Кобеляцькі футзалістки готуються до Чемпіонату України

2 листопада у Комсомольську відбулися зональні змагання з міні-футболу серед юнаків 1996–97 р. н. у залік обласної спартакіади школярів. Кобеляцька команда (представник В. Біло­ри­бець) у першій зустрі­чі з однолітками з Ко­зельщини здобула перемогу 6:1, а комсомольським спортсменам поступилась з рахунком 9:4.

***

3–4 листопада в місті Гребінка пройшов Все­укра­їнським турнір з міні-футболу серед дівчат 2000–2001 р. н. Участь взяли 8 команд: «Вікторія» (Конотоп), 2 колективи з Гребінки, 2 — із Кобеляк, «Ніка» (м. Шпола), ФК «Тальне» (м. Тальне), «Олімп (м. Славутич). Учасники були розділені на 2 підгрупи. У результаті колових змагань за 7–8 місце зустрічались «Лідер-2» (Кобеляки) і «Надія» (Гребінка) — 3:1, за 5–6 місце змагались «Олімп» — «Надія» — 5:1, за ІІІ місце боролись ФК «Тальне» і «Ніка» — 1:0, за І-ІІ місця — «Лідер-1» і «Вікторія» — 7:2. Ці змагання проходили в рамках підготовки до чемпіонату України, який відбудеться у січні 2013 року в Кобеляках. Кращим гравцем визнано Головко Олю («Лідер-2», кращим бомбардиром змагань стала Заміра Стовба (забила 12 м’ячів). Організатори нагородили гравців м’якими іграшками.

***

6–7 листопа­да у м. Лубни відбу­лися фінальні змагання обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед старшої групи (юнаки 1997 р. н.), до якого потрапили футболісти Кобеляцької ДЮСШ (тренер Віктор Білорибець). Команди були поділені на дві підгрупи. У першій зустрічі наші юнаки поступились 0:2 господарям, у грі за 5 місце програли 0:1 команді з Полтави «ДЮСШ-Горпинко», у підсумку шосте місце.

***

7 листопада на районному стадіоні «Колос» проходили змагання районної Спартакіади школярів серед ЗОШ І-ІІ ступенів із легкоатлетичного чотириборства «Дружба». Участь взяло 6 команд, І місце посіли учні Бродщинської ЗОШ (учитель Сергій Митько, директор Ольга Яріз), ІІ місце — Кобеляцька ЗОШ № 3 (учитель Альона Єлізарова, директор Таїсія Масич), ІІ місце — Бережнівська ЗОШ (учитель Богдан Фомін, директор Олександр Федоренко).

***

9 листопада змагались ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Заявку на участь подали 5 команд. І місце посіли спортсмени Кобеляцької ЗОШ № 2 (учитель Олег Золотухін, директор Світлана Грінько), ІІ місце зайняли вихованці Кобеляцького НВК № 1 (учитель Роман Гузченко, директор Яків Постольник), ІІІ місце — учні Бутенківської ЗОШ (учитель Микола Мигуля, директор Григорій Журавель).

Автор: Руслан САБІРОВ, директор ДЮСШ

20 листопада 2012, 09:59 | Кобеляки | Спорт і здоров'я