Вхід | Реєстрація

Трагічно загинув працівник Козельщинської селищної ради

Трагічно загинув працівник Козельщинської селищної ради
Фото ілюстративне

Учора, 4 лютого 2026 року, Козельщинська громада отримала страшну звістку — трагічно пішов з життя Богдан Журавель.

Як повідомили у пресслужбі Козельщинкої громади, Богдан Максимович працював головним спеціалістом відділу земельних ресурсів виконавчого комітету та керівником гуртка 3D-моделювання Козельщинського БДЮТ. Він активно підтримував та допомагав Збройним силам України. Колеги згадують його як молодого, енергійного, чесного, відповідального та відданого професіонала, завжди готового допомогти й підтримати.

«Цей біль не має слів, які могли б втішити… Глибоко сумуємо та щиро співчуваємо рідним та близьким Богдана. Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав», — зазначають у Козельщинській раді.

Прощання з Богданом Журавлем відбудеться 6 лютого о 14:00 за адресою: с. Козельщина, вул. Дружби, 27а.

Як повідомила «Полтавська хвиля», за фактом смерті відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство». Поруч із місцем трагедії виявили рушницю. Попередні обставини події встановлюють.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Козельщина | Надзвичайне
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації