
30 листопада на базі Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 відбувся перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Педагоги змагались у номінаціях «Початкова освіта», «Біологія» та «Інформатика». Усього в конкурсі взяли участь семеро вчителів. Конкурсну...






















