Полтавщина показує свої таланти на сцені палацу культури „Україна”

Сьогодні о 19 годині у столичному Палаці культури «Україна» - творчий звіт майстрів мистецтв та художніх колективів регіону. Наша область звітує сімнадцятою. Полтавці підготували понад 20 художніх номерів, левову частку з яких складають номери Полтавського музичного училища ім. М. Лисенка. Виступатиме і хор музучилища, ансамбль бандуристів, викладач Руслан Христиченко. Крім цього, разом зі симфонічним оркестром при обласному театрі ім. М. Гоголя (який складається зі студентів, викладачів та випускників музичного училища) буде грати народний артист України, лауреат багатьох престижних конкурсів, випускник училища, баяніст Сергій Грінченко. І саме сьогодні планується присвоєння звання народного артиста України Віталію Скакуну (диригенту Полтавського симфонічного оркестру при театрі ім. М. Гоголя ). Одразу ж після закінчення концерту учасники повертаються до Полтави.


Автор: Юлія Пашковська, http://regionnews.poltava.ua
Поділитися:
16 вересня 2009, 11:57 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації