Вхід | Реєстрація

Колишні військовослужбовці отримають кошти обласного бюджету на відкриття власної справи

Колишні військовослужбовці отримають кошти обласного бюджету на відкриття власної справи

У вівторок, 22 листопада, на Полтавщині відбувся черговий етап конкурсу ділової активності «Мій бізнес». Започаткований він заради сприяння активній зайнятості учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Запрошені конкурсанти мали змогу сьогодні представити на розгляд членів журі свої бізнес-проєкти та отримати фінансову допомогу для їх реалізації. 

– Обласною владою проводиться цілеспрямована робота у напрямку підтримки зайнятості колишніх військовослужбовців та членів їх сімей. Відповідно до обласної Комплексної програми розвитку малого та середнього бізнесу в 2021 році нами започатковано конкурс до участі в якому приймались бізнес-проєкти учасників антитерористичної операції. Розробити бізнес-проєкт можна було за визначеними напрямками, серед яких, зокрема, агропромисловий розвиток, промислове виробництво, сфера послуг, зелена енергетика, екологія, - розповів заступник голови Полтавської ОДА, голова конкурсної комітету Максим Калінін.

Також він додав, що на конкурс ділової активності «Мій бізнес» було подано 23 заявки, серед яких є дуже цікаві і перспективні. Це і створення екосадового парку "Полуниця",  відкриття цеху з виготовлення  паливних гранул (пілет), надання послуг з шиномонтажу та ремонту автомобілів, виконання електромонтажних робіт, в тому числі і встановлення системи Smart Home,  яка вже має в Полтаві практичне застосування, виготовлення виробів зі шкіри та дерева, облаштування приміщень архітектурним декором. 

Переможцям конкурсу бізнес-проєктів на відкриття власної справи буде спрямовано кошти обласного бюджету  на загальну суму 276 тис грн. Військовослужбовці з числа учасників АТО/ООС та члени їх сімей, які мають бажання, але не встигли в поточному році взяти участь у конкурсі можуть долучитися до активності у наступному, адже  «Мій бізнес» розрахований включно до 2023 року.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
23 листопада, 17:02 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації