У нас переймають досвід (фото)

У нас переймають досвід

Минулого тижня до Царичанської громади прибули представники 15‑и об’єднаних громад Чернігівської області для обміну досвідом.

Гостей урочисто зустріли у селищній раді. На порозі чернігівців чекали гарні приорільські господині, царичанські бублейниці Ольга Блоха і Валентина Сергієнко, які привітали прибулих та подарували їм бублейне дерево, своєрідний символ Царичанки.

Далі  голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський розповів колегам про життя громади за неповний рік існування: плани, досягнення, мрії, труднощі. Розповідь супроводжувалася показом слайдів і світлин. Північні гості подякували господарям за теплий прийом, подарували чернігівські сувеніри і запросили на гостину до себе.

Запланована поїздка передбачала ще два візити: до Царичанської опорної школи і алкогольно-безалкогольного комбінату «Дніпро». У школі чернігівці відвідали клас STEM-освіти, дізналися про здійснені проекти, завдяки яким впроваджуються новітні технології, передовий досвід у навчальний процес.

Алкогольно-безалкогольний комбінат «Дніпро» — бюджетоутворююче підприємство, яке приносить нашій громаді близько 9 відсотків доходу. Завод відкритий теж недавно, близько року, а вже розвивається швидкими темпами. Розпочинали з однієї лінії розливу, а на сьогодні — це чотири сучасні лінії, де розливаються як безалкогольні, так і алкогольні напої. Комбінат дав роботу понад 200 громадянам.

Приїзд чернігівської делегації до Царичанки означає, що громада обрала правильний шлях розвитку і має можливість поділитися досвідом. Працівники структурних підрозділів виконавчого апарату постійно навчаються, відвідуючи конференції, семінари, круглі столи, тренінги, переймають досвід польських колег.


Автор: Олена МАРЕНИЧ
Поділитися:
3 грудня 2017, 13:29 | Регіон: Царичанка | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації