Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
[[ЦИТАТА|4|IgorSergeevich|Xто у вас, або у мене буде питати? У вас питали на виборах!!! Ви зайняли позицію критики або спостерігачів і допустили прихід до влади цієї команди ((( Насолоджуйтеся результатами )))
3.Antireiting
«Призначать бувших голів це означатиме злочин проти людей, потрібно питати про це людей на місцях. »

Так воно і буде, ви що не бачите що у нас за опозиція. Xто у вас, або у мене буде питати? Призначать негідників та злодіів які обкрадали села та людей. В них договорняк ще до виборів був, просто люди трохи не так проголосували як ця банда "Грабунок Громади" думали.
Цікаво, як же вони тепер будуть вибирати на посаду старост. Призначать бувших голів це означатиме злочин проти людей, потрібно питати про це людей на місцях. Якщо призначити тих негідників які розкрадали села це значити, що опозиція назветься автоматично "ГРАБУНОК ГРОМАДИ"
А як же Нью Васюкі? Хочу аквапарк і європейський стадіон.
А не подали – вчителі, фельдшери, трактористи, дрібні фермери, підприємці, пенсіонери. І тепер усім цим людям загрожує покарання у вигляді штрафу в 850 гривень.
З однієї сторони справедливо, а от з іншої.... а нас простих смертних, котрі не лізуть в політику (навіть місцеву), питають чи знаємо ми, скажімо про зростання тарифів? Ні маємо платити за новими розцінками. А тут «незанали» про декларації.
А запитаємо себе, а чого навчить цей вчитель дітей, якщо він неспроможний подати декларацію? А ці дрібні фермери та підприємці так само незнають про сплату податків?
І головне питання, хай і не в верховній раді, але навіть в місцевих радах ці люди приймали правові рішення як жити громаді села/міста/району, але тут чогось нерозібралися в законах. А ми в їх рішеннях маємо розбиратися?
Я вважаю, що насправді знали про декларації, просто частина купилася на оці скандали з конституційним судом, то вони відміняють декларування, то ні. От і вирішили "отпетляти". Причина проста, я особисто знаю як трясе декого від цього декларування, незважаючи, на те, що ніхто не перевіряє достовірність і повноту данних в них, в певних людей істерика від того, що "всякі селюки будуть б.., дивитись скільки в мене бабок??!!!" ©
Це неправда, що там нелегальні гральні заклади, я Вам з легкістю це доведу, якби це було так, то:
- Пан Копелець, як міський голова, та найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів) підняв би це питання офіційно.
- Пан Кіптілий, як один з керівникиів кобеляцьких правоохоронців, лідер більшості в міськраді і взагалі найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів), підняв би це питання ще до виборів під час своєї найуспішнішої кар’єри міліцейського-поліцейського.
- Пані Шевченко, як ще недавно голова райдержадміністрації, викрила б злочинців і поставила б вимогу перед провоохоронцями.
......
- І та ще 250 чиновників, "активістів", правоохоронців... давно б знайшли ці заклади.
Невже можна подумати, що на центральних вулицях міста, будуть незаконні заклади і скажімо, таж прокуратура, їх не бачитиме???
Так, що 100% це помилка і наклеп.
P.S. Ви ще скажіть, що в нас майже (і не майжє) відкрито торгують наркотою, самогоном, приймають незаконно металолом і їздять бухі за кермом! Місто ж маленьке, а чиновників і правоохоронців 500+ чоловік, давно б побачили!
alist 9 січня, 12:13 На тему: То не місто й не село...
2.Дід Панько
«Кінотеатр, швейна, вальонка, ПМК -7, ПМК-69, сільгосптехніка, сільгоспхімія, хлібопекарня, і т.д. Тепер немає нічого! »

Для розумних людей, давно вже не секрет, що Кобеляки (а взагалі і весь район), вимираюче місто. Навіть можна сказати вже місто-труп, питання лише коли його закопають. Ніякої промисловості немає, залишився лише агросектор, який потребує все менше людей, бюджетники і торгаші. Вже потихеньку всю когорту бюджетників (замітьте, з безупинно зростаючими зарплатами) передають на місцеві громади, які "не тягнуть" і почнуть їх скорочувати. Причому почнуть скорочувати не чиновників, а медиків, вчителів.... Торговля теж почне глухнути, хтось через об’їздну вже почав, хтось раніше, хтось пізніше. Ну і так далі...
Дуже неочікувано від "Ехо"! Але чудово ! Не зайвим буде нагадати про події хоча й сторічної давності. На жаль, по суті мало чого змінилося - українців далі знищують, їх меншає, вони масово тікають за кордон, вони мають непосильні податки, беззаконня, повсюди російська пропаганда, від якої вже часом вмерти хочеться і знову влада, яка точно не українська.

То була не революція чотири роки, а війна, якої, на жаль, українці не виграли ... Виграли вороги. Як наслідок - тепер у нас на шиї сидять нащадки ворогів. Зло не покаране, тому воно далі прогресує. Тарас Шевченко нас учив :"Борітеся – поборете!" До дідька ту юдейську релігію, яка вчить нас забувати заподіяне зло і бути їхнім покірним толерантним рабом, їх, «богообраних» та «пабєдітєлєй» !
Да, но в центр-турбин цены выше крыши, а куда обращаться если нужно не купить новую, или отремонтировать по своей цене, а тупо приехать и заменить уже купленный картридж. Мне помогли в Посилання на turboday.com.ua За 1000 грн. заменили картридж. Правда у меня на т4 турбина простая совсем, балансировать не нужно, но все-равно это хорошая цена по сравнению с тем что предлагают остальные.
Maksym 8 січня, 22:40 На тему: То не місто й не село...
2.Дід Панько
«Де там знавці історії, а ну налітайте діда клювать!»

І не треба абсолютно діда клювать, такі персонажі тільки додають туристичної привабливості.
13.ZLUKA
«ZLUKA »

ФЕЙКОМЕТ!!!! до того видно не з Кобеляк.
13.ZLUKA
« А в "Світлячку", зі слів вихователів, за цей час , навіть, рибки в акваріумах подохли від холоду. »

Заради достовірності; перепитав у трьох співробітників. КАжуть,що немає там акваріумних рибок
От брехуни, нехай у себе в райвідділі пошуршать, от там корупціонерів хоть греблю гати.
Всім Відомо кого треба брати за "Крашанки", але «криша» за межами навіть Полтави. Бізнес хлопчик має волохату руцю, і йому дають дозвіл грайсь... дури... Тай сам, він той «хлопчик» на До.... починається, дуже полюбляє поклацать!
За ці дві точки ще до виборів знали, але небуло часу щось робити. А відносно ментів так вони ще раніше знали коли туди вселялися. ті бізнесмени. А взагалі якщо по чесноку то все можна там зробити, якби із відділку там некришували.
Місто Кобеляки! Перестало бути містом давно, не пам’ятаю точну дату, і точний рік, але це сталося! Ті хто пам’ятає, ті вже такі діди (та бабусі) як я. Було місто! Навіть були автобуси, (кирпичний) так говорили, все було! Кінотеатр, швейна, вальонка, ПМК -7, ПМК-69, сільгосптехніка, сільгоспхімія, хлібопекарня, і т.д. Тепер немає нічого! Немає навіть автостанції, "Два Куми, купили автостанцію у Галушка і Ісипа". Не має і Миколи Андрійовича, за допомогою чиїх мозолів на руках, Кобеляки стали відомі на ввесь світ! Немає нічого, скоро на мапах не буде й Кобеляцького району, згодом і самих Кобеляк!
Згодом не стане і України, ні вільної, ні УССР, ні якої! Наш життєвий девіз - "Моя хата скраю, я нічого не знаю". Ні Порошенко, ні Зеленський, ні хто не допоможе! Спитаєте чому? Відповім! З дитячого садочку, потім в школі, і т.д. учать не любити, а ненавидіть, що буде далі??? А далі - будуть як раніш, Пани та кріпаки, хоча чого будуть..... Вже Є!
Народ давно кріпаки! СУМНО! Де там знавці історії, а ну налітайте діда клювать!
А чому не 25 заступників? Яка у них зарплата буде ? Іх функціонал ? Просто щоб були ?або вони хоть щось робитимуть ? Це не родичі цих так званих бандитів із "Сили народу"
Якщо така ситуація з дитсадками та школами напрошується питання навіщо така місцева влада взагалі? Що в Кобеляках,що в Біликах? Елементарних речей не можуть вирішити.А на виборах всі обіцяли Нью Васюки зробить зі своїх громад.І точно ж зарплату отримають,бензин на доставку своїх тіл спишуть і т д і т п.Ще чув що й ФАПи почали прикривать... якось смішно і не смішно.


Змінено 08.01.2021, 21:14
Maksym 8 січня, 11:15 На тему: То не місто й не село...
Так, на дворі 21 століття, але чи живуть у ньому Кобеляки? Це питання не однозначне.
10.alist
«відки беруться хворі, якщо виздоровлює вдвічі більше захворівших?
2. Більшість хворих мають бути легкі, без госпіталізації, яке перевантаження мед закладів?
3. Який локдаун, якщо все іде нормально?»

І знову браво. Хоча ми із вами і відмінні у ставленні до даної хвороби, але просто змушений аплодувати вм за критичність мислення. На мою субєктивну точку зору кількість хворих можна сміливо множити на 20. І думаю, що відсотків 40-50 українців на цю хворобу вже перехворіли. До речі кількість смертей в Україні протягом епідемії нічим не відрізняється від кількості смертей в інші, не ковідні роки.
11.alist
«
А пару скромних питань, можна? Через недолугість підзаконних актів, що регулюють оцей «перехідний» період, який виник у майже усіх громадах, керівники цих громад, а конкретніше, в нашому випадку Скрильник і Копелець отримають зарплату? А в приміщенні громади теж холодно? А в приміщенні начальника відділу освіти Наталії Коваль теж холодно? А зарплата їй за січень начисляється? А.....? Чи на ці сфери недолугість підзаконних актів не поширюється? Чи понамальовували собі зарплати в десятки тисяч, з надбавками за інтентивність (чорт цого зна, що це таке у них) і сидять тепер кліпають очима. Хотіли б - зробили»

Браво Алісте! Правильні питання задаєте. Будемо первіряти: і чи холодно у кабінетах і дитсадках і чи нараховують надбавки за інтенсивність. І повідомлятимемо. Дякую за підказки, які є кервіництвом до дії.
Взагалі не розумію, цього локдауну. Скажу зразу, я прихильник жорстких заборон, масок, і взагалі не ковідодисидент, але... В Україні виступає міністр і розказує, що прямо +10000 ліжок з киснем щотижня, вакцини ось майже привезли і т.п. Щодня заражіється +5000 людей і одночасно 10000 виздоравлює, так уже місяць. Виникають питання:
1. Звідки беруться хворі, якщо виздоровлює вдвічі більше захворівших?
2. Більшість хворих мають бути легкі, без госпіталізації, яке перевантаження мед закладів?
3. Який локдаун, якщо все іде нормально?
......
Думаю відповідь проста, цифри намальовані, реальна кількість хворих набагато більша, наскільки, що доводиться все зупиняти. Але одночасно озвучити правду неможна, бо "зелені ж успішно борються з заразою".
Але взагалі, я в шоці, приїхав в Кобеляки перед Новим Роком і був вражений, з 8 локдаун, половину торговлі закриємо, бо ай-ай-ай!!! І одночасно, що творилося в продуктових! Натовпи, маски лише на роті, а в декого на підбородку, яка там дистанція, яка там обробка поверхонь...
Магазини в яких, 50 покупців за день, закриємо, бо це розносить заразу, а тих хто пропускає 50 чоловік в хвилину залишимо без змін і без контролю.
Просто брєд, і це підозрюю в випадку України, лише початок, далі буде. Далі буде шоу з назвою вакцинація.
7.Filon
«Мені здається, що причина проблеми у недолугості деяких підзаконних актів, котрі мали б регулювати оцей «перехідний» період, який виник у майже усіх громадах. Коли ще не створені усі структури.»

А пару скромних питань, можна? Через недолугість підзаконних актів, що регулюють оцей «перехідний» період, який виник у майже усіх громадах, керівники цих громад, а конкретніше, в нашому випадку Скрильник і Копелець отримають зарплату? А в приміщенні громади теж холодно? А в приміщенні начальника відділу освіти Наталії Коваль теж холодно? А зарплата їй за січень начисляється? А.....? Чи на ці сфери недолугість підзаконних актів не поширюється? Чи понамальовували собі зарплати в десятки тисяч, з надбавками за інтентивність (чорт цого зна, що це таке у них) і сидять тепер кліпають очима. Хотіли б - зробили.
1.arturwanga
«Земельки захотілося нашим шановним недолугим прокурорам.»


Вони збирають землю не для себе)))
1 2 3 4 5 6 7 ... 1555
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації