Вхід | Реєстрація

Міносвіти планує закрити частину вишів

Міносвіти планує закрити частину вишів

Представники Міністерства освіти і науки України розробили законопроєкт та подали пропозиції щодо скорочення чисельності навчальних закладів у державі. Вказано, що із найрозвиненіших коледжів та підрозділів вищих навчальних закладів можна зробити самостійні навчальні заклади або приєднати їх до місцевих вишів.

Із документу випливає, що більшість закладів пропонує аналогічні спеціальності, як і місцеві університети, але вони не мають розвиненої матеріальної та технічної інфраструктури, щоб забезпечити якісну освіту.

Зараз більшість вузів перебуває під керівництвом Міносвіти. Також працюють ті, які підпорядковуються іншим державним структурам, зокрема Мінфіну, Національній академії педагогічних наук, Державній службі статистики тощо. Для вдосконалення системи освіти запропоновано перевести всі виші до керівництва одного центрального органу.

ВНЗ та науковим установам без акредитованих магістерських програм з філософії хочуть дозволити проводити підготовку докторів філософії з використанням елементів освітньо-наукових програм інших вузів та дослідницьких організацій у встановленому законодавством порядку.

Відповідний законопроєкт розгляне Верховна Рада. У разі схвалення ліцензії установ, які не відповідатимуть вимогам, анулюють із 1 липня 2025 року.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації