Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1367
50.Ltava
«Кожна людина залишає за собою побутове сміття!!!
47.василь овсієнко»

Дійсно так , кожна людина гадить в міру своєї дурі , ну так , як ти.Ти зрозуміло творив революцію гідності , може з Ісипом біля мосту і блок-пост організовував.Є люди , які вивозять прицепами , а є такі , що дома переробляють те сміття , яке можна дома переробити , ну наприклад бачив , що дехто несе і використану туалетну бумагу , яку потім носить вітром по Кобеляках , а друге нишком спалить у себе у дворі.Тож всі сходять з ума по різному.
58.Ltava
«Ну ви нормальний платник !!! »


та ні--- просто всім (не завісімо-чи ти нормальний чи ненормальний)потрібно не перекладати свої проблеми на інших...
57.ИВЕН
«плачу перечисленням згідно абонкнижки-суму нарахували в комунгоспі -»

Ну ви нормальний платник !!! У кожному домогосподарстві повинно бути квитанції про те хто вивіз мусор або куди ви вивезли мусор !!!:))
54.Ltava
«А у нас є сертифіковане сміттєзвалище? Чи Ви на карман ?»


плачу перечисленням згідно абонкнижки-суму нарахували в комунгоспі -чи воно сертифіковане-то .....
47.василь овсієнко
«я помітив це в особистому кабінеті і просто незахотілось спорити , оплатив , але зателефонував у водоканал і запитав на яких підставах таке нарахування , у відповідь почув , що їм так сказали у міськраді.»

А що робити тим, хто в той кабінет не ходить, хто взагалі тирнету не має і мати не хоче? Оце блін новина. Так може там вже кожному понараховували фіг зна що? І що це за відповідь така "сказали у міськраді". Ось тут би й газеті розібратися, а не штрафи пропонувати. Нв якій підставі роблять нарахування коли нема договору? Де кру покурори і всікі обехеесеси. Якщо рада хоче брати з усіх плату без договору, то тоді хай голосують рішення і вводять податок (чи як там його назвати) на сміття, на воду, на сонце, на повітря. Принаймні, це можливо буде по закону. Але це повино бути ловедено до людей, а не мовчки хтось щось нараховує.

Змінено 20.08.2019, 19:48
47.василь овсієнко
«Ну це все згідно закону »

Так а ми ж по чому? Знову по поняттях? Нах же тоді революція гідності була? Майдауни казали - банду геть, тепер будем всі гідні, чесні і по закону. Нах тоді купу народу перебили, війну розвязали, Крим втратили і все це для того щоб знову не по закону? Якщо не по закону так тоді нічого тут переливати з пустого в порожнє.
53.ИВЕН
«на звалище---кожного місяця сплачую 24 гривні???»

А у нас є сертифіковане сміттєзвалище? Чи Ви на карман ?
52.Ltava
«А куди вивезли свої прицепи? Якщо не таємниця?:»

на звалище---кожного місяця сплачую 24 гривні???
2.Ltava
« Головне щоб голосували :)) »


вірніше не скажеш....об*їбали і ці...
1.ИВЕН
«МІЛЬЙОНЕР ПЛАТИТЬ 32 КОПІЙКИ А ПРОСТИЙ СМЕРТНИЙ---1,68ГРН. ДЕ Ж ТІ ОБІЦЯНКИ ЩО ПЕРЕДУВАЛИ ВИБОРАМ (а вибирав то вас народ...)
»

Підприємства закупляють електроенергію оптом , а ОПТ завжди дешевший:(( А обіціти не обружуватися:)) Головне щоб голосували :))
51.ИВЕН
«а питанні по сміттю-такя за літо+ весна-вивіз два легкові прицепи-це прибдизно буде2 м3- »

А куди вивезли свої прицепи? Якщо не таємниця?:))
51.ИВЕН
«-та субсидії хоча би на свет-газ хватало в держави»

Це ж не державні кошти а мої податки!!!:))Це я субсидії проплачую ваші На роботу не пробували ходити ? Чи тільки на вибори ?
50.Ltava
« субсидія в тому числі і на вивіз сміття !!! »


достали вже---та субсидії хоча би на свет-газ хватало в держави -а питанні по сміттю-такя за літо+ весна-вивіз два легкові прицепи-це прибдизно буде2 м3- а як в комунальників получається білше---так потрібно зробити контрольні заміри(я дмаю що там процентів 70 приписки....
47.василь овсієнко
« з якою я не укладав договір на вивіз сміття , бо в мене немає чого вивозити , »

Кожна людина залишає за собою побутове сміття!!!
47.василь овсієнко
«, тоді непотрібні б були і захмарні штрафи , громадяни були б законопослушними іт.д..Але на жаль у нас все навпаки.»

Ніколи громадяни не будуть законопослушними без примусу!!!
47.василь овсієнко
«, припиняють деякі господарі виносити гілля»

Листя, гілки , будівельні матеріали та багато що не відноситьця до побутового сміття!!! Не пріть на вулицю гілля і свої бурьяни !!!:((
47.василь овсієнко
«8грн не така вже і велика сума , але якщо врахувати пенсії наших пенсіонерів , »

Для цього існує субсидія в тому числі і на вивіз сміття !!!
45.orakul
« Ось подивись Париж. На цьому фоні у нас ідальний порядок. Посилання на www.youtube.com»

Не коректне відео :(( Це залишок циганського табору після виселення :((
Зараз це 32 копійки за кіловат-годину, а очікується 8-9 копійок”, – сказав Андрій Герус.

МІЛЬЙОНЕР ПЛАТИТЬ 32 КОПІЙКИ А ПРОСТИЙ СМЕРТНИЙ---1,68ГРН. ДЕ Ж ТІ ОБІЦЯНКИ ЩО ПЕРЕДУВАЛИ ВИБОРАМ (а вибирав то вас народ...)
47.василь овсієнко
«Ну це все згідно закону »


стаття здравомислюючої людини-підтримую...але ж...
46.orakul
«. Договір, за визначенням - добровільна угода двох сторін. Для особливо тупих, свідомих і тих хто на танку повоторю ДОБРОВІЛЬНА УГОДА. Тобто, ви можете її не укладати. Цього на жаль не знають і в міськраді. Послуга на»

Ну це все згідно закону , і так би і було , якби ми жили в правовій державі , якби влада не плювала на Конституцію і закони , тоді непотрібні б були і захмарні штрафи , громадяни були б законопослушними іт.д..Але на жаль у нас все навпаки.Наведу свій приклад.Після ліквідації сервісної служби , з якою я не укладав договір на вивіз сміття , бо в мене немає чого вивозити , водоканал плюс почав мені нараховувати по 8 грн щомісяця до оплати за воду і навіть не попередили про таке нарахування. Добре , що я помітив це в особистому кабінеті і просто незахотілось спорити , оплатив , але зателефонував у водоканал і запитав на яких підставах таке нарахування , у відповідь почув , що їм так сказали у міськраді.Тобто сказали і все , а закон тут дор лампочки.8грн не така вже і велика сума , але якщо врахувати пенсії наших пенсіонерів , то можна дивитись по різному , та і чи справді кожний пенсіонер так смітить , що аж по два кубометри на місяць виробляє сміття ?А в зимовий період взагалі сміттєвий потік зменшується , припиняють деякі господарі виносити гілля , до речі комунальники могли б купити подрібнювач гілля і навіть заробляти гроші подрібнюючи гілля , якого в нас бізнесмени від вирубки лісополос залишили несмітну силу силенну , а щеки -це паливо.Тут виникає тільки принципове питання , чому я повинен платити хоч і невелику суму , але за те , до чого я непричетний.
Для тих , хто за високі штрафи хочу сказати , що ви забули де ви живите і яка соціально-економічна обстановка в Україні.
"Вироком Октябрського районного суду Полтави обвинуваченого було визнано невинуватим."
Чергова шиза і талмудистика.
При товаришу Сталіну Октябрьский суд пішов би пиляти смереки, оскільки його дії можна визнати покриваючими злочинця. А воно так і є. Крім того щось нічого не написано щодо виробника спирту не відповідаючого ДСТУ. Чи може то лапша слідчих і суддів на вуха лохів. Скоріше за все спирт був якісний, а так написали бо так треба. Тож при товаришу Сталіну пиляла б смереки і "апеляційна інстанція".
А що до тих хто виготовляэ і продає підроблені ліки---(щось не чути ніяких вироків)
Усі оці статті про сміття, не що інше як передвиборчі мутки. При цьому радєтєлі за чистоту і пропагандисти високих тарихвів самі в очі не бачили і не читали закону, але при цьому ратують за закон, бо так в Європі. Звичайнісінька українська свідома шиза. Короткий лікбез. Договір, за визначенням - добровільна угода двох сторін. Для особливо тупих, свідомих і тих хто на танку повоторю ДОБРОВІЛЬНА УГОДА. Тобто, ви можете її не укладати. Цього на жаль не знають і в міськраді. Послуга на вивезення смітя надається згідно договору. Потріно вам його вивозити, ви укладаєте угоду. А якщо одинока бабця живе сама в однокімнатній квартирі, якщо їй майдауни створили гейропейські умови життя, то вона може ніякого договору не укладати і послати усіх нах, бо вона не смітить. Вона харчується в кафе і ресторанах, а відходи її життєдіяльності виходять через каналізацію. Якщо хтось мешкає у приватному будинку і держить десяток поросят, то той хай уклада угоду, хоча також може не укладати, бо й у нього може бути гейропейський замкнений цикл. А якщо його спіймають на викиданні відходів, то тоді йому дійсно можна припаяти той штрав який Філон пропонує. І для такого випадку можна ввести великі штафи. І ще одна дивина для тих хто законів не чита. Благоустій населенних пунктів проводиться за рахунок місцевого бюджету. Так в законі про благоустрій. Але свідомі, вони ж усі революціонєри, хоч і більше всіх критикують революцію 17-го року. Свою ж революцію вони чомусь не критикують а нею пишаються. І самі ж пропнують користуватися революційною доцільністю а не законом. Хоча вони за закон. Ну такі вже вони пришелепки.
44.Ltava
«Хто сказав що ми краще за африканських засранців ?»

Ніхто такого не казав, то свідомі самі придумали що вони Європа. Виявляється, що нам до Європи як до Кива рачки. Хоча... і Європа різна. Спідкувався з однією знайомою яка двано живе в Італії, так там таке саме. Коли вона їздила в Німечмну то була вражена чистотою. А які фото Парижу є в тирнеті. Так що все нормально, не треба створювати паніку. Ось подивись Париж. На цьому фоні у нас ідальний порядок. Посилання на www.youtube.com
41.orakul
« От наприклад привезе Ісип чи Роман дохлу свиню у бак, і покажіть це усім.»

На таке я сам би залюбки подивився :)) Але те що місто перетворюється у велику помию то факт :((Більшості жителів на це наплювати, владі не до цього а виборцям така влада подобається тож замкнуте коло:(( А для «чистоплюєв» високий паркан навколо свого двору або нове місце проживання:(( В деяких африканських і азіатських країнах так і живуть:(( Хто сказав що ми краще за африканських засранців ?
38.Filon
«Будь-ласка, список статей у яких Копельця критикують за те, що він не може вирішити. Інакше вважаю Вас таким же брехуном»

У вас пане архів ваш , а не в мене , перегляньте і оцініть свою діяльність.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Павло Гунжель,

дебіл ти а не депутат---ну при чім водії в таку жару повинні тебе вислуховувати---хочеш бастувати їдь під В.Р. І КАЧАЙ СВОЇ ПРАВА-...ще раз-ти не ДЕПУТАТ -ти горлопан...
39.КАМаз
« козак це троль пахана. І його задача захищати свого "кормільца".»

Який ти тільки глупий , я ж тобі вже говорив , що я Копельця бачив ще коли він працював в райадміністрації.
38.Filon
«Будь-ласка, список статей у яких Копельця критикують за те, що він не може вирішити. Інакше вважаю Вас таким же брехуном, як і Копелець. "Рішать питання" - це до Санича. Я - не рішала. Він йшов на посаду, він отримує майже півмільйонну зарплату за рік. От нехай тепер і трудиться. До речі у нього є »

Земля є у Копельця і є земля у вас пане Філон , то ви обидва виділіть по участку під сміття.От тільки одне цікаво , Копилець працював у колгоспі і отримав землю , а в якому колгоспі працював Філон і як отримав землю і встигає і в газеткі і зесмлю обробляти?
40.Fuks
«потрібно шукать майданчик десь в районі..обраховувати собівартість доставки і переробки сміття»

Аде ж шукати в районі , коли зараз кругом демократія , Ганжівка нехоче приймати Кобеляцьке сміття , Сухинівка нехоче , Гайове нехоче і т.д. і тут уже потрібно рішати районним чиновникам , і Копилець хоч би і хотів , то не вирішить , бо в Кобеляках немає такої землі для звалища.Памятаєте у Дьвові премєр не міг вирішитми.А відносно штрафів - не будьте ідіотами Ю, якщо ви надієтесь , що вас вони не тронуть ті штрафи , бо ви такі свідомі і патріотичні , , чи дуже круті , то опустіться на землю , ніхито незнає , що з ним завтра буде , сьогодні крутий і багатий , а завтра жебрак , об якого витиратимуть ноги.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1367

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації