Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1641
13.саша ставицький
«кучка завжди незадоволених , яких підігріває Філоненко для своїх цілей. »

Саньок так і тебе теж виходить підігріває Філоненко. Ти ж один із найактивніших.
12.Випадковий
«. Випадковий / сьогодні, 17:06»

це твої коменти засмічують мізки людей.Один тверезо мислячий оракул пише дійсно про ситуацію , а то тут зібралась кучка завжди незадоволених , яких підігріває Філоненко для своїх цілей.
Не плач, Оракул: на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента.Правильно роблять, бо ти своїми коментами просто засмічуєш сторінки-ні в кого немає ні часу, ні бажання читати твою дурню.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально.А твоя ненависть до мови батьків і дідів просто шокує. Над кожним другим словом знущаєшся і робиш це свідомо чи алкоголь мізки пошкодив?

Змінено 02.02.2022, 17:48
Вчора на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента, ну я у них давно заблокований. А сьогодні вони взагалі коментарі закрили ВСІМ. Ото така тепер свобода слова. Так що Ехо в цьому смислі ще взірець демократії і свободи слова.
"Аналогічні протиправні дії директор комунального підприємства здійснив повторно у період з квітня 2020 по серпень 2021. Згідно висновку судової економічної експертизи розмір завданих збитків державі становить понад 600 тисяч гривень."
Треба так понімать, що 600 тисяч коштує дозвіл мужика в чалмі чи в яромольці?
І інфа для Ехо і поліцаїв. І для активістів тіпа Славка, щоб написали поліцаям заяву.
Це мізерні збитки. Треба розкопати усі збитки мужика у ярмольці. Наскільки мені відомом, то отієї клятої ліцензії в Кобеляках не було від часів подій описаних Гоголем.
Треба обрахувати збитки нанесені Ісипом, а може ще й Сироваткою чи Попругою. І все оприлюднити, щоб і громада знала скільки вона води на халяву випила. І обовязково треба всі гроші відшкодувати "ліцензорам", а споживачам треба зробити перерахунки.
Ну а фулі, Європа, так Європа. Із цієї серії й те, що за сміття платили наприклад 15 грн. а ще 15 дядьку в ярмрольці. І як мені пояснили ніяк ніззя платити прямо в касу КП, треба з банками ділитися, як любив казати Ісип "50:50". 15 грн за вивіз сміття на протязі місяця і 15 грн за те, що баришня раз в місяць понатискає на клавіші. Європа. А тепер сміття буде 150 грн. трішки підрихтують диспропорцію. Буде справедливіше для наріду, а от банкіри тепер невдоволені будуть. Прийдеться й "за квитанцію" ціну піднімати.
Так от... про воду. "Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією."(Конституція України)
Усікаш, як все по Гоголю відбувається? Вода ж тіпа наша і ми її добули і випили. А ніззя. Треба ліцензію взяти. Знаєш хто там на тій ліцензії сидить? Сам вгадаєш?
І не треба мені тут шити пропаганду беззаконня. Вода наша власність і пішли всі нах. Знаю що свідомі почнуть писати про гейропу, про те що вода не наша, і дуже дешево коштує. Треба ринок води а ціну як у Європі, а краще не як у Європі, а як у Ізраілі чи в самім серці Сахари. Треба щоб нормальна ціна була, щоб туди і ліпка глинняних кувшинів входила, і ціна верблюда, ну і само собою дозвіл від якогось араба у чалмі. Тепер роблять крайнім директора КП. Та він що, ту воду випив чи не тим продав? Продав, і дуже дешево. Чомусь мовчать всі що тариф у нас довго не піднімали. Ісип вже б сто раз підняв. Зараз ще допишу.
3.Slavko
«Цікаво.»

Афігенно цікаво. Цікаво хто замовник ваших бойкотів смітників і оцього чергового наїзду на Копельця? Але, думаю, що ти цього не знаеш. Тебе втемну використовують, як і усіх свідомих. Ти там обурювався що буде смітник біля Сухинівки, і що у Сухинівці Копелець не поставив мусорних баків. Так от я тобі нагадаю, що Сухинівка ввійшла в ОТГ недавно і неконституційно. А до того, у вас була своя законна влада, І якого ви біса тоді не ставили отих баків, які вам і нах не нужні? Я ж розумію, що то ти так писав, аби наїхати на Копельця. Ти не думай що я за те щоб кругом сміття було і звалище. Навпаки. Але якщо ти такий правильний, то чого ти мовчиш про інше. Ще до того як міськрада вирішила вивозити сміття на те місце куди його звозили роками ще з часів СРСР я пішов у ліс по гриби як кажуть "до дурдому". І от починаючи від шлагбауму і на протязі не одного кілометра аж до паркану дурдому, а може й до Сухинівки не ліс а суцільний смітник. І він нікого не турбував, ні ковачів, ні екологів, ні поліцаїв. І так було аж до тих пір поки не виникла потреба наїзду на Копелця. Але це я вже зїхав з теми. Давай про воду.
4.Slavko
«Не зрозумів, за яку скважину підозра, вони пробурили чи просто продають ?»

Ти фіг що й зрозумієш. Щоб шось зрозуміти, треба щоб «розумілка» працювала. А тебе вчи, вчи і як об стінку горохом. Відбувається те, про що Гоголь писав у забароненому тепер Тарасі Бульбі
"- Такая пора теперь завелась, что уже церкви святые теперь не наши.

- Как не наши?

- Теперь у ж_дов они на аренде. Если ж_ду вперед не заплатишь, то и обедни нельзя править.

- Что ты толкуешь?

- И если рассобачий ж_д не положит значка нечистою своею рукою на святой пасхе, то и святить пасхи нельзя."
Поняв хоч щось? Щас поясню ще раз. Скоро буде таке, що аби відчинити власний холодильник, то треба буде заплатити і тільки тоді можна їсти. А найсмішніше те, що треба ще й талон на ніч до дружини купляти. Не заплатиш, а такий як ти свідомий настучить, от і схлопочеш.
5.Filon
«5. Filon / 1 лютого, 21:08Цитувати
3.Slavko»

1.Fuks
«. Fuks /»

Ви скоро захлинитесь власною жовчю.Ви ж користувались , пили і жрали ту воду , а тепер радуєтесь , що якийсь ..... порушив ту справу. Це не без вашої участі , саме такі , як ви були завжди стукачами .Думаю , що ви рано радієте.
Це вже апогей «талантіща» Капельца. Скоро все місто буде «задоволене» його рукоблудством. Як тільки пригріє сонечко і ми відчуємо всю ту глибину його розумних рішень. Гей, депутати, ви де?
Для понимания того, что для улучшения продаж необходимо постоянно быть выше конкурентом в списке узнаваемости

Змінено 04.02.2022, 04:27
3.Slavko
« А хіба Василенко був директором ?»

Василенко був начальником с-г управління.
Не зрозумів, за яку скважину підозра, вони пробурили чи просто продають ?
1.Fuks
« директора,чи втопе.Як колись Василенка та бухгалтера.Агов Ставицький..Спасай»

Цікаво. А хіба Василенко був директором ?..
Ну скажемо так. Підозра - це ще не вирок. Але ж це ще вони по звалищу, по забрудненню грунтів до підозри не довели. І слава Богу,що хоча б після рішення суду про заборону на Вовку протоколів не складали. Тоді було б, ну зовсім, важко психологічно. Вовці. Саничу - ні.
Оце мужик скупився,а мер шо,да нішо,я не приділах скаже.Хоча там вини директора нуль,шеф грошей не дав на документи і все.Цікаво ще чи витягне того директора,чи втопе.Як колись Василенка та бухгалтера.Агов Ставицький..Спасай положеніє.
Slavko 1 лютого, 16:43 На тему: За все доводиться платити...
11.orakul
« Видна слабувати йде процес утилізації (не сміття), бо в тебе в голові одне сміття»

Ото готуй музичну школу під морг чи крематорій, будеш гроші заробляти, бо путіна подвинуть - чиїм агентом будеш ?..
8.Slavko
«А депутат Славянський для чогось привозив Мар"яна на пост АБЗ, ну шось їм помішало. Оце вам і ОПГ.»


Привозив, щоб що? В якості кого?
ОПГ скажу вам - так собі)
orakul 1 лютого, 15:09 На тему: За все доводиться платити...
8.Slavko
«навіть оракул пішов у запой, нічо не пророчить... Мабуть, від своїх передбачень ... У одного Філоненка світла голова »

Я в запой не хожу. Я первіряв рубежі оборони.
Філон на газеті гроші заробля. На пачку цигарок заробив на сортуванні сміття. В совку б пачку цигарок купив за 1-2 порожні пляшки.
А пророчити тут нічого. Будуть возити в Комсомольск і піднімуть тарифи, а потім збудують завод. А могли б виділити шмат землі в такому місці де все б було по закону, а потім будувати завод. А може той завод і наф_іг не нужен, бо то ярмо. Хіба що забрати його в комунальну власність, якщо це можливо.
Ти щось не тим зайнявся, теж мені патріот. З Копельцем він воює. Там Путін суне з усіх сторін, а ви тут розвели базар про якесь сміття. Не до сміття зараз. Ти вже давно повинен би в ополчені бути і агітувати на базарі таких як і сам. А то складається враженння, що ти агент Кремля, відволікаєш нарід від головного. Тут як почитав що понаписували, так дійсно наче більше робити нічого. Та зараз треба усьо для хронта. Ось Бенін канал заклика усіх на хронт. Видна слабувати йде процес утилізації (не сміття), бо в тебе в голові одне сміття зараз. Посилання на www.youtube.com
Впевнений, що на нари ніхто не піде. Тим паче Діденко, який при всіх режимах завжди був у владі.Зійде піар ісправа потухне. Згадується приклад Головка ("Корупційну справу Головка-Уварова вдруге передали від НАБУ до поліції","Корупція в Полтавській ОДА з хамоном і шпротами: пройшов рік і нікому не висунули підозру" і ще багато різноманітних статей про тогочасну гучну корупційну справу керівника області). Галасу було багато, а результатів (покарання) не чути. І таких прикладів безліч. Та й з кобеляцьких подібних справ, здається, лише один був засуджений за корупцію: покійний начальник агроуправління сидів за хабар у 100 доларів (2003 рік 500 гривень -100 доларів).

Змінено 01.02.2022, 10:07
Ага однопартієць їхній керує і в Кобеляках пахан, може і він скоро на нари піде.
Обидва з партії НеДовіра
Кандидат наук Копелець і за власноруч продвигаєме питання виділення під смітник землі «проти» проголосував.
Невже і досі не видно, що такий по головах піде, ще й плюне зверху у потопаючого? Я б з таким не мав би справ ні на мінімум.
НУ чо ставицький,я ж казав що Санич рішає все,а не якийсь Юрко.Захотів організував і вивохить сміття.А Юрко то так,зіцдиректор.Скоро санич і собак зжене до кучі.А ти про керівників мелеш.В Копельця вони нічогісінько не вирішують,на них тільки кримінальні справи вішають.Вчора як вгадав буде водоканал 3,Сашко є чиста вакансія.піди,попрацюй.
24.саша ставицький
«І чому ти так радієш»

Я не радію. Я називаю падлюк падлюками. Знаєш важкувато бути толерантним, коли такі як ти нагло брешуть, а такі як Копелець підставляють слабших.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1641
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації