Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1363
А як же Конституція , стеження через камери - втручання в особисте життя.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.
"У травні цього року депутати Кобеляцької районної ради прийняли програму «Безпечний район»"..... "Усього заплановано встановити 117 камер зовнішнього спостереження та 22 з розпізнаванням номерних знаків." Кого розпитати про програму? В чому "безпека території району " від встановлення 22 камер по розпізнавання номерних знаків? А не перебираєте ви на себе функції держави у фінансуванні Поліції ?
Ltava 10 серпня, 14:12 На тему: Як район ділити будемо?...
Не зрозуміло чому обговорення реформи зводиться то "свиней біля корита" ? Можливо і результати наших реформ плачевні бо розпочинаються не з пропозицій а з пошуку "хитромудрих ляльководів" ? Спірним , мабуть, є негативне відношення до ініціативних людей, невже пасивна більшість викликає у автора позитивні емоції ? А згадка про "потужних людей " взагалі не зрозуміла, коли це сталось що авторитет і впливовість людини перейшли в негативне сприйняття? Хоча колись таки було! В 1817 - до інтелігенції , в китайських хунвейбінів до освідченних , чи то в Камбоджії до очкариків в тому числі :))
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Maksym
«То коли ви платите підприємству з якоюсь частиною державної (народної) власності за спожитий газ, ви кладете гроші у власну кишеню. Або не кладете. І перейматися треба, щоб усі складалися, і розуміти, що якщо хтось бере звідти, то це з вашої кишені, а не "державної".»

Коли хтось торгує моєю ( державною, народною - кому як подобається) власністю то повинен частку прибутку класти на мій рахунок!!!!!!!! Продали і діліться!!! А якщо хтось мою власність продає МЕНІ за захмарну ціну і отримує над прибуток то тоді він шахрай -злодій а я придурок:((
А де ненормативна лексика? Що за безмежня ?:((

Змінено 10.08.2019, 13:55
3.Maksym
« хитромудре керівництво агротовариства не змогло отримати документів на вирощування маку, »

То ж можливо не керівництво хитромудре а система пришелепкувата як що до отримання прибутку від діяльності потрібно щось платити та ще і додатково налом у кабінети чиновникам :((
7.Slavko
«Все правильно, "за газ" платити не потрібно, але сумніваюся, що диванні патріоти здатні »

Ну ти дайошЪ! А ті вже себе вичеркнув із патрійотів? Молодець. А що платити, так платити треба, але не за газ а за його добування і трансопртування. А це буде зовсім мізерна сума. І пох до чого його ціну там на світових біржах привязуватимуть - до нафти, чи до маку. І пох яка там ціна. Але це ж треба так поцреотам вбити в голову, щоб вони на ура платили за газ по євроцінах. Ось тобі приклад по електриці - 60% переплати. Але це лише балачки і розборки бені і пеці. А якби по сурйозному то.. тоді скажуть що то тоталітаризм, сталінізм і фіг зна що ще, і поцреоти перші полізуть на барикади за вальцмана чи зельцмана, бо тіпа вони їх від Путіна рятують. Посилання на golapravda.blog
То коли ви платите підприємству з якоюсь частиною державної (народної) власності за спожитий газ, ви кладете гроші у власну кишеню. Або не кладете. І перейматися треба, щоб усі складалися, і розуміти, що якщо хтось бере звідти, то це з вашої кишені, а не "державної".
4.ИВЕН
«та не скаржусь я ні на кого.... (газ видобутий в Укріїні---власність народна)...і при якій рябій кобилі тут тоді КАБМІН ???
»

Погортайте законодавство. Народ розпоряджається своєю власністю через депутатів та президента, яких для цього і обирає з поміж себе, а не для того, щоб Полякову привозили, чи у морі купались. А ті в свою чергу винаймають кабмін для вииконання доручених справ.
Поліція мабуть трохи прибрехує, для більшої ефектності. «Новина» обговорювалася у фейсбуці з травня місяця. Про мак, до речі таки той, що на пиріжки, було відомо ще до посіву. А вся суть сенсації лише в тому, шо хитромудре керівництво агротовариства не змогло отримати документів на вирощування маку, це величезні гроші, знавці підказують, що 50% від майбутньої виручки, які треба дати наперед.
7.Slavko
«Все правильно, "за газ" платити не потрібно»

гарна пропозиція. шкода що в повітря:((
1.ИВЕН
«на іглу»

Який Ви кровожерливий, може вони для вакових перогів старалися, із за наркош і маку не поїси :))
5.Beri Mor
«Ну прям в саму точку!»

Дякую !!! Особливо знаючи Ваш"характер":))
4.Ltava
«Давайте придумаємо як наш смітник впихнути сусідам !!!! Не будемо думати про оплату ( РЕАЛЬНУ ) за вивіз смітт, не будемо сортувати побутові відходи, не будемо слідкувати за чистотою вулиць, давайте найдемо сусідів яким "впаремо " своє лайно !!!!»

Ну прям в саму точку!Жаль,що тільки один лайк за коментар можна поставити.Ніхто з кобелячан реальних кроків для вирішення проблеми звалища не робить,а підсвідомо кожен сподівається,що знайдеться громада "тєрпіл",яка впустить мусоровози з гамном на свою територію.
Відтак керівництву агротовариства загрожує до семи років позбавлення волі.

на іглу їх-і нехай чухать собі потилицю---можливо і до мізків діло дійде...
Все правильно, "за газ" платити не потрібно, але сумніваюся, що диванні патріоти здатні це зрозуміти, їх вождь ЗЕ сказав би : " за всьоо нужна платііть... " . Отже, платимо...
1.Fuks
«землю з Норкою забере,»

Землю заберуть ті за кого вони проголосували, Норка і Скрильник будуть " смотрящими ":))
3.ИВЕН
« але давайте вирішимо проблему щоб у хаті не смерділо »

Давайте придумаємо як наш смітник впихнути сусідам !!!! Не будемо думати про оплату ( РЕАЛЬНУ ) за вивіз смітт, не будемо сортувати побутові відходи, не будемо слідкувати за чистотою вулиць, давайте найдемо сусідів яким "впаремо " своє лайно !!!!
5.orakul
«
Щас вони тобі так і пояснять»

Та я знаю, у мене кілька відповідей, де вони "не володіють інформацією"... Хоча знаю, що мережа збудована незаконно і передана їм у власність незаконно, у мене є про це документи, договорів із ними не укладав... А газ не продається узагалі. На даний момент я кілька разів їх культурно послав, коли приходили. Заходять у двір без дозволу і "роблять погоду", ще хочуть грошей за якийсь акт на димоходи, питають прізвище і погрожують якимись проблемами... Наступного разу хочеться їх просто бити без розмови! Підписувати з ними не можна взагалі нічого !
Відео подивлюся.

Змінено 09.08.2019, 21:52
Марківчани і Свічкаревські може і пішли б до Бутенок але бояться Скрильника...кажуть станемо хуторами,землю з Норкою забере,так як зараз н Бутенках діється...а Санич цим скористається і хто його зна шо з Бутенками буде..хоча а шо в тих Бутенках є...все на карман і на відкатах..
2.Beri Mor
« лягає і встає з думкою про кобелячан,він же їх слуга»


не бачу вірного рішення проблеми(в усіх містах з настанням жари виникають подібні загорання)---але давайте не злорадствувати-а прилучатися всім і пропонувати вирішення проблеми) ----той самий єкологічний проект за субвенції держави....а то проєти то на заповідники то на рибалок-то все ПІАР (Я НЕ ПРОТИ єкології і заповідників ) але давайте вирішимо проблему щоб у хаті не смерділо а вже потім і квітниками зайнятися....
1.микола козак
«А яка реакція президента на це звалище , чи прийняті якісь міри офісом президента після пікетування делегацією з Кобеляк?»

Та Президент і лягає і встає з думкою про кобелячан,він же їх слуга.А як слуга може ігнорувати проблему хазяїв?Вже мабуть скликав позачергове засідання РНБО по цьому питанню:)
А яка реакція президента на це звалище , чи прийняті якісь міри офісом президента після пікетування делегацією з Кобеляк?
3.Slavko
«Так треба писати запити до газових служб, яким ви платите гроші, нехай пояснять»

Щас вони тобі так і пояснять. Ось бери приклад Посилання на www.youtube.com
3.Slavko
«а не скаржитись, невідомо на кого .»


та не скаржусь я ні на кого.... (газ видобутий в Укріїні---власність народна)...і при якій рябій кобилі тут тоді КАБМІН ???
1.ИВЕН
«Чомусь нам всім впарюють ціну імпортного газу---і тупо замовчують про те де ж дівається *місцевий* газ-і яка його ціна....
»

Так треба писати запити до газових служб, яким ви платите гроші, нехай пояснять, у кого є право власності на природній газ, яке його походження і на яких підставах вони є власниками газових мереж (якщо взагалі є) ! Навіщо писати тут !? Відповіді теж були б набагато цікавішими, ніж тут і тоді ви хоч може почнете думати, а не скаржитись, невідомо на кого .
1 2 3 4 5 6 7 ... 1363

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації