Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1341
alist 15 червня, 16:29 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
31.orakul
«Ти не плутай»

Аха-ха, лежу під столом від сміху. Оце по цьому коментарю, діагноз можна ставити враз. Бандеровці, москалі, Сталін, масони, СРСР, свідомі... Повний набор!
Хоча на самому ділі, це не смішно, коли подумаєш, що отаке ходить по вулицях між людьми. Сьогодні в нього масони з шекелями, а завтра голоса в голові і ніж в руках. Скільки таких випадків.
Ось так ми до мишей і до ...............:))
Ltava 15 червня, 16:16 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
31.orakul
« «плюрализм»»

Плюралізм це Вуаєризм в купі з Ексгібіціонізмом, так що не трогайте Шизофренію :))
orakul 15 червня, 16:10 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
29.alist
«Це винуваті бендеровці, які за шекелі на замовлення масонів, які прилетіли з платнети Нібіру, разом з рептилоїдами, підкидають подавлені помідори »

Ти не плутай уй з пальцем. Бандерівці і масони доморощені шабесгої. А рептілоїди може й з Нібіру. Масони й рептілоїди до подавлених помідорів ніякого віднощення не мають, а бандерівці може й подавили. Вони людей давлять, то що їм помідори. Тим більше що ті помідори завіз сюди москаль Петро, як до речі і кукурудзу, і кофій, по який тепер баби із сіл по безвізу у Відень їздять, бо там його краще готують. Помідори бандерівці можуть і подавити. Це ж простіше ніж ламати памятники. Подавив помідори і дулю Петру разом з Путіним. Хай знають наших. Але це я відволікся від теми. Масони і рептилоїди помідори не давлять. Вони формують культуру, задають напрямки освіти, і в результаті виводять/виховують таких пришелепуватих двоногих які давлять помідори, викидають під ноги сміття ну і т.д і т.п. Коли Сталін замість давити помідори, як це роблять свідомі, видавив рептилоїдів і масонів, то культура, наука, освіта простих людей пішли на підйом. Але на жаль Сталін постарів і його швидко завалили і все повернули на круги своя. Розвалили СРСР щоб потім подавити усих поодинці. От і маємо те що маємо. І це не у мене шизофренія, як тобі здається. Шизофренія у свідомих. Ну от тобі приклад, цитата із ТВ: "Донбасс который выступал изначально против этой власти хотят вернуть патриоты которые хотят снести эту же власть". Поняв? "Шизофрения – это «плюрализм»… взаимно исключающих друг друга мнений по одному и тому же вопросу… в одной голове" Таких прикладів можеш у свідомих й сам накопати. Шиза у них на кожному кроці. Ось тобі приклад із класики. Розслабся і подумай. Посилання на www.youtube.com

Змінено 15.06.2019, 16:21
17.orakul
«до ОТГ тимчасово перейде земля»

Слово "тимчасово "сподобалось
:))
16.orakul
« Юля стане премєром і призначать Шкарбана або Жукова»

Юля премєром навряд стане та і Шкарбану РДА і ....не потрібне:))
15.Ltava
«посада голови Громади набагато цікавіша чим імпотентна посада головиРДА,»

Тому Копелець на РДА і не милиться, хоч на базарі і балакали. І він правий. Кажись до ОТГ тимчасово перейде земля, а в РДА не буде нічого, крім фунції відкривати нові туалети.
9.ivanrywa
«Насмішив.Кого-кого а цих людей,точно не призначить»

Та не кажи ГОП. Юля стане премєром і призначать Шкарбана або Жукова. Таранушича вже двічі призначали, то чому третій раз не призначити? Він зараз працює у Добробуті. Добробут - це юдейська Астарта, яка повинна забрати всю землю. Чому б їй не поставити свою людину в РДА? Ця пятирічка для України остання. Буде дерибан країни і землі. Для цього Беня і всунув свого Зельца в президенти. Те, що черговим президентом стане людина ремондована хабадом, для не сліпих було очевидно. З Вальцмана зроблять цапа відбувайла, так як у їхніх талмудах і написано. Читай хоча б Біблію. На цапа відбувайла усі гріхи, а нові, тіпа тепер безгрішні. Так по "писанію". Це не я придумав.
1.ИВЕН
«Причина закриття досить банальна»

Причина- відсутність бажання лікувати селян, при продажі землі селяни не потрібні тож їх потрібно "видавити2 із села:(( А депутати не «довбані» а обрані цими ж селянами:(( . ос і зараз будуть обирати між Рекою і вітком які їм і закрили фапи:((
10.ivanrywa
«зайняти посаду голови Кобеляцької ОТГ,»

посада голови Громади набагато цікавіша чим імпотентна посада головиРДА, та і після таміли йти на цю посаду взагалі не ..........
Ltava 15 червня, 14:03 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
1.alist
« Знаєте коли в Біликах прикрили свинарник, схоже свиней не вирізали, їх перевезли в Кобеляки на вільний випас. »

Ця цитата заслуговує на золоті букви при гербі Кобеляк !!!! Браво!!!
11.Ltava
«Можливо що пройдуть і в осени
»

можливо
5.orakul
«Вони нас у Європу поведуть і заживемо.»

ЛІБЕРТАРІАНСТВО!!!!!!!!!!!
9.ivanrywa
«.Кого-кого а цих людей,точно не призначить »

Кувалдіна на трон !!!!!!!!!!
10.ivanrywa
«І деякі з них,скоріше бажатимуть зайняти посаду голови Кобеляцької ОТГ,вибори до якої пройдуть в слідуючому році.
»

Можливо що пройдуть і в осени
8.orakul
«Та сходи на базарь і почуш. Таранущич, Щкарбан, Жуков, Решетило.. Копелця у цьому списку нама.
»

І деякі з них,скоріше бажатимуть зайняти посаду голови Кобеляцької ОТГ,вибори до якої пройдуть в слідуючому році.
alist 15 червня, 13:24 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
26.земеля
«Дядя (а может тетя) ты всем нынешним доволен? »

Тобто невдоволеність ситуацією потрібно виражати лише в стилі шизонутого оракула? Ну типу так:
- Зайшов оце в магазин, а там мені продали подавлений помідор - Це винуваті бендеровці, які за шекелі на замовлення масонів, які прилетіли з платнети Нібіру, разом з рептилоїдами, підкидають подавлені помідори всим таким як я, щоб ми вимерли!!! Ось вам доказ - відео з ютубу з очередним недоумком який робить відео для недоумків.

Чим раніше було краще, так це тим, що всі ці городські сумашедші, сиділи собі по домівках і нікому не мішали (ну крім сусідів), а тепер ними переповнений ютуб, форуми, чати і т.п.
Насмішив.Кого-кого а цих людей,точно не призначить .Накерувались "нові ліца".
7.ivanrywa
«хто що чув.»

Та сходи на базарь і почуш. Таранущич, Щкарбан, Жуков, Решетило.. Копелця у цьому списку нама.
orakul 15 червня, 12:36 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
27.Slavko
«Краще не скажеш»

Дядя, ти вАще чи тыльки на половину? Подивись відео коменто вище. Там шанований каббаліст тобі прямо каже. Як ще пряміше? І до вас це не діходить? І це при тому, що ви обираєте собі президента, премєра і фіг зна кого ще з богообраного народу. А, забув, і бога ви собі обрали із них же. І до вас все рівно не діходить. Я не шанувальник Москаля, але оце він показує гарний приклад як з вами треба спілкуватися. Посилання на www.youtube.com
Ну,як завжди переводите тему на свій лад.Цікаво обговорити чутки про можливих кандидатів,хто що чув.
5.orakul
«отого ірокеза, що Вітко привозив - у зами»


Головне, не забувайте за Допіних галасавати, вони там у Раді за вас падумають в углу з порошком !
Slavko 15 червня, 09:58 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
24.alist
«декілька "альтернативно обдарованих" завжди зводять до бендеровців, масонів, шекелів і т.п. маячні. Таке враження іноді буває, ніби в дурдомі, чи то день відкритих дверей»


Краще не скажеш
Досить вже совка і мордора. ДаешЪ блін Кувалдіна. Гайда петицію Зельцу підписувати. Прямо отут в Ехо. А отого ірокеза, що Вітко привозив - у зами. Вони нас у Європу поведуть і заживемо. Треба оті копельцеві берізки викорчувати нах.. Ганьба. Насадимо маку і конопель, відкриємо дом тєрпімості (зайнятість підвищиться, податки до бюджету) і будемо як усі цивілізовані люди.
24.alist
«От чим забавні коментарі на Ехо»


Дядя (а может тетя) ты всем нынешним доволен? Тогда кто ты? Все глупые а ты умный. Больше всего что наоборот.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1341

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації