"А если помои посолить, они будут лучше пахнуть?" (сериал "Ликвидация")
0 0
хорошо сейчас раньше шепотом и на кухне власть хаяли,а сейчас вот пишем и чувствуем своё участие в решение проблеммы
0 0
Що водоканальцям немає за що за кордон їздити?
0 0
22.Юхим1
«Всі проблеми в тотальній брехні»
«Всі проблеми в тотальній брехні»
Проблеми у відсутності в українців розуму.
0 0
В природі все до ладу,відкинь лише зло та біду.
0 0
Цитата: «Батьківщина» утримує лідерські позиції у місцевих радах та вагоме становище у Верховній Раді України.
В меду купається бджола,
Але й вона жала дала.
В меду купається бджола,
Але й вона жала дала.
0 0
Займися ділом -
Любить він сказати.
І сам не проти
Ділом позайматись.
Любить він сказати.
І сам не проти
Ділом позайматись.
0 0
Всі проблеми в тотальній брехні
Брешем ми і собі, і рідним, й коханим,
Ну, а влада бреше нам,називаючи бидлом с..аним.
Соціально зморені,політично задрочені,
Партійними членами загвалтовані,
Без моралі,одного лиш хочемо,
Бути в списках поважних датовані.
Без цензури і всякого обліку
Вам скажу що ви просто кончені
Вам з духовних речей брати б приклади,
І у Бога щодня просить прощення.
А партійні мужі у районах,
Ви ж ніколи не станете членами,
Ви лише для засновників в виді захисту
Для безпечної любові з населенням.
І засновники змінюють назви,
Та висмокчують кров безбожно,
У простих,наївних і немічних
Що захистити себе не зможуть.
Вам субсидії треба б вставити
Як фітіль прямо в ..опу,
Щоб дорогою нам освічував
Той блаженний шлях в Європу.
Брешем ми і собі, і рідним, й коханим,
Ну, а влада бреше нам,називаючи бидлом с..аним.
Соціально зморені,політично задрочені,
Партійними членами загвалтовані,
Без моралі,одного лиш хочемо,
Бути в списках поважних датовані.
Без цензури і всякого обліку
Вам скажу що ви просто кончені
Вам з духовних речей брати б приклади,
І у Бога щодня просить прощення.
А партійні мужі у районах,
Ви ж ніколи не станете членами,
Ви лише для засновників в виді захисту
Для безпечної любові з населенням.
І засновники змінюють назви,
Та висмокчують кров безбожно,
У простих,наївних і немічних
Що захистити себе не зможуть.
Вам субсидії треба б вставити
Як фітіль прямо в ..опу,
Щоб дорогою нам освічував
Той блаженний шлях в Європу.
0 0
Це Рафальський підгавкує, щоб Копелець зятя-юриста не вигнав? Так він ще сесією, наскільки я знаю, не затверджений. Хоча на роботу справно ходить, і хто йому за це гроші платить? Копилець із свого кармана чи із нашого?
0 0
А ясинська - таранушича права рука
0 0
Цей фрвукт
іще й людей боїться, а ще кандидат наук к сфері державного управління.Ви чули хоч один його виступ.Сором.Остання книжка, букварь, зкурений в очереті.Честь і слава кобелячанам, які мають такого керманича.
іще й людей боїться, а ще кандидат наук к сфері державного управління.Ви чули хоч один його виступ.Сором.Остання книжка, букварь, зкурений в очереті.Честь і слава кобелячанам, які мають такого керманича.
0 0
Зарплата в 2000- це не зовсім відповідає статусу і відповідальності.Платять , як дурням а питають, як з розумних.Вичерпала себе така організація влади.Самі себе хвалимо, самі собі мітинги та концерти влаштовуємо.А де у всьому цьому користь для людей.З цими повноваженнями і підходами така влада взагалі не потрібна.Всю владу в конкретну громаду, тудиж і гртші та повноваження.Для чого оця прокладка РДА та районна рада.Для ого, щоб лише красуватись та сказати, що в насє влада.Король начебто є, але він зовсім голий.Тому не треба ротивитись децентралізації.Бо без неї справи не підуть.
0 0
17.рабинович
«можно дать мусору разложиться естественным путём»
«можно дать мусору разложиться естественным путём»
Це ви про Петра Олексійовича, та його оточення?
Чи про заповнені баки?
0 0
Копелець розпочав із задниці, замість того щоб рило вмити.Ми ще побачимо на що здатен цей фацький козак із Жуків.Здається, що жуеівські хлопці знають, як до влади лізти, але не знають , що з нею робити, як отримають.Слава недолугим кобелячанам, яких веде Жуківська рать.
0 0
Скільки чую виступи працівників Водоканалу, їм завжди не подобалися ціни на воду. А зарплатами вони своїми задоволені? Вчителі і лікарі від їх зарплат відпочивають. Тому і згадується фраза із кінофільму "Не может быть" - "Уберите психическую, а то жениться перестану"
0 0
Раніш не було ніяких мусорних баків, в Кобеляках не було ні такої мусорки, ні такого сморіда як зараз! Зараз що робиться? Заплати за відходи, і ще й вивозь сам! Так а за що тоді платимо? Це не послуги, а відмивання коштів! Проходив сьогодні біля міської ради, саме гірша дорога, а прозвітовано що все розчищено!
Позорище! Біля так званого "Маркет Опт" то якщо не ноги поламаєш, то голову звернеш, а вони камери ставити, вулиці перейменувати, бруківку стелити, 100% божевільні зомбі які хочуть кишені напхати!
Позорище! Біля так званого "Маркет Опт" то якщо не ноги поламаєш, то голову звернеш, а вони камери ставити, вулиці перейменувати, бруківку стелити, 100% божевільні зомбі які хочуть кишені напхати!
0 0
можно дать мусору разложиться естественным путём
0 0
доопрацювати в строну підвищення
0 0
Басейн - це фішка таранушича ;)
0 0
6.Батя
«Лутковська ділова людина.
Пошли маляву якщо маєш сумнів.»
«Лутковська ділова людина.
Пошли маляву якщо маєш сумнів.»
Господи,спаси і відверни!Пиши їй сам!
0 0
15.свідома
« ! Напевно , вже там побували !!!»
« ! Напевно , вже там побували !!!»
Так,побував.І в Кунсткамері,і в Ермітажі,і в Петропавловській фортеці(якщо вам цікаво).Та це було давно,ще під час служби на флоті.
0 0
3.саша ставицький
«А як справи по будівництву центру реабілітації воїнів АТО ?»
«А як справи по будівництву центру реабілітації воїнів АТО ?»
Цікаво а басейн побудують? Писали ж про це в газеті, фото було.
0 0
114.дистало
«Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом»
А чому, власне, видалили? ПТН ХЛО, значить, можна, а ЛТШ ХЛО -- ні? «Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом»
0 0
Ребята давайте жить дружно.
0 0
4.гостинець
«"Хрен редьки не слаще!"»
«"Хрен редьки не слаще!"»
Карпачова - це повна бездіяльність,
Лутковська ділова людина.
Пошли маляву якщо маєш сумнів.
0 0





