Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235
17.Filon
«Сорок третя секунда відео. диму немає зовсім.»


тоді все гаразд-Миколаєвич- ВАМ ми ВІРИМО....
Скільки отримала Бутенківська сільська рада з держави "підьомних "на об’єднання.І як ці кошти використали?Де результат?Пацани, не ліпіть з мухи слона.
"— Я — експерт, а не законодавець."-фантазер,закону ще не має,а експерт тин городить.Хоча ,чого не набалакаєш жити ж з чогось треба.
10.ИВЕН
«
МИКОЛАЄВИЧ-додай до тексту- фотку от димохода із цього КРЕМАТОРІЮ...»

Сорок третя секунда відео. диму немає зовсім.
Як доводити , коли там вся задрипана еліта пасеться.Вони чітко творять схеми , хоч правда доводилось спостерігати , як поліція перевірила дозволи , які були далекі від законності , але чи то некомпетентність , чи так потрібно , але визнали , що то законно.А оце днями дивився на ютуб , як біля Лісного Руслан Павленко порізав чотири скати охоронцю лісу і як вели себе поліцаї - повна некомпетентність іповна відсутність бажання встановити законність
13.микола козак
«а рубають все підряд»

Та ні, не все підряд - ще й перебирають: Посилання на exo.in.ua
Клени та акації чешуть по повній, а м’яку деревину обминають бо "на неї покупця немає".

Звісно до ума цю вакханалію потрібно доводити...
Ти бачиш , що итут нам удвох даремно сперечатись .Тут коментаторів хвилюють події міжнародного масштабу , місцеві проблеми , такі , як земля , ліси , лісополоси ну і інші проблеми нікому не цікаві.
Slavko 17 листопада, 14:22 На тему: Бабенкову яму прикрашатимуть м...
Одні пиляють, інші саджають
Slavko 17 листопада, 14:21 На тему: Засіяв самовільно землю — отри...
2.микола козак
«якщо людина , яку постійно грабує влада , посадила десь клаптик грядок , то нехай тебе не давить жаба.Посади і ти собі»

Миколо, не пали контору. Я покищо не бачу проблеми в твоїх грядках, проблема в десятках і сотнях гектарів, які обробляє Добробут і фермери, які в більшості не зареєстровані як підприємці і всі вони нічого не платять та ще й три шкури деруть за обробіток грядок ! Хоча і землі для ОСГ також сіють гектарами, які прямо і в рівній кількості належать громаді. І бур"яни потім ростуть саме після таких "фермерів", які швидко виснажують самозахват соняшником, потім кидають його разом із паліччам ! І покровителів своїх підгодовують. А ти хоч сади свою картоплю, хоч не сади, мені усе одно, нічого крім геморою тим ти не заробиш, так само як і я.
Slavko 17 листопада, 13:57 На тему: Вулицю в Сухинівці обіцяють за...
Суцільна брехня ! Як тільки хлопці Копельця почали заставляти об"єднуватись, так дехто зразу всрався і вирішив, що треба бігом красти, бо не буде чого (цитую : "бо плакали наші гроші")... Стільки років отримує відкати та все приказує : "Так не можна, бо посадять!" Це вже ХІТ такий У СУХИНІВЦІ "бо посадять!"! Який асфальт і які 4 дні ? Уже морози почались ! А обіцянки ?? Як послухати цього сільського голову, так там мало не всі у них приватні підприємці, але чомусь тільки податків вони не платять, у тому числі він сам ! Ви ненароком не забудьте собі зарплату підняти з 10-ти до 15-ти тисяч за те, що на роботі не буваєте, а то інформація витекла, а ви все ніяк не наважитесь ! До речі, просвічую, що жителі Лісного не бажають ніякого центру села у Сухинівці... Коротше кажучи, смаленим запахло називається ! Щури сухинівські.
orakul 17 листопада, 09:37 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
13.микола козак
«У нас ті , що рубають за своє життя не посадили жодного деревця»

"Если посадить один саженец, то будет больше на одно дерево. Если посадить одного лесоруба, рубящего незаконно, то будет больше на сотню деревьев. А если посадить одного чиновника, позволяющего рубить деревья незаконно — будет больше на тысячи деревьев. Сажайте правильно!"
Чудо , ти неправ.У нас ті , що рубають за своє життя не посадили жодного деревця ,а це ще і як повязано .Ті що рубають , просто обкрадають народ.Створена схема , що ніби розчищають лісополоси , а рубають все підряд , жодне дерево не оприбутковане і лишаються після них чагарники .А щоб посадити дерево потрібні також витрати, а де їх брати , коли одні садять , а другі дозволяють рубати і треті рубають башляючи тих , хто дозволяє.
Ці, начебто, щепою та стружкою зібралися топити. А це не спиляні дерева, це - відходи виробництва. Що поганого що її не на смітник викинуть?
Що поставили котли - то добре. Якщо воно економічно вигідно то хоч і кізяками, раз до нано-технологій нам так далеко.
А чи садять дерева ті хто має їх садити - це питання до відповідальних. Одне іншого мало стосується. І болт на посадки ложитимуть відповідальні незалежно від того чи газом топитимуть у школі чи деревиною.
У Карпатах бував, бачив цілі гектари випиляні, жахався. А потім проходив мимо місцевої бази лісників. Бачив силу-силенну грядок, на яких молодняк смерек росте. Отже там не тільки пиляють, а і садять. Чи рівномірно - не знаю, але садять.
orakul 16 листопада, 22:12 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
10.ИВЕН
«фотку от димохода »

Посилання на scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net
Beri Mor 16 листопада, 20:27 На тему: Нардеп розповів бюджетникам, я...
2.земеля
«Еще заметьте как все трое ему в рот заглядывают. Действительно национальная особенность заглядывать в одно место власть имущим.»

"Аякже:"Радость то какая,барин приехали!"
Еще заметьте как все трое ему в рот заглядывают. Действительно национальная особенность заглядывать в одно место власть имущим.
Не зря этот река окончил высшую партийную школу при ЦК КП Украины. Научился приспосабливаться ко всем властям. Был бы Махно или Петлюра он бы и им прислуживал. Пока такие у власти то нам ничего гарного не светит. Тогда такие как он ругал и даже сажал бендеровцев, а теперь их лучший друг. Как сказал бы незабвенный Адекват " а кудыж свидоми смотрят"
ИВЕН 16 листопада, 18:11 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
6.orakul
«Туди, куди нас ведуть - до погибелі.»


МИКОЛАЄВИЧ-додай до тексту- фотку от димохода із цього КРЕМАТОРІЮ......
Почему-то все молчат об основном предназначении лесопосадок: это защита от эрозии почвы и удержание влаги( снега). Без этого именно для нашей местности урожаю будет хана. Наши деды были умнее нас. А нынешние учителя по всей видимости даже не знают об этом. Увы.
Beri Mor 16 листопада, 10:33 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
5.микола козак
«Хотілося б знати скільки в Кобеляцькому районі вирубано і скільки посаджено дерев.»

Краще не знати.Біля трас ще трішки зосталося,а біля «польовок» суцільний жах,одні пеньки,бензопили та вантажівки ревуть і вдень,і вночі.Недавно пахав на своїх паях,так в степу вітер дме такий,ніби в Баренцевому морі.Зате:
2.Maksym
«зменшили на 40 відсотків навантаження на бюджет.»
orakul 16 листопада, 09:27 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
2.Maksym
«Люди зменшили на 40 відсотків навантаження на бюджет.»

Давай вже за кізяки агітуй. Буде ще більша економія коштів і зайнятість. Уявляєш, якщо всю адмінстрацію вигнати не на толоку а на заготовку кізяка. Ще можна ствоювати кооперативи, комунальні підприємства з гучними і патріотичними назвами, наприклад, "Заготкізяк".
orakul 16 листопада, 09:23 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
5.микола козак
«Куди ми йдемо ?»

Туди, куди нас ведуть - до погибелі.
Хотілося б знати скільки в Кобеляцькому районі вирубано і скільки посаджено дерев.Оця реклама дров веде суспільство до печер.Ми замість одягу носимо європейські недоноски , автомобілі , автобуси , тролейбуси -все європейські недоноски . тепер переходим на дрова , коли повирубуєм ліси і лісосмуги , що далі , кізяків немає бо вирізали корів ?Куди ми йдемо ?
Maksym 16 листопада, 08:25 На тему: Уже чотири школи обходяться бе...
3.Beri Mor
«Так міністерство винне,чи Путін?Ви вже якось визначтесь»

У чому? У тому, що вам кортить усе задом наперед вивернути?
Славко , ти оглянись навкруги і побачиш скільки земель позаростало бурянами та ще і карантинними і якщо людина , яку постійно грабує влада , посадила десь клаптик грядок , то нехай тебе не давить жаба.Посади і ти собі і буде в тебе хоч картопля.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації