Вхід | Реєстрація

Що потрібно знати, щоб оформити кредит без відмови в Україні?

Що потрібно знати, щоб оформити кредит без відмови в Україні?

Оформляючи заявку на кредит, кожен позичальник сподівається на гарантоване схвалення, але завжди існує ризик відмови з боку банку чи МФО часто без пояснення причин. Тому багато хто шукає способів отримати 100-відсотковий кредит в Україні, а для цього важливо зрозуміти, як обробляються. заявки на кредит та які можуть бути причини відмови.

Основні фактори, що впливають на повне або часткове схвалення заявки на кредит

Перед тим як подати заявку на кредит, важливо усвідомити ключові аспекти, що впливають на ймовірність схвалення кредиту:

 1. Сума позики: вона відіграє ключову роль у рішенні про видачу кредиту, залежно від цілей кредиту - чи то невелика сума до зарплати чи автокредит.
 2. Фінансовий стан позичальника: невеликий дохід може стати причиною відмови.
 3. Тип кредитора: різні типи кредитних установ мають свої критерії схвалення кредитів. Наприклад, ломбарди, як правило, видають кредит під заставу у 100% випадків. В українських МФО на невеликі суми видають практично без відмови в 90% випадків. Банки найбільш ретельно перевіряють клієнтів та схвалюють заявки далеко не всім.
 4. Кредитна програма: цільові програми кредитування, такі як іпотека або автокредит, зазвичай схвалюються без відмови, якщо позичальник має необхідний рівень доходу та кошти на початковий внесок 20-50%.

Щоб отримати кредит онлайн із гарантованим схваленням, варто розглянути МФО України на ФінПром від нових компаній..

Процес оформлення заявки на кредит

Не секрет, що кредитні організації та банки не є благодійними установами, а розраховують на повернення кредиту та відсотків. Тому кожен кредитор проводить ретельну перевірку потенційного позичальника. У перевірку обов'язково входить аналіз кредитної історії та доходів позичальника.

Пропонуємо розглянути звичайний порядок дій під час обробки заявки на кредит:

 1. Подання заявки: позичальник заповнює заявку на кредит онлайн або особисто у банку. У випадку з онлайн-заявкою, особа підтверджується через Дія або Bank ID. Також позичальник вказує інформацію про місце роботи, доходи, місце проживання та ін.
 2. Розгляд заявки: кредитор оцінює заявку та розраховує для позичальника певний кредитний рейтинг. Зазвичай це робиться автоматично з допомогою спеціальних скорингових алгоритмів. На основі кредитного рейтингу приймається рішення про видачу кредиту - видача, відмова, менша сума або додаткова перевірка.
 3. Запит додаткової інформації: у разі потреби фахівці МФО або банку можуть запросити додаткові дані у позичальника для ухвалення рішення.
 4. Рішення кредитора: після фінальної обробки заявки кредитор інформує позичальника про можливу суму кредиту.
 5. Підписання договору та отримання коштів: якщо умови влаштовують позичальника, він підписує договір та отримує гроші. Якщо це МФО, кредит виплачується на картку.

Основні причини відмови у видачі кредиту

Банки та МФО не гарантують схвалення всіх заявок на кредит. Є кілька обставин, які можуть призвести до відмови у видачі кредиту, і важливо знати, які це фактори, щоб підготуватися до подання заявки:

 1. Недостатній дохід для необхідної суми позики. Рівень доходу є ключовим фактором під час ухвалення рішення про видачу кредиту. Якщо дохід позичальника нижчий за потрібний рівень, ймовірність відмови висока, або йому можуть запропонувати меншу суму кредиту.
 2. Проблеми з підтвердженням доходів. Банкам та МФО потрібно переконатися в озвученому рівні доходів, хоч би побічно. У МФО можуть запитати телефонний номер керівника з роботи. Банки зазвичай мають уявлення про доходи клієнта, особливо якщо йдеться про кредитні картки.
 3. Погана кредитна історія у позичальника. Наявність невиплачених кредитів або частих прострочок платежів можуть стати причиною відмови у видачі кредиту.
 4. Надання неточних персональних даних. Неточності у наданій інформації можуть призвести до відмови у кредиті. У таких випадках відповідальні МФО можуть вимагати додаткові документи для перевірки автентичності наданих даних.
 5. Обмеження за віком позичальника. Банки та МФО можуть мати обмеження за віком позичальника. Наприклад, відмовляють особам до 21 року чи старше 70 років. Також можуть бути обмеження для отримання іпотечних кредитів особам віком від 40 років.
 6. Чиста кредитна історія. Позичальники, які не мають кредитної історії, можуть зіткнутися з труднощами при отриманні великих сум кредиту, особливо якщо це перший кредит.

Де отримати кредит з високою ймовірністю схвалення

Пропонуємо ознайомитися з чотирма типами кредитування за рівнем ймовірності схвалення, які дозволять отримати кредит онлайн у Харкові на сайті https://finprom.net/uk/city/harkiv/https://finprom. net/ua/city/harkiv/ без відмов та високих вимог.

1. Онлайн кредити у МФО

Мікрофінансові організації надають невеликі кредити на короткий термін. В Україні діє безліч таких організацій, і їхні послуги мають попит.

Серед переваг МФО можна виділити:

 1. Швидке онлайн-оформлення. Отримати кошти можна лише за 10-15 хвилин відразу на картку.
 2. Мінімальні вимоги до позичальника. Для отримання кредиту онлайн практично з гарантованим схваленням достатньо лише підтвердити особу та заповнити анкету. Кредитна історія та рівень доходу мають незначне значення.
 3. Перший кредит без відсотків. Більшість МФО пропонують перший кредит без відсотків. як заохочувальний бонус новим клієнтам.

Серед недоліків МФО слід зазначити:

 1. Обмежені суми та строки. Зазвичай, МФО видають кредити на суми від 3 000 до 5 000 гривень на строк до 30 днів.
 2. Високі процентні ставки. Після першого кредиту відсоткові ставки можуть сягати 2-4% на день.
 3. Штрафи та пені за прострочення. За затримку виплати кредиту можуть стягуватись значні штрафи та пені.

2. Банківські кредитки з лімітом

Ще один чудовий варіант отримати до 200.000 гривень із гарантованим схваленням. Замовити кредитну картку найпростіше через додаток банку.

Кредитні картки в Україні
З переваг кредитної картки варто зазначити:

 1. Кредитний ліміт до 200 000 гривень. Для отримання такої суми потрібен відповідний прибуток, але навіть домогосподарка може отримати кредит на 10-20 тисяч.
 2. Пільговий період. Майже всі банки надають пільговий період до 62 днів. Якщо погасити кредит протягом цього періоду, відсотки не нараховуються.
 3. Низькі процентні ставки. Після завершення пільгового періоду ставка за використання коштів становить 3-7% на місяць.
 4. Можливість оплати частинами. Багато банків дозволяють розбивати платежі на частини. Наприклад, якщо ви придбали смартфон за 8 000 гривень, ви можете поділити цю суму на 4 місяці та сплачувати по 2 000 гривень щомісяця.
 5. Кешбек. Більшість відомих банків України пропонують кешбек під час оплати карткою, повертаючи до 20% від суми покупки.

Недоліки кредитної картки такі:

 1. Високі вимоги до кредитної історії. Якщо у вас немає попереднього досвіду кредитування або погана кредитна історія, банк може відмовити у видачі кредитної картки або запропонувати мінімальний кредитний ліміт.
 2. Висока комісія за зняття готівки. У разі зняття готівки в банкоматі може стягуватися комісія до 4%, тому використання кредитної картки краще обмежити безготівковими розрахунками на POS-терміналах.

3. Довгострокові позики у МФО

Популярність МФО стрімко зростає рік у рік. І багато компаній все частіше конкурують із банками, пропонуючи довгострокові кредити на значні суми.

Основні переваги довгострокових кредитів у МФО, які варто виділити:

 1. Сума кредиту до 50 000 гривень на період до 1 року. Цей вид кредиту дозволяє задовольнити більші фінансові потреби, ніж короткострокові позики, призначені на кілька днів до отримання зарплати.
 2. Відсоткові ставки становлять 80-150% річних. Це вигідніше, ніж стандартні мікропозики з процентною ставкою 2-3% на день.
 3. Простота оформлення. Отримати кредит так само просто, як онлайн-позику на банківську картку.

Проте цей вид кредитування має свої недоліки:

 1. Щодо високих процентних ставок.
 2. Менші суми та періоди погашення порівняно з пропозиціями банків.

4. Нецільові банківські кредити

Цей вид кредитування дозволяє отримати суму до 500.000 гривень на період до 7 років.

З переваг банківських нецільових кредитів можна виділити:

 1. Можливість отримання великих сум на тривалий термін.
 2. Відсутність необхідності вказувати мету кредиту.
 3. Можливість подання заявки онлайн.
 4. Низькі процентні ставки за кредитом у порівнянні з мікрокредитами.

Серед недоліків є:

 1. Високі вимоги до кредитної історії.
 2. У більшості випадків необхідний візит до банку для підписання договору.

На закінчення варто відзначити, що ймовірність схвалення кредиту без відмови сильно залежить від необхідної суми, доходів позичальника та його кредитної історії.

Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 квітня, 08:45 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації