Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1555
А як ситуація із садочками у Білицькій громаді?
А як ситуація із садочками і Білицькій громаді?
Нормально так..А що Таранушич з Тамілою? І досі регламент творять? Кобеляки летять у прірву...
Пенсія збила пенсію))))))
1.Fed654Frumos
«Нехай Казирод розкаже як інфекціоніста ’’вижив’’ з лікарні.Такого,як Снітко треба ще пошукати,врач-професіонал,та й взагалі чуйна людина.Але ж Казирод у нас»

Підтверджую !
4.Zorn
«сільські інструктори по спорту, як і все товариство «Колос» поки що залишаються без фінансування»

Батя знає, як на футболістах заробляти. Чого ви паритесь, смичок уже на площі потихеньку все рішає, буде, як раніше... От тільки до купи зберуться, проголосують програму - і поїхали по мордам...
Що ті ШВЛи без людей,які мають їх обслуговувати.Нехай Казирод розкаже як інфекціоніста ’’вижив’’ з лікарні.Такого,як Снітко треба ще пошукати,врач-професіонал,та й взагалі чуйна людина.Але ж Казирод у нас цар,якому на людей насрати,і тому маємо,те,що маємо.
Ігоре Миколайовича Філоненко,особисто від мене вам респект і уважуха.Не побоявся висвітлити цю проблему в ’’ЕХО’’,незважаючи на можливий тиск на Вас,знаючи яке бабло там крутиться.Ти мужик,що називається,’’з яйцями’’.А ментам продажнім-позор!!!
IgorSergeevich 31 грудня 2020, 14:20 На тему: Ура, Кобеляки із бюджетом!...
3.Borch
«Виходячи з ситуації, сміттєзвалище в лісі влаштовує більшість жителів громади, уви.»

Це найбільш нездорова на голову частина громади,напревеликий жаль.
Zorn 31 грудня 2020, 12:50 На тему: Ура, Кобеляки із бюджетом!...
Цитата: "А ось сільські інструктори по спорту, як і все товариство «Колос» поки що залишаються без фінансування. Як сказав один із депутатів «інструктори поки що «висять»"(кінець цитати). То хай собі і висять. Де бачено в Європі щоб у кожному населеному пінкті громада фінансувала спрортінструкторів? Такого немає. А в «багатій» Україні бери на бюджетне утримання всіх охочих. Колись, у 80-ті роки, футбольні матчі організовувала одна людина - Колісник Віктор Якович. Не було ніяких інструкторів по спорту. У футбол грали у своє задоволення, при заповнених трибунах! А тепер, десяток чиновників від спорту (це лише у "Колосі") та ще по селах заробітчани від футболу. У громаді є прекрасні приклади, коли заможні люди фанансують спорт і платять зарплатню футболістам. ОЦЕ І Є ЄВРОПА!!! Давайте і спортінструкторів фінансувати не з бюджету, який і так куций.
Fuks 30 грудня 2020, 16:51 На тему: Відкрили рух для транспорту по...
Класна новина...Транспорту в городі буде менше,повітря чистіше,ціни мабуть на базарі зменшаться,готелі,кафе СТО,підсядуть...Роботи в городі не було,нема,і ще менше стане.Даєш село Кабиляки..
Borch 30 грудня 2020, 14:36 На тему: Ура, Кобеляки із бюджетом!...
2.IgorSergeevich
«А що там так тишком нишлом і забули про сміттезвалище???»

Вам нагадати хто переміг на виборах? І який процент взагалі взяв участь в них? Виходячи з ситуації, сміттєзвалище в лісі влаштовує більшість жителів громади, уви.
Borch 30 грудня 2020, 13:21 На тему: Відкрили рух для транспорту по...
Ура!!! Зменшення транспортного потоку через Кобеляки не може не радувати. Чудова новина під Новий рік.
Rety 29 грудня 2020, 21:18 На тему: Коронавірус не відступає, будь...
Ахахахахахахахахахахааа.....................
IgorSergeevich 29 грудня 2020, 20:09 На тему: Ура, Кобеляки із бюджетом!...
А що там так тишком нишлом і забули про сміттезвалище???
Fuks 29 грудня 2020, 13:42 На тему: Ура, Кобеляки із бюджетом!...
Ну за старост молодці депутати,правильно Смнича на поводок і свою лінію гнуть треба..А на хвутбол міліон є?,на зоопарк? А саме главне на аквапарк скіки виділили? Мабуть мер достроково піде у відставку,тирити ні з чого....
Та що там дороги,до Святого Майдану,у 2013 році газ був 73 копійки за куб.
Весна прийде будемо саджать! Пане президент! (Голобородько)! А що ж Ви там садите??? Печінку? Чи може оту коноплю? А ізвиняюся за свій хранцюзкій, ну Ви ж вже достали! Платні дороги під вашу Слуго величність - і слуга народу забув про народ? Пора вигнать такого слугу, хай кварталить далі! Місто без світла від ЗЕ! президента! Прямо ЗЕ дід мороз!
Fuks 28 грудня 2020, 19:42 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
Шановні депутати ви завтра на сесії тупому лисому ембіцелу розкажіть що основні надходженння в .рану Кобеляцьку МР надходитимуть із сіл від ПДФО. а він ко зел зажав 150 тис зарплати якомусь малому чиновнику в забитих Богом і людьми селах.Хай збереже старостати по колишніх сільрадах,хоч тимчасово,діловод хай хоч і один буде в ліце де більного Копельця,ну а в селах щось збережіть..І послав Бог в Кобеляк при дурка..Агов Козак рявкни щось..атопилися б ви в аквапарку..
Filon 28 грудня 2020, 18:14 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
5.alist
«фарбою на асфальті напишуть "автостанція", зліва буде продажа носків, а з права від неї, продажа трусів. А поміж ними гордо буде напис - Автостанція Кобеляки. І герб міста.
»

Плюсую. Креативненько. Можна додати: Кобелякам - 500 років! У минулому ж було 400. Рік минув, то можна трішки й додати. Все одно ніхто достовірної дати не знає.
Fuks 28 грудня 2020, 16:46 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
Вибрали мером тормоза,то він і тормозить все і в усьому.По старостатах бачили що утнув...Кобеляки до кунівки і підгори,а дальні села Лучки,Іванівка,Канави і т д. В один старостат.Остались на селах одні старики,хто їм заповіта хоч підпише чи пригляне як живуть.І ще складається враження що старостати створені там де до Санича лояльно ставились...Гроші він економе..Поставте завтра зарплату йому 100тис в місяць..3,14 да ра су.І гнать його треба..
alist 28 грудня 2020, 11:53 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
Непереживайте, схоже все налагодиться, он на завтра назначена сесія, там першими питаннями Копелець виніс - створення нової автостанції, программа придбання інсуліну....що повірили? Ні, там опозиційна до мера більшість виносить - створення нової автостанції, программа придбання інсуліну, створення нормального звалища, перевірка законності попередніх рішень Копельця.... не вірите? і правильно робите, бо там самі важливі питання громади на 2021 рік
- регламент.
- бюдет на 2021 (ну це насправді важливо),
- зарплата Копельцю на 2021рік
- присвоєння Копельцю чергового рангу посадової особи
- чисельність персоналу громади
..........
- різне
Ну може хоч в різному сховані важливі питання, як думаєте?
Бо я думаю, що наврядчи, бо плювати вони (всі разом) хотіли і на автостанцію, і на інсулінохворих і взагалі на всих.
Все не буде автостанції, капут, максимум виділять 1,5м.кв. на площі, де фарбою на асфальті напишуть "автостанція", зліва буде продажа носків, а з права від неї, продажа трусів. А поміж ними гордо буде напис - Автостанція Кобеляки. І герб міста.
alist 28 грудня 2020, 11:37 На тему: Ситуація із COVID: кількість х...
1.Fed654Frumos
«Хреново щось з медициною в Кобеляцькій лікарні,навіть в порівнянні з Санжарами.Там 528 хворих на ковід,померло семеро інфікованих.В Кобеляках 360 захворілих,а померло аж 13! »

Враховуючи, що відсоток смертності одинаковий, це скоріше індикатор того, яка "точна і правдива" статистика в районі. Та і взагалі з самого початку, тут, то хворих не могли найти, то їх к-ть неспівпадала.
alist 28 грудня 2020, 11:34 На тему: У Новосанжарській лікарні від ...
2.Ltava
«Точно не від віку чи хронічних захворювань?»

- лікувався в інфекційному відділенні з двосторонньою пневмонією тяжкої форми
Хронічна старчеська пневмонія?
Це навпаки дивно, що записали корону, зараз досить померти в лікарні з короною і переломом мізинця на нозі і то записують смерть від перелома, аби статистику Зелепокращення ситуації не портити.
3.AVI90
«щоб в Кобеляцькому районі були місцеві автобусні маршрути»

Для чого писати цю дурню якщо я один раз зимою почикав автобус місцевого напряму, а він тупо проіхав, то причому людино добра депупати я скотовозами неіздю і нераджу нікому.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1555
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації