У ніч на 1 січня 2026 року в одному із сіл Новосанжарської громади Полтавського району сталася подія, яка отримала правову оцінку слідства та прокуратури.
За даними слідства, 16-річна дівчина приїхала до подруг відсвяткувати Новий рік. У компанії виник конфлікт, після чого неповнолітня погодилася на пропозицію одного з юнаків продовжити святкування у його дядька. Однак 35-річний власник домогосподарства замість гостинності забрав у потерпілої мобільний телефон та зняв золоті прикраси.
Про пограбування правоохоронців повідомили місцеві мешканці, до яких дитина звернулася по допомогу.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Судом обрано запобіжний захід — тримання під вартою без визначення розміру застави.
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції №3 Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області. Процесуальне керівництво забезпечують ювенальні прокурори Решетилівської окружної прокуратури.









