Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1590
Dana77 27 червня, 15:09 На тему: До липня...
На жаль, не можу поділити з автором його оптимізм. Можливо, якісь найбільш цікаві газети залишаться, а більшість, думаю, зникнуть, як дротове радіо - колись теж ніхто не вірив, що його не буде, бо це "засіб сповіщення", але прогрес узяв своє. Раніше моя сім’я виписувала багато видань, тепер - жодного. Який смисл, коли вся інформація і Інтернеті? А в газетах мені за мої гроші нав’язують рекламу, телепрограму або якийсь офіціоз, цікавого відсотків 10-15. Грубку не топлю, тому й туди газети не потрібні. Отакі реалії!
Що це, за наказ? Де з ним можна ознайомитися?
У нашій краіні що, в юстиціі теж ди......ли працюють , і основного закону теж ніхто незнає, або він діє паралельно?
7.Selena2017
« до якої категорії відносити себе Ви »

До 1 відсотка. Там в тексті зазначено.
Да уж.... А зарплат як не було нормальних так і не буде.....
Підпишись нормально спочатку, клоун старий. Чи за слова не відповідаєш, повний місяць впливає ?
Сам не став ні путнім музикантом, ні депутатом, ходиш тільки дурним бабам на мозги наступаєш, вже в кого очі дьоргаються ? На себе поглянь. Тобі давно в божевільню пора. Хоть так, хоть так пенсію даром проїдаєш ще й бабам дурним мізки засираєш своїми маразмами. Ізолювати тебе давно треба
25.Slavko
« Slavko / вчора, 23:01Цитувати
»

В тебе взагалі в мізках одна муть.Оцими коментарями ти показуєш свою дурість і тупість.Ні в Сухинівці , ні в Кобеляках ти не станеш «поліцаєм» (в розумінні якимось лідером) , їдь у Львів , можливо там станеш холуйом .
6.Filon
«. Filon / сьогодні, 08:29»


Шановний Філон , а до якої категорії відносити себе Ви : «гребонув» чи "не гребонув"? Про однаковість «натури» - питання дискусійне
5.alist
«Насправді згоден. Всим плювати»

Шановний Алісте, а я це зрозумів дуже давно. Як і зрозумів, що в 99 відстоках випадків різниця між "простими людьми" яких нібито потрібно захищати і «непростими» заключається лише в двох нюансах, точніше, в одному. Одні встигли і зуміли " гребонути", інші - ні. В одних в результаті, більше матеріальних благ, в інших - менше. А натура - однакова. Але все вищесказане не означає, що потрібно впадати у відчай. Ну така Карма в України і народу який у ній живе. При цьому переродженні ні я ні ви ніого не зміните кардинально. Але попереду ще багато перероджень. Аж доки Буддою на станемо. Так що все буде добре. У кожного з нас.
Цей маразм 2017 року про якогось не сповна розуму із свободи.їх у депутати напхалось , як тараканів ы борються з вітряками.Ви ще викиньте , як боролись з комуныстичною ідеологією в 1917 році
Виявляється, купка повних неадекватів ходить Кобеляками, читають Конституцію під 90 градусів, плачуть за якимись пам’ятниками і що свободівці кидались гранатами по авакову. Всі до 91го року народження. Помилкового
Шоб не думав, шо я від тебе тупіший. У тебе критичні дні, баян розстроївся ?
Віктор Іванович, **ть тебе
Не знав, шо ти баба
А ти в лице зможеш це сказати ?
Це ж слова вашого царя. Поцікався, хто його вам хоч поставив?
А на всі питання краще особисто розповім. Ти хочеш тут ображати, провокувати і в адміна допомоги просити ?
АДМІН
18.Slavko
« Мочить вас в сортірах
»

Скільки ж оцей нездоровий буде погрожувати людям , а від вас нуль реагування.
18.Slavko
«Slavko / сь»

Ти хоч запитай у матері звідки ти і твої батьки приблудили .В Сухинівці ж ти приблуда і там тебе вважають не зовсім психічно здоровим.Активіст ти зад.....ий , ти б у поліцаї зараз двинув , так не беруть , а ти двинув би на Донбас захищати Україну , а ти тут з бабасми воюєш.
Все й стало на свої місця. Так от, Варнавський розповідав тут, як у його матері нібито український поліцай відібрав корову. А не ту, часом, корову, яку дали їм, забрану в українців після голодомору ?? А переселилися вони, часом, не в забрану у українців хату ??? А може, убитих ??? Така була політика ?? Чи, може, ви, приблуди, не знали ? Можу вам скинути сталанський документ для прикладу, де українців ще й зобов’язували надавати їм, привезеним, аж одну корову і по одній коняці на дві-три сім’ї !! От сволота неблагодарна ! От порода проклята ординська ! Тут він нічого, виявляється, не пам’ятає, як і кожен будь-який ватнік. Тільки халяву. Мочить вас в сортірах

Змінено 25.06.2021, 20:18
15.саша ставицький
«приблуди , це такі , як ти »

Ні, нажаль приблуда це ти. Тут якраз про Варнавського розповіли знаючі люди, так у нього завезені батьки, називай хоч переселенці, хоч як не назви, а ні па’яті у них, ні мозгів, тільки наглість усіх тут повчати, гадити і путіна кликали. Чортове кляте поріддя на нашу голову. Ось, від кого всі біди насправді! І самі собі вороги. От прокляття
15.саша ставицький
«якби їх призначили поліцаями»

Із спадщини Бориса Олійника

Тепер він – знаний патріот у краї.
Подейкують, що шишка немала.
Він каже, що пішов у поліцаї
Аби Вкраїна вільною була.
5.Mistsevyi
«, бо ви не українці і предки ваші не українці. Приблуди»

Ти прав , приблуди , це такі , як ти , які готові роздерти тих , хто інакше думає .Зараз розвелось нащадків поліцаїв , які готові віддати Україну кому завгодно , якби їх призначили поліцаями.
3.Mistsevyi
«Тоді на німців усе зіпхнули. І скільки там, 80 років ви так вважаєте ? Ну і хто згадав із вас чи згадує ? Чи пам’ять вибіркова ?»

Нє, блін, а на кого звертати чи зпихати, на киргизів? Німці на нас напали, а не киргизи чи поляки. Ніхто б не напав, так і міст був би цілий і люди живі. А що воно там конкетно було - ніхто точно не знає. Може сапер лохонувся, може там зрадник був тіпа славка і зірвав той міст раніше? В будь якому випадку усіх загиблих у війні люди памятають. При чому тут "память вибіркова"? Не вибіркова память. То у вас підхід вибірковий.
Іще привіт вам від покійного Героя України Бориса Олійника.
Скипає пам’ять від ганьби і болю…
І серед ночі в сизім тумані,
З архангельською віщою трубою
Встає сурмач убитий на війні.

Скликає тужно на Велику Раду
З усіх фронтів – полеглих од меча.
І шерхне шепіт над полками:
“Зрада”, -
І рветься крик із горла сурмача:

“За що ж ми браття голови зложили?
Невже за те щоб ситі байстрюки
Пустили наші мощі і могили
Лабазникам нечистої руки?!”

Чи не пора вже поцреотам збирати підписи про позбавлення Бориса Іліча звання Героя?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1590
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації