Установча сесія Кобеляцької міськради: продовження. Але не завершення (фото) (відео)

Установча сесія Кобеляцької міськради: продовження. Але не завершення

У середу, 18 листопада, відбулося друге пленарне засідання установчої сесії Кобеляцької міської ради. Нагадаємо, що попереднє зібрання проходило без участі 18 новообраних депутатів. На ньому голова ТВК вручила посвідчення голові Кобеляцької громади Олександру Копельцю та 8 депутатам. На цьому зібрання завершилося, так як у залі не вистачала кворуму. Пізніше міські обранці, які не прибули в міськраду, пояснили, що їх не попередили належним чином. Цього разу на сесію зібралися всі новобрані депутати.
Міський голова запропонував порядок денний сесії, який складався з 5 питань.

Зокрема:

  1. Про затвердження повноважень Кобеляцького міського голови та депутатів міськради.
  2. Про початок реорганізації сільських рад, які приєднуються до міськради.
  3. Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Виконавчого комітету міськради.
  4. Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Фінансового управління міськради.
  5. Про створення, відкриття і реєстрацію нової юрособи Соціально-гуманітарного відділу міськради.

Ознайомившись із пропозиціями Олександра Копельця, Анатолій Таранушич від імені депутатів попрохав голову оголосити 10-хвилинну перерву.

Після перерви міські обранці прийняли порядок денний за основу. Далі Таранушич запропонував із п’яти питань залишити одне — про початок реорганізації сільрад. Та доповнити порядок денний ще одним — про внесення змін до регламенту сесії в питанні місця проведення засідань.

— Ми пропонуємо проводити сесії в залі засідань районної ради з використанням електронної системи «Рада».

Після довгих дискусій запропонований Таранушичем порядок денний погодили.

Та з двох питань розглянули лише перше. І то з великими труднощами. Адже у один із моментів міський голова оголосив перерву і хотів вже припинити обговорення. Та найбільш активним депутатам вдалося переконати його продовжити зібрання і погодити склад комісій із реорганізації сільських рад.

У результаті, присутні вирішили, що до комісій входитимуть:

  • від міської ради: міський голова Олександр Копелець, землевпорядник Павло Голтвянський та Олександр Ломаков (екс-секретар виконкому),
  • від сільських рад: екс-голова сільради (виконуватиме функції заступника голови комісії та матиме право підпису і використання печатки), екс-секретар, бухгалтер та землевпорядник.

Оскільки з моменту призначення голови громади (12 листопада), очільники і секретарі сільрад звільнені зі своїх посад, на час роботи комісій їх праця оплачуватиметься в розмірі мінімальної зарплати. Ліквідаційні комісії мають провести роботу до кінця року.

На цьому міський голова оголосив перерву.


19 листопада, 19:44 | Кобеляки | Політика


1. Fuks / 19 листопада, 20:52
Подивився сесію....Да правління колгоспу не проходе.Нервує Санич,нервує..Давно його публічно бачив,важко йому.І фізично,і морально.Боюсь впаде він з верблюда.І чекають кобелячан або дострокові вибори,або приєднання до Біликів.
2. КАМаз / 19 листопада, 21:01
Ті
3. КАМаз / 19 листопада, 21:11
Біжи пахан, біжи в Жуки і не оглядайся))))
4. TaranenkoSergiy / 19 листопада, 21:30
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Подивився відео. Люди, окрім того, що Копелець крадій та брехун, виявляється він ще й Дебіл.

Змінено 19.11.2020, 21:35
5. TaranenkoSergiy / 19 листопада, 21:37
3.КАМаз
«Біжи пахан, біжи в Жуки і не оглядайся»

Копелець - шістка! У паханів інші прізвища
6. микола козак / 20 листопада, 12:51
Тут пишуть одні приблотньонниє.Подивився навіть не ввесь відеозапис і склалось враження про звичайне випендрювання деяких депутатів .Зібрались знову голови колгоспів і качають свої права .Що Таранушич , що Андрієнко таким чином показують свою обізнаність законів , тільки не завжди з правильним розумінням .Це випендрювання ні до чого доброго не доведе , при такій постановці , місяців два -три будуть рішати тільки організаційні питання , просто по дурному витрачати час.Ну от Таранушич запропонував проводити засідання в залі Кобеляцької районної ради , якої вже немає в природі і невідомо , кому належатиме той зал , можливо прихватизує якийсь із бариг , а по друге , це ж суперечить і закону , виходить подібне , як регіонали проводили засідання ВР , тікаючи від опозиції.Тож на мою думку всим опозиціонерам потрібно вгамувати свої амбіції на владу , ми знаєм , що всі ви грамотні і готові випендрюватись за свої власні інтереси.Тож вгамуйтесь і працюйте на благо громади.
7. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 13:35
Спиця, Копелець до цього проводив сесії як йому хотілося. А тепер буде як краще для Кобеляк та по закону.

Копелець да своє життя не один колгосп розвалив, а Андрієнко зберіг та завдяки йому люди працюють.
8. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 13:38
Жополиз Спиця, зробіть Копельцю кабінет у Філіні. Він там буває частіше, ніж на роботі. Зручно і можна спортивний костюм не знімати.
9. Fuks / 20 листопада, 13:53
Козаче якщо вхожий до Санича,терміново міняйте тактику,найм айте іміджмейкера,готуйте сесії.Бо важко меру.Пролетиь він ой пролетить.Не нагне він цих депутатів.Не послухається то буде все пропало шеф..
10. микола козак / 20 листопада, 16:15
Ну позиція чим гірше , тим краще , це якраз для приблотньонних фуксів і інших , нормальна людина передивившись це відео , зробить висновок , що то випендрювання заради показати себе коханого і зовсім не для конструктивної роботи.Я звичайно дивуюсь коли Андрієнко завжди хотів себе виставити саме так , то Таранушичу таке не було властивим , і чому попав в команду Філоненка , йому це зовсім не личить.Я думаю , що вас , коментаторів і автора просто давить жаба , а отих опозиціонерів , яким не надіслали персональних запрошень і вони влаштували демарш під міською радою , зовсім не цікавлять проблеми громади , основне повипендрюватись , показати себе .А коментаторам типу фуксів побажаю набиратись розуму , вас уже тут тільки кілька чоловік.
11. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 17:41
Спиця, Ваш Копелець - це ганьба Кобеляк!
Ви можете ображати й брехати, як зазвичай ви з Копельцем і робите. Відео показало, наскільки Копелець неграмотна людина, а просто тупа. Але і у Вас, і у нього є перевага перед рештою людей - ви покидьки і йдете по кістках кобелячан!

Злодій більш за все боїться шуму. Тому Філоненку підтримка та повага!
12. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 17:42
А Фукс щось знає!
13. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 17:43
Спиця, Вам уже років, та Ви досі не можете уявити, що на землі,виявляється, є порядні, чесні люди.

Хоча вам з Копельцем цього не зрозуміти. Живете як щури. Крадете у своїх
14. Fuks / 20 листопада, 17:52
Да,козак ти такий самий тормоз як і твій патрон.Тобі пораду дають а ти випендрюєшся.На відео видно як Санич не одним потом облився від хвилювання.А хвилювання це погано,це слабкість.Чому так,бо є розумніші і порядніші від мера.І якщо він не почне змінюватися,а він точно не почне,бо натура не та і вибач за грубість тупий,то його влада бистро закінчиться.Дуже бистро,це вже ж не Кобеляки,а три четверті району.Прокуратури,поліції,податкової і т д в його руках не має.І цих депутатів він не залякає,і думаю не купить..Так що ти козак теж не далекоглядний.Готовтесь до Біликів через два роки.
15. микола козак / 20 листопада, 18:08
14.Fuks
«.Готовтесь до Біликів через два роки.
»

У вас бред від марихуани , чи ви щось інше вживаєте?Може гарячка ?
16. микола козак / 20 листопада, 18:12
13.TaranenkoSergiy
«Спиця, Вам уже років, та Ви досі не можете уявити, що на землі,виявляється, є порядні, чесні люди.
»

Перш за все ти дарма накинувся на Спицю , я не спиця , а по друге це ти себе вважаєш чесним і порядним?Тобі просто бракує розуму.
17. Filon / 20 листопада, 18:15
10.микола козак
«то Таранушичу таке не було властивим , і чому попав в команду Філоненка , йому це зовсім не личить.»

Миколо, та годі вже годі. Спиця у нікчемній газетьонці Санича, яку ви звичайно ж не читали "нікагда", дописався до "епохи Філона", ви Таранучиша в "команду Філоненка" зараховуєте. "Астанавітєсь", пілабузники, у мене вже манія величі починається. Епоха Філона, звучить! Був Філон Александрійський, а тепер Кобеляцький. Сподіваюся у всіх інших коментаторів почуття гумору ще залишилося.
18. Моlot / 20 листопада, 18:23
15.микола козак
«микола козак»

Напиши скільки тобі платить Санич чесно?. Що ти робиш в міській раді? Напиши по людски.
19. микола козак / 20 листопада, 18:48
Я кувалда пояснюю молоту , що я з Копильцем бачивсЯ ще тоді , коли він керував райадміністрацією , тож за плату мова не йде.Я просто читаю те , що ви тут пишите і просто робиться неприємно , що люди обирають і таких керівників і депутатів , які замість конструктиву і швидкого вирішення питань , обирають на голому місці шлях конфронтації , шкода , що такі , як Філоненко просто підігрівають це все , хоч нормальні люди цю травлю вже не сприймають.Неприємно , що такі , як ви , просто втрачаєте людську гідність .Для вас приємно обпаплюжити людину , яка думає не так , як ви ,Породжений Порошенком махровий націоналізм колись закінчиться , найдеться людина , яка наведе лад в УкраїніА пан Філоненко нехай не марить величністю , небуло і немає його епохи.
20. микола козак / 20 листопада, 18:56
17.Filon
«Сподіваюся у всіх інших коментаторів почуття гумору ще залишилося.»

От тільки у вашої газетки вже коментаторів нормальних не лишилось , а камази і фукси , та ще там якийсь Тараненко , ото і все , скоро і читачів лишитесь , як ваша особиста злоба до Копельця буде превілеювати на сторінках.У вас зараз основне обплювати , ви зовсім не зробили жодного кроку на конструктив , одно гадите , як кіт с......й.
21. один / 20 листопада, 19:31
Коли все це читаєш, дивишся, моторошно стає. В нинішньому складі більшість депутатів мають приставку екс: керівник району, депутат, голова комісії, сільський голова..То невже ніхто не помітив що згідно закону перша установча сесія міської ради ще не відбулася. На першому «зібранні» голова ТВК повинна була сказати: "До Кобеляцької міської ради обрано 26 депутатів, прибуло 8, тому правових підстав оголошувати сесію відкритою НЕМАЄ" І чемно залишити трибуну.Закон чітко передбачає необхідну кількість депутатів.А якби був присутній лише один депутат, не вісім ? Ну допустимо прийшов Фесюра з гпрмошкою? Санич заприсягнувся перед ним, той зіграв " Ромашка бєлая" в дарунок, члени ТВК поаплодували і... "вперед с песней на 5 років" ( Присягу голова складає на ПЛЕНАРНОМУ засіданні) Отже- присяга не складена, повноваження депутатів не визнані
22. один / 20 листопада, 19:50
Перейдемо до продовження "пленарного засідання" Голова присягу не склав, повноваження його не визнали, бо зняли це питання з порядку денного. Як він без повноважень веде сесїю? Повноваження депутатів не визнані. Як вони можуть голосувати за прийняття рішень?В цій ситуації кожне рішення можна оскаржити.Питання, які пропонувалися на розгляд сесії мають фінансовий характер тож попередньо потребують розгляду на бюджетній комісіі ( і про це закон гласить)Як і про те що на установчій сесії затверджуються профільні комісії і їх склад.Складається враження, що до підготовки сесії був залучений проктолог, який в міру професіональних навиків все зробив, щоб підготувати її через ....значні порушення зокону Тож починати треба не з піару , образ, а з дотримання закону.І пригадати агітки, лисстівки, обіцянки - все для громади.... А на відео ніхто цього вже не показує. МОТОРОШНО.
23. AVI90 / 20 листопада, 19:51
Отже- присяга не складена,повноваження не визнані. Непереймайтеся цим, там ніхто ні про що не думає, а всі спостерігають хто кого нагне, Копелець Таранушича чи навпаки. А до проблем громади їм начхати.
24. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 20:01
16.микола козак
«я не спиця»

Вірно - Спиця не козак! Який з нього козак? Так, козачок на побігеньках.

Філон, от ви їх дістали, влучили в ціль, що вони не можуть заспокоїтися. Чекаємо наступних статей
25. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 20:03
Кажуть, що від Копельця уходять два депутати. Фесюра та ще один. Тож у коаліції буде 20 осіб, але їх можуть і не взяти, бо Зрадники
26. TaranenkoSergiy / 20 листопада, 20:04
Відповідь одна - звідки Копельцю знати закони? Його Головний закон - Обман та Наглість
27. один / 20 листопада, 20:07
Отже- присяга не складена,повноваження не визнані. Непереймайтеся цим, там ніхто ні про що не думає,

І цей цирк ( онлайн в умовах пандемії) ми будемо спостерігати 5 років
28. один / 20 листопада, 20:53
Відповідь одна - звідки Копельцю знати закони? Його Головний закон - Обман та Наглість
А Таранушич, Проценко, Андрієнко, Ясинська, Жуков, Гординська, Омельянеко, Кіптілий, Шевченко....цоьго не знали і не бачили?????
29. Poltava / 20 листопада, 21:13
Комедія завершується. Розпочинається трагедія. А все дуже просто, з людьми треба жити по людськи, а не плювати зверху та поливати брудом "неугодних". От і став пастух звичайною вівцею і щоб там не писав козак але цей грабунок та зневага рано чи пізно повинна була закінчитися, всьому колись приходить кінець. Копелець до влади прийшов на чужому горі та знущаннях, і це не перебільшення. В нього немає ні честі ні совісті. Він бажає лише одного - заробляти. Барана треба ставити в стійло і показати його місце в громаді.
Переглядаючи відео я не побачив жодних конструктивних реплік чи заперечень від його прибічників чи ставленників - депутатів. Бо вони взагалі не розуміють, що від них вимагають і які їх повноваження в раді. Саме головне вчасно по команді піднімати руку. Одним словом безхребетні та ще й не грамотні. Зато в перших рядах сидять- "еліта"))). Прогнозую, що конструктиву не буде і забаганок патрона також, доки він не зрозуміє, що він вже не царь, а звичайний раб Божий з якого також можуть спитати. Адже переважна більшість депутатів, що зайшли в раду є людьми принциповими і навряд чи поступляться, тим паче що багатьох із них він публічно через свою «газетьонку» безпідставно ганьбив. Чемодан, авто, Жуки. Забув, а там "канадський мент"))). Не пруха.
30. arturwanga / 20 листопада, 22:33
19.микола козак
«Я кувалда пояснюю молоту , що я з Копильцем бачивсЯ ще тоді , коли він керував райадміністрацією»

А хто пише статті в тій газетці, та підписується. Спиця то не ти ? Або дурня включаєш знову.
31. микола козак / 21 листопада, 09:00
30.arturwanga
« arturwanga /»

Тобі дав характеристику твій односелець , тому вважаю нижче гідності щось тобі доказувати , так , як і решті писак , очевидно або відсунутих від корита , бо Копилець деяких вічних у владі посунув і от вони тепер біснуються.Чи не дивно , що ще навіть не відбулася установча сесія із-за демаршу тих всих бувших , бо їм не прислали на фірмовому папері особисте запрошення і вони влаштували під приміщенням міськради бунт , , замість того , щоб прийти виконати свій обовязок , і слід відмітити , що значна частина з них керували всим районом , і керували не зовсім вдало і крали і порушували закон , а тут бачите їх обрали тільки в депутати .А ображеному Копильцем Філоненку тема для пророчества , не відпрацював те , що на нього покладалось , не обрали того , за кого рвав на собі тільнягу.А тут ще і обіжені коментатори , яким пофіг справи громади ,долой Копельця і восхіщеніє Таранушечом , Андрієнком , Шевченко ще кажуть Проценко , який з плоскогубцями зробив освітлення Кобеляк.Друзі , ви поки в меншості.
32. Rozumaka Igor / 21 листопада, 09:23
31.микола козак
«Друзі , ви поки в меншості.»

Ти щось попутав спиця, то ви з телепнем Копельцем в меншості.
33. микола козак / 21 листопада, 10:28
то ти попутав , більшість не біля пасквілів Філонека.ваші дурниці вже ніхто не читає , ви самі себе принижуєте
34. TaranenkoSergiy / 21 листопада, 11:25
Спиця, не люблю нікого ображати, але Ви як песик набридливий тявкаєте.

Все абсолютно очевидно і, перш за все, Вам. Копелець не зможе одноосібно керувати ОТГ. Подивіться ще раз відео та проаналізуйте.

Та це дуже добре для Кобеляк. Будуть йому хабарі через магазин квітів, і газетка за бюджетні кошти, і відмивання грошей через футбол, і бруківка, яка сиплеться, і смітник, і багато іншого.

Спиця, тявкайте далі!Якщо хто і принижує, то це Ви самі себе!

Змінено 21.11.2020, 11:29
35. orakul / 21 листопада, 11:43
34.TaranenkoSergiy
«Спиця, не люблю нікого ображати, але Ви як песик набридливий тявкаєте.»

Шановні, це ви тут як песяче стадо тявкаєте. Заладили - Спиця, Спиця....
Ви хоч читайте що тут Філон пише

"27. Filon / 15 листопада, 09:29
25.микола козак
«.Я вже неодноразово писав , що я з Копильцем нічого не маю спільного і ці вибори без вибору ігнорував»

Миколо ви так часто повторюєте, що у вас із Копельцем немає нічого спільного, що вже напевне й сам у це не вірите. Я взагалі не розумію чому ви кременчужанин, так переймаєтесь кобеляцькими проблемами. " Іще раз для бронетанкових "чому ви кременчужанин"
Спиця що, кременчужанин? У Філона є службовий доступ до сайту. Та й навіщо йому Спицю прикривати в такий спосіб? Крім того, судячи із статей самого Спиці він, як раніше казали, "ярий антісовєтчік", ну як Славко приблизно, тільки набагато освіченіший і розумніший. А Козак цілком адекватно ставиться до минулого. Так що Козак не Спиця. Ви всі тут не вгадали, а один з поперед одного пишете що він Спиця. Ну це приклад стадного інстинкту чи ще чогось стадного. Посилання на exo.in.ua
36. микола козак / 21 листопада, 12:30
35.orakul
« orakul»

А ви не знаєте , це не той Тараненко з Вільховатки ? Чи це торговець з базару ?
37. TaranenkoSergiy / 21 листопада, 12:53
Я, на відміну від Вас, без псевдоніму та живу в Кобеляках
38. arturwanga / 21 листопада, 13:38
Вчора телефонував в Державну Аудиторську Службу Украіни та консультувався, як я як громадянин, або представник ГО можу викликати та бути присутнім при проведенні ревізіі фінансово господарськоі діяльності, Кобеляцькоі Міськоі ради та КП "Водоканал плюс" за попередні 5 років.Переконаний що потрібно починати з цього.А все остальне докладеться.
39. AVI90 / 21 листопада, 13:48
Просто нашим депутатам треба усвідомити, що Копельця вибрала ГРОМАДА, та поважати вибір. Хай вчаться на прикладі Полтави, там Мамая зняли депутати в 2018 році, а зараз Мамай знову вийшов у другий тур виборів.Так що Копелець для депутатів зараз начальник, а начальника треба слухати, якщо ні, то пишіть заяви (складайте повноваження), але не мішайте працювати.А то на першій сесії вже їм стільці міської ради не підходять, подавай їм крісла районної ради. Ні стида, ні совісті, ні поваги до виборців, а перед виборами так всі себе в груди били та обіцяли працювати на благо громади.
40. Dimon / 21 листопада, 15:56
39.AVI90
«Просто нашим депутатам треба усвідомити, що Копельця вибрала ГРОМАДА»

Меншість громади, щоб бути точним, а то складається враження що ти ......
41. микола козак / 21 листопада, 16:08
38.arturwanga
«arturwanga / »

Ти не маєш черепно-мізкової травми ?Якщо ні , то пиши заяву в ревізори.
42. TaranenkoSergiy / 21 листопада, 16:16
Копельця не цікавить громада. Йому люди не цікаві. Його зараз цікавлять усі кадрові призначення.

Він хоче призначити хребетних овочів, і це турбує його перш за все.
Тому об’їжджає та обдзвонює депутатів, а також погрожує їм. Його цікавить Земля Кобеляцька, якою він хоче торгувати.
Повторюю - це ганьба Кобеляк

Змінено 21.11.2020, 16:16
43. TaranenkoSergiy / 21 листопада, 16:17
Копельця не цікавить громада. Йому люди не цікаві. Його зараз цікавлять усі кадрові призначення.

Він хоче призначити хребетних овочів і це турбує його перш за все.
Тому об’їжджає там обдзвонює депутатів, а також погрожує їм. Його цікавить Земля Кобеляцька, якою він хоче торгувати.
Повторюю - це ганьба Кобеляк
44. Filon / 21 листопада, 17:03
35.orakul
«У Філона є службовий доступ до сайту.»

Ну тут Ви Оракуле не зовсім правий. У мене такий же приблизно доступ службовий, як у Вас приватний. Ви теж можете один раз клікнути по псевдоніму і побачити, що Козак реєструвався, як кременчужанин. До, речі, 1996 року народження. тут цікавий момент. Козак кілька разів згадував, що він спілкувався із злощасним Саничем, коли той був головою РДА. Головою РДА Копелець був призначений у 2000 році. Що могло мале козача памятати про того дядька - фіг його знає. Але не суть важливо. Ну придумав МИкола собі інше місце проживання, то й Бог із ним. Він багато чого придумує. А було б ефективніше і чесніше аби оперував фактажем. Ага, а виясняти хто з якого айпішніка пише і де розташований, можна, але шкода часу і зусилль. Воно того не варте.
45. Filon / 21 листопада, 17:06
39.AVI90
«що Копелець для депутатів зараз начальник, а начальника треба слухати»

А яким це законодавчим актом, постановою КМУ чи регламентом передбачено, що міський голова є начальником депутатам? Вивчіть матеріальну частину.
46. Ltava / 21 листопада, 17:18
45.Filon
«що міський голова є начальником депутатам?»


Який вам ще документ потрібний? Начальнік)))))))))

39.AVI90
«що Копельця вибрала ГРОМАДА, та поважати вибір.»
3тис голосів із яких півтори фальшувань при 23 тис виборців це громада? не чудіть ))))

39.AVI90
«Так що Копелець для депутатів зараз начальник, а начальника треба слухати»

ТУТ ПІГУЛКИ НЕ ДОПОМОЖУТЬ !!!! К
РАПЕЛЬНИЦІ І БІГОМ ))))))))
47. Kandidat / 21 листопада, 17:24
Ну для когось з депутатів, він таки є начальником.
Роздає вказівки та "платить зарплату " .
Але згідно Закону ,таке твердження - нікчемне.
48. микола козак / 21 листопада, 18:14
44.Filon
« Козак реєструвався, як кременчужанин. »

Я бачу для вас таки важливо хто і де реєструвався і кому скільки років.Раджу , вгамуйтеся , перестаньте свою злобу випльовувати на люди , попрацюйте на громаду.Зараз для народу важкі часи і ковід , і непомірні тарифи , безробіття , а ви зайнявся якоюсь глупою помстою .Мені ні Копилець , ні ви , ні депутати -опозиціонери ні до чого , просто я спостерігаю , як ви просто мутите воду в суспільстві , перетворив газетку в засіб помсти.Ну є тут кілька чоловік , можливо когось Копилець прогнав з ради , когось чимось образив , але не на часі помста , да і ця писанина нічого вам не дала , ви ж і до виборів немало грязі вилив , а отримали пшик.Тож поверніться до конструктиву.
49. AVI90 / 21 листопада, 18:18
Такі всі розумні та освідчені, а дурня Копельця на виборах не змогли перемогти,хоча і обливали брудом і тут, і на сторінках газети Решетила, та де тільки можна в інтернеті, але і це не допомогло, люди за Ваших кандидатів не проголосували. Так що майте мужність та чесність признати свою поразку, працюйте плідно слідуючі п’ять років на благо громади, тоді може і Вас виберуть. А писати, що Копельця вибрала меншість, непорядно і несолідно, хто Вам заважав привести своїх прихильників на дільниці для голосування. А тепер тут показуєте свій ,,інтелект,, та вихованість.
50. Ltava / 21 листопада, 19:06
49.AVI90
« а дурня Копельця »

Розпочалася продуктивна розмова!))
51. Ltava / 21 листопада, 19:08
49.AVI90
«Копельця вибрала меншість,»


При чому половина голосів фальшовано ))) Але фальшували не інопланетяни а кобиеячани то результати такі)))
52. Ltava / 21 листопада, 19:10
49.AVI90
« люди за Ваших кандидатів не проголосували.»


90% виборців давно зрозуміли що вибори фальшуються і тому не приймають участі у цій маячні )))
53. AVI90 / 21 листопада, 19:23
Ви, Ltava , не пишіть дурниць, бо смішно читати, що вибори фальсифікуються. В кожній ДВК були представники і від Таранушича,від Таміли, за Ясинську я зовсім мовчу (в неї члени комісії одні й ті самі люди десятки років), в кожному штабі є протоколи і якби вони були б інші чим у Копельця то відбувся б вже не один суд.А 90? виборцям і Вам в першу чергу пропоную на наступні вибори стати членом комісії.
54. Ltava / вчора, 18:46


Змінено 22.11.2020, 18:47
55. Ivan iz Orluka / вчора, 22:13
53.AVI90
« за Ясинську я зовсім мовчу (в неї члени комісії одні й ті самі люди десятки років),»

От завжди Ви пишете, так та не так.Ви маєте на увазі ті спостерігачі, з якими вона ще за минулі вибори нерозрахувалася? Про що ви?
56. AVI90 / вчора, 22:44
Я маю на увазі те, що в Кобеляках члени ДВК від партії Батьківщина завжди одні й ті самі люди вже багато років, які у підрахунку результатів на виборах знають та розуміються. Так що фальсифікацію б результатів на користь Копельця вони б не допустили, а хто з ким як розраховується чи ні, мені не цікаво, вимагайте оплату наперед дня голосування.

Змінено 22.11.2020, 23:13
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації