
27 листопада у Козельщині біля памятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодомору. У заході взяли участь керівники та трудові колективи структурних та територіальних підрозділів райдержадміністрації на чолі...



















