Сучасні обігрівачі для машин і турбіни

Більшість автомобілів буває дуже важко завести взимку, коли на вулиці стоїть мінусова температура. Також штатна піч не може швидко обігріти салон машини, тому сучасний ринок пропонує автономні автомобільні опалювачі, які можуть швидко і ефективно виконувати функцію обігріву автомобілів будь-яких марок і моделей.

 

Як вибрати автомобільний обігрівач

З великої різноманітності автомобільних опалювачів (https://ua.starter.ms/otopiteli) великим попитом користуються такі:

  • Електричні. Дані пристрої є найбільш простим і економічно вигідним варіантом обігріву, як робочих елементів двигуна, так і салону машини. Працюють від електричної мережі в 220В.
  • Проточні. Призначені для дизельних автомобілів, так як здатні запобігати парафинизациії пального. Працюючи в автоматичному режимі, дані пристрої підігрівають дизпаливо до + 80ºС при включенні запалення.
  • Бандажні. Встановлюються на паливний фільтр дизельного автомобіля і можуть прогріти трубопровід буквально за п'ять хвилин, запобігаючи парафінізації пального. Завдяки індикатору, який встановлюється всередині салону, водій може сам регулювати роботу пристрою.
  • Повітряні. В основному застосовуються для обігріву слона машини і працюють за принципом звичайного фена. Система забирає холодне повітря ззовні, підігріває його і потім за допомогою вентилятора запускає його в салон автомобіля.
  • Рідинні. Це функціональні опалювачі, які можуть працювати на будь-якому виді палива в залежності від їх модифікації. Дані пристрої здійснюють передпусковий обігрів двигуна, а потім опалюють салон машини.

Автомобілі іноземного та вітчизняного виробництва, на яких встановлені турбіни сьогодні, користуються великим попитом серед численних автолюбителів. Дані пристрої використовують енергію відпрацьованих газів, тому паливо в циліндрах згоряє практично повністю і з вихлопної труби машини виділяється набагато менше токсичних речовин, що забруднюють атмосферу.

У виготовленні турбін сучасні виробники застосовують кераміку, так як вона має меншу ступінь щільності, ніж метал, що істотно знижує її інерційні якості і турбіна обертається швидше. Також сьогодні в турбінах застосовують сплав, який має в своїй основі нікель. Ефективність кераміки для даного агрегату виражається в збільшенні віддачі приблизно до 45 відсотків і зменшенні часу на розкрутку турбокомпресора приблизно на 20 відсотків у порівнянні зі стандартним пристроєм.

Але турбіни з керамікою частіше піддаються впливу сторонніх часток, які потрапляють в них з випускного колектора, а також вони більш чутливі до механічних навантажень. Купити турбокомпресор можна в інтернет-магазині «Майстер Сервіс» для будь-яких видів автотранспортних засіб за найдоступнішими цінами.

9 вересня 2018 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації