Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1235
orakul 2 листопада, 13:24 На тему: Функція Бога...
1.земеля
«Но закончится бузой в форме братоубийства. Дай бог чтоб я ошибался.»

Братоубийство уже 4 года идет. Уже десятки тысяч на угоду правителям положили, прям какое-то жертвоприношение.
земеля 2 листопада, 11:30 На тему: Функція Бога...
Статья классная.Мне понравилась. Спасибо. На мою думку та кнопка находится у народа. Но пока на данный момент народ крайне ко всему безразличный. Ему, народу по большому счету все равно, что творит власть, разные партии и движения. И как тут не позавидовать нынешней Армении - проворовавшееся первое лицо тихо убрали и посадили. И спокойненько сообща живут. А мы по известному принципу- моя хата скраю. Но это ведь когда-то закончится. Но закончится бузой в форме братоубийства. Дай бог чтоб я ошибался.
Помимо той помощи которую принес людям Касьян еще благодаря ему в Советском Союзе узнали что есть такой город Кобеляки.
orakul 1 листопада, 20:06 На тему: Покровський інцидент: версія і...
"не хочу спокійно дивитися на те, як кимось надбане майно безборонно розкрадають. Така моя життєва позиція" Алес. Давно так не сміявся.
orakul 1 листопада, 20:04 На тему: Покровський інцидент: версія і...
"виконує спеціальні завдання в рамках проведення Операції Об’єднаних Сил (ОСС) на Донбасі." То якесь ато, то ще якась операція якихось сил. А де ж війна з Путіним?
orakul 1 листопада, 19:57 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
У нас вся країна суцільна банда.
orakul 1 листопада, 19:55 На тему: Через річку Ворскла збудують н...
"Нова автодорога отримала статус національної" Якій нації належатиме дорога, яка будується в країні, населення якої у документах не має й згадки про національність?
Щодо банди,то це як у відомому фільмі:

-Видишь суслика?
-Нет.
-И я не вижу.А он есть.

Змінено 01.11.2018, 14:51
2.анво311018
« І що тепер робити тим субсидіантам, які справді не можуть заплатити самі за весь місяць?»

Платити так, як у вересні, а решту доплатите після 15-го. Це якби нормальна влада, вона б так сказала і так би пояснила. Але вона мовчить. Зараз вам не нарахували субсидію, завтра не принесуть пенсію, а ви все будете платити. Красти підете, чи як? Чи підете нирки продавати? Та наш пришелепуватий нарол цього заслуговує. Він навіть це сам "виборов". Поки бидло кричало "панду геть", його обплутали, як павук муху. І чим більще будете пручатися, тим дужче будете заплутуватмсь. "Колись, здається, Іван Бокий написав статтю з влучною назвою - "Зашморг що затягується". Це було років 15 тому. Тепер зашморг вже майже затягнувася, а бидло так нічого і не зрозуміло. Зараз воно буде Йулю обирати. Спасітєльніцу свою. І обере. Їй лишиться лише добити решту великих укрів, які не встигли втекти, заграбастати землю, та поділитися з Бенею. Ясна річ, що всю Україну цілою вони не проковтнуть, тому будуть ще ділити.
То було б добре, аби субсидії призначали ще і вчасно. Сьогодні 31.10.18, а повідомлення про субсидію за жовтень будуть після 15 листопада.... На запитання: ,,а як же платити?" , відповідають, що це не їхня справа. І що тепер робити тим субсидіантам, які справді не можуть заплатити самі за весь місяць???
Павло, я також неодноразово підозрював, що ПОЛТАВСЬКА 102 «ЗЛИВАЄ» мої ДЗВІНКИ і це було саме в тих випадках, коли КОБЕЛЯЦЬКИЙ ВПГУНП «КРИШУЄ» АБО МАЄ МЗДУ ВІД ДІЯЛЬНОСТІ ДЕЯКИХ ОСІБ ! Як же паскудно це розуміти !!!
1.orakul
«Ну край Сталін потрібний.»

Терміново!!!
Почитаєш, послухаєш, так у нас Нафтогаз найзбитковіший. Ще у нас збиткове сільське господарство, тіпа, від землі одні збитки. А що ж тоді не збиткове? Ну край Сталін потрібний.
8.antibloger
«Коли в борделі зменшується виручка - міняють не меблі..., на жаль Река цього так ніколи і не зрозуміє!»

Та все він чудово розуміє. Оце "не зрозуміє" їм вигідне, воно мовби звільняє від відповідальності. Ну, тіпа, я ж не знав, я дурненький, простенький, із села і безграмотний. Та ні, як раніше казали "незнання закону не звільняє...". Він йшов у ВРУ щоб дерибанити цей бордель. Бордель буде зачинятися. Усі свідомі і несвідомі працівниці боделю розїхалися. Ну, тіпа, по виклику. Це таке собі наближення послуг до клієнта. Це ж добре. Це вільний ринок. Так у всьому світі. Європа. Місцевий клієнт у шароварах й так був не ахті який, а зараз клієнт пішов зовсім без грошей і вже й без шароварів. Поодинокі клієнти з грошима залишилися лише серед хвермерів. А що з них за толок. Ті, хто молодші їздять за екзотикою, на всякі там тайланди і малайзії. Там все дешевше, і там справжні гермафородити в борделях, а не якісь там марусі та катрусі. Гейропа! А ті, хто постаріші, то тим хоч їдь кудись, хоч не їдь. Дома воно якось і звичніше,і контингент знайомий і реанімація під боком..... А меблі з борделю на дрова підуть. СУГС.
Струс мозку і розбите обличчя в Україні вважаються легкими тілесними ушкодженнями , тому не варто псувати собі нерви і чекати покарання винних.Покрутять з тим провадженням , Ви походите в різні інстанції і на тому все закінчиться. Вихід один-натовкти їм обом пики.
Коли в борделі зменшується виручка - міняють не меблі..., на жаль Река цього так ніколи і не зрозуміє!
а почему сразу не послушать АТОшников?Что то дутое все.То дай телефон,то камнями бросали.Они же не обезьяны.Телефон забрали,нет?Если нет то брехня все на постном масле!
Талмуд спочиває. Одна пурга і до того ж брехлива. Не випадково і прізвище автора Бабаєв. От він пише, чи списує: "Якщо субсидію на новий рік 2018–19 уже призначено, то її розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення в жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами." Це явна брехня. Є багато пенсіонерів яким субсидія була призначена на 2018 рік, але....ніхто їм нчого автоматично не розрахує. Так як у багатьох є прописані діти чи онуки, які не проживають разом з пенсіонерами з різних причин. Тепер така категорія випадає з "автоматично". Тепер треба заповнювати якусь декларацію, а як її заповнювати ніхто толком не знає і в тирнеті грамотного прикладу її заповнення немає, як і немає інструкції по її заповненню.
5.Beri Mor
«25-го різдво зустрічатимеш з піндосами,у нас Різдво-7 січня.»

Я звісно не професійний оракул, лише час від часу бавлюсь, але щодо Різдва - то згадаєте мої слова ще у цьому році, вже не кажу за двадцятий.
4.Гнатович
«А доживёшь ли ты до того часу - вот в чём вопрос»

Та вони блін живучі. Це народ із-за них вимирає, особливо старі і хворі, хто не в змозі десь щось підзаробити. А з майданутих, як з гуся вода. Вештаються по усьому світу - то по польщах, то по фінляндіях, а є й такі, що в «рашку» подалися. От Селена десь пропала. Славила тут славила свободу і демократію і десь пропала. Ну якщо знайдеться у ляхів, то ще нічого, а якщо виявиться, що до москалів подалася, ото вже хохма буде.
3.Maksym
«Я пропоную, якщо Різдво 2019-го (25 грудня) зустрічатимемо »

25-го різдво зустрічатимеш з піндосами,у нас Різдво-7 січня.

Змінено 27.10.2018, 23:11
orakul 27 жовтня, 22:26 На тему: Розвиток чи марнотратство?...
Довженко пишет: «Привыкшие к типичной безответственности, не ведающие торжественности запрета и призыва, вялые натуры их не поднялись к высотам понимания хода истории, призывающей их к гигантскому бою, к необычайному. И никто не стал им в пример – ни славные прадеды истории их, великие воины, ибо не знали они истории, - ни близкие, родные герои революции, ибо не умели чтить их память в селе. Среди первых ударов судьбы потеряли они присягу свою, так как слово «священная» не говорило им почти ничего. Они были духовно безоружными, наивными и близорукими».
Словами врага немецкого офицера Довженко так описывает советский народ: « У этого народа есть ничем и никогда не прикрытая ахиллесова пята. Эти люди абсолютно лишены умения прощать друг другу разногласия даже во имя интересов общих, высоких. У них нет государственного инстинкта. Ты знаешь они не изучают историю. Удивительно. Они уже 25 лет живут негативными лозунгами отрицания бога, собственности, семьи, дружбы! У них от слова нация осталось только прилагательное. У них нет вечных истин, поэтому среди них так много изменников. Вот ключ к ларцу, где спрятана их гибель. Нам незачем уничтожать их всех. Ты знаешь, если мы с тобой будем умны, они сами уничтожат друг друга».
Как мог Довженко докатиться до такой чудовищной клеветы на советский народ?» (И. Сталин, (Речь на заседании Политбюро ЦК ВКП(б) 31 января 1944 года) І тут таки ніде правди діти - Сталін абсолютно не розумівся на українському менталітеті. Таки Довженко виявився правий.
==Днями на сесії Кобеляцької районної ради була озвучена сумна статистика — у районному бюджеті виникла «дірка» в 12 мільйонів гривень. Невдовзі грошей не вистачатиме на ліки для хворих, оплату енергоносіїв для дитсадків і так далі" (с)==

==Дороги між селами вщент розбиті. Люди їдуть на роботу у великі міста чи за кордон Агов, народ, хто у ваші клуби ходити буде, хто на бюджетних мангалах м’ясо смажитиме? Через п’ять-шість років у селах людей не залишиться ==

Просто а)на клубах удобнее пилить бюджет
б) в очередной раз поржать над тупым стадом, безропотно отсасывающем и молча глотающим
2.orakul
«Таке написати може лише людина, яка в житті не читала нічого, крім жовтої преси і Муму.»

Муму - вряд ли. Тут Вы явно переоцениваете индивидуума сорта Maksym
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2.Чудо Юдо
«А не дофіга лі 4 мільйона вгепали на це?»

Ну, и отпилили мильена 3,5
Яку в хера молодь вони патріотично виховувати зібралися???
Вот в Ляшковке Днепр.района отстроили громадный дет.садик (при отсутствии детей как таковых). а комендатовским нельзя, что ли?
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації