Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1621
Borch 9 листопада, 20:14 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
8.Niko
«Із Вікіпедії: Держава — це політична форма організації правління, що характеризується сувереною владою, політи»


Ні, те що ви написали, це не держава. Насправді загальноприйнятого визначення немає. Для мене Держава — це політична форма організації суспільства. Для вас суспільство і держава це різні речі? Народ україни є джерелом влади, вся проблема в розумінні можливостей цього права!
Niko 9 листопада, 20:02 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
7.Borch
«до держави як об’єднання»

Я вважаю, що Україна це не ,,об"єднання", а держава.

Із Вікіпедії: Держава — це політична форма організації правління, що характеризується сувереною владою, політичним та публічним характером, реалізацією своїх повноважень на певній території через систему спеціально створених органів та організацій, за допомогою яких здійснюється політичне, економічне та ідеологічне управління суспільством та керівництво загальносуспільними правами.
Тобто, держава Україна бере на себе відповідальність за управління, тобто і за призначення управлінців і дотримання ними законів. Коли держава, в даному випадку Україна не виконує своїх функцій, то громадяни мають претензії до своєї держави.
І українці, відчаївшись знайти справедливість в своїй ДЕРЖАВІ Україна, подають до міжнародного суду позов до ДЕРЖАВИ Україна, а не до окремих управлінців або суддів, бо саме ДЕРЖАВА Україна повинна забезпечити законність дій окремих управлінців. Виходячи з цього, громадяни України можуть мати претензії до України.
Borch 9 листопада, 18:17 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
5.Niko
«А от коли Україна буде ЗАЛЕЖНА: від ЗАКОНУ, від професіоналізму чиновників, порядності держслужбовців всіх рівнів і. п., тоді вираз ВІЛЬНА Україна буде не риторичним, а справжнім.»


В чому винна Україна? Це Українці коли будуть залежні від закону, всі без винятку? Чому ваша претензія до держави як об’єднання, а не до безпосередньо винних в проблемі?

5.Niko
«orch, чому ви такий агресивний і, вибачте, безграмотний?»


Вам здалося. Нізащо вибачатися, якщо ви вірити в те що букву “єэ” можна переплутати через безграмотність. Це був тест. ;)
5.Niko
«безграмотний?»


Пане Ніко , механічна помилка не свідчить про безграмотність . Не перебільшуйте. А залежність від Закону та моралі створюють люди. Своєю відповідальністю та трудами. Ніякої агресивності у заданому Вам питанні немає, просто Ви чекаєте, що все налагодиться само по собі , спостерігаючи збоку.
Niko 9 листопада, 17:10 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
4.Borch
«У вас э претензії? Не зрозумів риторику, що ви пропонуєте? Чи корінь проблем вирішується реплікою "залежна Україна"?
»

До кого в мене ,,Э" претензії?
А вираз ВІЛЬНА УКРАЇНА це і є риторика. Бо вільна від відповідальності, професіоналізму, закону і т. д. А от коли Україна буде ЗАЛЕЖНА: від ЗАКОНУ, від професіоналізму чиновників, порядності держслужбовців всіх рівнів і. п., тоді вираз ВІЛЬНА Україна буде не риторичним, а справжнім. Та до цього далеко, якщо взагалі можливо.
Borch, чому ви такий агресивний і, вибачте, безграмотний?
А нардепів чого немає в переліку?Чи вони,як казав президент,не лохи?
orakul 9 листопада, 16:04 На тему: МОЗ не бажає відтермінувати рі...
4.Fed654Frumos
«підтверджує теорію Ч.Ломброзо.»

Та да. І Григорія Клімова також
Borch 9 листопада, 15:13 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
1.Niko
«це ВІЛЬНА УКРАЇНА»


У вас э претензії? Не зрозумів риторику, що ви пропонуєте? Чи корінь проблем вирішується реплікою "залежна Україна"?
Та ні,він 100% екземпляр,який підтверджує теорію Ч.Ломброзо.
orakul 9 листопада, 14:17 На тему: МОЗ не бажає відтермінувати рі...
Є така тіпа наука чи метод - "фізіогноміка". Кажуть, що то псевдонаука, чи псевдомедот. Але будь який кадровик зі стажом скаже вам, що щось у цьому таки є. Ні на що не немекую.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Так, є ще елементарний непрофесіоналізм і небажання працювати. Всі хочуть отримувати зарплату і ніхрена не робити, прокурори та адвокати в тому числі. А що у когось через це проблеми - хіба воно колише?
Справжній політик. Йому кажуть, що по закону потрібно попередити про зміни умов праці за 2 місяці, а він у відповідь: "Хочу забезпечити право на життя". Бла-бла-бла, лиш би що наляпати.
Dana77 9 листопада, 08:51 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
100 процентів!!!!!!!!
Niko 8 листопада, 18:43 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
То ще і недовго, якщо там є ,,сильні або блатняки".
А я маю знайому, якій ніяк не вдається діждатися суду з елементарного і не кримінального питання: розділ будинку. То її ж адвокат(еса)не приходить на засідання суду декілька раз і суди переносять= іде затягування процесу адвокат(есою). То вчора вона побивалася, що ніяк не може 2 місяці ВПРОСИТИ!??? експерта зробити експертизу(будівельну), яку оплачено ще в попередні місяці. Запитувала, де шукати справедливості. Що можу відповісти, це ВІЛЬНА УКРАЇНА. Вільна від відповідальності, вільна від порядності, вільна від професіоналізму, вільна від ЗАКОНУ. Бо якби був ЗАКОН, то прокурор, який приїхав без матеріалів, заплатив би немаленьку суму із власної кишені або позбувся б ,,должності" за непрофесіоналізм і права займати державні посади. В такому разі всі виконували б свої обов"язки і це був би ЗАКОН. Але це не для цієї України....
orakul 8 листопада, 16:13 На тему: МОЗ не бажає відтермінувати рі...
" ...Сьогодні госпіталізують до лікарень, реанімації невакцинованих людей...."
Ти ба, б.ля, куди цих анунаків заносить. Це вже хуцпа в квадраті.
Хто не поняв, розшифрую. Одну половину бидломаси вони завалять вакциною, а іншу тупо не будуть лікувати. Ось вам і казні єгипетські. Діждалися.
Вони й так не шибко лікували, бо в спілкуванні з багатьма перхворівшими проявлялася така собі тенденція - лікарі максимально затягували лікування, не направляли в стаціонар і коли вже людині тіпа капець, тоді її клали у лікарню. Таке враження у кожного другого перехворівшого з ким довелось спілкуватися. Власне, й деякі лікарі про це говорили.
Ну а щодо вчителів, так я давно писав, що всі вони пришелепуваті тому і таких дітей випускають. Я давно писав що ОТГ це наш порятунок. Треба відкривати альтернативні школи, лікарні, робити запаси продвольства, ну як у воєнний чась І готовитися виживати самим. Біда в тім, що жоден депутат і жоден пузатий хвермер (*а тільки у них є гроші) і матеріальні ресурси), не розуміють що відбувається. От як на бративбивче АТО так усі хвермери один с поперед одного возили допомогу. А допомогти виживанню людей - то такого не діждетесь
orakul 7 листопада, 08:41 На тему: Населення старіє, а народжуван...
Слава Україні! Не зря ж написано "Ще не вмерла Україна..."
Як кажуть усі продвинуті свідомі "не дочекаєтесь" і "якось воно та буде".
Ніяк воно вже не буде. Ескперткиня ж оце не зря написала. Написала, щоб готувалися до гіршого. Цифірьки привела «гарні» привела "у 2020 році в Україні померло 616,8 тисячі людей і 293,4 тисячі народилося". З цифірьок видно що щороку українців стає менше на 0.3млн. За 10 років стане нас ще на 3 млн. менше. Але то щось низькуваті темпи. Треба прискорити процес. Здогадуєтесь чим прискорять?
Тепер стало понятно, чого не роблять перепису. Ну навіщо його робити коли процес іде. "Перестройка, перестрелка, перекличка". Перепис ніхто й не планував робити. Ну вони ж не пришелепки, у них все по плану - майдан, війна, експорт рабів, ковід і на закусь -вакцинація. А через пару років можна буде й перепис зробити. І як писав Герой України Борис Олійник твори якого на Україні заборонені до друку "і нам розкаже гід, Що тут колись жили, пак, українці… – А є хоч слід? – Та от… схолов і слід."
orakul 6 листопада, 11:39 На тему: Вісім за газ і сім за доставку...
1.василь овсієнко
«Ніяк не можу зрозуміти»

Тут ось намагався зрозуміти постанови Шмигаля, там без цифр і талмудистських тіпа калькуляцій, та й то не вийшло.
"22. З 17 червня 2021 р. на території України встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:..." От де в Конституції написано про якісь заборони в залежності від якогось кольору придуманого якимсь керівником робіт. "Зелений", «жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки визначаються керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації..."
І це при тому, що надзвичайної ситуації ніхто не вводив.
"Обмеження, передбачені підпунктами 1 - 7, 9, 14 та 16 цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,..."
Ще раз - надзвичайної ситуації ніхто не вводив.
Беріть і розгадуйте оці ребуси. Вони їх для того й придумували аби ви не рилися по їхніх калкуляціяїх і тарихвах. Наріду вже не до газу, бо ніяк у гейропу на каву поїхати.. чи на плантації. Ну тіпа "каждому свое".
orakul 6 листопада, 11:28 На тему: Вісім за газ і сім за доставку...
1.василь овсієнко
«Ніяк не можу зрозуміти»

В.І. ссилку не дам каби чого не вийшло, а пораду дам. Думаю що за пораду нічого не буде, бо усі свідомі тіпа патріоти вважають Сталіна своїм ворогом а Адольфа тіпа другом. Почитайте відому і чомусь заборонену книжу Адольфа Ілоїзовича. Там є цілий розділ про те, як вихідці із єгипетського рабства "разрушают государства"(так в першоджерелі) Можете роздрукувати і ставити «галочки» про те що вже виконано. І не задавайте тут глупих вопросів.
Якщо тієї книжки не знайдете то читайте Біблію. Вона поки що не заборонена.
Ніяк не можу зрозуміти , які це інші витрати , та ще і повторюються двічі ?І це такі витрати на воду , електроенергію , газ і т.д. .Більш за все , це надумані витрати , щоб набрати потібну вартість .Пишуть в ці витрати хто що придумає.Незрозумілі і витрати на створення обмінного фонду лічильників , адже кожний із нас при підключенні до мережі купував собі лічильник і чому ми тепер маєм купувати для когось.Невідомо чому я повинен оплачувати встановлення лічильників тим , хто їх не встановив , а це в основному в великих містах .Взагалі , коли подивитись на ту таблицю , то там просто дуті цифри для жирування чиновників.
orakul 6 листопада, 07:38 На тему: У тестовому режимі почав працю...
"Його запровадження в Мін’юсті називають одним з елементів цифровізації. За словами Висоцької, усі європейські країни пішли таким шляхом."
А ця міністерка чи заступниця розібралася для чого "усі європейські країни" це роблять, для чого їх оцифровують? Може то для майбутніх парадів?
От поступить команда провести парад педофілів, а у нас вже все і готово, і шукати нікого не треба.
Треба ж все передбачати наперід. То тільки зима чи сніг до нас приходять зненацька. А з педофілами треба щоб був порядок.
Воно то й з педофілами не все в порядку. Тута без Селени не розібраться. Складна справа виходить. Нарід дума що педофіл, це такий собі сексуально стурбований мужичок який чіпляється до дівчаток. А не все так просто. Педофілом може бути і жіночка, ну тоді її зватимуть педофілкою чи може педофілкинею. Погано в совку укрмову вчили, якщо щось не так то підправте. Скажу більше, наше законодавство дуже недолуге, депутати і депутаткині нічого не роблять. В нас не визначено законом як бути, коли отой/ота педофіл насправді не «він» і не «вона» а "воно". Як з ним бути? А люди у нас якісь безразлічні, не піднімають цього надважливого питання перед депутатами. А це ж не шутки. Вчителі вже ж вчать діток що вони можуть вільно вибирати хто вони - він, вона, воно. А в законах ні гу-гу. Плять, щось заплутався я з цими педофілами. Може їх вже в школі готують?
orakul 6 листопада, 06:49 На тему: За минулу добу на COVID-19 зах...
А як вам оце "Почти во всех странах врачи, даже с очень значимыми именами, отстранены от принятия решений по вопросам вспышки COVID-19. Нет никаких дискуссий – есть только удивление и возмущение ученых и ряда врачей принимаемыми мерами. Это наталкивает на мысль о том, что власти осуществляют борьбу не с вирусом, а с чем-то или кем-то другим, - например, с правами своих граждан, потому что колоссальный удар идет именно по правам, а не по вирусу."
Тоді ще була тільки стурбованість про "удар по правам". А тепер вже майже концтабір.
Не довго лишилось.
Колись міська рада ветеранів проводила щотижня зустрічі з посадовцями та спеціалістами районних служб. З лікарями в тому числі. І кожен бажаючий міг задати запитання фахівцю. Щотижня «Просвіта» організовувала проведення круглих столів. Нічого цього вже нема й напоказ. І вже ніколи не буде. Вас позбавили права на спілкування. Загнали в інтернет в якому більш демократичні російські соцмережі заборонили а дозволений цекерберговий Фейсбук веде нещадний терор за одне лише неугодне їм слово. І це не я придумав. Це пишуть всі хто намагався написати у ФБ правду. Тема ковіду там теж нещадно баниться. За одне слово «ковід» вас там автоматично візьмут під контроль. СУГС.
orakul 6 листопада, 06:37 На тему: За минулу добу на COVID-19 зах...
В коментах є посилання на ДЕКЛАРАЦИЮ ПРОТИВ ПАНИКИ И МАССОВОГО ОГРАНИЧЕНИЯ ПРАВ підписану російськими вченими. Почитати її зараз дуже цікаво.
"Практикуемый в ходе паники подбор терапии мог убить больше людей, чем вылечить...От COVID-19 создаются лекарства по ускоренным процедурам с нарушением всех правил получения информации об эффективности и безопасности лекарств, для чего нет никаких оснований."
Хіба ми такого не спостерігаємо.

" Массовых прививок от ОРВИ не существует. Причина – в их бессмысленности. Вирус ОРВИ мутирует так быстро, что вакцина не защищает, а навредить может, особенно, если она скоропостижно сделана и не проверена не то что на здоровых людях в течение необходимого времени, но и на ослабленных и пожилых, которых как раз она призвана защитить (здоровым она не нужна вообще), и для которых она и представляет опасность. Отсюда непонятна надежда властей на прививку. В ситуации, когда очевидно, что COVID-19 не имеет особой опасности, никто не вправе принуждать людей к обязательной вакцинации.."
Хіба не про це говорить Лукашенко запитуючи своїх міністрів від чого вони пропопнують робити прививки? Минулорічного вірусу проти якого ймовірно була зроблена вакцина вже нема в природі. Ну що там в природі я не знаю, але то ж саме ВОЗ і лікарі пишуть що вірус в нас вже інший. Шиза прогресує.
Посилання на citizengo.org
orakul 6 листопада, 06:25 На тему: За минулу добу на COVID-19 зах...
Нагнітання жахів йде згідно плану. Все пізнається в порівнянні. З цим набором цифр повинна приводитися інфа про захворюванність в минулі роки. Якщо цифри приводяться без порівняння, то ціль такого тіпа інформування одна єдина - вплив на психіку й без того пришелепуватого наріду.
Спеціально поліз в минулорічне Ехо за листопад. Попав на статтю в якій Ігор Миколайович дивується відсутністю вакцин від грипу і пише таке "Нагадаємо для тих, хто піддався впливу пропаганди та істерії, яку роздувають більшість ЗМІ та українська влада, що саме на грип та інші ГРВІ найчастіше хворіють українці. Щороку від них страждають від трьох до чотирьох мільйонів людей."
Отже ще раз для тупих "щороку від ГРВІ в Україні хворіє до 4 млн. людей. Так було завжди. Згідно даних цієї статті "За весь час пандемії в Україні: захворіло – 3 032 951 особа;" Ще недобрали до норми. Нагадаю що отой ковід навіть в законах віднесений до ГРВІ.
Попутньо знайшов свої минулорічні коменти на які тепер можна подивитися іншими очима.
Посилання на exo.in.ua
Яка там висока освіта.В мене син недавно закінчив школу.Оцінки 9,10,11.Я,як подивився в зошиті скільки помилок,я вжахнувся.Я вчився при СРСР,то був "трієчником",але в порівнянні з ним я академік.
Maksym 5 листопада, 20:27 На тему: У тестовому режимі почав працю...
Краще б уже тавро на лоба, або вуха відрізати. Як у кращих країнах Європи.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1621
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації