, 18:15 На тему: Нова небезпека для картоплі...
своєї грядки немає - віддав у користування сусідам, але коли була то памятаю одну річ. Пречудовий урожай виходить коли у ямку кидаєш не цілу картоплину, а лише "пятачок" з початком відростка. Більш того, чим більше картоплі вкинеш у яму (дві три бараболі як звикли багато хто), тим паскуднішим буде врожай, або він і буде задовільним, та вирощування його буде не легким. Бараболя котра вкинута у ямку неминуче має згнити, створюючи гнійник для послідуючого вроду. Багато хто помиляється припускаючи що таким чином створюється піджива. Отже якщо говорити в ідеалі, то зберігати насіннему картоплю треба так, щоб на кожній бараболі утворилосі максимум відростків (гичок по народному), щоб потім порізати її на як мога більшу кількість пятачків з гичками. Не вірите? А ви спробуйте. Посадіть поруч декілька кущиків вказаним методом, і порівняння як завжди усе докаже. Але будьте готові, що на прикінці сезону, будете рвати на собі волосся що не повірили та не посадили таким чином усю картоплю ))) Першо на перво ви багато економите на кількості насінневої картоплі.

p.s. Поверхню відрізу пятачка рекомендується обробити марганцовкою та витримати сутки перед посадкою. Хоча це рекомендація, і не є обовязковою. Та знову ж - порівняння рулит ))
ПАЛАЧ 19 березня 2011, 11:58 На тему: Скандальні медалі...
Розвели кумовство в федерації футболу!!!Тренери судять,судді - грають...посміховисько!!!Та якби судили, але вони навіть правил не знають!!!Про результат матчу Авангард - Ветеран вже давно домовилися "верхівки" футбольного правосуддя!Як видно з результату,- не на користь "Авангарду".Просто наступного чемпіонату призове місце потрібно одразу віддати "Ветерану", бо іншим шляхом вони нічого не досягнуть і не потрібно більше цього цирку!Паршев. не потрібно більше перекручувати хід і результат матчу всі й без того знають за кого "Ви" вболівали!
:) 18 березня 2011, 19:04 На тему: Скандальні медалі...
««Колос» — «Ніка» — 5:4;»

Дійсно "Колос" виграв, це не опечатка?
Максим Кривоніс 18 березня 2011, 11:26 На тему: У чергу за правосуддям...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Дітей війни на хер, дорогу внукам війни!!!
злой 18 березня 2011, 11:04 На тему: У чергу за правосуддям...
Прежде чем подавать в суд и прибегать к помощи юристов надо подсчитать ,а стоит ли овчинка выделки.Считаем обращение к юристам -допустим сумма иска будет 5000 грн(сюда надо приложить все чеки на возмещение морального ущерба ,.Но и после того как собраны чеки надо 1.оплатить услуги юриста 20-40% от сумы иска и предоплата 50% от 40%=5000*40%=2000(гонорар юриста)от него 40%=800 грн-это предоплата.Установить виновника и оплатить пошлину в суд еще гдето гривен 300 .И что имеем вытащить на судебный процесс 2-3 тыс грн что б получить 5000. ///22.03.09 | Адвокаты и юристы | Выборы ... юриста Мы не по своей вине попали в серьезное ДТП и понесли существенный материальный ущерб //
я 18 березня 2011, 00:18 На тему: Скандальні медалі...
Я згоден з тим, що були суддівські помилки, але ж вони присутні завжди. На результат матчу вони не вплинули, оскільки "Ветеран" переграв "Авангард"по всіх статтях. А от гравцям "Авангарду" пораджу грати до останніх хвилин, щоб не трапилося. Оскільки, перш за все, всі грають в футбол для задоволення, а вже потім за медалі.

Демарш «Авангарду» лишився незрозумілим ні для суперників, ні для вболівальників???????

Самі ж вболівальники "Авангарду" спровокували футболістів зійти з поля.

Я бажаю "Авангарду" виграти останній матч і надіятися на "ШТурм" (доречі в матчі з яким "Авангард" втратив 2 залікові пункти, зрівнявши рахунок на останній хвилині!!!)
Максим Кривоніс 17 березня 2011, 14:17 На тему: Держслужбовці тікають від адмі...
Службовцю, порадь молоді хай іде працювати на бариг за тіж 850 грн в місяць, тіки ці бариги, за результати роботи товчуть носом у прямому смислі слова.
Водій 16 березня 2011, 19:53 На тему: 300 тисяч чекають свого власни...
Якось спостерігаю картину:

Під "грибком" біля кафе стоїть дівчина продає ці самі білети. "Клієнт" у буквальному понятті - з вигляду ніби пристойна людина, цивільно одягнений, ймовірно або бізнесмен, або чиновник можливо... "витирав цифри" ще коли я заходив у кафе пообідати, витирав він їх і тоді коли я уже виходив із нього. Під його ногами буквально було чорне пятно від стертих захисних шарів, під яким було фактично не видно плитки - без перебільшення.
1 ... 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... 1648
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації