Переможцями фотоконкурсу до 300-річчя Полтавської битви стали вінничанин і москвичка

Переможцям фотоконкурсу Олені Груситській з Москви і Андрію Косаковському з Вінниці надали можливість відвідати Стокгольм. У зв'язку з 300-річчям з дня Полтавської битви, Шведський інститут оголосив конкурс на кращу фотографію. На конкурс було надіслано 1560 фотографій, у ньому взяли участь 362 людини віком від 17 до 25 років, зокрема з Росії, України і Швеції. 12 серпня відбувся вернісаж в стокгольмській галереї "Контраст", де було виставлено 35 кращих робіт переможців конкурсу, серед яких фотографії Олени Груситської з Москви і Андрія Косаковського з Вінниці. Авторам фотографій з Росії і України, що отримали перші місця, надали премію відвідати Стокгольм і познайомитися з своїми шведськими колегами. Тема конкурсу звучала як "Хто ми 300 років потому? Один день в моєму житті". За задумом організаторів молоді люди у своїх фото мали ділитися своїм повсякденним життям з людьми з інших країн. Член журі конкурсу Анна Кларен поділилася своїми враженнями від робіт. Зокрема, вона сказала: "Члени журі виконали величезну, захоплюючу і складну роботу при визначенні переможців. Ми отримали унікальну можливість познайомитися із життям молодих людей у трьох різних країнах. На шведських фото ми бачили ніжні композиції та технічно просунутий рівень. Фотографії з Росіїі та України містили радикальні, барвисті сюжети, які показували життя як на рівні високому, так і низькому". До складу журі входили: Міша Педан, фотограф і завуч з професійної фотографії Програми Kulturama, Стокгольм; Анна Кларен, фотограф і завуч школи фотографії Nordens Fotoskola, Стокгольм; Магнус Веннман, фотограф шведської газети Aftonbladet, Стокгольм. Сьогодні молоді фотографи зустрілися з метром шведської документальної фотографії Андерсом Петерсеном, який провів з ними майстер-клас.


Автор: Swedish Institute
Поділитися:
17 серпня 2009, 14:52 | Регіон: | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації