Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1574
9.саша ставицький
«які ви самі утворюєте»


Для цього необхідні проект та погодження.
А у Копельця лише балачки. За час його каденції можна було це організувати. А він спочатку верблюдів завозить, а потім дізнається, що їх виявляється годувати треба
Отака неслухняна каоліція , яка почала тверезо мислити і голосувати і не звертає уваги на зусилля редактора ЕХО будь як дістати Копильця.Тепер і каоліція буде піддаватись нищівній критиці.Ну а ХЕРОЇ завжди знайдуться.
Панове ображені активісти , ви дуже раді арешту сміттєвоза , але після вашої радості порекомендуйте куди дівати ваше сміття , яким ви щоденно заповнюєте контейнери бцуквально за пів дня , а потім валите і біля контейнерів. Куди дівати стихійні смітники , які ви самі утворюєте.
Випадковий 2 квітня, 17:04 На тему: Закарантинились...
Те, що коаліція буде знищена БЮТом, попереджав з перших днів її створення. Знав, що й Таміла забуде про насмішки, фотоколажі як тільки з*явиться можливість стати секретарем. Прогноз збувається. На жаль. І це тільки початок...
7.Ltava
«колись обереться нормальна влада»

Саме "обереться", нажаль. Кобеляччане хоч і голосували, проте їхній вибір нікого насправді й не цікавить.
Ltava 2 квітня, 11:51 На тему: Закарантинились...
"...........Василь Кіптілий, Роман Василенко і Тамара Гординська знайшли в собі сили, щоб не голосувати ...."

ГЕРОЇ !!!))))))))))))))))))))))))))))
Ltava 2 квітня, 11:50 На тему: Закарантинились...
2.Fuks
«Ну що ви хотіли від »


Нічого)))) Як і від тих хто Їх обирав)))
Відмовилися мзду нести ?))
Fuks 2 квітня, 10:50 На тему: Закарантинились...
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
Ltava 2 квітня, 10:32 На тему: Закарантинились...
Правильніше писати не на всіх, а на все що шивелеться ))))
6.TaranenkoSergiy
«Цікаво, за чиї кошти тепер це сміття вивозитимуть?!»


За кошти дурників таких як ми, що платять податки і ходять на вибори надіючись що колись обереться нормальна влада((
Цікаво, за чиї кошти тепер це сміття вивозитимуть?!
2.Ltava
«"Знаменитого архітектора»

Все, чого торкається Копелець, перетворюється на лайно!
Подивіться на його бруківку, дороги, екопарк та багато іншого. Єдине, що в нього виходить гарно - це брехати, кидати людей та бути негідником!
1.TaranenkoSergiy
«Невже нарешті справедливість переможе?
»

Судячи з того що повикидали ті актівісти, скоріш за все сміттезвалище закриють,вони всі знали коли копи приідуть, скоріше всього вони і допомагали копам.
Мабуть постраждав за ’’поганяло’’.Ну що це таке Камо ’’Московський’’.Був би Львівський чи якийсь Вільнюський,може б і не трогали.А так,Кремлем попахує:))
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
За те в парку "реконструкцію " розпочали по проекту "Знаменитого архітектора та паркового дизайнера" із Жуків!)))
Сміттєвоз - лише знаряддя злочину. А хто злочинець - всім відомо. Дуже довго
за ним тюрма плаче. Невже нарешті справедливість переможе?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Це звісно добре, що влада опікується перевезеннями пасажирів по території громади, та й рішення про залучення не задіяних до перевезень дітей шкільних автобусів - також компромісне і більш-менш логічне, АЛЕ до чого депутати громади до затвердження маршрутів і з пов’язаних з цим заходів??? Є спеціальна процедура конкурсна, перевезення -це ліцензійна діяльність , там і випуск ТЗ і лікарі зі своїми медоглядами. Одним словом сесія до цих ділов така ж причетна як і до видачі ліцензій на алкоголь.. Загалом - це рішення було необхідне для прикриття п‘ятої точки колективним рішенням, за принципом існуючого в нашій країні поняття «КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ», по принципу : «А шо я, н нічьо, це ж депутати на сесії рішили». Всім добра!
Через Лебедине буде для автобуса рейс останнім.Там він і ’’ляже’’,бо ями по пояс.Може для початку хоча б колдобини позасипали?
Да, какую-нибудь минимальную плату можно было установить
Комунізм Кобеляцького розливу ,або - Популізм за рахунок платників податків із можливістю безкарно розкрадати бюджет адже безкоштовне значить безконтрольне)))
Fuks 28 березня, 12:34 На тему: Голосуй, не голосуй, а буде, я...
Ну і як оце? 3,14дари Жуков з шайкою Юлькиною,прости тут ка Тамілка таки лягли під Санича. А як клялися,як клялися за народ...Да своя сорочка ближче до тіла чи до діла..Мабуть громаді треба ініціювати розпуск депутатів.Все одно вони нічого не роблять,лиш свої питання вирішуютьМародери.
Вцілому)No1 Про проведення закритого засідання сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання.РІШЕННЯ ПРИЙНЯТОЗА = 18, ПРОТИ = 4, УТРИМАЛИСЬ = 1, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 2, ВІДСУТНІХ = 2
Полтавська обласна організація ПП "Довіра"Копелець О.О.- За Мельник А.І.- За Слав’янський О.В.- За Татарко О.О.- За Фещенко В.В.- За Голтвянський П.С.- За Полтавська обласна організація ВО "Батьківщина"Жуков В.В.- За Рафальський В.О.- За Ялова А.С.- За Ясинська Н.А.- За
Полтавська обласна організація ПП "За майбутнє"Крайнюк Н.В.- За Кривуля А.А.- За Омеляненко В.М.- За Шевченко Т.В.- За
Кобеляцька районна організація ПП "Рідне місто"Таранушич А.О.- Проти Проценко І.А.- Проти Андрієнко М.І.- Відсутній
Полтавська обласна організація ПП "Слуга народу"Василенко Р.В.- Утримався Горбенко О.Г.- За Гординська Т.В.- Не голосував Кіптілий В.А.- Не голосував Ященко М.І.- Відсутній
Полтавська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"Попик М.С.- Проти Немудрий В.М.- Проти
Полтавська обласна організація ПП "Наш край"Гречаний В.А.- За Копелець О.О.- За Фесюра В.О.- За.Як Вам, виборці, результати голосування?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1574
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації