Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1658
Підняти тарифи не проблема , їх у нас як не одні , то другі піднімають щоденно і саме в цьому і біда.А от зменшити потік того сміття навіть ніхто не задумується , що і веде до екологічної катастрофи.Наша система дозволяє перш за все возити повітря і рахувати куби сміття.Ніякого обліку і не тільки в смітті . а і в інших сферах , оплата тарифу для всих середня , незалежно скільки ти приніс до контейнера , одне принесло кілька пакетів від хліба , друге з кролячих кліток по кільква разів на день тачкою возить , а оплачують однаково , а можливо за те , що тачкою і зовсім не оплачує.Тож міська рада в змозі прийняти рішення поставити біля контейнерів якісь деревяні будки типу сортир , поставити чергових з якоюсь середньою зарплатою , і впевнений , що через пару днів багато контейнерів лишатимуться порожніми , а коли комусь здумається висипати сміття не там , де потрібно , обкласти штрафом так тисяч в десять.Це буде набагато дешевше , ніж возити повітря в Горішні Плавні.А за гілля взагалі в ККП мається подрібнювач , заготовляйте і продавайте дешеве паливо.
1.Doktor
«Цитувати
Ми в якійсь паралельній реальності живем. Міська рада оголошує місячник із благоустрою, і при цьому на вулицях майже місяць лежать купи гімна. »

При цьому вихваляються, що наша громада стала чистійшою
Дякую за поради, справді слушні та актуальні, візьму собі на замітку! Ми коли підбирали холодильне обладнання для ресторану, нам трапилася ось ця дуже цікава стаття Посилання на itnews.com.ua вся суть викладена простою та зрозумілою мовою, що вдруге дуже важливо!
Ми в якійсь паралельній реальності живем. Міська рада оголошує місячник із благоустрою, і при цьому на вулицях майже місяць лежать купи гімна.
Цікава стаття, пане Ігору, але: вступ є, зав’язка є,а де ж розв’язка. Що люди свині це безумовно, що в нас, що за кордоном. Там законів дотримуються у нас ні. Бо цим треба комусь перейматись, а для чого. Викидає чоловік собі гімно від свиней чи кролів посеред вулиці, їде наряд поліції повз нього - байдуже. Що саме цікаво викидає той що поряд живе, а потім нюхає і кляне всіх від президента до двірників. Цікаво чи редакція не володіє інформацією про діяльність так званого інспектора з благоустрою при міській раді. Колись, ще при позаминулому мерові був такий чоловік і його хоч якось видно було, хоча б намагався боротись із будматеріали на узбіччі та деревами,а зараз якось тихо
Якийсь дебілізм, «шановні» депутати мабуть не знають для чого вони потрібні. Місцева влада обрана людьми, у тому числі, і для розвитку громади і повинна зробити все, щоб підприємство працювало і отримувало прибуток, бо це і заробітна плата, і податки, і інвестиції в розвиток. А відмовити саме легше, і видати дешевий популізм за турботу.
Але власники собак вважают, що іхні собаки найкращі і можуть бігать по вулицях, ще й ображаються, коли їм роблять зуваження

Змінено 14.04.2023, 18:30
Цікава стаття про систему освіти в Польщі, особливо для тих, хто планує навчатися у цій країні. Але, на мою думку, також важливо звернути увагу на те, як можна підготуватися до вступу до польських університетів, зокрема, вивчення польської мови та культури. Я сам намагався відправитися до Польші, але так як мої знання були не дуже прийшло звертатися до курсів
Посилання на slavic-center.com.ua де надають таку і іншу корисну інформацію для українських студентів.
Selena2017 10 квітня, 20:28 На тему: Втомилась боятися...
У владних кабінетах стрімко поширився вірус , огидніший від ковіду - грошоманія . Він (вірус) вбиває совість і роздимає самооцінку до небачених розмірів. І штовхає на смішні й безглузді дії та вчинки. Що й сталося. Горе нам, і ворогів не треба...
А ще ті специ з міської ради отримають надбавки за високу класність , за інтенсивність , а в недалекому майбутньому можливо введуть надбавки і за дурість.
Якраз ті збори показали професійний рівень працівників міської ради , де навіть юрист , не говорячи про заступника , зовсім безграмотні.
ludmila65 9 квітня, 19:26 На тему: Втомилась боятися...
Гроши не пропили й не прогуляли, у чому проблема?
Dormidont 9 квітня, 13:10 На тему: Втомилась боятися...


Змінено 09.04.2023, 13:12
Таки ніяк не позбудемось придуманого в радянські часи припинення опалювання при 8 градусах.Ну роздягніть з кожуха Василя Фещенка при 8 градусах в його кабінеті і нехай посидить так кілька годин.А потім ще і дома відімкніть йому опалення.Тільки люди без розсудку і щоб якось вислужитись , можуть сидіти в неопалюваному приміщенні при 8 градусах.
Особа нового директора хвилює тому, що половина міських дітей ходить до цієї школи. А недолуге керівництво, як освітою в цілому, так і безпосередньо цією школою вже призвело до того, що нормальний освітній процес відсутній взагалі. Питання чому школа виявилась неготова до роботи в умовах війни, неготова до погіршення погодних умов. Як на мене ці питання легше вирішити ніж питання сміття. Може тому, що цим повинен займатися спеціаліст, а не призначена особа, яка робитиме те що скажуть і не висовуватиметься. Всі ж знають хто дійсно робить призначення на посади в колишньому районі і для чого. Тільки редактор мовчить про це, бо як любить казати "немає доказів", та й по голові можуть дати уже по справжньому, краще медетувати про екологію.
Це тільки мені здається що нинішня міська влада ще прибацаніша ніж була? А школу шкода. Недаром із колись сильнішої школи району діти розбігаються як миші, та правильно й роблять.
Коли говорити про телят , то не тільки вчителі телята , а вся громада.Після того , як ішла боротьба за крісло в міській раді , після того , як купка недодепутатів створила свій клан , наплювавши на вибір громадян , привівши до влади Васю , який в даному відео виглядає клоуном ( зверніть увагу на ноги) , і громада це проковтнула , тож чекайте і далі , що ми будемо всі телята.
Таміла Віталіївна може казати правду бо син прокурор і не дасть її скривдити. Та й гарантована пенсія в разі звільнення буде хоч якимсь гарантованим доходом. А «телятам» спробуй щось сказати проти адміністрації - залишися без роботи. В закладах освіти вже не перший рік процвітає мулінг. Подивіться на обласний ліцей там неугодних працівників десятками в рік звільняють. Директриса змогла виперти навіть потужний даценківський клан.
А в мене ще питання до нового директора :" Як ви збираєтеся тут працювати, коли бачите і чуєте відношення колективу до своєї персони ? Більшість мовчить, бо боїться втратити роботу, боїться за свої сім’ї, дітей і т.д. Бо це ж Кобеляки і всі знають, хто за всім цим стоїть. А ви, керівники району, куди і навіщо ви кидаєте на амбразуру цю людину ? Вам її не жаль ? "
Таміла Віталіївна ! Респект ВАМ і повага !!! Шо твориться з освітою в місті !? Таміла Віталіївна ,Ви - справжній боєць !
НЕ Прикрий епізод трапився в міському ліцеї № 2 під час представлення нового директора закладу, а хвала Тамілі Шарій - Махно яка сказала ПРАВДУ!!!
Цікава стаття про специфіку навчання, дякую
І заперечте мені після цього, що народна приказка " Риба гниє з голови" не пророча !!! А ще із власних спостережень можу зазначити, що який керівник-такий і колектив...Ця істина беззаперечна ! Буквально за два останніх роки два навчальні заклади нашого міста -СШ №2 і дит.садок №2, які були взірцями в організації навчально-виховної роботи з дітьми у нашому місті перетворилися в розсадник скандалів , бруду, наклепів і т.д. А все чому ? А тому, що керують не ті і не так. (М’яко кажучи). М-да...Як важко все будувати і як легко все зіпсувати !
Якщо і з хлібом буде так , як з гуманітаркою в Кобеляках , то більшість населення буде голодним , а роздавачі поповнять свої кишені.
Перш за все чому рада ветеранів ? Рада ветеранів є таким собі радянським винаходом , в яку в основному входять бувші кабінетні трударі , вона чомусь ще і фінансується з бюджету , а тепер ще і розподіляє гуманітарну допомогу і зовсім не тим , хто її потребує.З того , що тут опубліковано , то міська рада взагалі принижує громадян , примушуючи їх стояти днями в чергах за талонами , а потім за тим борошном , яке ще і неякісне.Карнаух тут пише , що він уже тричі отримував допомогу , думаю , що в нього не мінімальна пенсія , він володів магазинами , був райкомівським інструктором , тож і пенсія не мінімальна , а що робити тим , хто одинокий , отримує мінімальну пенсію , і жодного разу нічого не отримував , і міська рада про таких людей забула ?Невже Василь Фещенко , який зараз керує , така бездушна людина , що не може організувати розвезти хоч якусь допомогу тим , хто її потребує ?Та невже неможна відмінити оті нікчемні талони , скласти на кожну допомогу список і розвезти її нужденним ?Щоб ця допомога не попадала тільки тим , хто там днями товчеться , тусується , а і тим немічним , і чемним , які стидяться днями вистоювати в чергах за талонами.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1658
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації