Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Правильная стерилизация инструментов - это ключевая мера предотвращения распространения инфекций и заболеваний. В процессе маникюра инструменты могут быть в контакте с различными микробами и бактериями, которые могут быть опасны для здоровья. Стерилизация помогает уничтожить все вредные микроорганизмы и обезопасить вас и ваших клиентов. Профессиональное оборудование и инструменты играют ключевую роль в обеспечении безопасности процедур маникюра. На эту тематику так же можете почитать вот эту статью Посилання на dvagusya.com.ua в ней вы найдете информацию о профессиональных инструментах и оборудовании для мастеров маникюра, которые помогут вам обеспечить высокую степень стерильности и качества работы.
Коли державне підприємство очолює зальотний із-за бугра і його зарплата на місяць кілька мільйонів , то все буде іти до банкрутства доки державне не стане приватним , від жирного куска ніхто не відмовиться.А почтальйони з часом найдуться.Іде плановий пограбунок України.
А після чого та молодь відпочива?Навіть тут написано , що молодь хоче попити пива , а там де пиво , то і інше , а потім злочини.Дивує те , що все впирається в сплату податків , то не підприємці ж платять податки , а саме ті , що пють пиво.Та і вечеряти після 19-ої шкідливо.Чомусь дозвілля шукають в кафе , а не в закладах культури , а хто захоче закохатись , той може кохатись і в освітлених зонах парку , в нас є такі.
1.Олег1313
«заклади повинні працювати до 23.00»

Так повинні от тільки без музики після десятої вечора)...
Важаю, що заклади повинні працювати до 23.00. Кожен громадянин, а особливо молодь, має право на відпочинок. І місцева влада не має права обмежувати громадян. Так що все в наших руках!!!
Дожили!
Уже і под**чити не можна скоро буде! Бо 2000 неподаткованих доходів впаяють!

Цікаво, а притягли до відповідальності того, кому вона це відео скинула? Виходить же, що це він розповсюдив порнографію далі, показавши її комусь... Чи це був саме співробітник поліції, який виманив відео у довірливої дівчини?
тобто тепер щоб перевізник причепив на зупині розклад руху то йому треба спочатку забашляти кременчуцькій фірім?))))
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Дякую за позитив від: стаття,фото, захід, учасники, організатори, емоції, резонанс, виховний момент для дітей. Респект владі за таку подію - пропаганда добра, сімейних цінностей, українських родинних традицій, здорового способу життя, піклування про здорове і світле сьогодення та майбуття малечі. Побільше б такого. Тоді Європа і мир стануть ближчими до нас а ми до них.
Повністю підтримую кобеляцьку молодь яка отримала повістки у воєнкоматі і хоче відгуляти відправлення на фронт !!!
"Молоді люди прохають продовжити час роботи розважальних закладів, розташованих на території Кобеляк."
Хто ця молодь, з такою активною життєвою позицією ? )
ну і звичайно ж на більшу частину населення міста депутати тупо насеруть
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Нарештікобеляцька громада "розквітне"))))))))))))
Тепер в Кобеляках ніяких проблем , тільки в таку велику раду ще добавити і парубків , а то якось не весело , хоч дівчата і з великим пальцем вгору.
А можна інформацію про створення із самого початку?
Хто ініціатор?
Ак обиралися делегати ?
Чия пропозиція про відкрите голосування?
для чого влада започатковує чергове ВЛКСМ?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Vladimerovna 15 червня, 20:43 На тему: А можна трішки тихіше?...


Змінено 15.06.2023, 21:07
Олексій 14 червня, 21:48 На тему: А можна трішки тихіше?...
Я звичайно розуміють що це прохання у стилі "свисни Грицьку..." але було б добре якби редакція розібралася у цьому питанню.
Чи мали відповідний дозвіл власники закладу?
І чи реагувала якось поліція?)...
Просто якщо відповідних дозволів не було і поліція ніяк не реагувала то це досить красномовно характеризує зміни які так і не відбулися...

Змінено 14.06.2023, 23:01
2.микола козак
«самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок»

До речі, дробілку біля контейнерів останні місяців бачив не раз. Дійсно, прикочують, ставлять і дроблять гілки, при цьому матюкаючись, бо одні свині приперли і кинули ті гілки, а інші свину в ті гілки жбурнули пакети зі сміттям. І тепер працівникам «водоканалу» приходиться з тих гілок вибирати всяку хрінь, перш ніж засунути у дробілку.

Але, видно, дробілка то не така швидкісна утилізація гілок, ніж їх просто накидати у ГАЗон і відвезти у ліс, як робилося раніше.
Я оце подумав... А це, часом, не той Спиця, що багато років для Санича писав огидні статейки у його "бюлетні", в основному про редактора ЕХО, в яких розповідав, що при Саничі все у «Водоканалі» офігенно і смітник у лісі - то офігенно?
Ще й приправляв ці статейки якимись дурнуватими малюнками.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації