
У Тернополі в інфекційній лікарні помер 68-річний чоловік, у якого було діагностовано новий коронавірус. Про це повідомляє Telegram-канал "Коронавірус Тернопіль", який був створений місцевою владою. "В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги...






















