Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1367
4.КАМаз
«взагалі в голові не поміщається!»

Так ви ж про голову, про думки , а це значить не до тих хто рішення приймав:))
А звалище таки буде в Ганжівці, якщо об’єднаються з паханом, бо посеред лісу ніхто звалища не дасть зробити. Так що жителі Ганжівки готуйтеся нюхати кобельцькі гівна. Пахану ви тільки і потрібні для звалища!
А ще потрібно не забувати про пожежно небезпеку. Звалище в лісі це бомба. Перше загоряння то згорить і Гайове разом з лісництвом і калиною. А сусідство з річкою взагалі в голові не поміщається!
Так то воно так , але як будуть сприймати отруту Ворскла , грунтові і підгрунтові води , адже там грунти піщані ?А як санітарні норми?Думаю , що це не вихід , загадите Ворсклу , отруєте питну воду і т.д і чи надовго вистачить тієї площі при таких темпах гадити ?
1.ИВЕН
«-я за!!!»

А хто проти? Перевеземо за міст наше сміття у ліс і проблема вирішена !!! Кафе «Калина» теж прибуток - водії смітєвозів будуть пити каву на зворотньому шляху :))
Завжди вірив-що рішення буде знайдено---я за!!! (на мою думку-без супротиву-не обійдеться)---але ми разом подолаємо-вірю!!!
9.Bytenki2019
«Уже давно так зробили!!!»

Молодець, якщо так.
1.ИВЕН
«що це дає простим смертним...?»

Простим смертним це дає ще більший хомут на шию. Жидомасони куют кадри. От чого вони не дадуть гроші на лікування хворих дітей тим що тут в ЕХО просять? Та тому, що вони їм не потрібні. Їм потрібні діти з надламаною психікою і трагічною долею, з яких вони виліплять собі нових слуг - ворогів народу України.
"Клуб был основан 23 февраля 1905 года". Число нічого не нагадує? Спиця розсуждав у газеті про День Радянської Армії але про Ротарі не розсуждатиме, бо й сам мабуть у клубі. А як бути з емблемкою? Ну як злізла з маркет-опту чи з швидкої допомоги. Посилання на upload.wikimedia.org
Уже давно так зробили!!!!
7.Bytenki2019
«я вважаю що дружинi загиблого зважаючи на ситуауiю допомога буде потрiбною»

Якщо Ви так вважаєте, то не коментарі під ніком пишіть , а поїдьте і передайте жінці грошей.
Звідки і з чого поповнюється фонд Ротарійців (туди бідних і не впливових не беруть !!!)які блага мають цього клубу учасники І що це дає простим смертним...?
Пацаны шли к успеху. Или 7 лярдов или 7 год. Не подфортило, не повезло... =)
Так опублiкуйте iнформацiю щодо загиблого ,зробiть офiцiйний збiр коштiв у вас бiльше доступу зробили iнформацiю публiчною людям щоб Мали змону допомогти, я вважаю що дружинi загиблого зважаючи на ситуауiю допомога буде потрiбною,а то про собачок рiзних та тому подiбне бiльше iнформацi? та клопоту нiж про людей з нашого району.
1.Bytenki2019
«Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружину в Ки?в »

Так загинув. Ми знаємо. Що змінить у житті родини непублічної людини повідомлення про смерть? Чи потрібно описати деталі? Ох, люди, люди...А потім мені дорікають за "жовтизну"... Та ви ж самі цього хочете. Я б особисто, і про балерину не згадував би.
4.ИВЕН
« (а вони хоч читають ці коменти?)»

Читають :))
зауваження до редакції:(

не чути відповіді від редакції (а вони хоч читають ці коменти?)
1.Bytenki2019
«Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружин»

Дуже шкода :(( Я підтримую Ваше зауваження до редакції:((
А то тiльки про вiдомих пишите
Також загинув житель Бутенок який вiдвозив свою вагiтну двiйнею дружину в Ки?в на зберiгання, повертався в цьому ж автобусi додому.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.микола козак
«Ох і багато в Україні розвелось дебілів у владі.Одні легалізуютьт коноплі , інші знищують мак і все із-за того , що хтось хоче себе отравить , да нехай травляться , менше буде ідіотів, Всі ці заборони ні до чого не призводять .Звезіть всих наркоманів в Оржицю на ту плантацію , огородіть колючим дротом і хай упражняються .
»

Тіки життя трохи складніше влаштовано. Хто дасть гарантію, шо ви завтра не будете репатися під тим дротом, вимагаючи звільнити жінку чи дитину.
4.Slavko
«Новий Порядок, кажуть..»

Та не лише кажуть а навіть прямо пишуть, як кажуть "чорним по білому", чи по зеленому. І не Путін пише, а ваші хазяї, до речі. Ви і зараз їм служите, і служили їм, коли Гітлер воював з СССР, заявляючи що Сталінський СССР заважає йому будувати той Новий світовий порядок. Про це він прямо казав, а ви, як пришелпуваті і не сповна розуму, не думаючи про наслідки, прямо записали це у своєму "Акті відновлення Української Держави 30 червня 1941 р.." Текст знайдеш. А поки що, ось тобі доказ того, хто той Новий світовий порядок будує. Читай під пірамідкою. Перклад знайдеш. Посилання на u-n-c.org
Та не читайте ви тих вікіпедій з яких фіг що поймеш. Біт - це одиничний символ інформації, це «логічна» одиничка або нулик. З «пакету» бітів складається байт, а саме - з 8 біт. Щоб одиничними символами закодувати число треба вивчити Булеву алгебру. Байт - це "пакет", «набір» бітів який вже несе інформацію про конкретне число. Посилання на abisab.com
2.Slavko
«Якийсь апокаліпсис змалював..»

Який апокаліпсис. Вже блін розібрали, але ти слікуй, може ще «викинуть» а може тобі під замовлення зроблять. Блін, виявляється дефіцит не лише в совку був а й у вашій дерьмокатії є. Зверни увагу що сайт називається. «Укрмода» Посилання на ukrmoda.in.ua
2.микола козак
«А як же Конституція , стеження через камери - втручання в особисте життя.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.
»

Новий Порядок, кажуть... А конституцію викинуть, або рабам у туалети роздадуть, усе одно вони нічого в ній не тямлять...
1.orakul
«Вишиванки з звьоздами Давіда і менорами»

1.orakul
«Як піде на них мода, то усі козаки, хвермери і різніх мастей поцреоти будуть купувати на випередки»

Якийсь апокаліпсис змалював...
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1367

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації