Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1659
Дякую за позитив від: стаття,фото, захід, учасники, організатори, емоції, резонанс, виховний момент для дітей. Респект владі за таку подію - пропаганда добра, сімейних цінностей, українських родинних традицій, здорового способу життя, піклування про здорове і світле сьогодення та майбуття малечі. Побільше б такого. Тоді Європа і мир стануть ближчими до нас а ми до них.
Повністю підтримую кобеляцьку молодь яка отримала повістки у воєнкоматі і хоче відгуляти відправлення на фронт !!!
"Молоді люди прохають продовжити час роботи розважальних закладів, розташованих на території Кобеляк."
Хто ця молодь, з такою активною життєвою позицією ? )
ну і звичайно ж на більшу частину населення міста депутати тупо насеруть
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Нарештікобеляцька громада "розквітне"))))))))))))
Тепер в Кобеляках ніяких проблем , тільки в таку велику раду ще добавити і парубків , а то якось не весело , хоч дівчата і з великим пальцем вгору.
А можна інформацію про створення із самого початку?
Хто ініціатор?
Ак обиралися делегати ?
Чия пропозиція про відкрите голосування?
для чого влада започатковує чергове ВЛКСМ?
Texnofood 26 червня 2023, 17:46 На тему: Хороший кирпич всегда в цене...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Vladimerovna 15 червня 2023, 20:43 На тему: А можна трішки тихіше?...


Змінено 15.06.2023, 21:07
Олексій 14 червня 2023, 21:48 На тему: А можна трішки тихіше?...
Я звичайно розуміють що це прохання у стилі "свисни Грицьку..." але було б добре якби редакція розібралася у цьому питанню.
Чи мали відповідний дозвіл власники закладу?
І чи реагувала якось поліція?)...
Просто якщо відповідних дозволів не було і поліція ніяк не реагувала то це досить красномовно характеризує зміни які так і не відбулися...

Змінено 14.06.2023, 23:01
2.микола козак
«самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок»

До речі, дробілку біля контейнерів останні місяців бачив не раз. Дійсно, прикочують, ставлять і дроблять гілки, при цьому матюкаючись, бо одні свині приперли і кинули ті гілки, а інші свину в ті гілки жбурнули пакети зі сміттям. І тепер працівникам «водоканалу» приходиться з тих гілок вибирати всяку хрінь, перш ніж засунути у дробілку.

Але, видно, дробілка то не така швидкісна утилізація гілок, ніж їх просто накидати у ГАЗон і відвезти у ліс, як робилося раніше.
Я оце подумав... А це, часом, не той Спиця, що багато років для Санича писав огидні статейки у його "бюлетні", в основному про редактора ЕХО, в яких розповідав, що при Саничі все у «Водоканалі» офігенно і смітник у лісі - то офігенно?
Ще й приправляв ці статейки якимись дурнуватими малюнками.
Олексій 14 червня 2023, 21:38 На тему: А можна трішки тихіше?...


Змінено 14.06.2023, 21:49
Олексій 14 червня 2023, 21:30 На тему: А можна трішки тихіше?...
11.микола козак
«А Олексій очевидно з тих або власників танцполу , або той Ю, хто витанцьовує , тому на його думку ви мелете не те.Він спирається на кобеляцьких депутатів , які не завжди адекватні в рішеннях , »

Пане Миколо, я особисто користуюся лише велосипедом якому вже близько двадцяти років і подібних закладів не відвідую десь з тих часів коли був куплений мій велосипед)...
Також думаю наврядчи, власники подібних закладів, зважаючи на два ковідні роки та воєнні роки з їх коменданськими годинами, заморочувалися одобрямсом від народних обранців на подібну вакханалію.
Але закон є закон, можна все що не заборонено і автоматично вважається таким що дозволено, а понятія у стилі бандитських формувань сюди прилітати не потрібно.
І якщо мав місце факт що музика волала до дванадцятої години ночі то тут як на мене проглядається факт злочинної халатності однієї із сторін:
- або у власників закладу був дозвіл від міської ради на проведення подібних заходів який був виданий або вчасно не відкликаний зважаючи на військовий стан та комендантську годину.
- або поліціянти відповідно відреагували й можуть продемонструвати відповідні протоколи з зафіксованими порушеннями (якщо звичайно вони якось взагалі реагували)...

Змінено 14.06.2023, 21:50
Олексій 14 червня 2023, 21:05 На тему: А можна трішки тихіше?...
12.Ltava
«
На жаль не правда»

Шановна, скажіть будь-ласка прямо де я збрехав?)))

Змінено 14.06.2023, 21:32
микола козак 14 червня 2023, 20:42 На тему: А можна трішки тихіше?...
12.Ltava
«11.микола козак
«Правда ж?)

Н
а жаль не правда ((((
»

Цитата не з мого коментаря
Ltava 14 червня 2023, 19:13 На тему: А можна трішки тихіше?...
11.микола козак
«Правда ж?)...»

Н
а жаль не правда ((((
Дійсно , ситуація складна , проїжджаючи по Кобеляках , складається враження , що міська рада взагалі нічим не займається.В центрі міста купи сміття , по місту купи гілля, і ніякої перспективи вирішення.Перш за все , водоканал може не по заявкам та з оплатою , а самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок , це безкоштовний матеріал , а потім продавати виготовлене паливо по помірній ціні з якоюсь невеликою рентабельністю.А із сміттям ще простіше вирішення.Побрибирати по всьому місту контейнери , оголосити , що збір сміття буде проводитись , як це було раніше по графіку з оголошенням графіка по вулицях , приймання проводитиме людина із сміттєвоза і з оплатою від кількості сміття.Такий спосіб більш , ніж впевнений дозволить зменшити кількість сміття в десятки разів , люди перестануть нести буряни з грядок , кролячий чи інший навоз При цьому встановити контроль за стихійними смітниками і хоч я противник штрафів , але в даному випадку за стихійні смітники встановити максимальний штраф і прибирання стихійних смітників за рахунок винних у їх створенні.
микола козак 14 червня 2023, 15:09 На тему: А можна трішки тихіше?...
9.Ltava
«Ми війну можемо виграти з героями а не з насильно мобілізованими (»

В тім то і біда , що захищають Україну добровольці та ті із сіл та містечок , які не можуть відкупитись .Так чому одні гниють в окопах , та ризикують життям , а босота , яка накрала грошей , витанцьовує на танцполах , то встроюють перегони на крутих тачках і т.д. .А Олексій очевидно з тих або власників танцполу , або той Ю, хто витанцьовує , тому на його думку ви мелете не те.Він спирається на кобеляцьких депутатів , які не завжди адекватні в рішеннях , адже серед депутатів більшість тих , які доять українців.
Slavko 14 червня 2023, 14:23 На тему: Полтавщина входить до десятки ...
Бюджет корпорації УКРАЇНА юнайтед, всі платіжні рахунки якої знаходяться знаходяться в приватних офшорах і лише пару відсотків повертається для існування рабів.
Радуйтесь, раби божі чи то фізособи !...
Ми колонія богообраних жерців
Олексій 14 червня 2023, 12:52 На тему: А можна трішки тихіше?...
Люди добрі, що ви таке мелете?
Давайте спробуємо мислити логічно, у нашій країні згідно чинного законодавства гучна музика може лунати максимум до десятої години вечора якщо у власників закладу немає відповідного дозволу підкріпленого рішенням сесії міської ради, також у нашій країні є правоохоронні органи які і здійснюють нагляд за дотриманням чинного законодавстві. Нашим містом регулярно курсують екіпажі патрульної поліції і як би дійсно ота гучна музика лунала протизаконно то вони б негайно присікли настільки кричуще правопорушення.
Правда ж?)...

Змінено 14.06.2023, 15:05
Vova 14 червня 2023, 08:43 На тему: Засмічені Кобеляки: Карма чи п...
Ні про що.
Піднявши цю тему, Спиця, переслідує лише одну мету - а саме нагадати про себе.
До недавнього часу, одного з найближчих поплічників СанСана.
Ltava 13 червня 2023, 22:04 На тему: А можна трішки тихіше?...
"можна вручити повістки і власникам тих танцполів."
Ми війну можемо виграти з героями а не з насильно мобілізованими (((
Карати потрібно величезними штрафами на користь наших захісників!!!!!
Тупо заганяючи цих порушників і боргові зобовязання!!!
микола козак 13 червня 2023, 18:16 На тему: А можна трішки тихіше?...
До того , можна вручити повістки і власникам тих танцполів.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1659
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації