У рамках будівництва мосту у Кременчуці уже випробували буронабивні палі

У рамках будівництва мосту у Кременчуці уже випробували буронабивні палі

На лівому березі р.Дніпро в м.Кременчук завершено влаштування випробувальних буронабивних паль. На правому березі буріння ще продовжується. Роботи тривають в рамках будівництва нового мосту.

Випробування дозволить перевірити несучу здатність паль, щоб в майбутньому опори мосту витримали проектне навантаження. Глибина, на яку влаштовується паля, – 30 метрів.

Як пише Служба автомобільних дорівг у Полтавській області, новий міст з підходами будуватиметься паралельно до старого. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль-Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

Контракт за принципом design-build на будівництво мосту підписано з турецькою компанією Doğuş Grubu . Це означає, що відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва мосту буде одна компанія.11 червня, 12:42 | Кременчук | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації