Вхід | Реєстрація

Сім місяців у бомбосховищах

Сім місяців у бомбосховищах
Фото: Юлія Палійчук

В укриттях діти проводили від 3000 до 5000 годин.

Діти, які проживають на прифронтових територіях в Україні, протягом останніх двох років були змушені провести 4-7 місяців, у підвалах чи на станціях метро під час повітряних тривог. Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

Особливо важко в зимовий період — тисячі дітей змушені ховатися в холодних та сирих підвалах, оскільки через обстріли багато родин залишилися без опалення, водо- та електропостачання»,  — сказала виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

З психологічними наслідками війни стикнулося багато дітей в Україні. Опитування показують, що половина дітей віком 13–15 років має проблеми зі сном, а кожен пʼятий потерпає від навʼязливих думок та спогадів, які є типовими симптомами посттравматичного стресового розладу.

Три чверті нещодавно опитаних дітей і молодих людей віком від 14 до 34 років повідомили про потребу в емоційній або психологічній підтримці. Проте лише менше третини з них звернулися по допомогу.

40% дітей по всій країні відчувають труднощі з доступом до освіти через брак відповідних умов.  У прифронтових районах половина дітей шкільного віку не має доступу до освіти. Як свідчать останні дані, порівняно з 2018 роком, навчання у 2022-му характеризується багатьма прогалинами: діти фактично втратили два роки читання та рік математики.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації