Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1621
orakul 23 листопада, 13:44 На тему: «Я вже помер», або Чи легко бу...
3.Niko
«Ця людина- звичайний лацюга, перекотиполе»

Ну так я ж цього не заперечую. Я висвітлив одну сторону медалі", а лацюга - то інша сторона. Ясно ж що він пічку міг би і сам підлампічити і багато чого іношого зробити. Тута ще одна заморочка з пічкою. Пічка то стара, аж ніяк не європейська. А що як вона руська? Ну тіпа "руська піч". Я б на його місці її про всяк випадок розвалив. Патріотизм, так патріотизм, до побєди, до прапора на Красній площі. А фулі, блін.
І ще однин штрих до потрету поцреота. Він каже, що купив хату, а не неї нема документів. То як же він її купував? То називається не купив,а дав комусь грошей щоб у ній пожити. Чи не так? Ну машину ж так ніхто не купуватиме.
17.Fuks
«і посади хлібні»


Не всі м він дав) Лише одному.
Fuks 23 листопада, 12:51 На тему: Біличани забирають у власність...
Пока санич з макаричем депмбанять землю токанадський рейджер не дріма,потихеньку заходить в Кобеляцьку громаду,а допомагають йому ті ж самі городські депутати в яких є звязки в області,.прізаища всі знаєте,санич про них в своїй газетці писав.от і дописався,ніби й земельки дав,і посади хлібні..так вони ні,камінець за пазухою держать.Так що все попереду..
11.AVI90
«Чому саме Бутенківській ОТГ передають на баланс саму новішу адміністративну будівлю міста".»


Передача майна - ВСЬОГО від стільців до обладнання і будівель, передавалося по не зрозумілій схемі. Наприклад, кошти при бувшому Кобеляцькому районі «стікалися» до райцентру , на що витрачалися інші питання , але найчастіше куплене акумулювалося в Кобеляках. При розділі "всього нажитого непосильним трудом" Полтавською РДА цей факт не враховувався, ну так вирішили дяді в Полтаві. От і маємо такі непонятки.
14.AVI90
«Неприпускаю,бо для кожного житлового будинку потрібна земельна ділянка для облаштування дитячих майданчиків, побудови гаражів, а там хіба що трактора знімуть.»


По-перше, є виключення в ДАБі з цього приводу. По-друге, саме в цьому випадку земельна ділянка - є. Так, що хороша ідея.
AVI90 23 листопада, 10:32 На тему: Біличани забирають у власність...
А неприпускаєте що Скрильник перепрофілює будівлю під житловий будинок,роздасть чи продасть в розстрочку 15 квартир тій самій молоді. Неприпускаю,бо для кожного житлового будинку потрібна земельна ділянка для облаштування дитячих майданчиків, побудови гаражів, а там хіба що трактора знімуть.
Fuks 23 листопада, 09:29 На тему: Біличани забирають у власність...
А неприпускаєте що Скрильник перепрофілює будівлю під житловий будинок,роздасть чи продасть в розстрочку 15 квартир тій самій молоді,намалює ще картину маслом і побіжать і проголосують,а Санич залишиться на мусорці і з бігмордом що басейн намальований..
9.ixtamnetka2
«Тому що він оточений з усіх боків ось такими блазнями,прихвостнями, які тільки те і роблять, що намагаються йому догодить, "лизнуть", збрехать, прогнутися... Та все що завгодно тільки щоб догодити царю-батюшці . Вірю, що все одна людина не в силі тримати на контролі для цього і існує так звана команда, члени виконкому, депутатський корпус, які повинні контролювати стан справ у місті , доповідати і вирішувати. »

На блазня , який любить гавкати з підтишка , схоже саме ви.Навіть не поймеш ви чоловічого чи жіночого роду , чи з нових ВОНО?Я ніколи і ні за чим не звертався до Копильця , мені нічого від нього непотрібно і тому я не маю звички комусь догоджати , на відміну від вас.Але якщо ви будете гадити і ждати , що після вас Копилець буде прибирати , то ви просто безсоромна людина.Чому б вам не зібрати всих тих , хто там смітить і не навести там належний порядок ?А от у мене є підстави думати , що ви просто критикан , який хоче комусь догодити , саме лизнути і це відомо комуТож краще від критики до справ.
Niko 23 листопада, 07:44 На тему: «Я вже помер», або Чи легко бу...
Не зовсім погоджуюсь з Оракулом.
Ця людина- звичайний лацюга, перекотиполе. Йому близько 50 років, тобто переїхав він в 44 роки. Як він сам говорить люди в селі віднеслись до нього по-доброму, СПОЧАТКУ допомогали і дровами забезпечили, і продуктами, і допомогою. Але СПОЧАТКУ., а зараз не роблять цього. А йому потрібно все: і пічку поремонтувати, і вода в будинку, і меблі, і ТРУСИ ЗІ ШКАРПЕТКАМИ. І всім цим чомусь його повинні забезпечувати інші люди, місцева влада, і навіть до президента писав, що в нього немає трусів/шкарпеток. Працювати ж він бажає лише водієм, хоча до цього працював на РІЗНИХ РОБОТАХ. І цих різних робіт до його переїзду на Полтавщину було дуже багато. Тобто ця людина і є лацюгою та перекотиполем. І по цій самій причині йому перестали допомогати і місцеві люди, і місцева влада. Йому всі щось винні, а він нікому і нічого. Навіть доля власних батьків його не турбує: чи живі-здорові, чи можливо потребують допомоги. Батьків, які за його словами, викупили його за 5000 грн. Можливо, це були останні гроші? Доля дружини з донькою також не цікавить, бо там потрібно платити аліменти, виховувати власну дитину Та який же це батько, син? Патріот? В чому це проявляється? Що в хатині, яка схожа на смітник, розтягнув прапор України? На мій погляд, то не патріотизм, а образа національного символу, який розмістили на смітнику.
А відносно, меблів, води, трусів/шкарпеток, то потрібно попрацювати і купити, а не канючити в людей чи держави. Або ж продати ту машинку, яка стоїть під навісом та накупити білизни. Якщо грошей немає, то немає ж і на бензин....Чи на це є?
Якщо ж Оракул правий відносно військкомату і стану здоров"я цієї людини, то можливо в нього і є вже якась пенсія... Щось тут не сходиться.
orakul 22 листопада, 22:30 На тему: «Я вже помер», або Чи легко бу...
А тепер про зраду. Хвора людина, як і пяна, інколи може ляпати такі речі... Але ж редакція повинна базар фільтрувати. От цей чиловік не думаючи тупо каже те, що бачив і чув. А каже він в кінці відео те, чого розголошувати не можна. Не можна і тіпа по закону, і не можна ще й тому, що хворе суспільство таку інфу не сприйме. Ну відомо ж що нормальна людина у дур.домі виглядає як мінімум підозрілою. Він же прямо каже, що оті тіпа руські бойовики були з Києва, і жінка у одного з них живе в Києві. І він таки ж не помиляється. Це пряме свідчення про те, хто той сепаратизм організовував. Далі мислю розвивати не буду, бо в суспільстві психічно хворих пришелепків ще й до мене причепляться. Хоча все це було очевидним з самого початку, а зараз вже цьому є тисячі підтверджень, і ця стаття з відео - одне із таких підтверджень. Посилання на www.youtube.com

Змінено 23.11.2021, 07:33
orakul 22 листопада, 22:13 На тему: «Я вже помер», або Чи легко бу...
Ну,блін, клад а не стаття разом з відео. Миколайовичу, так можна схлопотати за видачу тіпа державної таємниці і державну зраду. Ну по перше, чоловік явно хворий. Йому треба зробити групу інвалідності і буде йому сяка така допомога. Але тоді можуть претендувати на інвалідність і табуни свідомих.
А тепер по суті написаного і сказаного.
"Чоловік виїхав з окупованого міста через свою патріотичну позицію"
Ким окупованого? Жителями Донецька? В чім його патріотизм? В тім, що йому не такі люди на Донбасі? Так йому не такі навіть рідні батьки, не така дружина і навіть донька. Це патріотизм? Та це класична психіатрична клініка. Хоча... саме це чомусь і вважають на Україні патріотизмом.
Йдемо далі. "...пішов у військкомат, записуватися в армію добровольцем... Але його не взяли." "Хотіли в армію на війну забрати. Із військкомату приїжджали. Але я відмовився проходити медичну комісію" І ви вірите в оцю хрень? Ларчик просто відкривається. І в перший і в другий раз йому відмовили, тому що знають про його хворобу. А брати на себе відповідальність ніхто в військоматі не хоче. До речі, він ніде не говорить про свою службу в армії і в альбомі теж нема про це фото. Так що... все сходиться.
AVI90 22 листопада, 21:28 На тему: Біличани забирають у власність...
Нічо,Скрильник прийде,порядок з мінтами наведе...Правда через 4 роки,а може й раніш.. Дуже важко після того як вони заберуть будівлю Скрильнику буде перемогти в Кобеляках, хіба результати виборів "намалюють". Сьогодні тільки і балачок в Кобеляках про колишню будівлю с/г управління серед пенсіонерів, а пенсіонери тільки і ходять на вибори, молоді вибори нецікаві. От тільки влада, депутати мовчать, та і серед кориепондентів чомусь ніхто не виявляє бажання провести журналіське розслідування на тему: "Чому саме Бутенківській ОТГ передають на баланс саму новішу адміністративну будівлю міста".
Fuks 22 листопада, 20:18 На тему: Біличани забирають у власність...
Нічо,Скрильник прийде,порядок з мінтами наведе...Правда через 4 роки,а може й раніш...
8.василь овсієнко
«Цю ситуацію можна розцінювати по різному , перщ за все слід памятати , що чисто там де не смітять.Ну не Копилець же робить там смітники , а люди , які там мешкають і вони роблячи смітники , саме більше і негодують.А хто викидає з дому котів і собак , яких називають бродячими?В центрі міста ще хоч якось прибирають комунальники , а що робиться далі від центру? Років три підряд мої дві сусідки , які вважають себе інтелігенцією , щомісяця сипали мені під паркан сміття , аж доки не полаялись між собою , та одну інтелигентку спіймав на гарячому.Тож думаю непотрібно чекати , що Копилець прибере , а непотрібно смітити , робити бездомними домашніх тварин і т.д. .
0      0
Додати коментар»

Ви знаєте,мені , навіть, жаль Копельця !!! Так ! Вам не почулося ! ЖАЛЬ! Тому що він оточений з усіх боків ось такими блазнями,прихвостнями, які тільки те і роблять, що намагаються йому догодить, "лизнуть", збрехать, прогнутися... Та все що завгодно тільки щоб догодити царю-батюшці . Вірю, що все одна людина не в силі тримати на контролі для цього і існує так звана команда, члени виконкому, депутатський корпус, які повинні контролювати стан справ у місті , доповідати і вирішувати. А у нас ? Він оточений безголосими, покірними, безініціативними, які бояться на нього зайвий раз глянути, а не те, щоб слово промовити . Ось і ви ! Замість того, щоб вирішити цю проблему, ви починаєте виправдовувати Копельця ! Так, він не розкидає там сміття, але він повинен його прибирати ! Та й сміття там вже на другому місці. Там все неначе після бомбардування ! Ями, туалет, розвалені будівлі, сморід і т.д.і т.д.
Цю ситуацію можна розцінювати по різному , перщ за все слід памятати , що чисто там де не смітять.Ну не Копилець же робить там смітники , а люди , які там мешкають і вони роблячи смітники , саме більше і негодують.А хто викидає з дому котів і собак , яких називають бродячими?В центрі міста ще хоч якось прибирають комунальники , а що робиться далі від центру? Років три підряд мої дві сусідки , які вважають себе інтелігенцією , щомісяця сипали мені під паркан сміття , аж доки не полаялись між собою , та одну інтелигентку спіймав на гарячому.Тож думаю непотрібно чекати , що Копилець прибере , а непотрібно смітити , робити бездомними домашніх тварин і т.д. .
6.ixtamnetka2
«Питанна АВТОСТАНЦІЇ змусило мене зареєструватися і втрутитися в дискусію. Те, що твориться в районі так званої «автостанції» це просто ЖАХ ! Правильно, тим що сидять в своїх авто нічого не видно. А тим, хто користується послугами міжміського транспорту , доводиться спостерігати за всіма цими жахами особисто. Буряни, розруха, сморід туалету, робита дорога, гори сміття, бездомні собаки !!! Чули б ви, як відгукуються про Кобеляки пасажири , які заїзжають на цю "автостанцію"!Масштабу приниження і ганьби ви не можете уявити. А що говорять водії цих автобусів про дорогу, по якій їм доводиться заїзжати на цю «автостанцію» просто без нецендурщини не можливо описати ! А це так звані ворота нашого міста, його візитна карточка ! Хто повинен вирішити це питання ? Звичайно міська рада ! Хто особисто ? Звичайно його голова - Копелець ! Наше місто схоже на ту засранку, яка губи нафарбувала, а п"яти не помила ! Суцільна показуха і розруха !!!
»


Влада на даний час переймається зовсім іншими питаннями.
Slavko 21 листопада, 23:35 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
26.orakul
« ти знаеш, що Тенюха призначили по квоті вашої Свободи. А він, хоч і свободівець, а виявився порядним. А порядні там не потрібні, от його й кишнули.»

Так нема непорядних, звісно шо знаю.

26.orakul
«шльоми, за яких ви стояли на майдані, повдівали замість вишиванок косоворотки і підняли на Донбасі руські прапори? Нах Путіну той мутняк потрібен? Він забрав Крим та й то по договорняку.
»

Плутаєш головне. Ось і шизофренія!
Адвокат диявола.
За шльомами бігали саме сволота-сєпари ! Звісно, куди вони повтікали і які прапори підняли ! У які війська пішли.
Ну кому куди ближче... Зомбі - прямують у Мордор
orakul 21 листопада, 21:57 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
Ти хоч звертай увану на назви. АТО - антитерористична операція а не видумана вами війна без введення воєнного стану. Прийде час і отрмаєте предяву за вбивство українців які не визнали майданну владу. Про це попереджав навіть ваш свободівський міністр оборони Тенюх, говорячи з трибуни ВРУ «…не оголошено правовий режим воєнного стану, без якого застосування Збройних сил є незаконним і тягне за собою кримінальну відповідальність всіх тих, хто віддає наказ на застосування військ, так і тих, хто їх виконуватиме».
Думаю ти знаеш, що Тенюха призначили по квоті вашої Свободи. А він, хоч і свободівець, а виявився порядним. А порядні там не потрібні, от його й кишнули.
По великому рахунку, тих тіпа сєпарів розвели ті самі вожді майдану. Їм потрібна була війна, щоб бабло стригти, не допустити донецьких в парламент і створити для Росії занозу. Невже ти наскільки тупий, що не розумієш, що ті самі шльоми, за яких ви стояли на майдані, повдівали замість вишиванок косоворотки і підняли на Донбасі руські прапори? Нах Путіну той мутняк потрібен? Він забрав Крим та й то по договорняку.

Змінено 21.11.2021, 22:00
orakul 21 листопада, 21:43 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
24.Slavko
«Влада від московських чортів перейшла до сраїльських ! І тепер боротьба...
Хто ж таки з вас створив «АТО» !? Хто стріляв Майдан !? Все пусті балачки, про зТорію дискусії..
Вічний переділ в українців поза спинами та попід носом, та ще на них і кивають! Оце ваша суть. Хто там з вам більш проукраїнський, хто більш проруський, сам чорт не пойме!»

Ти ж наче почав трохи розумнішати. Не виходить?
"шизоидная трещиноватая психика неизбежно отталкивается от реальности, требуя ухода в свой собственный мир, мир порождений больного мозга,.."
Це знаєш зівдкіль? Із "Часу Бика" Єфремова. Це й про тебе, і ти такий не один. Філон зря статтю написав. Ніхто не читає і не обговорює. Одна Селена, та й та Єфремова "забракувала".
Ти й досі не знаєш, "хто створив АТО"? Ті, кого ви вибрали у владу. А вибрали ви своїх майданних вождів. Вони й розстріл вашої сотні вчинили. Якби це зробив Путін, то вже давно все б розслідували і кричали на весь світ. Ну так же, чи ні? Логіку включи. Чи може майдауни агенти Путіна? Якщо да, то читай вище про шизофренію.
Питанна АВТОСТАНЦІЇ змусило мене зареєструватися і втрутитися в дискусію. Те, що твориться в районі так званої «автостанції» це просто ЖАХ ! Правильно, тим що сидять в своїх авто нічого не видно. А тим, хто користується послугами міжміського транспорту , доводиться спостерігати за всіма цими жахами особисто. Буряни, розруха, сморід туалету, робита дорога, гори сміття, бездомні собаки !!! Чули б ви, як відгукуються про Кобеляки пасажири , які заїзжають на цю "автостанцію"!Масштабу приниження і ганьби ви не можете уявити. А що говорять водії цих автобусів про дорогу, по якій їм доводиться заїзжати на цю «автостанцію» просто без нецендурщини не можливо описати ! А це так звані ворота нашого міста, його візитна карточка ! Хто повинен вирішити це питання ? Звичайно міська рада ! Хто особисто ? Звичайно його голова - Копелець ! Наше місто схоже на ту засранку, яка губи нафарбувала, а п"яти не помила ! Суцільна показуха і розруха !!!
1.AVI90
«Бачу, що ця стаття не викликає «гострої» дискусії. Але це й не дивно, це ж не земля чи ліс, тут собі нічого не можна «урвать»,тому всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать»

А чит бачили ви десь тут бурхливу дискусію про землю чи про ліс?Навпаки , тут більше дискусій про світові проблеми , ніж про місцеві.
Fuks 21 листопада, 08:44 На тему: Біличани забирають у власність...
Ну якщо реально,то в перспективі Полтавська ОДА і РДА таки бачуть обьєднання Біликів і Кобеляк,ото і вся заковика.Такщо ше побачим...
Slavko 21 листопада, 00:34 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.orakul
«законодавство скінчилося на майдані. Після того як свідомі майдауни своїми руками захватили владу»


Ти таки ідіот !
І стадо твоє таке саме свідоме ! Одна московська вівця мекнула - і всі за нею повторюють !
От халепу знайшов ! Скільки пояснювати ! Владу ніхто не вибирав на Майдані, були вибори, діоти !
Проблема, більшої нема... Влада від московських чортів перейшла до сраїльських ! І тепер боротьба...
Хто ж таки з вас створив «АТО» !? Хто стріляв Майдан !? Все пусті балачки, про зТорію дискусії..
Вічний переділ в українців поза спинами та попід носом, та ще на них і кивають! Оце ваша суть. Хто там з вам більш проукраїнський, хто більш проруський, сам чорт не пойме!
alist 20 листопада, 23:59 На тему: Біличани забирають у власність...
Думаю можна спрогнозувати наступний розвиток подій. Десь протягом наступного року (не раніше, щоб стихли обговорення, і не пізніше, бо потім вибори....і можуть змінитись розклади)на якусь непримітну сесію в Біликах, винесуть питання продажу непотрібного їм майна. Серед якого буде і ця будівля. Або, як варіант здача її в оренду на 49 років. Потім її за умовно «шалені» гроші продадуть комусь... Кому? Я думаю Скрильнику і Ко уже довели прізвище "самого чесного покупця", який на "самих чесних" торгах її купить в "запеклій боротьбі" з якимось своїм родичем (ну, для масовки). Потім можна придумати не один десяток варіантів, розвитку подій - від магазину там, до продажу в 10 разів дорожче Кобеляцькій громаді.
Хто винен в цьому? Список значний, так от сходу запитання можна задати Тамілі Шевченко, яка і створила Бутенківську (а тепер Білицьку) громаду свідомо знищуючи при цьому Кобеляцький район. А тепер депутатствує в Кобеляках. Депутатам Білицької громади, яких їх виборці могли б спитати навіщо їм непрофільна будівля в Кобеляках, тоді коли в Біликах ради майну недадуть. Копельцю, "який нічого не знав". Депутатам Кобеляцької громади, які наголошую, від партій, які формують і ради в Полтаві. І могли б по "партійним каналам" навести порядок, але їм пофіг.... І т.д. А поки що, дерибан продовжується.
1.AVI90
«всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію.»

А все просто - вони не в курсі, що це таке, автостанція. От якби в Кобеляках закрили всі АЗС, от тоді було б крику. А автостанція, для них щось таке незрозуміле і давнє, як і інші пережитки СРСР. Вони давно дивляться на Кобеляки і околиці, з власних автівок, в "особливо трагічні" моменти життя з вікна таксі. А якісь там автостанції, рейсові автобуси.... того для них неіснує, як неіснує для них і людей що користуються всим цим.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
1 2 3 4 5 6 7 ... 1621
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації