5.Чудо Юдо
«Почитав я ту статейку від мера. Думки двоякі.
»
«Почитав я ту статейку від мера. Думки двоякі.
»
Ну двоякого тут не може бути.Обидві сторони одна другої не краще.Чи можете Ви назвати Кісіля порядною людиною-я ні.Так само і другихю.Філон за Ісипа писав фалебні оди , а тут щось не зрослося , треба знову Ісипа , або когось із наближених , от і використовують цю тупу газетку в боротьбі за корито.Далі ще буде веселіше.
0 0
Я взагалi просто дивуюся iз того що начеб то доросла людина а тупо бреше i даже не моргне я вже з 1 березня цього року повинен був працювати у питомнику але забув спитати якого року повинно настати 1 березня. А ще бiльше мене дивуе i цiкавить питання хто за цю людину голосував???? напевно такi cамi брижуни та фантазери
0 0
Почитав я ту статейку від мера. Думки двоякі.
Виходить, що якщо раніше падлюкою у Копельця був лише Філоненко, то тепер список розширився у рази й рази! І прокурори, і поліцейські (ой, вибачте, мєнти, кажись так мер назвав їх у своїй статті), і судді, і Дяченко, і Кисіль (хоча це був до останнього вірний Копельцеві Санчо Панса) і, по ходу, список падлюк поповнятиметсья і поповнятиметься. То що ж виходить, всі навколо сволоти, а один наш мер святий небесний воїн, на сторожі добра?
Так і представляю його у ролі Рембо з кулеметом у руках, який строчить в усі сторони в обсівших його гадів!
Що мені дужче віриться, що це він всім на голову встиг висратися, а не всі навколо какашки.
Або й зовсім у чоловіка з глуздом погано стало...
Або просто не усіє дядько базар фільтрувати. Що в голові те і на папері. Філон, на відміну від нього, хоч це уміє. 2 їхні статті порівняти - у кого з інтелектом краще явно видно.
Виходить, що якщо раніше падлюкою у Копельця був лише Філоненко, то тепер список розширився у рази й рази! І прокурори, і поліцейські (ой, вибачте, мєнти, кажись так мер назвав їх у своїй статті), і судді, і Дяченко, і Кисіль (хоча це був до останнього вірний Копельцеві Санчо Панса) і, по ходу, список падлюк поповнятиметсья і поповнятиметься. То що ж виходить, всі навколо сволоти, а один наш мер святий небесний воїн, на сторожі добра?
Так і представляю його у ролі Рембо з кулеметом у руках, який строчить в усі сторони в обсівших його гадів!
Що мені дужче віриться, що це він всім на голову встиг висратися, а не всі навколо какашки.
Або й зовсім у чоловіка з глуздом погано стало...
Або просто не усіє дядько базар фільтрувати. Що в голові те і на папері. Філон, на відміну від нього, хоч це уміє. 2 їхні статті порівняти - у кого з інтелектом краще явно видно.
0 0
а взагалі мені по пірю хто і куди загуркотить Ю, але повинно бути якась гідність .Коли пише Філон пасквілі на Копельця , то те все правда , а от Копелець , а може і ні написав , то то все брехня.Воно ж людям не забувається , як з Ісипом варили хреновий борщ для американців і т.д
0 0
Камаз -ти Галушка?
0 0
Козачок скоро твій пахан на кічу загуркотить, кому лизати будеш! А філон правду пише!
0 0
Оцеи і приїхали , так Філона заїло , а коли сам бреше і паплюжить людей , то для перестраховки пише , що вони не несуть відповідальності за написане.Це ж ти Ігорю служиш Ісипам , Галушкам , з ними тобі було тепліше.
0 0
Ну як можна все так поперекручувати? "Ми довели, що наша незалежність — міцна. Українці відстояли її на Сході" Таки так, ми довели, що можемо на догоду заморським хазяям розвалити власну країну майданом. Ми довели, що можемо добивати країну і українців на Сході намагаючись зачистити якомога більше території від українців. Та чого ми тільки не довели. Не двели ми лише одного, що українці таки дійсно незалежні, незалежні від здорового глузду.
0 0
Неначе в джунглях. Навіть неба не видно...
0 0
52.SashaSamokhina
«52. SashaSamokhina / сьогодні, 18:10»
«52. SashaSamokhina / сьогодні, 18:10»
Дякую , Сашо !
0 0
51.Beri Mor
«В "ліщинівку",без черги,як учасника майдану.»
«В "ліщинівку",без черги,як учасника майдану.»
Там директор мабуть недалеко від них відкотився.
0 0
50.Selena2017
« Чи приймете?»
« Чи приймете?»
В «Укроп» або в «Лехаим» таких без черги приймають
0 0
50.Selena2017
« Selena2017»
« Selena2017»
Так ми з вами вже є однодумцями, раз ви поділяєте мої переконання. Дуже приємно зустріти таку людину
0 0
50.Selena2017
« Чи приймете?»
« Чи приймете?»
В "ліщинівку",без черги,як учасника майдану.
Змінено 28.08.2018, 16:55
0 0
47.SashaSamokhina
«47. SashaSamokhina / сьогодні, 08:48»
«47. SashaSamokhina / сьогодні, 08:48»
Сашо, мала б за честь бачити себе серед Ваших однодумців, бо поділяю все, висловлене Вами тепер і раніше. Чи приймете?
0 0
47.SashaSamokhina
«Зараз єдино можлива розмова - та, якою з ними розмовляють наші хлопці на сході і які цілком успішно з цим справляються»
«Зараз єдино можлива розмова - та, якою з ними розмовляють наші хлопці на сході і які цілком успішно з цим справляються»
Ваші хлопці на сході вбивають таких як і вони українців. Мало того, вони ще там вбивають стариків і дітей, а це вже при будь якому розкладі, є військовим злочином і за цей злочин прийдеться рано чи пізно відповідади, бо ці злочини вже задокументовані в ООН. Навмисне даю ссилку на сайт вашого Годона а не на якийсь російський чи донецький. Для особоливо одебілених і тупорилих процитую частину інфи із цього сайту: "Боевые действия ведутся между Вооруженными силами Украины и пророссийскими боевиками.." Для тупорилих в квадраті розшифрую, що мова йде не про війну з Путіним як хотілося б свідомими а про війну із українським народом, частину якого охрестили "проросійськими бойовиками". От цікаво, якби селен і самохіних охрестили «проамериканськими» і почали б їх колошматити, що б вони сказали?
0 0
42.antibloger
«Ну що тут не зрозумілого, Ви і такі як Ви привели цю владу, чи за гречку, чи за долари, а відповідальність за стан в країні (економіка, правопорядок, корупція і т.д), який значно погіршився пропонуєте взяти іншим, «небайдужим» ! Ваші однодумці на майдані і з телеекранів обіцяли солодке життя - без бандитів, без корупції, без війни, без
»
«Ну що тут не зрозумілого, Ви і такі як Ви привели цю владу, чи за гречку, чи за долари, а відповідальність за стан в країні (економіка, правопорядок, корупція і т.д), який значно погіршився пропонуєте взяти іншим, «небайдужим» ! Ваші однодумці на майдані і з телеекранів обіцяли солодке життя - без бандитів, без корупції, без війни, без
»
Ніхто цю владу не приводив , вони за крадені гроші у народу організували майдан , кричали куля в лоб , а самі ховались за спинами довірливих .Самі вибори були фарсом , звичайне вкидання папірців в урни.Тепер же ми отримали магнітну аномалію , в руках президента стрілка компаса твердо установилась на захід , замість зберігати своє природне положення.Саме від магнітних аномалій виникають різні катаклізми , що ми зараз і спостерігаємо.
0 0
44.Selena2017
«все ж занадто?»
«все ж занадто?»
Не всі яничари, але їх дуже мала кількість і вони ні на що не впливають. Час розмов із ними минув у 2014-му, коли українці до них розпачливо кричали: "Що ж ви робите, ми ж брати?!" А вони зверхньо сміялися у відповідь. Зараз єдино можлива розмова - та, якою з ними розмовляють наші хлопці на сході і які цілком успішно з цим справляються
0 0
42.antibloger
«. antibloger»
«. antibloger»
Ви що, така наївна людина, що вірите обіцянкам політиків? Я не перекладаю відповідальність на ІНШИХ, я кажу, що МИ УСІ несем відповідальність, бо віримо словам, тоді як треба дивитись на дії. Питайте з тих, хто має владу, а не задавайте риторичні запитання в коментарях. Я так роблю і несу відповідальність в тому числі, а ви сидите в сторонці і корчите ображеного.
0 0
43.Selena2017
«Selena2017 / сьогодні, 20:33»
«Selena2017 / сьогодні, 20:33»
Та ясно шо нам далеко до вас, ми як на долоні бо не вміємо ж так шифруватися і косити під римську богиню. "Чем примитивнее человек, тем более высокого он о себе мнения". Це не я сказала, це кажись Ремарк. Про ваші екстрасенсорні здібності даже сумніву нема. Фантазуйте собі на радість!
0 0
38.SashaSamokhina
«8. SashaSamokhina / сьогодні, 18:20»
«8. SashaSamokhina / сьогодні, 18:20»
Сашо, а може, все ж занадто? Не всі ж і в Росії яничари, хоч і не густо, а люди ще зосталися, без отрути в головах. Принаймні, мені в це хочеться вірити. Даруйте, якщо не в лад.
0 0
28.Vlada82
«8. Vlada82 / сьогодні, 09:32»
«8. Vlada82 / сьогодні, 09:32»
Я не тільки бачу Бульбаху і знаю йому ціну, а й наскрізь бачу пана Влада в тещиній спідниці.Екстрасенсорних здібностей не треба , і без них та вишиванок обидва як на долоні.
0 0
36.SashaSamokhina
«36. SashaSamokhina / сьогодні, 17:41»
«36. SashaSamokhina / сьогодні, 17:41»
Ну що тут не зрозумілого, Ви і такі як Ви привели цю владу, чи за гречку, чи за долари, а відповідальність за стан в країні (економіка, правопорядок, корупція і т.д), який значно погіршився пропонуєте взяти іншим, «небайдужим» ! Ваші однодумці на майдані і з телеекранів обіцяли солодке життя - без бандитів, без корупції, без війни, без
Росії - зате з шикарною економікою і т.д, а коли абсолютно нічого з цього не відбулося, коли бувші прихильники майдану стали брати «відкати» і красти більше бандитів Януковича Ви пишете про особисту відповідальність всіх жителів України! Я далекий від думки що особисто Ви до цього причетна, але потрібно зразу спитати з тих хто привів цю владу, не виконав обіцянок і довів країну до нинішнього стану своїм популізмом, непрофесіоналізмом, і жадібністю!!! А оскільки як я писав, Ви з однодумцями привели цю владу, то разом з нею несете солідарну відповідальність за країну вам і карти в руки, а не перекладайте цю ношу і відповідальність на всіх Українців.
0 0
39.orakul
«Цікаво, це тебе батьки і діди такому навчили, чи ти сам десь прочитав?
»
«Цікаво, це тебе батьки і діди такому навчили, чи ти сам десь прочитав?
»
Так по 5-му ж каналі росказували.
0 0
Цікаво, я які тут на сайті преференції для таких упоротих як самохіна? Її матюки тут чомусь не «закриваються»
0 0





