Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
От депутатам гемор з цими тарифами.Пхалися в депутати,щоб земельки хапонути,та якихось відкатів з прийнятих рішень поімєть,а тут треба свою сраку підставляти підписуючи,якісь палєві звернення.Так можна в немилість впасти від тих,що бабло на вибори давав.Адже не для того їх у владу пхали,щоб вони пір’я піднімали.
6.Fed654Frumos
«А ти давно вже стоїш,закликальщиик? А головне,де?»

Думаю в Бережнівці.
А ти давно вже стоїш,закликальщиик? А головне,де?
Чому тільки на період пандеміі ? А далі що знову будемо перекривати дороги? а смисл ?так може краще зараз все перекрити і до перемоги місяць два, поки вони непрокинуться? По інсайдеру наші депутати "Сила Громади" тільки звернення відправлять так вже ми знаємо 6.99 Але це ціна непідйомна. А осінню знову 10 грн а може більше.Закликаю всіх стояти тільки за взяття на баланс ГТС на баланс громади Кобеляцькоі.
1.EuqeneMukhin
«Цей неправда що каже Казирод, по селам Кобеляцького району, 50 % людей, або і більше маюсь клінічні симптоми КОВІДУ. Іх лікують по телефону, а коли просять зробити тест ,кажуть що в села не виіжають, пропонують приіхати самим в лікарню. Але хто повезе тяжких хворих у яких підозра на КОВІД?»

В Сухинівці не менше.
А про що балакати треба тільки заберати труби на баланс громад, я в принципі переконаний ,був що так і буде, а осінню буде взагалі кабздець.

Змінено 13.01.2021, 18:23
Та Янек же кажуть бандит був...А це ж прийшли праведі і правильні 3,14дараси..Їм народ по качану.Ще все попереду.Ось земелька двинеться оттоді заживем.За Яником вже плачуть,і ще плакатимуть..Де оті рвало сорочечники в ліце Антонових,Дригів,Струків,Кулічковських і прочіх...Виходьте,захищайте народ який виздихує..
А взагалі в мене питання.Чому при кривавому Януковичу,який змушував нас жити під гнітом Московії,яка гнобила українців газ був 72 копійки за куб,а зараз після підписання всіх можливих і не можливих угод та асоціацій з нашими європейськими та американськими найліпшими друзями в нас ціна принаймні в Кобеляках 8 грн (це без доставки)?В чому покращення?Для українців,я маю на увазі, що друзям нашим покращало, то в мене сумніву немає))
А схуялі тільки на період карантину?
Прочитавши новину, був упевнений, що ви, Лтава, відреагуєте саме таким чином. Та наскільки розумію, автор передав дослівно коментар лікаря.
НАФТОГАЗ купив?))
У мене собака теж як напердить здивовано озирається навкруги , мов -"що трапилося і хто це наробив?"))
Це школа-інтернат
5.yrec
«Вони зовсім не "Слуги народу"»

Ні, вони слуги, але жи9івського народу.
Цікаво, чи будуть у Кобеляках протестувати 73 проценти лохдаунів ?
А то щось позаривались, як страуси ... І вже не репостять ЗЕлене лайно !..
"""...Причиною утворення деформації стало потрапляння в бетонну суміш чужорідного матеріалу, у результаті чого утворилася неоднорідна маса, яка з часом і викликала появу ями»....""

Так все таки "..чужорідний матеріал ..." ((( Гуманоїди, мать їх так(((
"...Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр;..." - а це що ??? Прозівав у змінах назв(((
Ключовий вираз в цій історії -""..Для цього обладнуємо спеціальний кабінет для взяття ПРЛ-тестів. Їх будуть брати сімейні лікарі. Кімната знаходитиметься у одному приміщенні з моргом...""")))

Завжди говорив що найкращий лікар - патанатом)))
Цей неправда що каже Казирод, по селам Кобеляцького району, 50 % людей, або і більше маюсь клінічні симптоми КОВІДУ. Іх лікують по телефону, а коли просять зробити тест ,кажуть що в села не виіжають, пропонують приіхати самим в лікарню. Але хто повезе тяжких хворих у яких підозра на КОВІД?
3,14 здят! Бабло повернуть треба! НЕ ВІРЮ!
Вони зовсім не "Слуги народу", вони проти народу!
Народ вони не чують, народ їм до одного місця, все добре видно на їхньому каналі Посилання на www.youtube.com
Спробуйте написати коментар який їм не сподобається, написали, бачите свій коментар, далі заходите на сторінку як другий користувач, все, немає Вашого коментарію! Демократія? Пора відправляти назад в 95 квартал!
Чогось в голову приходить лише шедевральне з Наша Russia: "а кто это сделал?"
Посилання на rutube.ru
За ТЕ ЯКИЙ БУВ КРАСИВИЙ 2014 ))))
2.Fuks
«.Будете платить.»


Будете !!!! Для цього їх до влади і привели !!! Фото кобеляцьких владних протестантів скоро опублікуєте, Таранушич з тамілорю та Копельцем на тракторі!!!!!)))
2.Filon
« погомоніли»


Навіть не по ........)))
Як казав один митець - Ітогі падвєдьом..
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації