Юні Лубняни привезли нагороди з фестивалю дружин юних пожежних

Юні Лубняни привезли нагороди з фестивалю дружин юних пожежних

У Бердянську Запорізької області завершився ювілейний XV Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних. 25 команд України приймав дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика». Протягом 10-ти днів цей заклад наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців і дівчат. У перші дні діти змагалися у конкурсах «візитка», «авторська пісня» та «домашнє завдання». Тема домашнього завдання, та і взагалі усіх конкурсів, пройшла під гаслом «Якщо товариш опинився в…якійсь надзвичайній ситуації…». При оцінюванні художніх виступів команд враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, хореографічні номери тощо. Численні глядачі разом з членами журі під час виступів у концертній залі ДОЦ «Червона гвоздика» постійно посміхалися й аплодували, що свідчило про відмінну підготовку дітей, котрі дотепними жартами на пожежно-рятувальну тему «оздобили» свої номери. Усі члени команд отримали від МНС доречні подарунки – зручні рюкзаки з футболками, кепками, банданами, блокнотами і ручками з символікою Фестивалю ДЮП... Полтавську область на Всеукраїнському фестивалі представляла команда ДЮП Лубенської спеціалізованої школи №6. В перший день змагань Полтавчани отримали перемогу у конкурсі «авторська пісня», автором слів та музики якої є керівник команди Юлія Нікул. Пісня дуже вразила членів журі та гостей фестивалю. Другий етап конкурсів розпочався із змагань на відкритій місцевості. Випробування не з простих – за новим Положенням спочатку члени команд на шляху до фінішу за допомогою спеціального спорядження повинні подолати чотири рубежі: «безпечна прогулянка», «орієнтування на місцевості», «влучний ствольщик» та «медичний конкурс». Під час цих іспитів юні фахівці повинні були розрізнити отруйні гриби від їстівних, правильно надати першу медичну допомогу, зорієнтуватися на місцевості, використовуючи спортивний компас і т.ін. Паралельно із всіма конкурсами проходив конкурс «соціальний плакат». Діти протягом декількох днів намагалися виразити девіз фестивалю в плакаті соціальної реклами, за що теж отримали перемогу. В цьому році юні пожежники святкують 50-річний ювілей руху юнацьких добровільних пожежних дружин. Саме 11 вересня 1959 року є датою започаткування масового руху ЮДПД. Членами ЮДПД ставали школярі віком від 10 до 17 років, які вивчили пожежну справу за спеціальною програмою, загартували свій характер. Під час святкового закриття Всеукраїнського фестивалю команді Полтавської області вручили диплом за перемогу у номінації «кращий вокал», окрім того два дипломи за «авторську пісню» та «соціальний плакат». Кожна дитина теж отримала в подарунок мобільний телефон, стартовий пакет та чудові м’які іграшки. Тож Полтавські рятівники пишаються своїми юними помічниками, які знають як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації і показують високі результати під час змагань.


Автор: Світлана Наталенко, помічник начальника ГУМНС Полтавської області
Поділитися:
16 вересня 2009, 11:51 | Регіон: Лубни | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації