Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Ну взагалі то, немає нічого дуже дивного. У 2021 році ВЛК проходили хто? Молоді хлопці строковики, та добровольці чи контрактники, які самі готові були воювати. Хворі і кволі до ВЛК не потрапляли.
А у 2023 році ловлять всіх підряд і на ВЛК відправляють - звісно, що відчутно більша кількість непридатних воювати тепер через лікарів проходить.


Змінено 16.01.2024, 09:05
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Хороша можливість для жителів Полтавщини і Харківщини вберегти своє житло зареєструвавши його. При купівлі квартири у Полтаві в Посилання на kvartiri.com.ua вам обов’язково скажуть про це. Фахівці слідкують, щоб нові власники мали усі необхідні документи по закінченню співпраці.
Тільки прочитала назву статті, а у голові відразу відповідь - звісно ні, не можна лікувати варикоз самостійно. У мами була підозра на варикоз, зробили УЗД судин нижніх кінцівок Посилання на evroklinika.com на жаль діагноз підтвердився, лікуємось, усі маніпуляції, медикаменти тільки під наглядом лікаря. Маму відразу попередила - ніякого самолікування не буде
Боже, коли вже ті старі пердуни упокояться?...
Slavko 10 грудня 2023, 17:03 На тему: Коли святкувати Різдво?...
Всім блукаючим !...
Вкотре порушую офіційні стандарти !
Можливо хоч хтось опритомніє, прочитавши ...
Предківські знання і традиції - під забороною , правда також....
21 грудня - кінець річного кола навколо Сонця - ні кола , 22 грудня - Різдво божича Коляди , початок нового річного кола.
Новоліття - навесні , на перший молодий Місяць після Великодня , Щедрий Вечір - варили вареники у формі молодого Місяця , молодий парубок і наймиліша дівчина - Миланка закликали Весну , ритуально засіваючи на пробуджену землю , співаючи при цьому щедрівки.
6 січня - Водосвяття , Земля перебуває у перигелію до Сонця - найближча відстань за весь річний цикл і заряджається. Звечора предки прорубували на водоймі ополонку у формі рівностороннього хреста , щоб вранці набрати зарядженої , священної води.
Іудейський Новий Рік першого січня - стандартно підвищували податки русинам. Ялинка ... кельтська традиція і інших чужинських племен , коли вони на деревині вивішували нутрощі - пожертви своїм богам.
З окупацією , про яку навряд чи хто чув, вогнем і мечем Русинам було нав’язано християнство , інквізиція і поклоніння чужинському богу Яхве (він же Омен , Єгова).
Наші Предки шанували своїх Предків - Божів , підносили їм і їхнім статуям дари - хліб , мед , трави і святкували дійсно важливі дати.
Тож кожному своє
Чудо Юдо 5 грудня 2023, 09:10 На тему: Мій тато крутий!...
Півтора роки у російському полоні. Думаю, це в стократ гірше, ніж півтора року у окопах :(
ludmila65 5 грудня 2023, 08:03 На тему: Мій тато крутий!...
Чм може влада в Київі вплинути на путина?! Він увесь світ в заручниках тримає. Тіке сила допоможе, якої в нас недостатньо завдяки минулим «вождям»
zaruba 4 грудня 2023, 16:27 На тему: Інгаляції від нежитю - рецепти...
Так, інгаляції - це дуже дієва процедура! Але навіть з нею за один день нежить не лікується) Я на додаток ще обов’язково спрей Колдісепт нано Сільвер бризкаю. Він і зволожує слизову оболонку, і заспокоює і при цьому захищає від розвитку бактерій і вірусів.
ninao 24 листопада 2023, 22:24 На тему: Яким буде ринок полтавської не...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Iryna27 23 листопада 2023, 15:54 На тему: Громадянам, які прихистили пер...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
ninao 19 листопада 2023, 21:20 На тему: Які податки прийдеться заплати...
Ой, ці податки! Виглядає, що тіньова економіка в Україні дійсно велика, тепер податкова буде перевіряти всі витрати, і якщо не поясниш походження грошей – вже готуйся до великого податку, цікаво, як вони будуть розраховувати різницю між доходами та витратами, ще й гранична сума може з’явитися , але з іншого боку, можливість вивести гроші з тіні за допомогою декларації це вже щось. Хоча, здається, тут теж будуть свої умови. Так чиє інакше, трошки важче стануть ухилятися від податків. Важливо бути обережним та можливо краще використовувати послуги спеціалістів чи агентів нерухомості, як на цьому сайті Посилання на kvartiri.com.ua Може, так безпечніше. Що думаєте?
Selena2017 6 листопада 2023, 18:32 На тему: Походження назви Кобеляки. Час...
Наукова праця лінгвіста Віктора Лакизюка під назвою " КОЛИ БОГАМИ БУЛИ РІКИ" досліджує корені української мови ще на віддалі 5000 років. Чимало написано і про Кобеляки. Ні про яких тварин та інші фантазії не йдеться, лише науковий підхід. Дуже цікава праця.
Slavko 28 жовтня 2023, 12:33 На тему: Путін і Калі Юга...
Свароже Коло триває не мільярд і не мільйони років, бо пишуть різні дурниці, воно триває 25920 земних років. Точніше, орбіта сонячної системи - еліпс.
Воно умовно ділиться навпіл - це 12960 земних років і половина - ще на чотири частини : Сатья Юга 5184р, Трета Юга 3888р, Дварапа Юга 2592р і Калі Юга 1296р. Крім того, вісь Землі перейшла на іншу сторону еліпса, отже нахилилася в іншу сторону, північним полюсом до центра галактики.
Відбувся перехід сонячної системи в знак Водолія (Ера Водолія, ера знань...) або Чертог Вовка (Епоха Вовка у аріїв). Чим вона відрізняється від попередньої (темна Ера Риб), можна знайти і прочитати, але і там купа брехні. Богообрані мають велику армію найманих віщунів, астрологів, журналістів, «фахівців» - всі вони розказують потрібну їм правду і отримують за неї гроші. Нові енергії нової ери мають допомогти нам розібратися...
Щось із того Переходу ми могли чути раніше, але то різні поводирі використовують ту інформацію для впливу на нас, задурюючи, заганяючи в страх для маніпулювання, знову-таки використовуючи хуцпу - підміну понять, щоб раби весь час боялися і слухалися, виконуючи різні дурниціПосвята ж в рабів чужого бога робиться в дитинстві, з немовлят... що ми знаємо як хрестини.
Доречі, кабала та, енергетичний купол, дієна нас вже півтори тисячі років, як я вже писав, з часу окупації нашої країни білої раси - Русинії, Руско-Лані, а це - вся Європа, з часу ритуального вбивства наших Вищих Волхвів та страти, розп’яття Буса Білояра в 4му столітті.
Ще раз... Астрономічно Перехід відбувся, купол розвіюється, люди починають чути голос Всевишнього (підказки, які приходять в думках)), а дехто хто далі віддає перевагу інструкціям і настановам, які їм весь час диктують богообрані через своїх слуг - куди їм іти, чим треба колотись, що їсти, що купувати, куди платити і хто є ворог (міфічний агресор), звісно ж не вони....
Slavko 27 жовтня 2023, 13:03 На тему: Путін і Калі Юга...
далі не пройдуть. Не пройдуть далі і паразити. Для них і на жаль для тих, хто живе по їхніх інструкціях, ілюзорних програмах життя, які надиктовуються звідусіль - тих чекає той самий страшний Армагеддон, який фактично вже почався та відбувається.
Отже, для кого це кінець Світу, а для кого - кінець Тьми.
Наші пращури - діти божі, нащадки богів (а не раби їхні, їхнього "бога") , носії Духу Всевишнього, Роду знали, що після цього життя ми переходимо в інше - у неявний світ та перероджуємось у наступних життях. Неодноразово чув, що зараз ці два світи з’єднуться, але не буду говорити, не знаю, на скільки це так.
Зараз ми всі потрібні тут, оскільки йде війна бездушних штучноутворених нащадків падших проти Дітей Духа Рода - Людей.
Ми як носії найбільшого відсотка чистоти р си, про що перед війною зняли та показали по телебаченню проект під назвою "Код нації", де вчені генетики встановили, що серед українців показник відсотків нащадків Аріїв становить 68 відсотків - найвищий показник серед країн, з гаплогрупою Р1а (чи не випадково читається як РОДина).
В кінцевому підсумку задачею штучних є глобалізація, підкорення всього людства єдиній владі, на вершині якої і зараз знаходяться жерці, підпорядкування їхньому богу Яхве та звільнення падших із печер, куди запроторили їх наші предки. Під час Другої Світової війни організація Ананербе шукала саме ключі звільнення, прикрившись нашим ім’ям - Арії і нашою символікою - свастям.
Тоді нічого не вдалося. Адольф Гітлер саме звідти чув голоси.
Не виключено, що і теперішні Шеломов-Путін чи ще хто небудь (порожній) також керується звідти.
Вирішальний час, ключі знаходяться в нас всередині і ніякі обміри черепів їм не допоможуть. Пора усвідомлюватися і боротись за Волю і ресурси, надані нам Всевишній безкоштовно по праву народження.
Геть паразитів і бездушних істот!
Slavko 27 жовтня 2023, 12:30 На тему: Путін і Калі Юга...
Ігоре Миколайовичу, я не всезнаючий, але дещо таки розповім.

Темний період Калі-Юга закінчився астрономічно у грудні 2012 року , настав Ранок Сварога ...
Це не тільки вчення, це ведичні знання пращурів. Чужинці ж, які окупували нас, використовують ці знання лише частково, підмішуючи своєю брехнею, створюючи хуцпу - підміну понять. Наприклад у релігіях, нібито ми (їхні раби) відійшли від вчень їхнього бога... яким насправді є сатана. Мало того, хуцпа і брехня заполонили все. А правди не знайти. Так вони стараются штучноутворені діти падших-аннунаків... Успадкували їхню суть.
Наша сонячна система здійснює коло навколо центру галактики - Творця.
Період віддалення був для нас важким. Люди втратили свої здібності такі як інтуїція, телепатія, став меншим зріст, висота дерев і мабуть став слабкішимефір.
Ще називається квантовим переходом. Змінилася маса атома, сонячна система фактично вийшла з тіні. Особисто я спостерігаю, що змінився колір Сонця, Місяця (аура), зірок, тощо, воно тепер блакитно-біле і більш густе.
Нові енергії космосу також запустили відновлення нашої планети... Вона була ушкоджена під час нанесення по ній удару,по нечисті, яка населяла темний материк на іншій стороні планети - Лемурійський, або материк Му. Африка - вціліла його частина. Мабуть, не випадково всі семі ські народи беруть початок звідти.
Ви мали чути, що планету сколихнули землетруси по всій земній кулі, були розломи. Кінець сепня-початок жовтня йдуть серйозні потопи в багатьох країнах світу і цим не закінчиться. Материки сходитимуться в один, як це було раніше. Нам хвилюватися нема чого, за нас наші великі Предки подбали і знайшли для нас надійне місце - це наша територія, наша країна, найвища точка на планеті Земля, під нею - кристалічний щит...
Але в нас інша біда, яку ми маємо перемогти - це зовнішній та внутрішній окупант.
Перехід у нові енергії, нове життя зможуть здійснити не всі. Хто житиме в низьких вібраціях - енергії смутку, жалю, ненависті, , жадібності - ...
pis 20 жовтня 2023, 16:30 На тему: К сожалению, весы аналитически...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Плата за абонентське обслуговування визначена Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189 – VIII, відповідно до якого це – платіж, який споживач сплачує виконавцю для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги.

Плата за абонентське обслуговування нараховується споживачам, що мешкають у багатоквартирних житлових будинках та у яких з КП ЖКК «Щасливський» укладені індивідуальні договори.

Плата за абонентське обслуговування не нараховується споживачам приватного сектору в індивідуальних будинках та споживачам багатоквартирних будинків, які визначилися з моделлю договору і обрали договірні відносини за колективним договором.
Тоді споживачі приватного сектору не повинні оплачувати абонентну плату , а таких в Кобеляках більшість .
Цікаво а з чого складається абонплата?Як розуміти ст 17 абзац 2 і 3 закону про метрологію і метрологічну діяльність із внесеними змінами ?
Світлана, а що тобі не зрозуміло, він барижник купив собі УБД, а тепер за рахунок держави відбив кошти витрачені на УБД.
А коли цей х... воював? Вибачте, але потрібно перевірити його куповане УБД!!!!
5.Чудо Юдо
«Ну Копелець пробував судитися - йому суд двічі сказав, що все по закону. Це і логічно - депутати повинні мати механізм спихання мера з крісла, чи це не мер а царь якийсь?»

Я незнаю , чи доводилося вам мати справу з судами , але скажу , що мати справу , як з Кобеляцьким , так і з полтавським адміністративним - це самовбивство.Взагалі в правоохоронних органах судячи з публічної інформації панує повне беззаконня .Ніхто в судах не несе відповідальності за незаконні рішення , при цьому ще і кругова порука , дуже рідко невфірні рішення відміняються вищими інстанціями , особливо для тих , хто не має бабла.
zaruba 22 вересня 2023, 10:39 На тему: Ватні палички можуть нашкодити...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
1.Slavko
«Йде торгівля електроенергією, відкриті публічні торги по продажу в інші країни Європи в той час, коли ми самі сидимо без світла, а ціна його зашкалює !»

О, а дайте посилання на торги нашою електроенергією за кордон
1 2 3 4 5 6 7 ... 1660
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації