Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1315
2.ИВЕН
«(ні одну деревину не можна спилювати без АКТА обстеження)»

А де це виписано?
Так у районі є райадміністрація з купою чиновників і не зовсім низькими зарплатами , є і районна рада- паралельний орган , то яку ще потрібно громаду?
8.микола козак
«чому в райцентрі немає сервісного центру , де людина зробила б замовлення по інтернету , їй призначили дату отримання замовлення , приїхала , отримала , поїхала.»

У Кобеляках немає ОТГ, трохи відстали від життя.
1.микола козак
« за 20 спиляних дерев , тільки за спилювання платити 70тис грн , то це дійсно система прозоро , та ще і наймати пилячів з Полтави -чи я дурний , чи хтось інший?Невже в Василівці немає бензопилки , чи в Кобеляках , чи в Сухинівці ?»

Таки так ! Вони крупно прогоріли ! Ну, Гриша Корсун з Кобеляк дуже розпадлючився у Лугандона - тища в день ! Однозначно, треба було Артуравангу з Сухинівки найняти - він безплатно пиляє, потом продає, заразом би й по селові все повипилював. Хоч би свиснули... Тільки одна проблема, він зупинитися не може, почне голову сільради шантажувати, ну ще за якусь халяву він би успокоївся...
Посилання на www.youtube.com---прочитайте уважно-можливо і нашим курівникам потрібен такий варіант----(а то парк БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО--будто би успішно готують до "бакрутства"-щоб потім все вигорнути і построїти дома(в центрі) а насчот старих дерев---так під цей термін можна поставити всі дерева в усіх парках і на вулицях (ні одну деревину не можна спилювати без АКТА обстеження)

ЯК КАЖУТЬ--"а ти його САДЖАВ"....
Пані Таміла так красиво розповідає про сервісний центр МВС , тільки виникає питання , чому в Кобеляках ніхто пальцем не ворухне , щоб коли людині з села потрібно оформити якийсь документ то це ціла проблема , чому в райцентрі немає сервісного центру , де людина зробила б замовлення по інтернету , їй призначили дату отримання замовлення , приїхала , отримала , поїхала.
6.orakul
« "Революция, о которой так долго говорили те, кто её ждал, и те, кто её боялся, началась. Просьба пристегнуть ремни и не курить, командир корабля и экипаж желают вам приятного полёта." Посилання на inforuss.info»

Вибрв 10 хвилин. Перечитав оту маячню написану схибленим автором. Чесно скажу, мені стає Вас шкода. Ви ще процитуйте статєйку під назвою "Аплодіруєм Путіну стоя". Вона там поряд надрукована Шаріковщина вищої проби. До речі сам Путін тут ні до чого.
Популізм чистої води,який не підкріплений ніякими розрахунками.
5.ИВЕН
«ну і що далі--фільм то багатосерійний ???.»

Багатосерійний. І оця вся тут полеміка про корупцію і навіть про вибори і цілу Україну, то навіть не серія а маленький епізод. Як казав Попандополо "мы накануне грандиозного шухера". Або, як пишуть зараз: "Революция, о которой так долго говорили те, кто её ждал, и те, кто её боялся, началась. Просьба пристегнуть ремни и не курить, командир корабля и экипаж желают вам приятного полёта." Посилання на inforuss.info
ну і що далі--фільм то багатосерійний ???.
3.ИВЕН
«люба інвестиція (в нас)-це крок до відкатів»

Ну так не про це ж мова. Нафіг та «інвестиція» Бутенкам? Лише для відкатів? А де ж тоді Гунжель? Можна запрпонувати і вибудувати іншу систему відкатів, якщо вже без них ніяк. Наприклад, усіялкі центри центральних міністерств і відомств що знаходяться на території ОТГ реконструюються за рахунок бюджету міністерств з відрахуванням процента ОТГ. Розмір процента відрахування в межах дозволеного ліміту встановлється на сесії ОТГ. Такий варіант створить можливість красти гроші не громади а міністерства. І це буде добре і для громади і для міністерства. От читав в тирнеті, що оплату за реєстрацію технічних кандидатів типу Смєшка, Гриценка і т.д. за яких один з поперед одного бігли кобелячани голосвувати, було покладено на відповідні мінстерства. Ну, наприклад, ЗСУ висуває і фінансує Гриценка, СБУ - Смєшка, МОЗ - Богомолець і т.п.
люба інвестиція (в нас)-це крок до відкатів----одні на дорогах-другі на спилюванні дерев-треті сплять і думають=де ще можна відкусити ласий шматок...
3.микола козак
«То чи не краще було б за 70тис упорядкувати кладовище а сам голова сокирою поваляв би ті дерева ?»

Краще. Але, на упорядкування цвинтаря по розрахункам за методом Миколи Блискуна, потрібно не менше 500 тис. А цієї суми, напевно немає в бюджеті. Отже, маємо те що маємо.
2.Borch
«По фотографиям, исходя с состояния кладбища, В Василовке не то что бензопилы нет, там и людей нет»

То чи не краще було б за 70тис упорядкувати кладовище а сам голова сокирою поваляв би ті дерева ?
1.микола козак
«Якщо за 20 спиляних дерев , тільки за спилювання платити 70тис грн , то це дійсно система прозоро , та ще і наймати пилячів з Полтави -чи я дурний , чи хтось інший?Невже в Василівці немає бензопилки , чи в Кобеляках , чи в Сухинівці ?»

По фотографиям, исходя с состояния кладбища, В Василовке не то что бензопилы нет, там и людей нет.
Якщо за 20 спиляних дерев , тільки за спилювання платити 70тис грн , то це дійсно система прозоро , та ще і наймати пилячів з Полтави -чи я дурний , чи хтось інший?Невже в Василівці немає бензопилки , чи в Кобеляках , чи в Сухинівці ?
7.Maksym
« До речі, після реформи такого не помічав»

Після реформ ми взагалі перестаєм щось помічати , все входить в звичку , кругом одне беззаконня , люди схибились на грошах , де не кинься , там і дурять , обважують , обраховують , можуть безнаказано морду натовкти.Все стає звичним.
Усе так, тільки не смішіть "старими дореформеними ментами", шо ховались по лісах та посадках щоб випити. З якої романтичної доби ви їх викопали, з Високого Середньовіччя? Задовго до 2014-го бачив як красноморді мєнти виповзали під гуркіт Круга з кафе "Шансон", в регаліях і ригаліях, як грабували перехожих на зупинках громадського транспорту, і самому якось довелось відкуплятися щоб не бути затриманим на добу, а їхати вже додому після трьох пляшок пива з друзями після роботи. А найбільше чіпляло, як мєнти відкрито, а хто й демонстративно, палили у підземних переходах харківського вокзалу, а в мене «по-божєскі» забрали 20 гривень (це ще як долар по чотири п’ядесят) за паління на вулиці, там де палять усі але, як виявилося - у недозволеному місці. До речі, після реформи такого не помічав.
Ну і що ж в моєму коменту вже одному відвідувачу сайту не сподобалось? Те, що ОТГ фінансує ремонт організації, яка громаді не належить, что те, що в цей самий час тяжко хвора дитина позбавлена свого (поки що конституційного) права на лікування?
Красиво. Тільки виникає декілька питань. Якщо цей сервісний центр обслуговує 4 райони і навіть всіх громадян України, то чому на нього розкошелюється Бутенківська ОТГ? А якщо врахувати те, що українці у цій державі нікому непотрібні, не говорю вже про пенсіонерів, але непотрібні навіть діти, бо нарешті таки викорінили совковий лозунг "все краще дітям", то для кого цей СЦ збудований, кого він в перспективі буде обслуговувати?
4.Чудо Юдо
« плюсую!»

Ну добре що ти хоч це підтримуєш. Це теж плюс.
3.ИВЕН
«пане СЛАВКО даним вами висловлюванням ви відводите від теми про наслідки від даної події( там іде мова про реагування на цю подію органів місцевої влади )-а ТАМІЛА- ні ГУГУ...чому...»

Ні, не відводжу. Пані Шевченко дійсно залишилась, як завжди, в тіні і не вона одна! Не знаю, чому. Мабуть її не знайшли,
може вона, як завжди, якраз проводить посівну в «Добробуті» і "фермерів"... «Фермери» в лапках, бо вони не фермери, але обробляють невитребувані паї! І думаю, що це не менш цікаво, ніж «реформи» на АЗС... І пан Калюжний чомусь там сидить в тіні, ні ГУГУ... І ще багато таких!
4.микола козак
«це якраз в інтересах того , кого переслідують упирі від влади.А славко з Сухинівки дійсно має якийсь інтерес»

Шо за брєд? По-перше, не з Сухинівки. Так хто і кого переслідує, яка влада ?? І за що переслідує ? Я так і нічого і не зрозумів !..
2.Slavko
« Або, знову ж таки, – треба називати його прізвище в тому числі, інакше це виглядає як якесь переслідування особистих інтересів автором статті.»

Та тут ніяких особистих і нтересів , це якраз в інтересах того , кого переслідують упирі від влади.А славко з Сухинівки дійсно має якийсь інтересдо пана Артема.
2.Slavko
«се дуже добре написано. Дуже багато цікавого, але...»


пане СЛАВКО даним вами висловлюванням ви відводите від теми про наслідки від даної події( там іде мова про реагування на цю подію органів місцевої влади )-а ТАМІЛА- ні ГУГУ...чому...
1 2 3 4 5 6 7 ... 1315

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації