Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1401
А хвутбол за рахунок бюджету тягнути можемо?!

Змінено 05.12.2019, 13:23
Правильно,а то можна дохазяйнуватися до того,що не вистачить на святе-футбол.
Катишков як свадєбний генерал,тиняється,як неприкаяний по різним нічого незначущим заходам.Толку ніякого,а зарплату получає дай Бог кожному.
Та ні, я живу в Кобеляцькому районі, в правильних Біликах, де ліхтарі горять, дороги чисті й посипані, зір нормальний, додаткове освітлення не потрібне...
2.Neznayko
«Шановний, не треба ля-ля»

-фото не брешуть, ми ж не рекламі - Фотошопу не має..
"ліхарі горять хай не на кодному стовпі, але достатньо, щоб було видно в темну пору доби...." - а чому тоді люди досі ходять з ліхтариками. Хоча можливо у вас добрий «нічний» зір.., або ви з Біликів Миргородського району.
23.Чудо Юдо
«
А як вони повелися із іншими людьми, тими хто був також у себе вдома на землі своїх предків, але війни не хотіли?»

По-перше, війни не хотів ніхто. Не вони ж війну починали. Війне почав Турчинов. Чи ти забув? Ясна річ, що частина населення Донбасу була майданута. Але таких там одиниці. Більшість таких потікали сюди. Один із таких був і в Кобеляках. Облапошив тут БЮТ і Ісипа і втік. А потім його в Донецьку арештували за шахрайство. Так і що з цього? І у нас не всі хотіли майдану, бо розуміли, хто і навіщо робить майдани. Я, наприклад, не хотів, щоб переписували історію, міняли назви вулиць. Але що може зробити одна людина? Так і там.
22.Седой
« Не нравится - покупайте у другого продавца, про законы торговли не слышали? »

Ну при чем тут нравиться или нет, причем законы торговли? Я же не это имел ввиду. Я о том, что наши поцреоты даже президенту не разрешают покупать газ. У них это называется зрадой. Когда Петя продает в РФ свои конфетки, то это можно, это патриотино. Петя же у них спаситель от Путина. Он их послал на Донбас убивать граждан Украины и они свято верят, что убивают там бурят и Путина. И тот же Петя сказал, что газ у Путина покупать нельзя, так как это зрада. И они верят. Они даже верят, что один и тот же газ по одной и той же трубе идет в Европу и по ней же возвращается в Украину. Только возвращается уже не Путинский газ а европейский. Вот посмотрим, что они устроют Зельцу после встречи с Путиным.
23.Чудо Юдо
«не всі жителі ДНР цій ДНР були раді? Але хто їх питав?»

Інколи здається, що ти таки можеш щось шурупати головою. Канєшно ж не всі жителі були раді. Більше того, багато жителів Донбасу й досі не зрозуміли, що відбулося. Люди вАще не знали, не розуміли, що відбувається. І не лише прості люди, а й депутати. Зяввилися якісь невідомі з плакатами "Путін памагі" і їх тут же, як оніжедєтей, відразу зняли на камеру і відео розіслали по усьому світу. Ну і з якого дива ти взяв, що ті люди заслані Путіним. Чи ти думаєш, що Пктін такий ще пришелепуватий як більшість українців? Ті ж самі сценаристи що засилали на Донбас провокаторів дали команду розпалювати ворожнечу і формувати проросійські настрої. Для кращого єфекту почали бомбити Луганську ОДА нашими літаками, подібне було й в Донецьку. Ну якщо ти думаєш, що нашими ВСУ і літаками командує Путін, то таки тебе вже не вилікувати. Не хочу я тобі нічого пояснювати, бо то марна справа. Я тобі тупо дам ссилку на бамагу Управління Верховного комісара ООН "Доклад о ситуации с правами человека в Украине". Ти хоч розумієш, що бамага ООН, це не Беніне ТСН, і не Петін 5 канал? Так от там прямо пишеться "Крым является временно оккупированным Российской Федерацией7" А про Донбас такого не пишеться, бо такого нема. Про Донбас пишеться "Территории, контролируемые вооруженными группами". Різницю розуміш? Посилання на www.ohchr.org
23.Чудо Юдо
«будівлю СБУ у Слов’янську і це були не якісь там майдановці, а спеціально завезені "зелені чоловічки" із сусідньої країни.»

Тобі як щось пояснювати, то краще сто грам випити. Хто завіз тих "чловічків"? Мер Словянська стверджує, що Пастор із Сенею. Як тобі така версія? Чи їх по твоєму Путін завіз. Нафіг він Путіну нужен. Він працював проти Росії. Туго доходить? Нічим не допоможу. Але про всяк випадоак напишу, що твій Гіркін перебрався у Словянськ із Криму після того, як його Путін з Криму вигнав. У Гіркіна було завдання зробити в Криму те, що він зробив на Донбасі, але не вигоріло. Крим від війни врятували. Розумію, що для тебе це непізнаваємо. Але може ти можещ хоч зовсім просте зрозуміти і відповісти на питання, хто і навіщо випустив Гіркіна із Словянська в Донецьк? Скажеш, що то Путін його випустив? Так там же були доблесні ВСУ, чому вони його не знищили? Та тому, що їм не дозволили, не дали команди. Ну ти хоч поспілкуйся з вміняємими атошникми. Їх мало, але вони є. Я тут колись давав ссилки на луганського бізнесмена і депутата обларади Андрія Недовєса з його інтервью Наталі Влашенко, там він говорить про те, як «захвачували» Луганське СБУ. Перед тим як його захопили, туди завезли купу зброї. Так от, завезеня зброї для тих, хто його захопить було зроблено навмисне тими, хто планував те захоплення. А планував це не Путиін а наші переворотчики. Але для гойських мізків це надто складно це зрозуміти. Хоча все просто.
Так тримати !
3.Fuks
«.ви ж все можите..»

Та да,в санича здібності як у Коперфілда...але коли ЙОМУ це вигідно.
Не скажу що в Кобеляках добре почищено..на довбаній площі сьогодні чуть не вдарили,машину понесло..Санич,наведіть порядок з торгашами або стоянкою..ви ж все можите..
Шановний, не треба ля-ля, дороги в Біликах почищені, піщано-сольовою сумішшю посипані, ліхарі горять хай не на кодному стовпі, але достатньо, щоб було видно в темну пору доби....

Може ви не в тих Біликах живете?
Не дуже Кобеляки розхваляйте. Це вперше у цьому році розгорнули із самого ранку і начебто непогано. У минулому році у самісінькому центрі вулицю Касьяна після того, як упав сніг, не прогортали пару днів. Взагалі. Що робилося на околицях можна було лише представити.
16.orakul
«а 23-го приняли закон об отмене региональных языков. »

Це Закон Ківалова-Колісниченка, який прийняли через одне місце і тим місцем підписав Янукович, який проіснував трохи більше року і був неодноразово розкритикований? Так про його скасування ще 28 грудня 2012-го подали проект, його просто не розглядали.

16.orakul
«А ДНР создали, я вам также напомню, 12 мая. »

11 квітня уже озброєна до зубів братва штурмом брала будівлю СБУ у Слов’янську і це були не якісь там майдановці, а спеціально завезені "зелені чоловічки" із сусідньої країни.

21.orakul
« І «бандити» нічого не захвачували, вони у себе дома, на землі предків.»

А як вони повелися із іншими людьми, тими хто був також у себе вдома на землі своїх предків, але війни не хотіли? Спитали чи хочуть вони? Чи дуло автомата в зуби вставили і кричи з усіма "Путін ввєді вайска"?
Бачив відео діалогу між Захарченком і українським офіцером? Де перший стрибав як мавпа і репетував. Так от, офіцер із Донбасу. І чому ж він обрав сторону "каратєлєй"? Може тому, що далеко не всі жителі ДНР цій ДНР були раді? Але хто їх питав?
20.orakul
«Прикольно еще и то, что нефть можно покупать в РФ, а газ - нельзя»

И газ можно, только на условиях продавца. Не нравится - покупайте у другого продавца, про законы торговли не слышали? Словацкий, например, берите - он же очищенный от ваты в процессе дерибана. По кошельку не ощущаете?
13.Чудо Юдо
« це не заважає їм воювати проти бандитів, які вирішили встановити свій воєнний паханат на частині території України.»

Ти визначся з ким ви воюєте, бо ви один раз пишите, що воюєете з Путіним, а другий раз пишите, що з бандитами. Таке, знаєш як називається? І «бандити» нічого не захвачували, вони у себе дома, на землі предків. А от решту України таки захватили і скоро продадут. Так і хто тут бандит? Тута бАльшой вАпрос щодо бандитів. І вАпрос той вже вилазить на поверхню. Посилання на strana.ua
15.Седой
«Сегодня Укрнафта продлила контракт на поставку нефти из России на 10 лет»


Прикольно еще и то, что нефть можно покупать в РФ, а газ - нельзя.
Вернадський просто констатував факт. І було це відразу після революції. Здавалось би, що з становленням радянської влади можна було б зробити якісь висновки, так ні, вони вперто гнули своє навіть при Сталіну. Змушували навіть Сталіна втручатися, пояснвати. «Л.М.Кагановичу и др. членам ПБ ЦК КП(б)У. Нельзя заставлять русские рабочие массы отказаться от русского языка и русской культуры и признать своей культурой и своим языком украинский. Это противоречит принципу свободного развития национальностей. Это была бы не национальная свобода, а своеобразная форма национального гнета. … руководящая верхушка на Украине (партийная и иная) должна стать украинской… Я за то, чтобы состав Секретариата и ПБ ЦК КП(б)У, а также советскую верхушку усилить украинскими элементами. 26.ІУ.26 г. » (И.Сталин) Прикольно, що як тоді, так і зараз останні слова Сталіна актуальні.
14.Дід Панько
«Одного разу я був свідком такої події»

Свідком подібного був і я, і не один раз. Тільки конфлікт був не з атошниками, а просто з упоротими тіпа патріотами, в тому числі і з тіпа істориками. А це вже алес, бо історики повинні б знати історію і не наступати на одні і ті самі граблі. Короткий екскурс в історію. Цитати із щоденника академіка В.Вернадського "Сейчас в Полтаве очень тревожное чувство в связи с начинающейся насильственной украинизацией. Через три недели вывески магазинов должны быть по-украински. Новый налог и полное нарушение равенства национальностей. Всюду предписано ввести делопроизводство на украинском языке. Вводят на язычии. Возбуждается ненависть к языку. ... Вышла газеты «Вільний голос» - ярко германофильская и русофобская, очень противная по типу и направлению....Вообще все, кто творит яркую культурную работу в Полтавщине, не украинцы. Среди украинских деятелей очень немного – особенно среди резких националистов – людей положительной культурной ценности…. 12.4.1918".
Кузьмін конєшно дуркує, скромніча, тіпа не зна, навіщо було відразу після захвату влади скасовувати закон про регіональну мову. Все він зна, але чомусь не сказав, що це було зроблено навмисне, аби спровокуати невдоволення населення так неохідне для розколу країни. А звідси винакає запитання, хто є сєпарами? Ну нормальній людині це очевидно, а пришелепкам цього не поясниш. Ну та ладно. Потім вони прийняли новий закон, вже дійсно тоталітарний. Я ж посилаюся не на кісєльТВ, як ви любите казати, в даному випалку посилаюся на сайт хазяїна України. Ось почитай, що там пишуть. Там і про штрафи є. І якби це стосувалося лише державних установ, то ладно, але це стосується і комунальних закладів. Цитата з елементами шизи. "Закон передбачає, що скажімо клієнт може звернутися до чиновника чи працівника сфери обслуговування якоюсь іншою мовою, скажімо, російською. Але відповідати вони повинні українською. Винятки звісно є – для іноземців, які не розуміють української, можна відповідати їхньою мовою." Усікаєш? Вони навіть іноземців розділили на руських і інших. Якщо іноземець звертається на інгліш, то баришня може йому відповісти на інгліш, якщо зна. А якщо хтось (можливо і іноземець) звертається російською, то вона повинна відповідати укрмовою, бо їй можуть впаяти пару тисяч штрафу. І це треба ходити, наприклад, в перуканю з пачпортом, чи як? Посилання на tsn.ua
13.Чудо Юдо
«Не в язикє діло, хоч цю фігню не ліпіть.
»

Ти давай не чуди. Язиком вони знищили країну. Подивись виступ депутата Рената Кузміна на Ньюзвані. Ось тобі цитатка"Создание ДНР противоречит Конституции Украины – это аксиома. Это так. Но также украинской конституции противоречит и захват власти киевскими заговорщиками. Ну то есть, когда в Киеве группа заговорщиков, под прикрытием майдана, власть захватила, и пытается распространить свою власть на всю территорию Украины, включая и Донбасс, то на ваш взгляд Донбасс должен был подчиниться, и выступать против не имел права? Я напомню, что до того, как в Киеве 22 февраля была захвачена государственная власть группой заговорщиков в течение января и февраля, то тоже самое, что произошло на Донбассе, происходило в Тернополе, в Иванофранковске, во Львове. Вам известно, что во Львове был захвачен облсовет, райотделы милиции, СБУ, сожгли третью часть автотранспорта полиции? Были захвачены воинские склады, оружие, это все уже поехало на майдан. Это все происходило до того, как была захвачена власть в Киеве. 22 февраля, когда захватили власть в Киеве, я напомню вам хронологию – 22-го числа захватили власть в Киеве, а 23-го приняли закон об отмене региональных языков. Ну скажите, нечем было больше заниматься при захвате власти, вот других проблем не было в стране, да? Первое что сделали, отменили по сути русский язык. Зачем? В первый день после революции. Что происходило дальше? А дальше, напомню, 23 февраля. А дальше уже в марте народный депутат от правящего большинства Джамилев делает заявление о том, что крымские татары поддерживают новую власть, которая пришла в Киеве и считает что парламент дожжен денонсировать соглашение по пребыванию Черноморского флота в Крыму и отправить этот Черноморский флот назад в Россию. Это было 3 марта. 2 мая, я напомню, сожгли пол сотни людей в Доме профсоюзов в Одессе. Это же было. А ДНР создали, я вам также напомню, 12 мая. "
Сегодня Укрнафта продлила контракт на поставку нефти из России на 10 лет. Вот это война!
СССР вроде из гитлеровской Германии ничего не получал после начала войны?
Чудо Юдо! Одного разу я був свідком такої події:
В одному з великих магазинів нашого містечка, зайшла група молодиків, вдягнена в камуфляж, бійці АТО, біля каси стояв житель Кобеляк, який років 20 як повернувся до своїх батьків, але говорить "на языке на котором привык", так от, відразу прямо біля каси пішов розбір, штовханина, обзивали сепаром, і погрожували, то це може по Вашому це правильно? Як на вашу думку можна поважати таких "героїв"? А Ви кажете не в мові діло!
1 2 3 4 5 6 7 ... 1401
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації