Вхід | Реєстрація

RES.ua радить: економні LED-лампи, як вибрати?

Зі стрімким ростом цін на електроенергію все більше споживачів почали шукати дієві способи її економії. Адже вони перевірили на власному досвіді, що вкладені кілька сотень гривень в енергозберігаючі технології, допоможуть в майбутньому економити тисячі.

Та, на жаль, не всі споживачі зрозуміли дієвість цієї аксіоми. І для того, аби в черговий раз довести необхідність енергозбереження, пропонуємо розглянути переваги від використання світлодіодної лампи. 

Експерти магазину-складу електрики RES.ua (який вважається одним із лідерів у цій сфері) доводять, що на сьогодні найефективнішими лампами освітлення є світлодіодні. Тобто, роль освітлювального елементу в них виконує діод.

До переваг таких ламп спеціалісти відносять:

1. Економія — надзвичайно низький рівень споживання електроенергії.

2. Тривалий період роботи — світлодіодна лампа може працювати до 50 000 годин. Якщо перевести це на дні, то виходить близько 14 років.

3. Екологічно чистий елемент — при виробництві ламп не використовуються жодні шкідливі речовини. 

Для співвідношення потужностей світлодіодних і ламп розжарювання звернемось до офіційного сайту RES.ua, що знаходиться за адресою: https://res.ua/rus/osvitlennya/lampi/lampi-svitlodiodni/.

Виявляється, що діоди, потужністю 12 Ват можуть замінити звичайну "сотку", а "трьохватка" — "сороковку". Економія дійсно вражає.

 

На що варто звернути увагу

При виборі світлодіодної лампи обов’язково враховуйте її потужність, оскільки від цього залежить її світловий потік, що вона здатна випромінювати. Для цього скористайтесь звичайною практикою. 50 Ватна лампа розжарювання недостатньо освітлює кімнату, "сімдесятп’ятна" — значно краще, а "сотка" — ідеально. Обираючи сучасну лампу, необхідно кількість Ват у звичайній розділити на вісім. Виходить, що для повноцінного освітлення кімнати необхідний (100 / 8 = 12,5) "дванадцятиватний" світлодіодний елемент. 

У люстрі, зазвичай, використовується кілька ламп. Тому обов’язково враховуйте це.

Сучасні лампи мають різне забарвлення. Іншими словами — світять різними кольорами. Чим вища температура світла, тим лампа працює яскравіше. 

Лампи, які сьогодні називають "денними", можна порівняти зі звичайними, що видають колірну температуру 2700-3700 градусів Кельвіна. "Холодним" білим світять лампи з температурою 5000 К.

Фахівці магазину-складу електрики RES.ua радять використовувати для спальних кімнат "теплі лампи" (приблизно 3000 К), у вітальнях краще застосовувати нейтрально білі, що видають температуру близько 4000 К. Ідеально для очей — комбінувати ці два види. Для офісів підійдуть "холодні" у поєднанні з нейтральними чи "теплими".

Економте енергію разом із RES.ua та витрачайте зекономлені кошти на власні потреби.

Розміщено на правах реклами
11 жовтня 2018 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації