Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1574


Змінено 15.03.2021, 16:03
Призначили не радилися і звільнили не інформували ((( Яка влада такі і кадри(((
Оце подія!В даному випадку кажуть ’’отряд не заметил потери бойца’’))
Анекдот в тему.Сидять дві миші,одна другу запитує:’’Ти вакцинуватися будеш?’’Та відповідає:’’Звичайно,ні.Цю ж вакцину навіть на українцях не випробували’’.
Славко, а в тебе таки є смалець в голові.Браво!
Наступним, після продажу землі очікуйте саме закон про евтаназію.
Тут уже писав про це такий собі orakul, ну хоч в одному він правий.
Тільки єдине - він вірить саме в російську "вакцину". Ну яка різниця, звідки кінець прийде, головне результат.
Не дивно буде, якщо у Шкарбана тепер джип з’явиться, абощо, хоча може і так є.
Чомусь нікому вже не дивно, що ВСІ у нас непогано живуть : чи то «газовики» теперішні, чи так звані "військові", які хлопців під кулі відправляють добровільно-примусово, звісно, чи керівництво поліції так званої... Пробачте, НЕ ВСІ ! Це тепер так прийнято говорити. Ну хто ні - так хто їм винен ? Коли ВСІ заробляють, як можуть і як уміють. Ну а що тут такого ?... Та нічого. Тільки цвинтарі все ростуть і прірва між тими, хто "як уміють" і тими хто ще живе "як треба".
У всіх є інтернет, подивіться хоч, як знімалося кіно "Про вакцинацію в Ізраїлі"... Вони не зря там так давно старалися над вакцинами і генетикою, саме для вас. Тепер настав час, діє Суперакція ! Евтаназія для віруючих - безкоштовна ! Хто ще не встиг ?
Ляшкові знову повезло?
Саме в тому "поганому совку" було налагоджено все виробництво, від цвяха до автомобіля, тепер на жаль все Китай, пам’ятаю як разом з сином паяли перший ПК «Спектрум» всі мікросхеми були виготовлені в совкові, хто пам’ятає той зрозуміє, логіка 155 , 555 серій такі собі утюжки, а що зараз? А зараз думать можемо тільки як купить за 1 гривню, і продать за 10, де є телефон виробництва Україна? Може хто бачив планшет? Ноутбук? ПК? Немає, не було й не буде, поки всі оті олігархи не будуть підвішені на кожній електроопорі! Під лежачий камінь вода не тече........
Хахахааааа
Оракуле, пам’ятаєш, що я тобі обіцяв?) Бо в мене вже ручка засохла)))
3.orakul
«Поки ще закон не прийняли, то треба трішки пописати»


Небагато в тебе часу , мудрагелю
6.orakul
«Це розжовую для тих, хто туго вкумекує.»


Запахло шмаленим , типу оракуле? Колись та запрацює і такий закон, не все "коту масниця" за пропаганду зла. От же історично не щастить Кобелякам : то піп Гапон , то новоявлений оракул... Має ж бути такому край хоч коли-небудь
От для дуже дуже тупоролих і пришелепуватих даю наводку прямо із майдану. Ось тут один дєятель прямо каже, що вони нас купили. І таки купили, та ще й мізків лишили. Бо якби були мізки, то розуміли б хто є колаборантом. Нічого нового. Ті хто тіді, 41-му, писав "Українська Держава буде тісно співдіяти з Націонал-Соціялістичною Велико-Німеччиною, що під проводом Адольфа Гітлера творить новий лад в Європі й світі ...", вони й зараз невгамуються. Посилання на www.youtube.com
7.orakul
«Тут головне вкумекати хто нас окупував.»

Відомо хто, уже давно- Росія.
Ну а якщо по серйозному, то треба спочатку почитати, що воно таке отой "колабораціоні?зм". Ну правильно ж я розсуждаю, чи може ні? Селена поправить. ВІдкриваємо свідому Вікіпедію і тупо читаємо "Колабораціоні?зм (від фр. collaboration — «співробітництво») — термін сучасного політичного лексикону з такими значеннями:

у широкому сенсі — співпраця населення або громадян держави з ворогом в інтересах ворога-загарбника на шкоду самій державі чи її союзників і участь у переслідуванні патріотів країни, громадянином якої є колаборант."
От не буду навіть коментувати.
В кого хоч трішки смалцю в голові є, тому просто буде смішно. Тут головне вкумекати хто нас окупував.
Не, ну блін за яких же таки пришелепків тримають українців. Чи вони таки такими і є? Мабуть такими вони і є.
"передача матеріальних ресурсів, здійснення господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором;"
От хай Селена з Славком поїдуть у Куєв і там на Повітрянофлотському проспекті за нумером 27 є велика хата на якій висить бирка "Посольство Російської Федерації в Україні". Ну хата, то таке, але ту хату охороняют, забезпечуют купою тіпа житлокомунальних послуг, засобами звязку і т.д і т.п. і за це ще й беруть бабло, ну тобто здійсюють оту саме господарську дільність. Це розжовую для тих, хто туго вкумекує.

Змінено 07.03.2021, 22:39
3.orakul
«А ще, його треба притягувати за створення усих отих азовів,»

Чим вам "Азов" не вгодив!? Це без перебільшення-найпідготовленіший підрозділ, що загартований в боях за Україну.
"передача матеріальних ресурсів, здійснення господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором;" Якщо це про Росію, то цікаво, хто небуть цікавився, який у нас обсяг торгівлі з Росією? Поцікавтесь. Треба усіх сажати. То може воно для того і задумано. Тільки тоді треба першим посадити самого Зе. В тирнеті повно інфи про те, як 95 квартал співпрацював не те що з Росією, а навіть із самими сєпарами передававши їм частину виручки від концерту у Горлівці. Алес! Ну а це ось про торгівлю. Посилання на www.youtube.com
Поки ще закон не прийняли, то треба трішки пописати. Таке враження, що Зе починают кидати під танк разом з його депутатами та депутаткинями, бо більшого маразму й не придумаєш. Якби законопрект писала Селена, то ще можна було б зрозуміти. Ну от, наприклад "публічне заперечення збройної агресії проти України". Першими треба притягувати до відповідальності команду Петі, а потім і Зе, бо ні перші ні другі не ввели в країні воєнного стану, а це говорить про те, що, або ніякої агресії немає, або порушується Конституція. Одно із двох,- як часто говорив товариш Сталін.

Потім треба притягувати протеже нашого президента Беню. Ну це ж не я, а він прямим текстом говорить "Мы воюем сами с собой… Вот эти разговоры, что там сидит Путин и всем командует – это все смешно. Знаю ситуацию изнутри, никакой не Путин…Путину эта обуза не нужна».
А ще, його треба притягувати за створення усих отих азовів, секторів і т.д. Чи це не про них "добровільна участь у незаконних збройних, воєнізованих формуваннях." Чи може то стосується не організаторів а лише тих хто участь приймав? Посилання на www.youtube.com
1.Fed654Frumos
«Слідуючи законом я думаю буде про те,що українці найщасливіші люди на планеті »

Так і буде. А ще, буде відповідальність за відмову від вакцинації, а згодом і від евтаназії.
Слідуючи законом я думаю буде про те,що українці найщасливіші люди на планеті і безмежно люблять владу.Хто заперечуватиме-того в буцегарню,з обов’язковою конфіскацією майна.
7.Rety
«По тобі зразу ясно що мозги вибили в армії, таку фігню городиш»

Хлопці та не відбивають там нічого! Я служив з 2015 по 2017. Все там добре. І одягнуті будете, і нагодовані. А щодо алкоголізму і т.д...ну то вже справа індивідуальна. Чи ви хочете сказати, що всі хто відкосив, і не п’ють і наркотики не вживають!?
Іди служи,може хоть мізків вставлять, а то так і "торохтітимеш "по місту,все життя.
По тобі зразу ясно що мозги вибили в армії, таку фігню городиш
5.Fed654Frumos
«повернешся додому ’’аватаром’’,»

Зразу видно,що ви чоловік обізнаний, . За скільки відкосив ?!
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1574
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації