Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235
orakul 12 листопада, 18:42 На тему: Чи є життя без району...
Филон філонствує про інвестиції. Інвестиції – це спосіб привласнення майна громад. Так що радіти з того, що якісь там емвеефи чи ТНК дадуть вам бабла на водогін, це так само, як радіти з того, що вас роздягнуть до нитки. Той водогін буде не для вас. Помилка Філона в тім, що він хоч і платонствує, але мубуть не знає, що Платон бував у Єгипті і його там навчили езотеричним чи окультним знанням, тобто знанням скритим від лошар. А в езотериці прийнято аналізувати від загального до частностей, а не навпаки, як чинять лошари і навіть наука. Тобто, дивитися на світ треба не із каструлі, а із самого Космосу. При такому підході стає очевидним, що уся комедія із майданом, революцією огидності, і з усіма оцими рехформами, то розіграний сценарій по ліквідації державності, населення і привласнення території. Ну із цієї статті ж очевидно, що рехформи спрямовані на нищення вертикалі влади, ліквідацію облрай адміністрацій і самих районів, а в перспективі і областей. Подається це, як покращення. Мовляв, менше буде витрат і корупції. Насправді - не буде важелів управління. Інвестиція чужих коштів у майно громад – це елементарне привласнення майна. Фіналом трагікомедії буде продаж землі. Підсумовуємо. Ми втрачаємо землю, майно, важелі управління і кажемо, що нарешті ми таки самостійні. Алес! Та ми стали бидлом. У нас забрали все. Не може бути держави без землі, без майна, без органів управління і без населення. Ну це вже якась шиза, чи якесь ноу хау по-українське. От вже дійсно, в кожній країні є свої лошари, але щоб у лошар була своя країна – таке вперше в історії. Тому її скоро і не буде. Пійте далі «ще не вмерла». Як писав Борис Олійник «А вони піють - ще не вмерла І собі доводять - таки ж ні». Європейці чудово розуміють те, про що я тут написав. А лошари хочуть, щоб вони їх, неуків, прийняли у свою «сімю». Та навіщо їм лошари? Посилання на www.youtube.com
orakul 12 листопада, 18:34 На тему: Чи є життя без району...
4.Maksym
«Не зрозуміло, що тут обговорювати. Питання вирішено ще 2014-го, зараз йде оформлення процедурних моментів.»

Та таки ти на усі сто правий. Але ж пропонують обговорювати, ну щоб тіпа "идя навстречу пожеланиям трудящихся". Свідомі із цього радянського лозунга глузують, ну хай ще трішки поглузають. Треба хоч тут задокументувати свою незгоду із свідомими і із владою яку вони привели своїм майданом. Прикол в тім, що після чергових виборів, вони приведуть ще гіршу владу.
Maksym 12 листопада, 17:25 На тему: Чи є життя без району...
Не зрозуміло, що тут обговорювати. Питання вирішено ще 2014-го, зараз йде оформлення процедурних моментів.
Стогнати про "злочинну панду"? Для цього є фейсбук та черга у поштовому відділенні.
orakul 12 листопада, 14:59 На тему: Чи є життя без району...
2.1juriy
«лише цього вислову досить,щоб не приймати участі в обговоренні з цим дурком.»

Филон заробляє гроші власнику газети і собі. Так що нічого немає дивного в тім, що він піарить те, що необхідно владі. Але ж ми можемо і самі обговорювати саму суть рехворми, а не те, що тут написано автором статті. А позиція автора нехай собі лишаєтся на папері. «Либо Платон филонствует, либо Филон платонствует», - говорили сучасники Філона Олександрійского (можливо далекого родича автора). То ж не варто так болісно сприймати позицію автора. А чи дасть нам адмін можливість висловлювати свої думки, побачимо. Ясно, що йде нищення державності піл приводом скорочення витрат і збільшенння так званих інвестицій. Ну, "благими намірами дорога в ад вимощена". Це все давно відомо. Нічого нового. "На удочку насаживайте ложь. И подцепляйте правду на приманку", - писав ще Шекспір.
1juriy 12 листопада, 11:52 На тему: Чи є життя без району...
" За цей час її бюджет виріс у кілька десятків разів",лише цього вислову досить,щоб не приймати участі в обговоренні з цим дурком.
Zorn 12 листопада, 11:13 На тему: На апаратній нараді говорили п...
2.Ltava
«Прочитав інформацію і спробував повторити про що йшлося - не зміг , ото спеціалісти :))»

Отож бо, яка служба-терцентр- така і інформація про його роботу.
Zorn 12 листопада, 11:10 На тему: Чи є життя без району...
Не буде району, не буде і таких структур як територіальний центр соцдопомоги. Питання: Де будуть працювати 130 чоловік персоналу терцентру? Чи є в Бутенківській громаді свій терцентр, і хто там обслуговує одиноких старичків?
orakul 12 листопада, 10:50 На тему: Україна. 1984 ...
"Наша держава – це колиска інтелектуалів та геніїв." Афігеть! Чому ж тоді вони строєм не ходять, - як казав старшина з відомого анекдоту. Всі спражні розумні люди вже давно потікали, бо зрозуміли, що тут "ловити нічого". У нас немає й на показ людини, яка б описала, що відбуввається і хто у цьому винен. Принаймні, немає такої людини у «ящику» і навіть у соцмережах. Перелопатив увесь фейсбук і не знайшов жодної адекватної людини серед колишніх депутатів регіоналів, комуністів, соціалістів, не говорячи вже про пришелепуватих поцреотів і так званих націоналістів. Немає таких людей. Не-ма-є. А вся молодь навіки скалічена. Тому сподіватися на майбутнє - марна справа. Ця країна приречена. Скоріше за все її після виборів порвут на шматки. На жаль на більще ми не заслуговуємо. І так було не раз. Але, якщо в історичному минулому можна було знайти якесь виправдання народу, ну типу малограмотний, неписьменний, не вмів читати, не вся інфа була доступна, то зараз такого виправдання немає. Зараз усе насселення уміє читати і майже в усіх є інтернет.
земеля 10 листопада, 22:32 На тему: Україна. 1984 ...
4.
Beri Mor

«Просто враження,що після майдану всі подуріли »

Тут Мариман я с тобой согласен на все 100.
Beri Mor 10 листопада, 22:28 На тему: Україна. 1984 ...
3.земеля
«Беримор(без обид), чего придираешься к словам. Просто по всей видимости автор уроженка с Западной. »

Я не чіпляюся.Просто враження,що після майдану всі подуріли і спеціально розмовляють виключно на галицько-бандерівському діалекті.Телевізора не можна включати,всі оті "гринджоли","філіжанки",любі мОї" ллються звідусіль,як із "параші".Ну не було такого раніше.
земеля 10 листопада, 22:01 На тему: Україна. 1984 ...
Беримор(без обид), чего придираешься к словам. Просто по всей видимости автор уроженка с Западной. Бывая там по работе с уверенностью могу утверждать,что там не меньше нормальных людей чем у нас. В тех же Санжарах или Кобеляках полно придурков помешанных на национализме. Чего далеко ходить, они и на сайте ЭХО имеются.
земеля 10 листопада, 21:47 На тему: Україна. 1984 ...
Перечитал несколько раз. Прекрасная мощная аналитическая статья.Спасибо. Думаю что так думает подавляющее большинство, но оно, это большинство пассивное в отличии от меньшенства (читай националистов), которые более агрессивные и сплочоннее на основе ненависти и самовеличия.
Beri Mor 10 листопада, 21:05 На тему: Україна. 1984 ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
На чому президент їздить на роботу?Може на велосипеді?Вчи українську,а вже потім умнічай.Взяли моду бандерівцям жопи лизати.
жалко пацанов-влада их довела до такой жизни.....
Ну, а в Кобилограді як завжди субсибію наразують під Новий рік і скажуть- а що, в жовтні не заплатили обов’язковий платіж?
Ой та ладно скільки таких спецоперацій проводили, гра на публіку. Ну качнуть бабла з підприємця та й на цьому крапка. А якщо там ще й пахан засвітився той відкупе, себе відкупив, пахан майже лям поцубив з бюджету та й нічого, а тут якісь 5 тис грн.
Slavko 7 листопада, 22:12 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
Мої співчуття Михайловичу за порізані колеса...
orakul 7 листопада, 20:00 На тему: Перший тепловоз General Electr...
2.Vlada82
«Браво Оrakulу!!!»

От так от Владо. Така у нас свобода слова. І там же не було абсолютно нічого крамольного. Одна чиста правда.
Vlada82 7 листопада, 17:44 На тему: Перший тепловоз General Electr...
Браво Оrakulу!!!
orakul 7 листопада, 16:39 На тему: Перший тепловоз General Electr...
Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
50 літрів бензину на 100 км?Жах.

Змінено 07.11.2018, 12:54
orakul 7 листопада, 09:46 На тему: «Ціна держави» для полтавців...
"26 октября 1927 года Президиум ЦИК СССР постановил, что «Годовщина октябрьской революции ежегодно, начиная с 1927 года, празднуется в течение двух дней — 7 и 8 ноября. Производство работ в эти праздничные дни воспрещается на всей территории Союза ССР» "До сих пор День Октябрьской революции празднуется в Белоруссии, и непризнанном Приднестровье."
orakul 6 листопада, 19:14 На тему: А помнишь, когда в городе появ...
А де це адмін? У нас дозволна реклама азартних ігор?
LadyNight 6 листопада, 18:37 На тему: А помнишь, когда в городе появ...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Ninok 6 листопада, 18:27 На тему: «Ціна держави» для полтавців...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
1 2 3 4 5 6 7 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації