Вхід | Реєстрація

90% українців, яких викликали у військкомати, уточнювали дані

90% українців, яких викликали у військкомати, уточнювали дані

В Україні триває загальна мобілізація. Тож, військовозобов'язані можуть отримати повістку до військкомату. Але здебільшого цей візит не варто пов'язувати з негайним відправленням на фронт.

Як зазначив під час брифінгу начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ  Роман Горбач, мобілізація все ще триває. А сам військовий облік вівся як у мирні часи, так і продовжує вестися після 24 лютого минулого року.

За словами Горбача, без наявного обліку військовозобов'язаних неможливо було б проводити мобілізацію. Водночас він наголосив, що більшість повісток не передбачають відправлення на фронт. 9 із 10 вручених запрошень до військкомату пов'язані саме з необхідністю уточнити інформацію.

Тому в більшості випадків, а це — більше 90%, усі громадяни, які викликаються і викликалися раніше до територіальних центрів комплектування, вони викликалися з метою уточнення військово-облікових даних, — наголосив він.

Якщо вже з'ясовується, що відповідний військовозобов'язаний підлягає мобілізації, то тоді він переходить на наступний етап — проходження медичної комісії. У випадку придатності до служби (лише за таким сценарієм) його можуть відправити служити.

За словами Горбача, у пріоритеті ті військовозобов’язані, хто зможе опанувати нові зразки зброї. Передусім мобілізовуватимуть за обліково-військовими спеціальностями. Але й у цьому випадку спочатку відбувається запрошення до ТЦК. Після цього — медична комісія, а вже після її рішення — мобілізація.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
3 лютого, 20:36 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації