Останні коментарі користувача «Oksana»

Коментарі користувача
Oksana 1 лютого 2019, 10:39 На тему: Підпільний «райком» діє...
Ця Людина протягом багатьох рокив кришуе наркоторговлю в кобеляках та райони про це давно знають жители миста.В будинку що знаходиться поруч з магазином Сникерс на протязи багатьох рокив цей милиционер кришував так званого баригу Нестера жители цього будинку неоднократно выкликали милицию та жалились в ризни структури.Тильки руководство звише на це все закривали глаза.
Подивившись видео за Лисного Можна зробити висновки що ця Людина а саме Джулай Сергий начальник нашои полиции дийсно е на правильному шляху.Нада рвати усих бизнесменов и фермеров.ТИЛЬКИ ТАК ВИ ЗМОЖЕТИ НАВИСТИ ПОРЯДОК
Це мусорской беспредел!!!Скоро прийдут с обиском и что то подкинут.Або спровоцируют на драку так что жди.В наше время менти только так и делают.
Шановни Кобелячани жители миста та района давайте разом виведемо цю банду на чисту воду.Якщо дийсно до вас прийидуть звертайтесь до служби безпеки та прокуратури!!!
Пане Джулай ви ненадали видповиди на жодне з запитань яке стосуеться Оксани Корсун и ваших пидлеглих яки йиздять по бизнесменах и вимагають гроши.Тут нехватае внутришньой безбеки яка б перевирила чи ви дийсно е на правильному шляху,а не набиваете кармани из вашими працивниками.
Oksana 5 січня 2019, 20:26 На тему: Робін Гуди «просять» грошей?...
Пане Джулай!!!Як вам не соромно перед родиною загиблої Оксани Корсун,ви воспользувались ситуаціею,чужим горем,брати обиски в людей які ніяким боком до загиблої не відносились,даже не знали хто вона така,саме цікаве те що ці люди успішні біснесмени,в яких е гроші.Яким тоді підкидали все що тільки можна,аби здерти гроші.Всі Кобеляки тоді були в шоці з вашого беспріделу.Впершу чергу вам треба вибачитись перед її родиною і сходити до церкви.Запамятайте одне на чужому горі щастя не построеш!!!
Oksana 4 січня 2019, 19:33 На тему: Робін Гуди «просять» грошей?...
Оце банда Джулая пришла в кобеляки.Бабло зшибають з усих пидряд.Бидних валютчикив ганяють кожен день,шоб Ти им платили.Оце в Джулая аппетит.Грош им цина
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації