Вхід | Реєстрація

Чи безпечні на Полтавщині стаціонарні атракціони

Чи безпечні на Полтавщині стаціонарні атракціони

Протягом кількох останніх років чимало людей травмувалося та загинуло на атракціонах в Україні. На щастя, на Полтавщині нещасних випадків, пов’язаних з експлуатацією атракціонів, не зафіксовано. Тож як і надалі уникнути  нещасних  випадків на атракціонах та про готовність стаціонарної атракціонної техніки  до сезону 2012 року обговорювали на засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке 11  травня провів  заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко. У засіданні взяли участь і власники атракціонної техніки.

«На сьогодні серйозних питань експлуатації,  як в минулі роки, у нас не виникало. І надалі ми будемо все робити, щоб всі атракціони, які працюють на території нашої області, були безпечними», - повідомив заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко.

З метою контролю за діяльністю розважальних атракціонів у Полтавській області у квітні цього року були проведені цільові перевірки готовності атракціонної техніки до її безпечної експлуатації у весняно-літній період 2012 року.

За словами начальника державної інспекції нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки Територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області Володимира Сокура, було обстежено 5 підприємств області.

Під час перевірок даних підприємств фахівцями управління Держгірпромнагляду по Полтавській області було виявлено 45 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, після міжсезонного зберігання не проведено періодичний технічний огляд атракціонів спеціалізованою організацією; не затверджений графік планово - попереджувальних ремонтів атракціонів; відсутні протоколи вимірів і випробувань  електрообладнання, електромереж та захисних засобів; оператори атракціонів не пройшли перевірку знань з питань хорони праці.

Наглядовці зобов’язали власників атракціонів усунути всі виявлені недоліки до початку експлуатаційного сезону.

Найбільше занепокоєння в учасників засідання викликали пересувні атракціони імпортного виробництва, адже більшість аварій стається саме на них.

Щоб запобігти нещасним випадкам на таких атракціонах, органам місцевого самоврядування при наданні дозволів на тимчасове розміщення пересувних атракціонів на підвідомчих територіях слід обов’язково інформувати Територіальне управління Держгірпромнагляду у Полтавській області для організації обстежень і контролю технічного стану атракціонної техніки.

Також слід інформувати наглядовців  при виділенні земельної ділянки для розміщення стаціонарної атракціонної техніки.

Особливу увагу було акцентовано на безпеці дітей на дитячих майданчиках.

Щоб убезпечити дітей, органам місцевого самоврядування треба взяти на облік всі дитячі майданчики та систематично перевіряти технічний стан гойдалок на цих майданчиках. Керівникам ГЖЕДів, ГЖЕО та ОСББ необхідно визначити відповідальних осіб за безпечну експлуатацію дитячих дворових майданчиків.


Автор: Управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації