Правильно, шо ЕХО таких викриває, Філоненко молодець! Бо то все народні гроші рекине шобло розкрадає, і народ хай про це знає. Бо наша "Смітлиця" про таке не напише, а треба знати, які бабки збив голова нашої РиДиА Бульбаха, на кого він свою продуктову "Булю" переписав і в чий карман з того магазину гроші йдуть. В Санжарах всі про це знають, шо батько там заправляє, а Сергій задекларуєця бідною овечкою. Дурять народ як самі хочуть.
0 0
Река завжди був брехуном і політичним хамелеоном, пристосуванцем, а тепер побачили шо став і добрячим кровосісом. Йому при всякому режимі гарно жилося, шо при комуністах, шо при майдановцях.
А ви думали шо він чесний і порядний? На розочках і лавочках та химерних скульптурах зумів бабки відмити. Інтересно, а яким місцем його жінка-пенсіонерка зуміла такі тисячі сколотити? Подивишся на Рекине братство і не повіриш, шо у нас пенсіонери бідують. А ще інтересно, чи захочуть правоохоронці вияснити, звідки той мільйон накапав? Тепер давайте Реку ще в президенти засунемо! Хто голосуватиме?
А ви думали шо він чесний і порядний? На розочках і лавочках та химерних скульптурах зумів бабки відмити. Інтересно, а яким місцем його жінка-пенсіонерка зуміла такі тисячі сколотити? Подивишся на Рекине братство і не повіриш, шо у нас пенсіонери бідують. А ще інтересно, чи захочуть правоохоронці вияснити, звідки той мільйон накапав? Тепер давайте Реку ще в президенти засунемо! Хто голосуватиме?
0 0
На гармошцi задом наперед ще вмiе?
0 0
А Фесюра - молодець, як завжди. Привiт йому!
0 0
Макс, ты шо - сепар? По украински не "приятна" а мила. Не "спасав" а рятував. Добереться до тебе СБУ :)
0 0
Хоть одна приятна новина! Молодці всі, хто спасав птаха!
0 0
1.Hikto
«Червоні, перекрашені і сині ніколи незізнаються, що вони не праві»
«Червоні, перекрашені і сині ніколи незізнаються, що вони не праві»
А поносні поміранчові зізнаються? Червоних і синіх вже давно немає. Вся влада у приведених до корита майданутими. Пора б прозвітувати, наскільки гідніше ми стали жити.
0 0
Червоні, перекрашені і сині ніколи незізнаються, що вони не праві
0 0
5.кобелячанин
«(иначе — христоз головного мозга). »
«(иначе — христоз головного мозга). »
Це ж ти почитав, типу, приколи, а Ніцше писав всерйоз: "В христианство не обращаются, для этого должно сделаться больным". До речі, виборчий і майданний психоз, це також "частный случай ФГМ". Чув на базарі, що Кості на ту книжку чи альбом обларада виділилиа 75 тис. грн. бюджетних коштів. Не хіло?! Книжка та також призначена для формування ФГМ. Тіпа, ми патріоти, бо ми ж один одного вбиваємо під знаменами боротьби з бурятами.
0 0
3.Седой
«А книги для фото - это це Еуропа?»
«А книги для фото - это це Еуропа?»
0 0
А що буде з пенсіонерами , в яких пенсії піднімуться на 10% , а ціни виростуть вдвічі?
0 0
а чим люди не задоволенні?Все як хотіли за згодою сторін ніхто нікому руки не крутив
0 0
Володя, а в тебе случайно нема знайомих серед служителів культу? Батюшки он брейк у кафе танцюють та мармизи один одному молотять, а ти про їхню етику нічого не пишеш. А серед журналістів часом знайомих нема? Я чула про одного, який представляв загальнополітичну газету й водночас одну партію, "Свобода" називається. Даже палив і замальовував краскою портрети своїх політичних опонентів на дошці пошани, за шо був призначений головою держадміністрації. Після того знову вернувся в загальнополітичну газету розказувати, як влада повинна працювати і яку мораль сповідувати. Ти про його етику нічого не знаєш?
0 0
2.кобелячанин
«Вся влада у народу.»
«Вся влада у народу.»
Ти ж пиши у якого народу. Хероям кошерного сала! Вже в Біликах всі підприємства знищили, чи ще щось лишилося? Вже пора рейки і шпали розбирати.
0 0
Чудо Юдо правий на 100%.
0 0
(Це означає, що з 1 січня 2017 року жоден українець не буде отримувати менше 3200 грн).Це означає,що НІХТО не зможе оформити субсидію,буде скорочення бюджетних працівників і таким містечкам як Кобеляки буде "ХАНА" роботи нема, їсти нічого(бо в кобелячан землі немає), за компослуги заплатити нічим, так що помрем як не з голоду,то холоду.І хай скаже Гройсман яка буде тоді інфляція в Україні.
Змінено 26.10.2016, 19:25
Змінено 26.10.2016, 19:25
0 0
Явний ідіотизм.То їм свині воняють , то позбігалися хапонути на дуриху.
0 0
Явний
0 0
Отак з свинюшником завжди - говорять одне, роблять інше. Брехуни рідкісні, хоча що з них візьмеш, з таким керівництвом.
0 0
Начальство "свинзаводу" завжди казало: "Хохол должен работать за миску супа" - рішили було додати в суп м’яса, та потім, як завжди, передумали.
0 0
При чім тут цукровий завод? Там дійсно працюють сотні біличан, а не кілька десятків, що на свинарнику. Керівництво цукрового заводу за більш, ніж піввіковий період роботи не допустило скільки пакості і непорядочності по відношенню до селища, ніж за ці п*ять років дозволили собі горе-керівники свинокомплексу. А за такі провокаційні питання, Ігоре Миколайовичу, чого доброго, біличани ще зможуть і біля Вашої редакції пікет поставити...
0 1
знайти компромисне рішення.як це знайоме
0 0
слезь с дивана и вперед в ато, шоб вместо драпака в наступление :))
0 0
Молодець Бажан, все правильно написав, і діло вони роблять правильне. А тобі б "Седой", порадив би спокійно жити в своїй Росії, та не лізти в проблеми селища, з якого ти дав "драпака".
0 0
1. Заказуха.
2. Автор явно не Бажан (не способны Сашины мозги на подобный "штиль").
3.Все смешано, даже Крым приплели. Успокойтесь уже, он действительно НАШ. Вернули навсегда.
4.От своей нищеты всем завидуете, все чужие деньги считаете. За 10% отката закроете рот, как закрыли рот и глаза те, кому уже откатили. Это национальная особенность.
5. Посчитайте вред от торговли отравой-продуктами в магазинах Бажана и суммы его ухода от налогов.
2. Автор явно не Бажан (не способны Сашины мозги на подобный "штиль").
3.Все смешано, даже Крым приплели. Успокойтесь уже, он действительно НАШ. Вернули навсегда.
4.От своей нищеты всем завидуете, все чужие деньги считаете. За 10% отката закроете рот, как закрыли рот и глаза те, кому уже откатили. Это национальная особенность.
5. Посчитайте вред от торговли отравой-продуктами в магазинах Бажана и суммы его ухода от налогов.
0 0





