Вхід | Реєстрація

24 січня на Полтавщині не вимикатимуть електроенергію: проводитимуться режимні виміри

24 січня на Полтавщині не вимикатимуть електроенергію: проводитимуться режимні виміри

НЕК «Укренерго» прийняло рішення провести режимні виміри електричних навантажень на 24 січня 2023 року. Тому планових відключень не буде.

«Полтаваобленерго» звертає увагу користувачів, що у день проведення замірів, ліміти та обмеження (відключення) електроенергії по областях, у яких будуть проводитися заміри, застосовуватися не будуть (крім випадків виникнення аварійних ситуацій). У разі, якщо виникнуть аварії, буде запропонований інший день для проведення замірів.

Відповідно до затвердженого Порядку, виміри електричного навантаження проводять споживачі, що мають електроустановки з площадками вимірювання з приєднаною потужністю електроустановок 150 кВт та більше та середньомісячним споживанням 50 тис. кВт∙г (за підсумком минулого року).

Зазначеним споживачам необхідно провести виміри погодинного активного навантаження його споживання (величина максимально можливого навантаження об’єктів споживача в режимний день не повинна перевищувати величини дозволеної потужності, передбаченої нормативно-технічною документацією) та генерації, виміри фактичної реактивної потужності увімкнених КУ в режимний день, незалежно від режиму роботи електроустановок, виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій.

Споживачам необхідно дотримуватися встановлених вимог Порядку, адже проведення режимного дня є дуже важливим заходом для стабільної роботи ОЕС України та знаходиться на відповідному контролі Держенергонагляду. Інспекцією Держенергонагляду у Полтавській області вибірково будуть проводитися перевірки проведення споживачами вимірів електричних навантажень.

Результати вимірів необхідно оформити на відповідних протоколах вимірів та надати їх до відповідних об’єднаних філій чи дільниць АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

UPD. За розпорядженням НЕК «Укренерго» 24 січня 2023 року в Полтавській області скасовується проведення режимних вимірів електронавантажень. Про дату повідомлять додатково. «Полтаваобленерго» просить з розумінням поставитися до змін, які відбулись.

Ліміти споживання будуть доведені пізніше.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації