luna "А вам звідки про це знать?"
Та і дійсно,звідки нам про це знати..!?
Та і дійсно,звідки нам про це знати..!?
0 0
Тепер на санжарців можна "всіх собак" вішати , зручний момент!!! Бо все проявилося : ницість , жорстокість , благородство - вся палітра заповнена. Діалог влади з народом . Хто як умів , так і говорив та діяв. Справді, на переїзді було багато огидного і з боку поліції, і жінки скаженіли . А якби ж оте сорокарічне Реті та перш,ніж матюкатися як і оті молодиці,задумалося : А ХТО І ЯК всі ці роки обробляв свідомість українців , якою вона є сьогодні? Це ж постаралися то мумійо сталінське, то прилади ПДДН - прилади добровільної дебілізації нації - телевізори з трижди продажними зрусифікованими каналами, голос розуму глушився і своїми, й чужими писаками та глашатаями. А тепер , як припекло кожному платіжками та вірусами , й прорвався весь бруд , крик, страх . Правильно сказала Лана Зеркаль про події в Санжарах : міні-хаос, який в будь-який час може охопити всю країну. Будьмо трохи обережнішими в осудах.
1 1
Та що ви кажете Луна..Кобеляки вже в нас крвсивенні,ні калюж пр коліна,ні ям на дорогах,всюди якісні тротуари і освітлення світить цілодобово,вода вже не тече з гори до лікарні,дитсадки забезпечені,смітники з контейнерами упорядковані все шик..Переходим до культури.робим з Кобеляк НьюЙоркський Манхетен..З зоопарками нвпівживих тварин,з парками із засохших туй і ялинок,крутих концертів з фейерверками і з хвутбольною командою яка по бюджету на футболіста скоро Полтавську Ворсклу пережене...Все для народа..А взагалі поїдьте в Санжари,Решетилівку,чи в ту ж Козельщину,подивіться,повчіться...Там є чому..
2 0
Luna "А я відповім сама собі і вам..."
Краще сама собі!
Краще сама собі!
0 0
ВІДКАТИ !!!??? А вам звідки про це знать ? Брали ? Бо як відомо , кожен судить по мірі своєї розбещеності ...
0 1
А чого, мені просто цікаво, немає ніякої критики в бік районної влади ? А якщо і є , то якась слизька і невиразна..... А тут !!! Суцільний армагедон ! А я відповім сама собі і вам... А що критикувать, коли ніхто і нічого не робить ? А до тих, хто щось робить, хоче щось поміняти, покращити завжди маса питань , претензій , підозр і звинувачень . Я не спеціаліст, можливо там і є якісь порушення, але ж не помиляється лишень той, хто нічого не робить. Тим більше, що там прекрасний проєкт нового парку...
0 0
Звертаю увагу що проблеми здоров"я не в лідерах новин !!!!!!!!!:)) Головне про владу п..............ь:)))
0 0
Такі гроші у владі називаються _ НА ПРОПОЙ :))
0 0
3.Lion2020
«А як же відкати..?!»
«А як же відкати..?!»
Так про те і мова !:)))) Які з своїх відкати ? Вони ж розтріпають на весь район !!!!!!!!!!!! А син співати не уміє :)))
1 0
Боже !!!!!!!!!! Можна подумати що будь така ситуація в Бутенках чи Світлогірську реакція людей була б відмінною :(( Яка влада такі і люди, точніше навпаки :(( Он уже і Філоненко до гадалок побіг :))
1 1
Мда :(( вчитуватися не хотілося щоб ще більше не розчаровуватися :(( Але кожен має право на свою думку:((
0 0
Ігоре Миколайовичу, а біля Вас багато радників-професіоналів , чи Ви справляєтеся самостійно із взятим на себе вантажем обов"язків?
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Йобані марамойки!!!!!
0 0
"По третє, неодноразово писав за концерти своїми силами"
А як же відкати..?!
А як же відкати..?!
0 0
"Все уже украдено до нас"
(Операція"Ы"та інші пригоди Шурика)
(Операція"Ы"та інші пригоди Шурика)
0 0
Головний лікар посоромилася розповісти що фельдшерів не має( іх посади скоротили), що завідуючих ФАПів не має(їх посади скоротили), і що розрекламована медична реформа завершує поховання первинної медичної ланки в районі:((
1 0
Там колись Таранушич басейн обіцяв побудувати :)) Проект десь за 200тисяч виготовляли:))
Де басейн? Де проект ?Хто за 200 тисяч відповість? :))
Де басейн? Де проект ?Хто за 200 тисяч відповість? :))
0 0
І як же вони вирішать, коли вже документи видано іншим?!
Чергове бла-бла-бла....
Змінено 27.02.2020, 17:18
Чергове бла-бла-бла....
Змінено 27.02.2020, 17:18
0 0
Просто взяточник не потерпілий а спів учасник :))
0 0
Ось де резерви поповнення державного бюджету :))
0 0
2.Fuks
«наводять вже два роки»
«наводять вже два роки»
Не плутайте стару владу з новими обличчями !::))) Ці порядок бистро наведуть :))
0 0
Гулять так гулять !!!!!!!!!!!!!:))
1 0
За перший квартал цього року з бюджету «проспівали» майже 150 тис грн. І це при тому що немає грошей на довезення дітей в школу, харчування малючкам, інсулін, щеплення, ремонт догіг... По друге, на концерт по запрошеннях прийде 400 громадян. В місті більше 5 тисяч дівчаток, жінок, бабусь. Всі вони на концерт не попадуть. А як же їх влада привітає зі святом? По третє, неодноразово писав за концерти своїми силами. В районі майже 50 клубів, де є художні керівники та самодіяльність. Окрім «Чебреців» та ще зо три колективи, нікого не видно. От зробіть, щоб до свят клуби кооперувалися по десятку та відтанцьовували бюджетні гроші, які вони отримують на своє існування. А музична школа та Центр культури, на утримання яких теж йдуть мільйони. Добре що РЦКД 5 березня дає концерт. Могла б і музшкола організувати своїх учнів та надати для мам і бабусь свої музичні привітання.
1 0
Та хто б там навів.то так понти.наводять вже два роки....відвід уваги..
1 0
Барин приїхав порядок навів !
1 0






