Вхід | Реєстрація

У Кременчуцькому районі знову розкрили нелегальне виробництво хліба

В останні роки, що особливо не відзначились розширенням та розвитком легального підприємництва на території Полтавщини, спостерігалась стійка тенденція до збільшення на території області всіляких підпільних виробництв, особливо у сільській місцевості, які з успіхом продукували товари харчової групи в більшості випадків сумнівної якості. За останні декілька місяців поточного року окремі села Кременчуцького регіону були неодноразово відмічені у оперативних зведеннях податкової міліції, як такі, що мають на своїх територіях підпільні міні виробництва продукції широкого вжитку та товарів харчової групи, що в переважній більшості є небезпечними для здоров’я людини. Так, нещодавно, податківці Кременчука ще раз підтвердили цю негативну тенденцію, коли на території села Гориславці виявили чергову «підпільну» пекарню по виготовленню різноманітної хлібобулочної продукції та тістечок. Організувала нелегальне виробництво 36‑річна мешканка наддніпрянського міста, яка переобладнала приватне житлове помешкання під міні-кондитерський цех, натомість не маючи ніяких відповідних дозволів місцевої влади. Оскільки господарка цеху була зареєстрована приватним підприємцем, то проблем зі збутом продукції не виникало. Хліб та солодкі тістечка з успіхом реалізовувались через окремі приватні торгівельні заклади міста Кременчука, в яких за якість виготовленої продукції, тим більше сировини, з якої вироблявся «тіньовий хліб», ніхто з реалізаторів особливо не переймався. Теоретично можна припустити, що гориславська продукція якісна, однак як показала багаторічна практика податківців, в переважній більшості приватних виробників, а тим більше «підпільних», цікавлять лише питання збуту і аж ніяк не здоров’я споживачів. І ще. У «підпільників» існує одне не писане правило: купити сировину «падєшєвлє», а виготовлену продукцію реалізувати «падароже» і жодних податків. Натомість, в ході проведення перевірки, враховуючи всі негативні аспекти «підпільних» виробництв, працівниками податкової міліції з приміщення цеху було вилучено, до прийняття рішення в судовому порядку, готової хлібобулочної продукції та обладнання на загальну орієнтовану вартість понад 32 тисячі гривень. В даний час вирішується питання про притягнення власниці підпільного виробництва до відповідальності в судовому порядку, згідно вимог чинного законодавства України.

Автор: Прес-офіцер УПМ ДПА у Полтавській області Віктор Шапаренко

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
30 жовтня 2009, 10:10 | Кременчук | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації