Художник продав невидиму скульптуру за півмільйона гривень

Художник продав невидиму скульптуру за півмільйона гривень

Художник з Італії Сальваторе Гаран продав невидиму скульптуру під назвою «Я є» (I am) за 15 тисяч євро, або 502,4 тисячі гривень. Фінальна ціна твору мистецтва в 2,5 раза перевищила початкову.

Гаран заявив, що скульптура існує, хоча її і не видно: вона створена з енергії, сили і думок. Робота зможе поміститися тільки в приватному будинку, а для її установки потрібно звільнити простір 1,5 на 1,5 метра. Як доказ про придбання скульптури покупцеві вручили сертифікат, який дає право власності.

Роботу продали на торгах аукціонного дому Art-Rite, який зацікавлений в темі сучасного мистецтва.

«Скульптура абсолютно невидима, тому її не можна відтворити в мережі або скопіювати. Окремо варто відзначити, що нематеріальні роботи Гаран не роблять впливу на навколишнє середовище», — повідомлялося в описі до твору.

Сам художник задоволений результатами аукціону і оцінює їх, як «успішні»

«Підсумок торгів свідчить про те, що порожнеча — це не що інше, як простір, повний енергії. Навіть якщо ми спустошимо його, і нічого не залишиться, відповідно до принципу невизначеності Гейзенберга, ніщо має вагу», — заявив Гаран.8 червня, 20:17 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації