Останні коментарі користувача «Чорни Ворон»

Коментарі користувача
Чорни Ворон 30 березня 2013, 11:17 На тему: Покращення...
12. водій пише:
«хто небудь помітив що "Покращення" по всій статті з великої букви? ))»


Еге ж). Бо Покращення - це благодать царя нашого, Віктора Федоровича та його вірних слуг місцевих - Шовкопляса та Левицького.
Чорни Ворон 29 березня 2013, 14:08 На тему: Покращення...
Шикарно)
15. самоцвіт пише:
«О.В.Гиря-в ряді складних ситуацій (пожежа,реформування і т.д.)проявила себе як грамотний,досвідчений,самодостатній керівник.Такі люди повинні керувати районом та боротися з корупцією.»Вона найперша хабарниця.
Текст для роздумів:

23 "февраля" - що святкує Україна?!

Навіщо українці святкують 23 "февраля"? Що це за свято?День захисника Вітчизни? Якого захисника і чиєї Вітчизни? Я спостерігав за тим як мої знайомі,друзі і всі підряд вітають один одного з цим "святом"...Я питав у них що вони святкують, вони святкують свято чоловіка...Тіпа як у жінок 8 березня так і у чоловіків. Коли я питав чому саме 23-го,сказали так прийнято,традиція типу.Я питав чи знає хоч хтось походження цієї традиції. Ніхто не знає..Навіть старші чоловіки,як мій батько..Не знають...А святкують невідомо що.

1918 року 23 лютого - день створення "Рабоче-Крестьянской Красной Армии"...Коріння цього свята сягає саме цієї події.

Це день створення армії, яка терерозувала Україну десятиліттями. Ця армія знищувала найвідданіших народу та нації українців,і не лише їх...Ця армія знищувала цивільне населення як в роки революції та боротьби за українські землі, так і в роки сумнозвісних голодоморів(їх ми знаємо три), і в ході ведення Другої світової війни, і по її завершенню...В рядах цієї армії гинули наші діди, яких посилали в безглузді,не продумані криваві атаки, гинули наші батьки, яких посилали в Афганістан помирати не відомо за чиї інтереси,але аж ніяк не за Вітчизну!!!

То чому ж МИ святкуєм це "свято" на державному рівні? Хочем свято справжнього чоловіка та захисника Батьківщини - української Батьківщини? Будь ласка:6 грудня - День Збройних сил України.

23 лютого 1240 - монголо-татарські війська на чолі з ханом Батиєм захопили, спалили та зруйнували Київ. Мешканці міста до останнього оборонялись, бої тривали на стінах, вулицях, в кожному будинку та кімнаті. Останні оборонці закрились в Десятинній церкві,яку монголи потім підпалили разом з людьми.Ось День захисника Вітчизни....
В мене просте запитання до журналістки: вона реально не усвідомлює, що отримати адекватну відповідь від хворого на совковство та комуністичні стереотипи народу неможливо?!

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/exo.in.ua/design/right.php on line 92
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації