Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Zorn 1 червня, 16:04 На тему: Як беруть владу...
1.микола козак
«ви вирішив створити свій клан і захопити владу.»
Нащо захоплювати владу? ЗМІ теж влада. Їх називають четвертою владою. Як і перші три влади вони заразні на корупцію, манію величі, маніпуляції громадською думкою... В ідеалі повинно бути так- ЦИТАТА: "Журналісти володіють великою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов’язку перед читачем."
микола козак 31 травня, 18:47 На тему: Як беруть владу...
Пане Філоненко , враження таке , що ви вирішив створити свій клан і захопити владу.Саме те , що ви пропонуєте і привело Україну і українців до нинішнього стану.Ви нічого суттєво не пропонуєте , а описуєте і пропонуєте те , з чим нас закликають боротись , а саме з владою олігархів.Ті , як ви виражажєтесь , які мають все , завжди будуть дбати про свій карман і на суспільство їм плювати.Ну для прикладу візьміть суддів , яким Порошенко поробив зарплати по 600 тис. щоб не брали взятки , а їм мало і взятки , як брали , так і беруть , те саме з депутатами і з іншою наволоччю.Але це має колись скінчитись і ви не будете захоплювати владу , а надаватиме її народ і вам потрібно закликати саме до цього , а не до захоплення.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Скільки ж серед нашого люду отаких чмеленних....

Змінено 20.05.2023, 11:16
Коментар видалено за порушення пункту 2.8 Правил користування сайтом
Lemexa 18 травня, 10:01 На тему: Поради щодо вибору посуду...
Дякую за статтю, дуже грамотні і справді потрібні поради, візьму собі на замітку! Що ж стосується вибору посуду, приладів або пакувального обладнання, для будь-якого громадського харчування, чи це кафе, чи ресторан або фаст-фуд, потрібно все ж таки приділити окрему увагу! Головне критерій вибору – це якість, ефективність та професіоналізм. Ось тут чудова стаття на тему вибору професійного пакувального обладнання, докладніше тут Посилання на vinbazar.com Автор обговорює найголовніші моменти вибору... почитайте, думаю, буде актуально.
В ТОЧКУ СКАЗАНО, ІГОРЮ МИКОЛАЙОВИЧУ !
ВИ НА ХВИЛІ ІСТИНИ !
ЦІЛКОМ НЕ ВИКЛЮЧЕНО, ЩО ЦЯ КОРОВА ЗДОХЛА, ПОКИ ЇЇ ГОСПОДАРІ ШУКАЛИ ПРАВДИ ПІД КАБІНЕТАМИ ЦІЄЇ ВЛАДИ !...
НИНІШНЄ Й МАЙБУТНЄ З ЦІЄЮ ВЛАДОЮ ДЛЯ НАС ВИЗНАЧЕНО ! І ДЛЯ КОРІВ ТАКОЖ !...
ПИТАННЯ, ЧИ Й ДАЛІ ЛЮДИ ВІД НЕЇ БУДУТЬ ЧОГОСЬ ЧЕКАТИ Й ТЕРПІТИ, ЯК ТІ КОРОВИ, ПОВТОРЮЮЧИ НАВ’ЯЗАНЕ ЇМ " НЕНАЧАСІ " ??.....
1.evgensereda24
«БАЛАБОЛ,Фесюра-БАЛАБОЛ!!! »

Не Фесюра, а Фещенко. Він зорати обіцяв.
Фесюра тільки на гармошці грати може пообіцяти :)

І що, так і не зорали?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
8 травня вже пройшло,а город не зорано,БАЛАБОЛ,Фесюра-БАЛАБОЛ!!!
Те, що жінка виразила відкрито свою думку - респект!
Зважаючи на те, що всі решта сиділи і мух на стелі рахували, всі вони просто, вибачте за вираз, "засцяли".

А от образи у неї якісь... дитячі. Навіщо ця стаття? Дія завершена. Вона висловилася цілком доступна на тому відео, багато хто її підтримав... А тепер цей текст, який зовсім змінив, в крайньому випадку, моє, до цієї жінки враження.

Тю...

До речі, так а чому повноцінного конкурсу не було? Чи він був, але з одним кандидатом?)

Змінено 08.05.2023, 19:19
1.Олексій
« бабзделя криком кричить що не хоче на пенсію)...»

Олексію , ви звичайно з наближених до Філоненка і можливо в тій команді , що мутить воду вже не перший рік в Кобеляках , і так ображати жінку педагога , можливо і вашу вчительку , вам ганьба.Мене турбує зовсім інше , на протязі не одного року Філоненко тероризував Копильця , при цьому наш авангард , педагоги , інтелігенти жодного разу не виступили не те , що за Копильця , а за наведення порядку у владі , місцевому самоврядуванні і самі тому , незважаючи на вибір народу , до влади потрапив Вася Фещенко , який діє по принципу що хочу , те і ворочу.Так і на даних зборах всі в рот води набрали і коли одна наважилась сказати правду , то Олексії її назвали бабзделею , яка не хоче на пенсі.Тож саме наша байдужість і веде до того , що так себе веде влада.
Олексій 7 травня, 17:49 На тему: Хочу поставити крапку...
складається враження що чергова бабзделя криком кричить що не хоче на пенсію)...
Коли прибрати приписки , то там смыття в кілька разів менше , адже навфіть порахувати , скільки може перевезти за цей період їх сміттєвоз , то ніяк не вийде 200 тисяч кубів.До того , хто памятає , де в Кобеляках був смітник , а це рядом , то ніяка бомба там не зірвалась.В даному випадку зїзд чиновників у Кобеляки , просто навіювання туману , що чиновники щось рішають , а на ці збори вони витратили кошти , які б могли інвестуватися в майбутній сміттєспалювальний.
А що робити з купами сміття на вулицях ?!
2.Чудо Юдо
«
Я батарейки відношу у коробку, яка стоїть у АТБ.»

Дякую!!!
Потрібно хоч трохи уменшити апетити до грошей в керівництва Укрпочти .
Краще за все непотрібно косити і небуде штрафів.А обкошувати обочини повинні комунальні служби , ми на це платим податки .
В медицині катастрофа , лікуватми хворих на ковід ніхто не хоче.В поліклініці посадили вахтершу , яка питає , чи є температура і відразу без контактів з лікарем відправляють на тест до моргу.Якщо тест позитивний , тебе без огляду відправлять додому , або лишайся біля моргу помирати.В кращому випадку сімейний лікар , значна частина яких понавідкривали приватні кабінети , адже приватний чи вилічив чи ні , а плати 250-360 грн , при цьому ніхто не контролює надходження коштів від пацієнтів і вони напряму ідуть в особистий карман , ні про які податки нема мови.Приватники безбожно і безкоштовно використовують лабораторії і обладнання державної лікарні.Органи місцевого самоврядування на все наплювали , їх цікавить тільки розподіл між своїми теплих місць.Ні сімейних , ні фахових лікарів на робочих місцях майже немає , вони повідкривали точки в інших місцях і сшибають бабло.КАТАСТРОФА.
Проснулись, вони до цього не бачили що там роками лежать купи із сміттям та будматеріали
1.Олексій
«У нас у місті існує пункт прийому батарейок чи їх теж у контейнери слід викидати? »

Я батарейки відношу у коробку, яка стоїть у АТБ.

Раніше стояв також контейнер у Пенсіному фонді, але на нього, схоже, забили вже ті, хо його поставив.
AByuro 1 травня, 13:46 На тему: Чесний суддя...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
AByuro 1 травня, 13:45 На тему: Чесний суддя...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
У нас у місті існує пункт прийому батарейок чи їх теж у контейнери слід викидати?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1658
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації